121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #74317
    Szerinted bármelyik is valódi volt és ha igen nem egy quad sli-be kötött 1080ti csapat nyomta így ki?...
  • Moby
    #74316
    >Egyébként, mintha történt volna egy kis generációs ugrás nem?

    Nem. Ez az E3!
  • AntiHero
    #74315
    A metrot addig hittem el, hogy gameplay amig ki nem lőtte az első nyilat meg utana kihuzta. Nyilván szép lesz az, de nem ennyire.

    Az Anthemből meg annyit láttunk, hogy szép (ez se így fog kinézni véglegesen) és vigig ment egy tök lineáris pályán. Maga a gameplay kb 0 volt. Lehet benne lőni ennyit tudunk. Destiny 2.5 kb.

    Minden esetre ez a 2 játék ami engem is megfogott. "Várom"
  • mucsácsó
    #74314
    Még a METRO-ról hihető, hogy így fog kinézni, hiszen az előző részek is nagyon odakúrtak grafikailag a maga idejükben... :D
  • Tikal #74313
    A következő Xbox One neve E lesz?
  • Rage47
    #74312
    Butítás szagot érzek akkor is. Lehet csak pesszimista lettem az évek során :D
  • Kandurex
    #74311
    Egyébként, mintha történt volna egy kis generációs ugrás nem? Ahogy kinéz ez a Metro, Anthem. Lehet, hogy nemsokára nyakunkon vannak a Pro-X exkluzív címek?
  • n000rbi
    #74310
    3:00
  • Tatyla
    #74309
    Magyar idő szerint pontosan hánykor lesz hajnalban a sony konferencia?
  • Moby
    #74308
    OneX ha már emiatt néztem a konfot: kedvelem az ms-t(tényleg, nem irónia), hogy kegyetlen durva konzolokat is csinál. Én pár hónapja már hozzájutottam egy jónak mondható oneX-hez. Most ugyan ők is hoztak egyet a showra, ami nekem kicsi, de amúgy azzal sincs baj, bár azon nintendoemulátorozni pl nem lehet, szal inkább az enyémhez hasonló oneX az ajánlott konzol.
  • lwb
    #74307
    Nekem pont ez volt a véleményem a Unity után a Syndicate-ről. :) Az Origins valahogy jobban tetszik. Ma este gondolom meglátjuk, de nekem úgy tűnik, hogy ez open ended lesz, azt már láttuk, hogy a tárgyakból lesz ezer, szintjük lesz stb., mint egy rpg-ben. Nekem kb az ACO az egyik legérdekesebb játék az egész E3-on eddig.
  • Moby
    #74306
    Én ebben már csak azt nem értem ezért miért kellett kihagyni 2 évet? Ez a Syn másnapján is megjelenhetett volna, annyira képtelen bármi újat felmutatni. És ez még nem is biztos, hogy akkora baj lenne, de elvitték az egészet egy olyan korba, ami környezetileg nekem full érdektelen.
  • lwb
    #74305
    Részben igaz. Azért a Fallout 4-et vagy a Skyrimet, amiről 6 év után is a huszonnyolcadik bőrt is megéri még lehúzni, azt azért nem írnám le. A MEA sem fogyott rosszul, a pofára esés már a megvásárlás után jött sokaknak.

