121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Katalizátor
    #74994
    Na leküzdve a robotdínós ellenérzésemet, ma beszereztem a HZD-t!
    Kíváncsi vok!
  • TDC Geronimo
    #74993
    persze persze
  • darkSectorxxx #74992
    "Sony - minden, most ismert, 2018-as PS4-exkluzív tavasszal jön

    Nem várat minket sokáig a Sony - Shawn Layden kijelentette, hogy a kiadó jövő évi játékait mind-mind az év első felében kapjuk meg."

    Pénztárcát nyit. :D
  • darkSectorxxx #74991
    Mégis nekem is vannak ismerőseim, akik gúnyolták finoman szólva eddig a játékot, most meg azt mondják, de fasza ez érdekelni fogja őket. :D
  • Totti5
    #74990
    Semmi nem változik meg. E3 gameplay után a render tréler hatásának elmúlásával folytatódott a fika. Valami olyasmivel a központban hogy nem törénelem élethű a női karakterek miatt, meg sikerült rácsodálkozni hogy ez egy gyors ütemű, kisebb pályákon játszodó játék. Magyarul egy COD. Azokat mindenkép érdekli majd akik CODal akarnak játszani, akik nem akarnak most sem CODozni kétlem hogy egy évszem változás mindent megoldana ami miatt eddig nem játszotta.
  • darkSectorxxx #74989
    Szerintem az ég világon semmi nem történet, csak skin csere, és hogy megváltozik az emberek véleménye. :D
  • Moby
    #74988
    Kizárólag a multija érdekel, rá is fogok nézni, de az eddig látottak alapján szerintem nem lesz belőle vétel.
  • Evoluti0N
    #74987
    Majd esetleg vmikor egyszer olcsón a szingli miatt, ha jó lesz benne. Multiban csak Overwatchot játszok.
  • mucsácsó
    #74986
    Nope, nekem is megvevős, főleg a multi miatt :P :D eléggé jó lesz!
  • Maxyka
    #74985
    Akkor csak én várom idén az új call of duty-t? Előző részekhez képest evolúciós csúcsfejlődés, pedig csak kivettek dolgokat és nem beltettek
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.06.19. 16:57:41
  • darkSectorxxx #74984
    Uncharted Lost Legacy nem is kérdés. :D
  • Evoluti0N
    #74983
    Elméletileg nem ez volt a terv, de túl sok időt, energiát én pénzt vett volna igénybe az eredeti. Amúgy az út a lényeg, nem a végállomás, szal igaz, h a befejezés nem az igazi, de az addigi rész fantasztikus lett. Egyébként pedig, ha azt nézzük, akkor igen csak komoly mondanivalót tartogat a két befejezés így. Szóval nem lett ez azért annyira elrontva.
  • Ulthane
    #74982
    Nem tudom mi ez a bizalmatlanság, a dontnod is eltúrta csúnyán a játékot azzal, hogy gyakorlatilag tök mindegy mikor hogy döntesz, ugyanaz a két vége lesz a játéknak. :( Komolyan, ekkora ziccert kihagyni, nem hittem el..
  • Evoluti0N
    #74981
    Nálam Life is Strange: Before the Storm lenne, ha a Dontnod fejlesztené, de mivel nem, ezért kétkedve várom. Így most a Ni no Kuni II a legvárósabb.
  • Ulthane
    #74980
    Az jó, mert akkor Holiday Sale-ben már féláron lehet majd kapni!
  • Moby
    #74979
    Akkor megvan 2017 legjobban várt címe. Egyben az az érdekes alakulhat ki, hogy 2017 két legjobb játéka nekem ugyanannak a játéknak első és második része lehet (talán) :D


    /fogalmam sincs miért voltam abban a hitben, hogy '18-ban jön ki. Má keverem a metroval is, az is ilyen azonnalvásárolós lesz.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.19. 13:36:04
  • TDC Geronimo
    #74978
    október 13 (péntek)
  • Ulthane
    #74977
    Nem kamu. 70-ért már újat lehet kapni.

