121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #75036
  • Moby
    #75035
    >Én csak az első részével próbálkoztam,

    Képzelem mennyit értettél belőle... :D Mondjuk az esetedben ez ekvivalens avval, hogy megnéztem az inceptiont portugálul, vhs-en, és szerintem szar volt :D
  • darkSectorxxx #75034
    Én csak az első részével próbálkoztam, de akkor ez is mintha ugyanaz lenne a leírásod alapján. :)
    Hát lehet valakinek még talán a bakancslistán van. :D
  • Tatyla
    #75033
    Ez az egyik olyan játék amit ugyan végig toltam akciósan is vettem de dög unalom, nem érte meg
  • Moby
    #75032
    Én meg a előbb vettem egy ORI atBF Defedet, meg egy The Turing Testet összesen háromezerhatér :D
    Oké, tudom, hogy kurvaciki, hogy az ORI eddig nem volt, de nem volt meg, nem szépítem. A második részig pótolni kell. Utóbbi meg csak érdekel a témája miatt(bár az talán nincs is ps4-re).


    szerk: de van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.19. 21:23:09
  • darkSectorxxx #75031
    DOOM

    Pre-owned 9 font....
    + ~3 font posta....

    Fallout 4 Steelbook!!!

    NEW 10 font....
    + ~3 font posta
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.19. 20:47:50
  • darkSectorxxx #75030
    Ez még talán jó akció:

  • darkSectorxxx #75029
    Gero hozzátette amit akartam írni...:D
    És a vadászat is a fele után lesz badass, mikor elérsz a föld alatti helyekre ahol szerzel bizonyos extrákat. :D
    A végén egy istennő lesz belőled. :D
  • TDC Geronimo
    #75028
    a story csak jobb lesz. Eleje elég lapos
  • Katalizátor
    #75027
    Hálistennek a sztori eddig elviszi a dolgot, remélem így is marad! A csajszi szimpatikus, ahogy írtátok is. A gráfó csili-vili, valamint számomra plusz pont, hogy a karaktereket illetően megmaradtak a "játék grafikai stílus"-nál és nem fotorealisztikusra törekedtek.
  • LBandi77
    #75026
    Idén lesz 20 éves a sorozat,csak nem tolják át 2018-ra.
  • Moby
    #75025
    Szerintem a legnagyobb agyfasz a harmadik hely. Azzal ugyanis közel HÚSZ éve játszom :DD
  • darkSectorxxx #75024
    Azon nem lepődtem meg. :D
  • Moby
    #75023
    Ott a százmilliónak szorítunk!
  • TDC Geronimo
    #75022
    inkább az első hely a vicces.
  • Moby
    #75021
    Szorítok a 4 millióért! Aki bátor velemtart!
  • darkSectorxxx #75020
    Még mindig vesznek Horizon-t? :DDDDDDD

    Új játék eladás:

    "1. Grand Theft Auto V
    2. Horizon Zero Dawn
    3. Counter-Strike: Global Offensive
    4. Tekken 7
    5. Injustice 2
    6. Ghost Recon Wildlands
    7. Call of Duty: Black Ops III
    8. The Witcher 3: Wild Hunt GOTY
    9. Uncharted 4: A Thief's End
    10. Gears of War 4"
  • TDC Geronimo
    #75019
    Nex Machina holnap jelenik meg. Új Housemarque játék. Jelenleg 88on áll metan



    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.06.19. 19:42:11
  • lwb
    #75018
    WTF? Nézd meg a videot, Nem egy youtuber mondja, hanem egy youtuber csinál egy videot arról, hogy egy kóder némi molyolással szimplán bekapcsolt olyan effekteket a pc-s verzióban, ami amúgy elérhetetlen volt. Magyarán megcsinálták ilyenre a játékot, aztán szépen kiiktatták megjelenéskor (hivatalos peccs azóta sem tette ezeket vissza), nem ő moddolta bele. Hogy mindezt miért, azt a fantáziádra bízom. Nem a pc-s teljesítmény miatt, annyi kiderül a videoból.

    Nem szégyen utánajárni a dolgoknak. Azért elég vicces, hogy egy évekkel ezelőtti kurva nagy botrány itt az sg-n valami hű de nagy újdonság az elvileg gamer kommentelőtársaknak...
  • Totti5
    #75017
    Gran Turismo meg előrendelői dátummal volt biztos. Vagyis nem, nem volt biztos.... Most az E3on meg nem mernek dátumot mondani, mert lehet 2018 lesz belőle.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.19. 19:30:12
  • darkSectorxxx #75016
    Lát-enció!!!!