    Ne érts félre, nem vagyok AAA játék fanatikus. A PoE2-t kb bárminél jobban várom és az messze nem triple A. De ez az E3, itt nem lesz PoE2, sem az Irontower Studio új colony shipes rpg-je, sem Wasteland 3 sem a többi. Itt ilyet nem is várok. Azt várom, hogy azok, akik nem kickstarteren indulnak, akik a terület nagy játékosai, azok virítsanak valamit. Mert ennek ez itt a helye és az ideje. Idén ahogy nézem a South Park 2 lesz az egyetlen rpg az E3-on. Azt is már tavaly bejelentették, szóval idén gameplayt kapunk max.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.06.12. 09:46:24
  • Kandurex
    #74304
    Most néztem meg ezt az új AC -t. Kicsit fura a harc, DaS akar lenni, ami nem baj, sőt,... csak olyan...ehm.... a "hőkövetős" nyílnál hangosan felröhögtem!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.12. 09:44:39
  • n000rbi
    #74303
    A Metro-ról Phil bácsi mondta, hogy in-engine, tehát nyilván nem olyan lesz. Mindezek ellenére nekem is tetszett.
  • Moby
    #74302
    Dehát ezt várják a játékosok. Itt is többször ki lett ez nyilvánítva. Erről szól az E3 intézménye. Egy összekacsintós kamugyár, ahol mindenki tudja mi megy, dehát már csak erre lehet hypolni, mert a valóság amúgy már senkinek nem (elég) jó. Meg erre tényleg, hogy amúgy a stúdiók tudják ám mi lenne fasza játék. Már csak valahogy érdek kéne, hogy az is készüljön el.
    Amúgy ez a metro viszi a hátán az egészet. Még akkor is, ha természetesen az is óriási kamu volt minden pillanata, ezzel együtt a létezése, és minden aspektusa messze a kamuparádé legjobbja. Ez az AC meg valami iszonyatos érdektelen borzalom lett. Első AC lesz, ami kimarad.
  • Moby
    #74301
    Magunközött: ezek már régen nem AAA játékok. Ezek betonbiztos értékesítési csatornákon lefolyó, excel táblákban előre kikalkulált, biztonsági alaptermékek, amik nem is lehetnének ma már az AAA kategóriában. AAA rpg játék ma egy van a kínálatban: a Witcher3. Hatalmas budget, órási risk, tolni kellett a szekerét, és tolni kellett bele a kontentet, hogy profitáblis legyen. És az lett. EZ AAA.
  • lwb
    #74300
    Igen, a DAI az. Nekem sem jött be annyira, de attól még az AAA játék volt. Van egy rakás szar aaa játék is, ez sem új.
  • Kandurex
    #74299
    Bocs, nem neked akartam, a #74291 -re.
  • Rage47
    #74298
    Nekem a Division jutott eszembe, ahol kerestem az államat, aztán kaptunk egy egészen más játékot (jó, Ubisoft mindig így csinálja). Szerintem itt is erre lehet számítani, játékmenetből nem láttunk semmit.
  • Moby
    #74297
    És egy DA:I az AAA játék? Egy újrahasznosított szar az egész. Zéró effort. NEmtudom mekkorának hazudott, de valójában a minőség alapján minimálbüdzsével.
  • lwb
    #74296
    Nem. Nem attól. Te tényleg nem érted, mi az az AAA game? Attól, hogy nagy budgettal, csúcsgrafikával készül, a technológia határait feszegeti, attól. Egy rakás kisebb játék készül, amelyek sokkal jobbak is néha, mint az AAA játékok. Ettől még az AAA játékokra szükség van.

    Tényleg wikipediát kell linkeljek?
  • Moby
    #74295
    Én nem a látványról beszélek.
  • Kandurex
    #74294
    Szerintem ezt a látvány simán vinné a skuripó, de még a pro is megmozgatná. Ha más nem is, talán pc lesz ilyen. Nem ezzel van a baj.
  • Moby
    #74293
    Szóval attól AAA egy játék, hogy kint van az E3-on?
    Ez esetben remélem soha többép nem készülnek AAA játékok.
  • Moby
    #74292
    Azért király az E3, mert minden évben jól látszik, hogy a játékkészítők amúgy tök jól tudják mi lenne jó játék. Ütős prerendered "gameplayeket" gyártanak, lepucolják az agyrákos HUD-ot a játékokról (ok, a metronál elhittem, ott tudjuk, hogy tényleg kibaszottul ügyesen oldják ezt meg), stbstbstb. Szal, a készítők látják mi lenne a jó.
    Hát megcsinálni sok esetben már nem sikerül. Egyelőre nem nagyon látom mi az a kibaszott hatalmas barrier, ami miatt ennyire nem sikerül ezt megvalósítani. Hogy ebből az anthemből is mi marad a végére...vannak tippjeim. Pedig ez ebben a formában megbaszná szárazon a destinyt.
  • Kandurex
    #74291
    Ez a Anthem szétbaszott mindent. De tényleg. Mindent. Ahogy ez kinéz, meg a hangulata.

