121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Maxyka
    #75356
    erős optimizmussal :D Szerintük az a szűk réteg akit megcéloznak 17millió, persze 3 év alatt szeretnének ennyit és nem day1 de akkor is :D
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.06.30. 12:23:14
  • Kandurex
    #75355
    Erről jut eszembe, PC -re is van, és hát szavazni kellett egy letöltéssel.

    ...az van, hogy ennek a tubinak szúrnám a fossóját az biztos, és még rá is játszik a játék.

    Szóval megvesszük PS -re.
  • mucsácsó
    #75354
    Szerintem elírták a tizedesvesszőt, és jó az 1,7-nek is.... :D:D
  • Maxyka
    #75353
    "Xbox One X - az elemzők szerint 17 milliót fognak eladni belőle"

    Hajjaj
  • LBandi77
    #75352
    Viccelsz?Az elsö boss-nál volt már vagy 5-6 óra próbája, és az hol van a másik 2-höz képest.
  • Maxyka
    #75351
    Nem kell annyiszor meghalni és akkor nincs annyi :D
    Viccet félretéve egész dlc-kitesz max 1-2órát ha nem halsz meg sokszor amikor végigmész
  • darkSectorxxx #75350
    Crash rövid instant játék, Das 3 meg hétvégi 5-7 órás kb, nem érdemes este nekiállni munka után fáradtan, 1-2 órára. :)

    De Crash az más téma részemről, amúgy is. :)
    Das is menni fog, csak nyugi. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.30. 08:17:38
  • darkSectorxxx #75349
    :DDDDDDDDD
  • Ulthane
    #75348
    Ilyen szarokkal játszol, ahelyett, hogy Das3 DLC-t fejeznéd be. Erre van időd, arra nincs?
  • Ulthane
    #75347
    4 éves kora óta játszik azt van vagy húsz éves. Ha én húsz éves korom óta játszom is rávertem pár évet, akkor most én még nagyobb kritikus vagyok, mint ő? Igen, de most ezt hagyjuk. :)
  • Kandurex
    #75346
    még jó, hogy nem IFA csíkos az a bugyi
  • darkSectorxxx #75345
    Crash Bandicoot N' Sane Trilogy elsőre:
    --------------------------------------------------------------

    Menü:

    - na ezaz ami a játékon bellül nincs is....
    mivel kiszedték a MASTER kód opciót, valamint a Continue és SAVE-LOAD már a térképen a játékban illetve a kinti főmenübe lett szétrakva.

    Nagyon aranyos az intro, megmutatja, hogy milyen modon alakult át a régi grafika, ami elég nagy poén. :D


    Játék lista, kiválasztás elég dizájnos lett, a régi 3in1 lemezhez képest sokkal jobb, mint az Uncharted-nél. :)



    Játék:

    - irányítás sokkal jobb lett, az analóg karokkal. Itt nincs az, hogy ha ugrasz és leérkezel egy dobozra vagy dobbantóra akkor ott marad abban a helyzetben nem tolódik el tovább, és nem kell visszarántani a karaktert, ez miatt esetem le már párszor, mert a régi részben tapasztaltak alapján rögtön korrigálni szeretnék, de itt NEM KELL! :)
    - MOST IRÁNYÍTHATJUK COCCO-t is mint karaktert!!! :) Aranyos. :D 3 vagy 4. pálya tán érkezik meg egy időgéppel a pályára. :)

    - ha egyhelyben áll Bandi, akkor elég jóféle animációk vannak
    - grafika szerintem pazar, a hangok ugyanazok.

    - Hálisten centiről-centire ugyanaz eddig a játék, nosztalgia nagyon ott van.

