121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #74277
    A világ változik, remélem feltűnt. A te logikád szerint még mindig szekéren járnánk, és reggel a kútra mennél mosdóvízért.
  • Kandurex
    #74276
    Szétcsaptunk titeket kis sneciek!
  • Ulthane
    #74275
    A Microsoft konferencia harmatos volt, mint a szűzlány pinája! Remélem japán barátaink ennél magasabbra teszik a lécet.
  • Ulthane
    #74274
    Azért még valami nem szar, mert nincs RPG. Ez nem azért szar. Azért szar, mert egy kezeden meg tudod számolni, hány új IP-t láttál. Microsofttól semmit, EA-tól egyet. Csókolom. Ezért szar.
  • lwb
    #74273
    Évente nem is kell. De 6 éve volt a Skyrim, 2011-ben. Ennyit még a Morrowindra sem kellett várni, amit ráadásul már 99-től tease-eltek, csak jöttek a folyamatos késések. Itt konkrétan bejelentés sincs. Azért úgy kb 6-7 évente nem ártana valamit kiadni a sorozatból, az azért nem egy COD vagy AC vagy FIFA szint, hogy játék / év.

    Hihetetlen csalódás mindenki. Bio, Beth stb. Kb a Pillars 2 az egyetlen játék, amit várok és az Obisidian nincs is az e3-on.
  • darkSectorxxx #74272
    Nem.
    Azért mert van 1 jobb RPG még nem ok a semmittevésre...valszeg ennyire sok a fejlesztési idő és energia, hogy évente nem megy a folytonos tartalom pótlás, ez csak ezek szerint a Sony-nak megy.
  • lwb
    #74271
    Nem bánnám, ha legalább lenne valami, ami Bethesda. De most a Bioware után a Beth is olyan E3-at produkált, ahol EGYETLEN RPG-t sem jelentettek be. Egyet sem. Egy rpg studió. Helyette kapunk arena shootert, vr shootert, túlélő horrort, dlc-t first person stöncörgéshez és egy fps-t. Wtf. A witcher 3 olyan magasra tette a mércét, hogy kb megölte az egész rpg genre-t???
  • darkSectorxxx #74270
    Az még egy dolog, de hogy egy 45 perces trailert megnézettek veled a nagy semmiről, az gáz. :D
    A többi buta legalább kiállt dumálni néha. :D

    45 perces montázs basszameg. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.12. 06:47:23
  • lwb
    #74269
    Plusz: fizetős modok a TES-hez és a Fallouthot. Creation club ... Pfff...
  • darkSectorxxx #74268
    Bethesda Conf.


  • lwb
    #74267
    Pfff. Nincs új elder scrolls. :( Egyelőre eléggé csalódás ez az E3. Konkrétan egy darab AAA rpg sem lett bejelentve és sem az Ubi, sem a Sony nem arról híres, hogy na akkor majd ők. Az Ubi soha nem csinált rpg-t, a Sony sem ebben erős.

    Arena után két évvel jött a Daggerfall, aztán 6 évvel a Morrowind. Morrowind után 4 évvel jött az Oblivion, 5 évvel azután jött a Skyrim. Most a 6. évben vagyunk és még csak bejelentés sincs a TES6-ról. Ami azt jelenti, hogy minimum 7 évet kell várni, feltéve ha jövőre lesz egyáltalán.
    Pfff. Csalódás a köbön.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.06.12. 06:45:45
  • darkSectorxxx #74266
    Evil Within 2 most októberben. :D
  • darkSectorxxx #74265
    Bethesda Conf. Youtube
  • darkSectorxxx #74264
    Engem az AC lohasztott le a legjobban, igazából vártam, a nagy megújulást, de így nem igazán vágott földhöz a gameplay videó, elég gyatra unalmas lett így első látásra....
  • darkSectorxxx #74263
    "Meg lattam egy soulsféle indie kinézetű jatékot de azt nem tudom exkluzív e."

    Melyikre gondolsz?
    Code Vein? :D
  • Maxyka
    #74262
    Na egy baszócímet csak össze koldultak. Black desert online. Meg lattam egy soulsféle indie kinézetű jatékot de azt nem tudom exkluzív e.

    Az áráról tudni valamit?
  • darkSectorxxx #74261
  • darkSectorxxx #74260
  • darkSectorxxx #74259
    Holnap kora reggel, helyi idő szerint pontban 6 órakor megkezdődik a Bethesda konferenciája, melyről szépen lassan minden kiszivárogni látszik. A bemutatott jtékok egy részét már a Bethesda meghívója lőtte le, de az üres helyekre is vannak már jelöltel: a Wolfenstein: The New Colossus és a The Evil Within 2 is már gyakorlatilag garantáltan szerepelni fog, továbbá szólnak pletykák egy bizonyos Starfieldről is...

