121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #75316
    Este!!!!!

  • darkSectorxxx #75315
    Nekem ez is kedves lesz. :)
  • darkSectorxxx #75314
    De ő így is véli a videójában mikor játszik, most mondta mikor benéztem hogy ez nehezebb volt mint a super mario!!!!!!!!!!! :D
  • Kandurex
    #75313
    Ja, az eredetitől. Folytatás kellett volna.
  • Evoluti0N
    #75312
    Az a clickbait cím.
  • darkSectorxxx #75311
    Nagy Gamer....

    :D
  • darkSectorxxx #75310
    Még máig kiráz a hideg. :D

  • darkSectorxxx #75309
    WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉOOOOOOOOOOOOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
    Sirály.
    Remake-sony-Ellen. :D

  • darkSectorxxx #75308
    Az idétlen szar zenék kapnak legtöbb like-ot.
    És így tovább.
  • darkSectorxxx #75307
    Én nem rajongok senkiért, nem is érdekel senki, mert csinálja, ha akarja, max átlépem a videókat ami nem érdekel, de azért azt ne mondjuk, hogy ez így jó.
    Valamit jól csinál.

    Nem jól, hanem valamit ROSSZUL csinál.

    És Youtube-on a like vadászat arról szól, hogy hogy tudsz valamit rosszabbul csinálni mint mások. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.29. 18:01:00
  • darkSectorxxx #75306
    Az tény hogy nagyon rámegy a nézettségre, és kibaszott durva dolgai vannak, de olyan ami nem lenne kötelező, mert másoknál sem látok ilyeneket like elérés miatt.
    Piszok kegyetlen.

    Van annyi benne hogy van tech a tulajdonában, azt ennyi.
    Nem a sráccal van baj. hanem azzal, hogy ő mint mondta is, ebből él nagyrészt, nem tudna mást csinálni, azt az üzletvezetésen kívül, és nem látja nézői szemmel a dolgait.

    De ebben nem csak ő van így, mások is.

    Illetve szándékosan megy le pár ember hülye gyerek szintre, na akkor azt én még károsabbnak gondolom.

    Én mostanában, fel vagyok iratkozva és a videói bejönnek ugye a listán, de amik most mennek, azokat nem tudom hová tenni. amikor játszik az oké, meg segít embereknek.
    De mikor jött a csajával, hogy teljesen szétesett, az is gyengén volt kamu.
    Meg a nagy likevadász sorsolások. Ami önmagában jóindulattal van kikövezve, csak hát szegény nem komunikálja le jól.

    Meg basszameg mikor mondta hogy a PlayIt-re ki lett közösítve, és a Konzolvilág logoja miatt miért nem hívják meg, mert ő annyira kell oda.
    Hát basszátok meg, ajánlom ezt a videót mindenkinek, nem is értem hogy lett belőle vezető a boltjaiban......nem értem.
    Ennyi ész nincs vagy logika, az már probléma és ebből feltölteni egy komoly videót, na ez gáz.
  • darkSectorxxx #75305
    De nehéz volt, de az akkor volt és elsőre, a legtöbb pálya ma már nem annyira. :D
  • Rage47
    #75304
    ejha.....
  • TDC Geronimo
    #75303
    Mondjuk ez Twitch nem youtube
  • TDC Geronimo
    #75302
    Külföldiek között van jó pár szórakoztató ember. Én dr disrespectet csípem nagyon. Eszméletlen karaktere van és baromi igényes cuccokat csinál. Mondjuk kaszál is vele rendesen.
  • Kandurex
    #75301
    De komolyan, ki a náthás pöcs az a luckeY a gamer csatornák között, 500e feliratkozóval?
  • mucsácsó
    #75300
    egyetlen egy szó ugrott be: söpredék...

