121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #75436
    SETH:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lights Out pályán kicsit platina. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.02. 06:56:37
  • Maxyka
    #75435
    Vagy talán a másik ok amiatt eltűntek az emberek az a személyeskedés, gyűlölet és nárcisztikus fennkölt fogalmazási stílus.
    Most nyersen kell fogalmazzak de minden második embert elküldtök a halálfaszára a topicból. Mástól elvárjátok az alázatot de ti nem így írtok.
    Én is párszor lettem "személyeskedés" áldozata szerencsére annyiszor nem mint darky, de ezért más is magába nézhetne nem csak ő. Úgy sincs új megjelenés elite és crash en kívül ha kell akkor tárgyaljuk ezt...
    Az igazat megvalva ha mindenki eltűnne innen akit utáltok vagy nem kedveltek akkor három muskétás beszélgetne itt éjt-nappal-átéve és annak nem biztos hogy látom értelmét. Mert az még nem fórumozás.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.02. 02:22:24
  • darkSectorxxx #75434
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rendben, idáig nekem úgy tünt mindenki kommentel egymásnak chat szerűen, (persze mi a chat ugye?) nem ps4 témákban is. De nem para, nem kell szaporítani a szót.
    Bandi gyüjtse össze a neveket és adja le modinak vagy Tatyala-nak.
    Mindenki nyomja a +1-et.

    Én már kismilliószor elmondtam, hogy mindenkinek válaszolok aki kérdez, nem vagyok bunkó, de akkor mondom, legyen +1-ezés, aki szeretné, hogy szelektáljak az emberek közt, random válaszoljak, napi 1x és akkor ez megoldható.
    No para.

    Régen emlékezz csináltam külön topikot játékoknak, neem, neem, itt beszélgessük ki az összes témát, mert ez is ps4, ja tessék.
    kb kismillószor lement a téma, nem kell rágódni ezen, 20-30 hozzászóláson keresztül, hallottam már régebben, én úgy érzem hogy nem szabály ellenes az ha engem éppen valami érdekel az adott témában....
    Ha ezt azóta megváltoztatták és gond, akkor ez van.
    Hiába írogatják, hogy xyz-t nem érdekel amit mondok, az szól és hanyagoljuk egymást. Nem harapok, aki szól hogy hagyjam ki, nézzek keresztül rajta, az megteheti pm-ben is akár.
    Az hogy a véleményem nem egyezik valakikkel, az néha fordítva is igaz, én is látok sokszor 10 hsz-t egymás után x embertől és mégsem dobok be kommentet, hogy pls ne chat-elj, meg menj inkább dolgozni.

    Ha nekem van pár percem este meló után és felnézek, egy hobby iránt, ami érdekel, had ne kelljen elszámolnom embereknek, hogy mikor mit csinálok, van hogy meló közben nézek fel sg-re, vagy a buszon telóról.
    Miért tartozik ez másokra?
    Itt ebben a felületen, SG-n limitáció van? akkor majd megnézem a leírást, szabályzatot, hogy adott témán bellül, ami nem off, mi a javaslat.
    Holnap utánanézek eskü, lehet benen van csak nem figyeltem azóta.

    Egy a fontos, nem kell a felesleges szöveg mindig, tudom mire megy ki a játék, Bandicoot erősen fújja a harasztot, hajrá, csinálja meg, azt mondom....
    Drukkolok neki, őszintén, végre legyen boldog, nekem csak könnyebb lesz, talán nem kell hallgatnom minden 2 kommentem után árnyék kommentként a sértegetéseit, nekem ugyanilyen az ő meg Moby megnyílvánulása 1-1.5 éve és egy rossz szót nem szóltam, max amikor nagyon sértegettek, de asszem elég elnéző voltam.

    Te, vagy ti még jobb helyzetben vagytok, azzal hogy esetleg olvasol egy kommentet, ami nem érdekel, minsem én akit sértegetnek ok nélkül. Gondolom én.
    Érdekelt valakit?
    Nem hát.

    Szóval a téma adott, nem kell megírni megint, van "A" banda, meg egy topik, tudok mindent, nem kell hülyének nézni, attól még hogy adott dolgokat nem hozok fel, mindenről tudok ami megy, nyugi.
    Szóval mondom, +1.... más körítés nem kell.
    Mert ha megy a körítés, akkor csak szaporodik a chat, igazából mindig ez a chat, nem tudom észrevettétek-e.

    Amúgy meg pont fordítva van, a PS4-es az egyetlen hely, ahol ez érdekes story, más helyen egymás mellett megférünk,
    max akit nem érdekel valami, nem olvassa el, erre van a "VÁLASZ: Janinak" szöveg, abból tudom mi megy kinek....


    Bandicoot, meg nem értem milyen lelki fröccs-ről beszél, a lelki fröccs az volt, hogy nem engedtem magam irritálni ő és Moby által többek közt, ettől látta max azt hogy más a helyzet, vagy nem tudom....
    Off témánál, ha annyira elmegy ebbe az irányba szoktam tenni spoilerbe vagy off jellel megjelölni, amikor csak tehetem.
    Mivel én tisztában vagyok vele ellentétben a szabályokkal, én tudom mikor hibázok, a többi max egyéni igazságosztás, semmi más.