  • darkSectorxxx #75015
    GoW 2018 eleje, ez biztos, ezt kiírták a videó végén, nem hinném hogy pont ennél csúszantanának, ezt várja mindenki és tán ez készüll a legrégebb óta. :D
  • darkSectorxxx #75014
    Ennyire nem néztem utána, de sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom. :D
  • Moby
    #75013
    Mindent nem, de azt látom, hogy rápörögtél a saját fasságodra mint a búgócsiga, és nem bírsz leállni róla, hiába mondja neked az egész topik.
    De hátha megsegítem a pörgés végét: A KONZOLOK MIATT BUTÍTOTTÁK! Nem tudom most mit kezdesz ezzel az információval, de fuss vele hazáig.
  • Totti5
    #75012
    Ha egy jutuber azt mondja, akkor biztos úgy van. Ezzel nem vitázok, mert nem hallgatom, nem érdekel.
  • lwb
    #75011
    Google: TotalBiscuit Watch Dogs videó. Erről beszélek.
  • lwb
    #75010
    Jaja, fasságok. Mert te otthonról a fotelből mindent tudsz, mindent látsz. :D Kurva okos vagy, nem tudok ennyi ésszel vitába szállni, szóval tényleg zárjuk.
  • TDC Geronimo
    #75009
    detroit jövőre, spider man, days gone tuti nem jön első félévben. Talán GoW, de nem lepődnék meg, ha az is csúszna
  • Totti5
    #75008
    "David Cage, a csapat vezetője, elmondása szerint a játék 2018-ban kerülhet a boltok polcaira."
  • Kandurex
    #75007
    Abba a pillanatba, ahogy meghallottam, hogy jön a Pro. BUMM! Már ment is a jófogásra. Lófaszt nem ér a sima.
  • darkSectorxxx #75005
    "Látszik, hogy a Sony számára idén is a tavasz volt zsúfoltabb, és ez jövőre még inkább igaz lesz. Shawn Layden, a SIE America elnöke elmondta, hogy minden, 2018-ra ígért játékra legfeljebb 12 hónapot kell várnunk, ami azt jelenti, hogy a Spider-Man, a God of War, a Detroit: Become Human és alighanem a Days Gone is legkésőbb jövő júniusban kapható lesz."

    Detroit szerintem idén jön.
    God of War 2018 eleje, február szerintem.
    Days Gone és a Pókember is hihető hogy 1 éven bellül megjelenjen, hiszen miért ne, egymástól független csapatok munkái.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.19. 18:51:16
  • Moby
    #75003
    Miért, hány 2018-as ex van megnevezve?
  • Totti5
    #75002
    Nem tudom mit kapcsoltak ki a WDben szándékosan. Nem voltam ott. Pont annyit láttam mint a Witcher 3 esetében, hogy amit először mutatattak az sosem létezett, csak egy show elem volt.

  • darkSectorxxx #75001
    Ez változás egy cod-ban? :D
  • darkSectorxxx #75000
    Miért ne? mindenből van gameplay videó és már elég régóta készülnek. :DDD
  • darkSectorxxx #74999
    Egészségedre, ha tetszik a stílus akkor elleszel vele. :)
  • Moby
    #74998
    Jajaja. Az unchartednél se volt semmi :D Összeesküvéaelmélet, meg butítás. Bocs de részemről zártam. Fasságokat irogatsz unalmas témában.
  • lwb
    #74997
    Igazad lenne, lehetne, ha ne láttunk volna a Watch Dogsnál a szándékosan kikapcsolt effekteket a pc-s verzióban. Miért? Ha már ott volt és el is bírta egy közepes gép, akkor miért nem volt elérhető? Nyilván a konzolok miatt, hogy ne legyen akkora az eltérés. Persze, pc ált. szebb, de nem annyival, amennyivel lehetne.
  • lwb
    #74996
    Nem mindent, de a CDP egyelőre nem szolgált rá a bizalmatlanságomra. Nekik még hiszek, amíg nincs okom az ellenkezőjére. Minden más csak agyalás, meg összeesküvés-elméletek.
  • Maxyka
    #74995
    Skincsere? Nincs becsúszkálás repkedés ugrabugrálás. Már a cod4-is ilyen gyors ütemű volt. Most azt kapjuk vissza más köntösben.
    És ezekkel kúrták szét a call of duty-kat. Csiriviri tuningfegyverekkel ugrabugrálásal, csúszkálással a helyetted ölő drónokkal iWin gombokkal. Most ez nem lesz. Más nem is kell. Codot pont a gyors üteműsége miatt szerették csak teljesen elkurvultak és nem a scifi vonallal hanem a fent említett fasszágokkal amivel kaptál egy Quake lövöldét.