    Néhány nagyon FONTOS DOLOG:

    - mentési rendszer megváltozott, ezért egy nagyon kemény baki is van benne!
    VIGYÁZZATOK!
    Ha kapkodok, úgy járhattok mint én most az elején. Ha el van mentve a játék, és újra el szeretnétek menteni, akkor L2 gomot megnyomjátok, beadja a mentéseket.
    NA DE ITT A PROBLÉMA!
    Ha nem figyelitek, hogy a MENTÉS a NÉGYZET gomb, és figyelmetlenségből az X-el akarjátok menteni, KÉRDEZÉS nélkül betölti a mentést, annak ellenére, hogy én felcseréltem volna a 2 gonbot.
    És az X a SAVE kellett volna lenni, vagy 2x-es LOAD megerősítés.
    Szóval tévesen nekem is sikerült visszatölteni a mentést. :D
    - A másik fontos, hogy könnyítettek a játékot még egy helyen!
    NINCS TÖBBET DOBOZ RESPAWN a checkpointok nál....
    Vagyis nem kell visszamenned a dobozokért, ha meghalsz a pálya egyik checkpointjánál!
    Ha addig minden doboztkiütöttél, akkor már nincs nagy para. :)

    Nekem elsőre most megvan Game Over nélkül az első sziget!
    Majd holnap megy tovább a jókedv!
    Nagyon fun! Pont mint régen...:D
    Elsőre ennyi.

    Crash Bandicoot N' Sane trilogy - Part 1 (Youtube)
  • darkSectorxxx #75344
    Elsőre Game Over nélkül. :D

  • darkSectorxxx #75343
    Crash Bandicoot N' Sane Trilogy:
    Part #1

    Megvan a szürke első kristály! :)

    Viszont van kapásból 1 nagyon fontos dolog.

    "NINCS DOBOZ RESPAWN...ettől bitang EASY lett a játék, nem beszélve hogy van QUICK SAVE!"


  • darkSectorxxx #75342
    Indul a Crash!!!! Yeah!
  • darkSectorxxx #75341
    Nier Automata ihlette:
    Elég körülményes volt, a csaj amúgy egy cosplay-es csaj, nem játék grafika. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.29. 23:54:10
  • darkSectorxxx #75340
    Ja. :D
  • darkSectorxxx #75339
    Ja de ha tökös vagy akkor nyomod kötél nélkül. :D

    Minnya én is kezdem. :D
  • mucsácsó
    #75338
    na mingyáááá'!!! :D
  • Seth
    #75337
    Brutál tud lenni pár pálya , most éppen a High Road cíművel szívok, ez már a végefelé van. 25 élettel mentem oda,mind elfogyott :D
    Emlékszem PS1-en csaltam ennél a résznél, mert rá lehet ugrani a kötélhíd kötelére két oldalt és simán végigsétálsz,nem kell precízen ugrálgatni a leszakadó platformokon, itt is működik,de kockázatosabb,mert mintha lelökne a láthatatlan fal
  • partizan182
    #75336
    Hallod, jóatyám egyszer írt TVC-re játékot (tengeralattjáróval kellett torpedózni a hajókat), meg volt ott minden: Áttörés, Hamburgersütő, Sí, faszán kazettáról :)

    Magyar médiát úgy nem nagyon fogyasztok, nagyon ritkán a TheVR kreténjeit, de az angol csatornákat nagyon szeretem, SuperBunnyhop és társai, pár letsplayert is, jókazok.
  • darkSectorxxx #75335
    Hát nem róka. :D
    Ja nehezebb ha fullosra játszod, de egyszeri élményre easy. :D

    Régen a rémálmom ez volt...:
    gyerekkoromban amikor este elaludtak a szüleim éjjel nyomtam, és alvás közben is azt álmodtam hogy játszom és ahogy sikerült hozzá jutnom, fejben mindig eljátszottam mikor mit fogok majd csinálni, ott, ahol és ami egy nappal előtte lefekvés előtt megszopatott. :D

    Mindig fejben játszok először. :D

    Holnap majd kialszom magam a melóhelyen, de ma éjjel tuti nyomok 1-2 órát...:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.29. 20:59:23
  • darkSectorxxx #75334
    Ne viccelj, analog karral egy élmény lesz. :)
    Iránygombokkal is jó volt régen, de így? :)