    @Totti (#75296): mire célzol, mi az, amit lehangolónak találsz a kommentek között? a sok elégedetlenkedés, vagy mire gondoltál?
  • Kandurex
    #75299
    Én ezt az egész TOP100 listát nem értem...
  • Myselor
    #75298
    mit csinál jól?sok a félkegyelmű buta geci ember meg a tizenéves akik isszák a szavát.nem ő csinálja jól hanem sok az idióta
  • partizan182
    #75297
    Helyes, mekkell mondani a tutit sracok, en is utalom h ezek a suhancok hangosan görkorcsolyáznak a gyepemen. Itt valamit tenni kéne nem állapot, bezzeg az en időmben. (Videoton TVCvel kezte)
  • Totti5
    #75296
    Ez legyen az Ő dolguk. Nem tudom kinek mi a közönsége, nem is érdekel, mert amit látok yutub és fb videók, géming cikkek, hírek alatt ( kb mindegy milyen témában ) az mélyen lehangoló és szégyenletes az emberiségre nézve. Jobb ezekből kimaradni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.29. 15:06:42
  • Tatyla
    #75295
    a hozzá hasonló kretének kíváncsiak rá meg a kisgyerekek akik sajnos csak álmodoznak bármilyen játék gépen
  • Totti5
    #75294
    S még is jól csinálja. Szerencsére nem kötelező őket nézni, de ha valaki összeharácsol rövid idő alatt 20-50-100 ezres feliratkozót az valamit jól csinál, amire ennyi ember kíváncsi. Adja hozzá az arcát, stílusát, és sok időt a szabadidejéből.
  • mucsácsó
    #75293
    és hááááááány ilyen félkegyelmű van, és milyen pénzmozgás van ilyenek miatt (donate, youtube nézettségi miatti lóvék, stb..)...
    egyszerűen ökölbeszorul az ember keze... :D :(
    OKÁDÉK!!!!
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.29. 14:08:06
  • Myselor
    #75292
    azt az embert inkább hagyjuk is .szégyen hogy az ilyen a magyar youtubeon a gamer egy köcsög inkább
  • mucsácsó
    #75291
    No, én speciel arról csak hallottam, de pl. lövetem nincs, mi is vót' az annak idején vala. :D
    akkor megnyerted az e-penis versenyt azt hiszem :( :( :DDD
  • Tatyla
    #75290
    Mindenbe bele piszkál a hülyegyerekek de még egy játékot nem vitt végig, nálam ő a gamer(lol) berki krisztián
  • Evoluti0N
    #75289
    Én ZX Spectrumon kezdtem. Szal relatív méretes péniszem van.
  • mucsácsó
    #75288
    meg egyébként is, ki a jó büdös faszt érdekel, hogy mivel játszott először... komolyan ezzel megy a faszméregetés? :DDD
    én meg a jóöreg joystickos Atari 2600al (ami a mai napig megy!!! kezdtem 2 évesen). so what?!
    de gondolom a társaság jó része Commodore / NES és társai... :D vagy nemtudom mik voltak még anno.
    no de mégsem érzem abszolúte erénynek..

    okádok a hasonszőrű streamer csíráktól, meg hogy erre van igény ill. közönség manapság...
    számomra ilyen valóvilág szintet karcolja a média ezen formája, nem tudom hova tenni... :D (tudom, tudom ne nézzem...hát nem is nézem ;))
  • Maxyka
    #75287
    Kurva szar mikor fel lösz egy streamet amiben minden percben elhangzik ugyan az a céget érintő kérdés. 1-óra után te is megunnád. Nem akar válaszolni rá az esélyesebb minthogy nem tud. Azért messze színvonalasabb konzolvilag mint a ganéj 576 és társai .
  • TBTPumpa
    #75286
    A problémám vele az, hogy több ponton is nem értem. Egyszer A-t mond, utána meg B-t. Egyszer azt mondja, az első játéka az Age of Empires volt, utána lévő sztrímben, pedig az Unreal-t említi. Utána WoW volt az első MMORPG-je, ja mégse, mert talán az Everquest. Szereti a Forzát (én is), de baromira keveri a márkákat és a típusokat, emellett a videojátékoknál maradva - a fejlesztőket is. Én nem mondom magamról, hogy 4 éves korom óta játszom és nem dolgozom videojátékiparban sem, de érdekelnek a dolgok és jobban képben vagyok a fejlesztőkkel és játékmegjelenésekkel, mint ez a gyerek. Emellett nem tudja, hogy a saját boltjában milyen futó akciók vannak (közelgő játékok mikor jelennek meg - amikor már réges rég óta van megjelenési dátum), folyamatos válasza az, hogy nézzétek meg a weboldalon. Nálunk a cégvezetés nagyon is képben van a futó akciókkal és közeli jövőbeni dolgokkal.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.06.29. 13:39:40
  • Rage47
    #75285
    már ez a név is kiakaszt

    ennyiből lehetne majd 576 István, meg BestByte Szabi, Tesco Józsi, lol....
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.06.29. 13:28:38
  • TBTPumpa
    #75284
    Hmm. Nehogy már egy Konzolvilág Ricsi legyen a mérvadó, aki - elmondása szerint - 4 éves kora óta játszik, emiatt lyátékkritikus.
    Persze ebben a YT Celeb simogató világban mások az értékek.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.06.29. 13:15:12
  • mucsácsó
    #75283
    konzolvilág ricsi....:D akkorjóvanakkó' :D
    pedig nem volt olyan rohadt nehéz (bár tény, hogy már megkoptak az emlékek :D)
  • darkSectorxxx #75282
    New gen? :D (mármint a játékosokban....valszeg régen nem játszott vele. :) )
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.29. 07:07:40
  • Maxyka
    #75281
    konzolvilág ricsi kicsit ki van akadva a crash bandicoot-ra. :D látszik hogy az emberek elszoktak ettől a nehézségtől. Ami régen nekünk kihívás volt az mára már inkább csak idegesitő.
  • darkSectorxxx #75280
    Szívesen.
  • darkSectorxxx #75279
    Aha letöltheted asszem plus nélkül is csak indítani nem lehet majd.
    Ugyanott lesz az előzménylistán.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.06.28. 22:15:40
  • mucsácsó
    #75278
    Amint bekerülnek a Library-ba - onnantól kezdve akármikor letöltheted akárhányszor.
    Vagy rákeresel storeban, és onnan.

    Viszont igen, a Plusos "ingyenes" gamek visszamenőlegesen is csak aktív Plusos előfizuval mennek - anélkül lockolva vannak.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.06.28. 22:11:31
  • Szerzetes89
    #75277
    Köszönöm!