    ....de, mint játék.... ez mi a szar!? Destiny? Hánynom kell.
  • lwb
    #74290
    AAA rpg... Szerinted az Elex, a német PB-től, akik a Gothic 2 óta nem tudtak semmi érdemlegeset gurítani, akik SOHA NEM IS VOLTAK E3-on és bár én szerettem a Riseneket is, de nagyon niche játékok, az neked AAA rpg?

    D:OS2 és POE2 (amit amúgy írtam is) kickstarteres rpg-k, már nemhogy be vannak jelentve, hanem megjelenési dátumok is vannak (DOS2-hőz legalább), gameplay video vagy early access elérhető mindhez. Plusz: ezek sem AAA rpg-k. Ráadásul sem a Larian, sem az Obisidian nem szokott E3-on lenni, mert az ott a nagy stúdiók terepe, az AAA játékoké.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.06.12. 09:20:20
  • lwb
    #74289
    Készül a Dragon Age? Úgy mint ahogy most "bejelentették" a Starfieldet a Bethesdánál vagy úgy ahogy már csak egy picit kell várni a Scaleboundra?

    A Dragon Age készülését senki nem erősítette meg hivatalosan. Amennyire te meg én tudjuk, akár le is lőhették az egész franchise-t és holnaptól a Bioware csak mobiljátékokat csinál majd. Az hótziher, hogy 2018 végéig nem lesz új DA, mert akkor az EA bejelentette volna, ahogy a MEA-t is két évvel előtte elkezdte teaselni.

    Minden évben van új játék. Most is, csak nem rpg. Legutóbb TES 2011-ben jött ki. Az 6 éve volt. Ez azért nem minden év. DAI-t 2012-ben jelentette be hivatalosan a Bio és 2014 év végén jött ki. Idén ne lesz DA bejelentés, tehát 2019-ig nem valószínű, hogy lesz Bio rpg.
  • Moby
    #74288
    >Nincs más, ha ők nem terítenek, senki nem fog.

    Senki. Elex, D:OS2, PoE2. Ezeket pl. nem csinálja senki ^.^
    Szerintem írj még.
  • Ulthane
    #74287
    Cogito ergo sum.
  • Ulthane
    #74286
    MI lesz velük? Várnak egy évet. Nem lehet minden évben új játékot jelenteni be. Különben is, készül az új Dragon Age. Az RPG. MIért baj, ha szárnyát bontogatja valaki? Még lófaszt nem láttunk az Anthemből, de már mindenki virnyákol, mint egy fürdős kurva, hogy ez Destiny...

    Mehhhh...
  • lwb
    #74285
    Egyrészt a példád sz.r, mert igen, 7.20-as kenyér az jó volna. Kérdezz körbe és lepődj meg a válaszokon. Másrészt itt nem fejlődésről vagy az idő múlásáról van szó. A Witcher 3 az egyik legjobban eladott játék volt 2015-ben, GOTY díjból annyit szedett össze, mint kevés más játék addig. És persze, egy rpg-fejlesztő csinálhat mást is. Csináltak is: pl. a Bethesda azzal, hogy felvásárolt egy rakás más stúdiót és tolják az fps-eket, mintha muszáj lenne. De az, hogy semmi mást ne mutassanak be, csak nem rpg-t, az minimum szokatlan és teljesen érthetően csalódást kelt. Mert ha ők nem, akkor más hótziher, hogy nem fog.