    De bakker meséltem már szerintem itt is, hogy ha van gémsz sharedplay-el kipróbálhatjátok mielőtt megveszitek, szívesen átadom az irányítást demozásnak....:D

    Mondjuk már mindegy. De nem fogod megbánni nyugi.
  • Maxyka
    #75333
    Cuki róka :DDD
    Csak vigyázat mert nehezebb mint a darksouls :))
  • mucsácsó
    #75332
    hát az elavult játékmechanika (fosok a trutyi irányítástól azért így jobban belegondolva... :DDD)
  • darkSectorxxx #75331
    Melyik része?
    Mert grafix az lesz bőven. :D

    Játékmenetről meg ha minden részt megcsináltál, mert amit te régen játszottál belőle, az nem sok minden....:D

    3. részben nekem a jelszavam az ALMAVETŐ volt. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.29. 20:54:17
  • mucsácsó
    #75330
    hát, picit kedvemet szegte, de mostmár mindegy, megvettem :D:D pre-order mindig veszélyes (bukta sokszor)...
    de pár óra, és kiderül, hogy megérte-e, vagy sem. :D bár engem az aggaszt továbra is, hogy Naughty-nak semmi köze hozzá :( de csak nem lesz szaaaar!
  • darkSectorxxx #75329
    Most az egyszer ne hallgass rá, irígység beszél belőle. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.29. 20:48:22
  • darkSectorxxx #75328
    Apukám, most nagyon nem tudod mit véleményeztél. :D
  • mucsácsó
    #75327
    mossssstmár mindegy..... :( :D :D
  • Kandurex
    #75326
    Azért arra készülj fel, hogy ez a játékmechanika rettenetesen elavult, a grafika meg kb. mobil szint.

    Ebből is inkább egy teljes értékű folytatás kellett volna....
  • darkSectorxxx #75325
    Grat, ezaz, veszélyesen kell élni. :D
  • mucsácsó
    #75324


    ffffffákk... #hóvége :D:D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.29. 20:36:57
  • arty
    #75323
    c64el kezdtem (tvcre nem is volt játék, nemenőzzé! :D ;) ), nem nézek mai yutúbergémereket (játékokat játszani kell, nem nézni ;) ), de amikor fellángolnak a hasonló viták, akkor beléjük kattintok és ...

    nem szólom le őket, mert annyira más dimenzió (mint az én generációm), hogy tényleg csak simán nemértem, ergo miféle véleményem lehetne?!

    (pamkutyát, hollywoodnewsagencyt kedvelem, videomániát módjával (régen jobbvót ;) ), szal csak a többire értem, amit írtam)
  • darkSectorxxx #75322
    Update. :D

  • darkSectorxxx #75321
    VEDD!
    24GB. :D
  • arty
    #75320
    a végtelen indiszemét után ez akkor is végre valami (ami nincs meg, nem játszottam, de érdekelHET), ha az ázsiaiakat folyamatosan kényeztetik is :) még a végén behozza az árát a multiplayer-pass ;)
  • mucsácsó
    #75319
    Én csak ismerősöknél játszottam mindig vele, meg amikor kölcsönkaptam néha PS1-et - de akkor ORRVÉRZÉSIG. főleg az első részt meg a warpedot :D ahhh... emlékek!

    --- veszem. hány GB a preload? :D
  • darkSectorxxx #75318
    Nem tudom, én újra 12 éves lettem és várom az éjfélt és játszok, szívesen várlak twitch-re majd. :D 1-2 órát belekezdek az biztos. :D
    Elvileg kívülről tudom a master kulcsot is, régen mindent felirtam egy papírra, a master-t viszont megtanultam, a suliba szar voltam, de a crash-be a fél életem, gyerekkorom ott van. :D

    Emlékek.
  • mucsácsó
    #75317
    basszátok meg, mindjárt megveszem... :DDDD