121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #75076
    Atomkirályság. Chloe nagy kedvenc, Claudia Black pedig egy istennő. Őszintén mondva reménykedtem, h kicsit más lesz a játékmenet vele úgy, h közben megmarad azért az Uncharted fíling. Így tulajdonképpen egy átskinezett Nathannel játszunk. Ott van példának a TLoU, ahol azért Ellie-vel azért kicsit más játszani. Jah, a másik dolog. Mostantól mindegyik Naughty Dog játékban kapunk NPC társat? Mindenesetre várós nagyon azért.
  • darkSectorxxx #75075
    Az nagyon durva. :D
  • TBTPumpa
    #75074
    Dat assz:
  • darkSectorxxx #75073
    30.-tól már nem kell szenvednünk. :D
  • darkSectorxxx #75072
    Okokat meg logikát kerestek ebbe? :D
    Naneee. :D
  • mucsácsó
    #75071
    Ezt mi triggerelte nálad? :D:D
  • AntiHero
    #75070
    Jó játék lenne ez a last guardian...csak ez az iranyitas (na jó ezt azért meglehet szokni idővel)

    Na meg az e frame drop...konolyan első játék ahol zavar az, hogy belasul a kép..
  • darkSectorxxx #75069
    A felbontásra gondolsz, vagy amúgy?
  • darkSectorxxx #75068
    Nincs ezzel probléma, megnézem azt hogy ki írja amit ír azt ennyi. :D
  • Totti5
    #75067
    "anapság is vannak ám bőven játékok amiket ha nem tudnám melyik platformra jelent meg összemosnáma régi gen végén érkezett címekkel. "

    AAA szegmensben ilyet nem találsz, de amúgy hama felejt a júzer, szóval én megnézném előtte hogy mi volt 2012ben és mi volt 2013től. Mert nagy különbségek vannak.
  • Ulthane
    #75066
    Olyan óvodás ez a modihoz rohangálás, bármilyen okkal is, bármilyen gyakorisággal..Elég kommunista módszer, a régi időket idézi...
  • Kongy
    #75065
    Mikor is rohantam a modikhoz bármiért is?
    Read onlyban vagyok az esetek 90%-ában, mert ezekhez az ökörségekhez hozzá sem akarok szólni, de amikor már baromságokba belerángattok, akkor már muszáj...
  • Ulthane
    #75064
    Szerintem túllősz egy határon.

    A Slick-féle kompánia Kongy-gyal meg Tottival már menne feljelentgeni a modi topikba.
  • darkSectorxxx #75063
    Én nem annyira értek most ebben egyet.
    Meg megkérdezném akkor hogy ha ez szándékos, akkor miért szebb a pc?
    Hiszen a Konzolon vannak eladások, ennyi erővel az ésszerű csalás azt diktálná, hogy a konzoloknak a látszólagos fölényét tartsák meg. :)

    De az a baj hogy a legelvakultabb pc-s fejlesztők akiknek semmi érdeke nem volt a konzolhoz mérni sem tudtak ugrászserűen előrébb haladni...

    Nem lehet hogy ez inkább mégiscsak pénz meg idő meg annak oka hogy a töblet minőség sokkal több erőforrást igényel arányosan?

    Régen voltak játékok amik alig tudtak elrugaszkodni az előző generációs megjelenítéstől összeségében, holott egy durván bő 10-15x erősebb hardverről beszéltünk.
    És kell egy ND meg egy Uncharted meg egy bő 4-6 év kemény meló, hogy láss egy generációt.

    Hogy van ez? :)
    Manapság is vannak ám bőven játékok amiket ha nem tudnám melyik platformra jelent meg összemosnáma régi gen végén érkezett címekkel.
  • Maxyka
    #75062
    Mért is árt az eladásoknak? Berág a fogyasztó és mérgében vesz egy pc-t? Vagy beduzzog hogy csak ennyit tud a konzol és azért nem veszi meg? Sony is meg fogyasztói is tudják milyen hardver van a gépben és mire képes.
  • Totti5
    #75061
    Tegyük félre a WDt. Exluknál mi a tényállás ilyen esetben?