    Amúgy ennyire. Kijött a Pro, mindenki azt akar.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.06.19. 13:24:27
  • tigeroo
    #74976
    [használt gép] a facebook-os nagy konzol adok/veszek csoportban rengeteg PS4-et adnak 40,50ezer forintért... mi van itt? Kamuk lennének? Pár éve még a 10 éves PS3 került ennyibe, nem a 3 éves PS4. Ennyire elértéktelenedett volna a konzol?
  • Ulthane
    #74975
    Az engem is érdekel, de biztos nem teljes áron, hanem majd fél év múlva, fullra peccselve, féláon valami akcióban.
  • Moby
    #74974
    Az evil within 2 jön még idén???? Mer akkor megvan a cím :D
  • TDC Geronimo
    #74973
    wolf 2, evil within 2, mario odyssey, destiny 2 pcn.
  • Moby
    #74972
    Nincs ilyen. Van kettő, ami biztosan jó lesz, de nem azokat várom a legjobban, meg van egy csomó kérdőjel, amiket nagyon várok.
    Biztos tipp: Knack2, Uncsi...sok
    Nagyonvárosdenembiztos: Hellblade, SWBF2, Destiny2, Cuphead, Wolfi2
    Talán leginkább az SWBF2-re vagyok kíváncsi. De ha egyik se jelenne meg idén, akkor sem vágnám fel az ereimet :D
  • Totti5
    #74971
    MINDEN játék butítva van konzolon, eleve nem megy SEMMI ultrán konzolon, szóval PCn mindig JOBB, konzolon mindig GYENGÉBB.

    Witcher 3 gyönyörű volt mindenhol PCn is remekül futott, mi sírás lett volna ha olyan verzióban jön ki ami PCn csak nagyon keveseknek megy maxon megfelelően...

    Helyzet az hogy így is sokkal többet lehet kihozni egy PCs verzióból, tehát a nagy különbség ott van mindig, Nvidia is belepakoltat a fejlesztőkkel egy csomó dolgot ami az Ő kátyáján elérhető... konzolok kanyarba sincsenek ekkor. Szóval a CDPt senki nem gátolta abban hogy a sosem létező lehetőségét benne hagyja a PCsben, de valszeg annyira a valóságtól elrugaszkodott volt, hogy belátták ez így nem fog menni és nem lenne túl népszerű. Mármint ez a jófej hozáállás. A valóság az lehet, hogy olyan állapotában mutatták a játékot, amikor még mese habbal majd jött a szörnyű valóság hogy ezt meg is kell írni és a kamu E3 tréler nem fog működni, hiába volt jó PR fogás és hiába ájuldozott mindenki tőle.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.19. 12:09:07
  • Totti5
    #74970
    Nem kell többet kihozniuk. Frém növekedés amúgy is csak ott vehető észre, ahol nem fix 30 avagy nem fix 60. Minden más rossz megoldás. Ha sima PS4en valami oknál fogva a játék 27 frém és a Prón 30 akkor annyi a javulás. 60 nem lesz, sosem. Ahhoz annyira kell megírni a játékot, azt meg nem fogják, főleg ha a 30 se jött össze.
  • Rage47
    #74969
    Uncharted: The Lost Legacy
  • Ulthane
    #74968
    Nahh, tegyük félre a frémes okoskodást, és mindneki írja meg, hogy mi az általa legjobban várt játék 2017 fennmaradó részében.

    Nálam per pillanat a Life is Strange: Before the Storm.
  • Moby
    #74967
    Me szerinted amikor a kamurendereket mutogatták, még nem tudták, hogy az a konzolokon nem fog menni? :D
    Te mindent elhiszel, amit az interneten olvasol? :)
  • lwb
    #74966
    Szerintem jóval egyszerűbb lett volna beismerniük, ha így lett volna. A konzolokra mutogatni nem okos dolog egy fejlesztőtől sem. Egyébként a W3 nem az első játék, ami a konzolok miatt lett lebutítva. És nem is ez az első generáció, ahol erre szükség volt.
  • Maxyka
    #74965
    Le se írhattad volna szebben. Ugyan ezen a véleményen vagyok. Jövő hónap érkezik a pró m, csak azért váltottam hogy talán 1080p n javul valamicskét. De hogy csak 5-6fps pluszt tudtak kihozni játékok java részén az elég szomorú.
  • Bandicoot
    #74964
    Ha nem lenne pc-m és adott lenne a lehetőség hogy válasszak: bohóckodás és erőlködés arra alkalmatlan hardverrel kompromisszumokkal a 4k-ra VAGY arra alkalmas hardverrel 1080p magasabb grafikai minőség és esetleg jobb framerate, kérdés nélkül az 1080p-t választanám.
    Ehelyett mit kínál az MS az Xbox X-el? Pontosan ugyan azt mint a Sony. Erőlködést a felbontással,szar framerate-ekkel majd csak hogy meglehessen a 4k plecsni. Paraszthajszál különbségek lesznek az MS és a PRO között. És MS-re exkluzivitás mint olyan gyakorlatilag szinte nincs. Mindezt 100 dodóval drágábban. Özönleni fognak érte a boltba és lerakják a Pro tulajok a PS-t is mert az MS gépen mást kapnak,minőségibbet (nem).
  • arty
    #74963
    Pontosan erről van szó, ezerdolláros gput is el lehet adni, van rá piac. Nem konzolpiacnak hívják, de tény: LÉTEZIK! :P

    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.06.18. 22:29:02
  • arty
    #74962
    ott a boxosok hőbörögnek max, hogy a vadállaterős gépükön miért nem lesz 60 :)
    plusz mennyien hőbörögnek a várhatóan 10 millió vásárlóból?