    :)
    akkor reggel. :)
  • mucsácsó
    #74258
    óóó és tényleg, igazad van, köszi az infót...hát akkor döglés, tényleg.. :D akkor nekem marad a délelőttre... :\

    pedig atom kíváncsi vagyok a Wolf2-re, szerintem brutál hent lesz :D
    nomeg az Evil Within 2-re is... meg aztán még kitudja, hogy mik lesznek :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.12. 01:21:11
  • darkSectorxxx #74257
    Akkor ezért volt egy ismerősöm, aki már reggel 6-ról beszélt nekem....mindegy fent leszek 4-kor is meg 6-kor is.
  • Seth
    #74256
    Én úgy tudom átrakták 6-ra
  • darkSectorxxx #74255
    Na akkor segítséget kérek, felezőst. :)
  • darkSectorxxx #74254
    Én nézem, ezek után már nem adom fel. :D
  • Totti5
    #74253
    Egy éve történt, van mit pótolni.
  • mucsácsó
    #74252
    legyen így dark! :D

    Bethesdát nézi valaki hajnali 4kor? én sztem ledöglök, de a holnapi SONY-t tervezem nézni
  • darkSectorxxx #74251
    Én komállak téged, de bameg mivan? :D

    Play Anywhere az mit nem jelent? :)
    PA az egy halmaz, ami ezt jelenti: Játék ami van Xbox-on és PC-n játszható formában....

    vagy azóta történt valami amiről lemaradtam?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.12. 01:09:39
  • darkSectorxxx #74250
    Kivánom hogy jöjjön, a te érdekedben. :)
  • mucsácsó
    #74249
    ühhü, oké :D igazából a lényeg, hogy PS-re is gyüjjön ez a remekmű(nek tűnő) alkotás :P
  • Totti5
    #74248
    A Play Anywhere nem egyenlő azza hogy kijön a Win 10 sztórra is.

    Xbox pedig nem PC.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.12. 01:04:16
  • darkSectorxxx #74247
    Minden játék Play Anywhere, csak szólok.
    Már nincs Xbox meg PC...

    Csak Play Anywhere meg Playstation.....
    Xbox X egy kompakt pc minden értelemben.
  • darkSectorxxx #74246
    "Soookal szebb.
    A baj hogy valszeg ugyanolyan szűk helyek lesznek és a kutyát nem fogja érdekelni, ha nem lesz érdekes gameplay, a multi szarok látványa nem lesz elég max az első pár napig, míg a fos textúrákat megszokja a szemed.
    Én ettől a konzoltól szebb textúrákra számítottam azért.

    Na de ez az én véleményem...vagy csak túl steril.

    Valszeg PC-re is lesz, szinte biztos, szóval."

    Várd meg míg te otthon élőben játszod, majd ebből mit fogsz igaznak látni...de még így is ha nem mozgásban nézed hanem megáll a karakter nem nagy szám...
    Nagyon fontos, hogy ezt mibe kapod, egy csőjátékban? Destiny nagyságban? vagy open world-ben?

    Ja és a gameplay mi? ez a mész lősz 4 mob-ra? ejha, izgi lesz.

    Semmit nem mutattak még, csak egy e3-as demo-t, ez simán futhatott xbox x-en nekem nem tűnt hihetetlennek, de a legtöbben úgy is pc-n nyomják majd akciós budle-ból, mert a Microsoft baszott nyomatni bill+egér támogatást, vagy legalábbis én nem hallottam. :)

    Sok sikert.
  • mucsácsó
    #74245


    Na, erre viszont Xbone + PC-t írnak :\\\\ :(
  • Bandicoot
    #74244
    Mind írták csak erőltetni kellett az exkluzív szavat mert a paraszt benyeli.
    Forza,Sea és Ori. Kb ennyi ami említhető.
    Harmatgyenge.
  • Totti5
    #74243
    Kiírták mindig hogy mi micsoda.
  • Totti5
    #74242
    Ugye nem esik nehezedre megérteni ( remélem nem ), hogy leszarom a God of Wart meg a többit. Ha 15 év alatt nem érdekeltek ezek akkor nem most fogom elkezdeni imádni. Assassin Creed. Az érdekel, bepissantottam alatta.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.12. 00:56:14
  • TDC Geronimo
    #74241
    Pár...értem :D
  • lwb
    #74240
    Gyerekek, egyelőre nem tudjuk mi a timed exclusive és mi a tényleges exclusive. Nyilván Assassin's Creed nem lesz exkluzív és az összes játék menni fog PC-n is. De pl. a Sea of Thieves tuti nem jön ps4-re. Meg még ki tudja mennyi más játék sem.

    Nem baj, ha kap az xbone is exkluzívokat. Legalább lesz értelme bekapcsolni a konzolt idén-jövőre.
  • Totti5
    #74239
    Azért mert NEM JÁTSZOTTAM RAJTA. És most sem fogok, csak majd egyszer, ha lesz rá pár cím ami érdekel.
  • Bandicoot
    #74238
    Megérte....