    Pl a Quantum Brake esetéven is egy csomó dolgon változtattak az E3os bemutató után mire megjelent szűk 1 évre rá. Akkor ott is feleslegesen dolgoztak? meg mindenhol? ezek szerint akkor ez nekik jó.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.20. 11:43:49
  • lwb
    #75060
    Számomra a napnál is világosabb, hogy mi történt. Nem akarták, hogy látványosan elhúzzon az átlagpécés élmény a konzolostól. Ezért a színvonalat megpróbálták egységesíteni. Amiatt senki nem megy neki a Dunának, ha a 8000 dolláros csúcsgépen sokkal szebb egy játék, mint a 400 dolláros konzolon, de ha középszintű átlaggépen is fényévekkel jobb a pc, az árt az eladásoknak. Meg hülyén is veszi ki magát, ha a Sonytól elfogadják a lóvét, kint vannak a színpadján, megy a promó, aztán az ő platformjukon jóval gyengébben muzsikál, mint egy közepes gémerpécén.
    Nyilván soha senki nem fogja ezt elismerni. Ettől még ez az elméletem és nehezen fog tudni itt bárki is meggyőzni.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.06.20. 11:37:46
  • lwb
    #75059
    Egy rakás elem lett konkrétan kiiktatva. Ezeket lefejlesztették emberek, benne volt a játékban, aztán szépen kikapcsolták, hogy senkinek ne legyen elérhető, aki nem nyúl bele a kódba. Magyarán a drága embereket már kifizették, mert ezeket valaki megcsinálta. Tesztelésről nyilván nincs infom, de aki visszakapcsolgatta ezeket, az eddig nem számolt be semmi rendellenességről (az a 3 ember, aki még játszik WD-t pc-n) vagy teljesítmény -dropról. Persze, meg lehet indokolni mindennel, de nem furi, hogy csinálunk egy játékot, csinálunk hozzá csilivili fény és egyéb effekteket, szuper post processinget miegymást, aztán ezek felét szépen letiltjuk megjelenés előtt és azóta sem peccseljük vissza? Akkor a fenének szenvedtek vele eleve? Nehéz elhinnem, hogy ilyen amatőrök az Ubinál, hogy feleslegesen dolgoztatják a fejlesztőket egy rakás olyan feature-re, amit aztán nem tesznek elérhetővé.

    Ha valami, akkor ez a pénzégetés. A tesztelésnél a fejlesztés jóval költségesebb. Tesztelni lelkes hülyéket is találsz, fejlesztéshez már kell szakértelem. Ráadásul későbbi peccselésnél a teszterek azok a fizető vásárlók, így konkrétan egy vasadba sem került volna.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.06.20. 11:33:56
  • darkSectorxxx #75058
  • arty
    #75057
    Mert nem lett kész időre és egy kisvárosnyi drága ember dolgozott rajta. Nem csak 1-2 fényeffekt maradt ott örökre eltemetve...

    (giugamultik gigaprojektjeiben röhögcséges dolgok szoktak történni, hogy a minimáleladásokkal kecsegtető verzióban 1-2 teszteletlen és bugosan működő effektet végül kihagytak, az semmiség, bár az elméleted nyilván remekül alátámasztja :) )
  • arty
    #75056
    Uncharted: The Lost Legacy lesz az idei legnagyobb játékélményem okozója, ellenben a forzát picit jobban várom :) (vagy ha az nem elég topikkompatibilis, akkor a GTS-t, ami igaz is, csak ott a béta egyrészt már elvette az igazi élét, másrészt meg "tudom" h nem teljesíti az elvárásaimat/igényeimet)
  • arty
    #75055
    ebben nincs közöttünk nézetkülönbség, minden szavaddal egyetértek :)
    sajnos a 4k adott, azt mindenképpen nyomni kell, az (az ms szerint (is)) eladja a gépeket...
  • darkSectorxxx #75054
    :)
  • Ulthane
    #75053
    Miről beszélsz? Ilyen jó arcanimációkat nem nagyon láttam még játékban, mint itt. Elképesztő jól néznek ki.
  • Ulthane
    #75052
    Én is leküzdöttem, pedig nagyon bennem volt. Pár napja tolom, és azt mondom, életem egyik legjobb játéka! Engem megvett kilóra, elképesztő hangulatbomba, szuperlativuszokban lehet az artról beszélni, tartalmas, jó sztori, zseniálisan néz ki, még kamu 4k-ban is (bár Moby szerint ez kénköves pokol és ASDAHHASDAHSDSDSDSDS), alig várom, hogy munkából hazamehessek és játszhassak.

    Utoljára ilyet a Bloodborne-nál éreztem.