    "Nagyot fog szakítani az MS azzal hogy beállt a sorba! (nem,ordító bukta lesz)."

    Bezzeg ha 1080/60at szállított volna, te is vettél volna! (ja nem, ahogy írtad is alant)
    Pedig neked fontos a 60. Average Joe is azért nem vesz majd skorpiot, mert 30as, pedig őt amugy hidegen hagyja a frém.

    És 30-al egyébként TE se vásárolsz semmit. PRO-t is csak akkor veszel, ha 60-al megy rajta minden :P
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.06.18. 22:25:45
  • Totti5
    #74961
    Forzát csak fix 60 frémmel láttam mindig, mást el sem tudok képzelni a T10től.

    Bungietól meg csak 30 frémet, s tőlük meg a 60at nem.
  • arty
    #74960
    meggyőződésem, hogy a forza csak a gt miatt vált 60frémessé (első része simán kijött 30al és a horizonok se véletlen felezett sebességüek :P )... és mára nem lehet feladni, félnek a népharagtól. pedig biztosan szívesen élnének a +16ms renderidővel, egyből menne a csillivilli, a 3d fa, a dinamikus napszak és időjárás....

    ki néz df-et? a 90 milliós konzolos tábor 0.3%-a...
    igazad van, több helyen kompetens emberek kerültek döntéshozói helyzetbe és lett pár ~60frémes cím a prevgenhez képest, de ezzel elsősorban a multit akarják eladni, arra huzzzák rá, hogy kell a sokfrém

    Az igazságot akkor tudnánk meg, ha lenne egy játék, ami arcodba tolja indításnál, h 30 vagy 60fps-t kérsz és annak megfelelő grafot ad. Aztán ez acsit is adna és lehetne csámcsogni ;)
    De melyik legyen ez a játék? Én azt gondolom, a wolf2 jó példa lenne, de egy tekken elé hiába rakod, azzal max önigazolhatnál :P

    "Ez sosem a gép gondja, hanem a fejlesztőé.Nézz meg 1-2 wii-u címet és nézz hwspeckókat.

    Neeeeeeeeee :((("

    De.
    Egyébként érdeklődnék, hogy ha szerinted nem, akkor mennyi tflops kell a 30-hoz, 60-hoz, 1080-hoz, 4k-hoz! :P
    Meg, hogy a bivalyerős x360on miért sub30al ment sok cím az első 1-2 évben és a vérgyenge wii-n miért 60al.
    Ugyanezt frostbite-al - miért volt 30 a target a bivalyerős 360on a bad company1-ben, miért 60 a bf4-ben a vérgyenge currgenen.
    stb, a végtelenségig :P
  • Moby
    #74959
    Nade nem is a frémen kell itt aggódni, hanem azon, hogy még véletlenül se törjék fel a konzolokat. Ha megtörténik évekre előre felvásárolják a bányászok a készleteket!
  • Bandicoot
    #74958
    Dehát nem számít a framerate - ezért is oly divatosak manapság a gamer monitorok a magas képfrissítéssel ugye...
    Meg a neten abszolút nem hőbörögnek a népek mikor szar a framerate,meg mikor 60 fps-re számítanak de nem azt kapják.
    Totti is bizonyára nyaldosná ujjait ha jönne a Forza 7 30 fps-el.
    Nem,a framerate nem számít és nem ad el semmit.
  • Moby
    #74957
    Annyira semmit nem ad el, hogy az adja el a gémerpécéket :D

    /és ahogy nézegetem pl. az nvidiát, olyan szarul nekik sem megy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.18. 22:03:41
  • Bandicoot
    #74956
    "60fps nem ad el semmit "

    Ja ezt jól mutatja a netszerte hőbörgés amikor egy játék nem 60 fps-el jön ki lásd például Destiny 2 hőbörgések.:)

    De legyen,sokkal jobb és minőségibb ez a cseszekedés a 4k-val arra alkalmatlan hardverekkel kompromisszumokat kötve és 30 fps-el (már ha eléri stabilan) szarakodva. Nagyot fog szakítani az MS azzal hogy beállt a sorba! (nem,ordító bukta lesz).
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.06.18. 22:03:19
  • darkSectorxxx #74955
    Azért az a graf szerintem még 30 fps-el sem lett volna kisegítve, szerintem ez volt itt a probléma.
    Egy Call of Duty Advanced Warfare szebben néz ki szerintem.

    Szóval még 60 fps tekintetben is azért elmarad az akkori listán.
    Ez lehetett a baj sokak szemében.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.18. 22:01:51