    Végül: nem 20 évvel ezelőtt voltak ebben a legjobbak, hanem ma is a legjobbak ebben. A Bioware és a Bethesda ma is az elsőszámú, sőt kb az egyetlen AAA rpg-stúdió. A CDPR mellett, de ugye ők túl újak és túl kicsik még. Nincs más, ha ők nem terítenek, senki nem fog. Ha két klasszikus rpg fejlesztő hirtelen nem rpg-t kezd el fejleszteni, akkor mi lesz azokkal, akik szeretnének AAA rpg-ket? Fps-ből, mmo-kból Dunát lehet rekeszteni.
  • n000rbi
    #74284
    Fejezd már be az állandó okoskodást, kérlek.
  • Ulthane
    #74283
    **** Tényleg ilyen k nagy meglepetés, ha valaki egy klasszikus rpg-fejlesztőtől rpg-t vár? ****

    Igen. Nincs olyan, hogy rpg-fejlesztő. Az, hogy 20 évvel ezelőtt miben voltak a legjobbak, nem jelenti azt, hogy a változást el kell utasítsák. 30 éve 7,20 ft volt egy kiló kenyér. Most akkor keressek a boltokban ennyiért?
  • lwb
    #74282
    Nem, nem ezt mondtam. Azt mondtam, hogy idén a Bioware konkrétan egyetlen rpg-t sem jelentett be E3-on. Nem "nem olyat", hanem egyet sem. Egy destiny-klónnal álltak ki a színpadra. Illetve ki sem álltak, kiküldték az EA-s faszit, aki az ő konfjukon is volt (Patrick valami).

    Nem kell azt csinálniuk, amit 100 éve, de hogy ha a két legnagyobb rpg fejlesztőbrigádból egy sem jelent be rpg-t az éve legnagyobb gaming showján, akkor azért hadd fejezzem már ki a csalódottságomat.
  • Ulthane
    #74281
    Szövegértelmezéssel neked van gondod. Te írtad, hogy a BioWare hüpp-hüpp már nem olyan rpgket csinál mint anno 10 éve hüpp-hüpp, jajjj. Erre írtam, hogy a világ változik. És jól néznénk ki, ha azt kéne csinálnunk most, mint 100 éve.
  • Kandurex
    #74280
    Hm, megmondom őszintén az előző Wolfenstein le se köptem. De ez az új. Elég faszának tűnik.


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.12. 08:47:42
  • lwb
    #74279
    Szövegértelmezés? Hol írtam, hogy ami nem rpg az szar? Csak tudod, nekem van egy olyan perverzióm, hogy ha RPG fejlesztő stúdió kiáll elém egy konferencián, akkor rpg-t várok tőlük. Ahogy pl. a Naughty Dogtól sem várok fasza kártyajátékot vagy űrszimulátort, nem is verem az asztalt, ha nem ezt mutatják be. Ez meg sorban a második LEGNAGYOBB rpg stúdió, amelyik kiállt idén és nem mutatott be egy rpg-t sem. Bioware? Totally Not Destiny 2.5. Bethesda? Wolfenstein, Dishonored dlc és Evil Within. Ezek mind jó játékok, de egyiket sem a Bethesda csinálja ugye. Csak a stúdiók, amiket felvásároltak. Arkane, ID, akárkik. És egyik sem rpg.

    Tényleg ilyen k nagy meglepetés, ha valaki egy klasszikus rpg-fejlesztőtől rpg-t vár?
  • lwb
    #74278
    Ja, nem tudtam, hogy az RPG-k azok olyanok, mint a szekerek, míg az FPS-ek azok minimum Tesla, de legalább vezetékes víz. Baszki, túl reggel van az ilyen agyhalott hülyeséghez, szakadj le rólam. Köszi.