    Pedig a tálcafejű dínótól rosszul voltam...
  • Tatyla
    #75051
    Mi most megvettük akcióban felesben a Ghost Recon Wildlandset nem egy egetverő játék de mondjuk a WD 2-nél élvezetesebb szerintem ennél is meg lesz a platkó, meg a shopto-tól megjött a Dishonored 2 mert az csak engem érdekelt kemény 4500 pénzért
  • lwb
    #75050
    PS4-re nekem is kb ez a listám. Multiplatként az ACO-t várom még.
  • Maxyka
    #75049
    Lol. mi az a métely? :DD
  • TDC Geronimo
    #75048
    pubg téged nem mozgat amúgy? Igaz az duoban és squadban az igazi. Steamen nemrég elérte a 3.5 milla eladott példányszámot és a 230k concurrent usert...
  • Moby
    #75047
    Ok, dark, nyertél. Feladom. Én képtelen vagyok már a posztjaidon felülemelkedni. Nem megy, elismerem. Egy fekély vagy. Egy métely. Egy rákos daganat. De nyertél. Viszont soha többé nem akarom egyetlen gondolatod olvasni. Részemről vége.
  • Moby
    #75046
    Igen. Azt kurvára abba az irányba kell terelni, ami mindig is volt, kivétel egyetlen játék, na pont az utolsó. De majd rácsodálkozunk erre is, mert te megmondtad :DD
  • darkSectorxxx #75045
    Látatlanban biztosra veszem hogy a Kojima játékot is ebbe az irányba fogják majd terelni....
  • Moby
    #75044
    Remélem ezt egy remekbeszabott második résszel kimaxolják, ahol a játékmenet kimerül majd abban, hogy ráböksz az ikonjára, és végignézheted a játék kurvára bedeesz végét.
  • Moby
    #75043
    A pékember csodálatos játékmenetét elnézve, szerintem névszerint TE ihletted készítőit
  • darkSectorxxx #75042
    Nem. nem ironia volt
    Komolyan ezt gondolom, és valszeg ezért érzem azt hogy nekem gyártanak játékokat és vásárolnak meg grammra, én imádom az ilyen félcső kalandjátékokat. :D

    De igen, mivel látják ők is mi a legnépszerűbb, gondolták ezzel nem lőhetnek mellé, és nálam télleg nem fognak, igazából a Detroit lóg kicsit ki a sorból, de amúgy vázlataiban mindegyik egy Uncharted klón, ahogy fogalmaztad, a God of War egyértelmű lett az első bemutatónál, a stílusváltáskor.
    Pókember is nagy meglepetésemre, a harcokat kivéve lényegében az is egy hatásvadász cucc lesz, hacsak nem bóklászol el a részletekben....

    én ennek örülök, más nem tudom hogy van ezzel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.19. 22:55:43
  • TDC Geronimo
    #75041
    poénnak szántad gondolom, de az a baj, hogy ez nem az. Tényleg szinte minden sony 1st party játék egy ND game copy/paste
  • darkSectorxxx #75040
    Pre-order listám eddig így néz ki. :D

    Uncharted The Lost Legacy (Uncharted)
    God of War (Uncharted Kratos-al)
    Days Gone (Uncharted zombikkal)
    Spiderman (Uncharted pókemberrel)
    Detroit (Uncharted pillangó hatással)
    Death Stranding (Uncharted Kojima-val)
    The Last of Us Part II (Uncharted mégtöbb Uncharted-del)
  • darkSectorxxx #75039
  • Moby
    #75038
    Hát ez nem lett jó, igen. Mindenki sokkal többet várt a HR alapján, aztán ezt kapta :( _ANNYIRA_ rossz sem volt, de ami jó volt benne, azt a képi világa vitte a hátán. A sztori végtelenül érdektelenné vált. A világa is. Pedig a HR ezt építette fel. Az meglehetősen Gibsonira sikerült, ez viszont meglehetősen unalmasra.

    /mondjuk abban meg az NPC-k voltak zsírhülyék, meg az egész világ sokszor reagált topán a történésekre, de akkoriban még más szelek fújtak.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.06.19. 22:35:08
  • Moby
    #75037
    Most mondanám, hogy így, hogy már van valami pécének mondható géped, akár tehetnél is egy próbát vele, de nem. Higyj nekem. Ez nem a te súlycsoportod :D