    A csoda az lenne ha abbahagyná a kommentelést részemre, na ez lenne a csoda.
    Bárcsak egyszer megérném, hogy felébredne valaki akkor amikor sértegetnek és akkor ragadna virtuálisan tollat valaki, csak hát ez nem így megy, mert ja....tudjuk jól miért.
    Nem baj, én feljövök mert ez az egyik hobby az életemben, érdekel, a játékok egy része, valaki meg homokozónak tekinti, minket ovisoknak és próbál ovis szinten kardoskodni.
    Csak hát ezen én már a vállamat sem tudom megvonni, annyira unom már. Annyira fárasztó, hogy el nem tudom mondani.

    Ez a mai meg tiszta vicc, komolyan.
    3 pontban leírtam tök egyértelműen 3 választ a srácnak, erre nem azt kérdezi vissza, esetleg, hogy nem érti, miképpen megy ez pontosan, benyögi, hogy "látja erőlködtem a válaszban", megpróbál kirángatni a fenekéből, és akkor jajj mert nem lehet értelni, de máskor az ember ha nem ért valamit akkor le van cseszve, régebben nem 1 ember máskor bejött kérdezni, de az nem volt tapló, és el lett küldve a fenébe,
    mert netán nem tetszett neki valami a válaszban.
    Most meg reagáltam neki a kedves szavaira maivel megköszönte és akkor ki a gyikom jön ........hát persze.

    Komolyan nem fogod elhinni, esküszöm az öreganyám sírjára, most kb pár hónapja, meg a mai nap pláne, fogom a fejem, annyira LOL a történet, télleg már arra is fáradt vagyok hogy leírjam, de muszáj hogy tudjátok, nem érdekel a körítés, menjen a szavazás....
    Csodálom, hogy ti bírjátok ezt, hogy figyelitek mikor kapar belém a srác.

    De valszeg nem vagyok egyedül ezzel az sg "mániával...".....ez a mánia, meg chat-elés dolog is olyan mint emikor havi 0.1x felmegyek facebook-ra és beírnék a közösbe, hogy bazdmeg ne tölts már fel magadról képet amikor eszed a hamburgert, mert nem érdekel.
    De hát az a Facebook, ez meg az SG.

    Na hajrá gyűljenek azok a +1-ek. :) Én is szavazok 1-et magam ellen, Bandicoot-nak akkor van már 2 pontja....
    Legyenek meg a pontok, mert Bandiccot addig úgysem nyugszik meg bakker....
    Ez a rögeszméje, bele fog bolondulni a végén hogy ennyit harcol a célért....
    Már lassan megsajnálom.
  • TomStorm
    #75433
    Script az komoly,réges régen alkalmaztam is előző acc-on.Nem tudom még lehetséges talán.Az biztos azóta már átadott topikom lett de nyugodtság van vagy 4 éve(GW1-2:)

    HG tud dönteni ilyen esetekben mi nem.
    Gondolom most ezekután átértékeli a helyzetet.
    Páran azért beírtunk.Én csak azt szeretném,hogy visszahozzuk a szintet ami azért mindig is magasan volt mint PS4 topik!!
  • Bandicoot
    #75432
    Semmit nem ér neki sem a lelkifröccs sem a modik rászólása sem a topiklakók kérése sem a hg kérése. 1-2 napig talán 1 hétig megtörténik a csoda majd minden vissza a régi kerékvágásba. Kismilliószor megvolt már mindez és állandóan ugyan az zajlik le.
    Nem véletlenül léptek innen le a topik lakóinak zöme.

    Részemről +1 hogy valami kitiltó scriptet a topikhoz vagy valamit kapjon innen mert marha unalmas és közösségromboló.

    Vagy csináljunk egy Ps4 DS nélkül topikot.

    Részemről amíg ez itt van továbbra is - fav az egész topik és csak ritkán benéző.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.07.02. 01:05:45
  • TomStorm
    #75431
    Annyi a lényeg,hogy chat formában használod a topikot.Gyakorlatilag leírod az életed felét ide.
    Régen ilyen simán ban volt vagy rászóltak az illetőre és visszafogta magát.
    Egyszerüen nem tudsz fórumozni.

    Én azt tanácsolom vegyél vissza és figyelj oda mások,hogy vélekednek a posztokról amit írsz mert ugye közösség,fórum ahogy kell úgy használd ÉS ritkán.Ezek az alapok..
  • darkSectorxxx #75430
    Ha már itt tartunk:

    2017.05.09. 00:30

    ez az ucsó...azóta a kutya nem írt, nem foglalkozik a játékkal, ahogy előtte sem.
    1 ember foglalkozik vele, Ulthane. De vele meg kivül beszélek.

    Parancsolj keresek neked még olyan topikokat amikbe nem néz be a kutya sem, mert engem jobban érdekel, tessék, van még, csak keresni kell:

    1
    2
    Szólj ha kell még és bármit bizonyítani szeretnél vele.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.02. 00:25:57
  • darkSectorxxx #75429
    igazad van.... nem történt semmi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.02. 00:18:35
  • Tikal #75428
    és most ki mászott bele az aurádba? A semmin pörögsz..
  • darkSectorxxx #75427
    Akkor elég ha Bandi feldob a modiknál, ő a másik fele. :)
  • darkSectorxxx #75426
    Mert ennyien foglalkoztak a játékkal rajtam kívül.....döbbenet mi? :)
  • Kandurex
    #75425
    Kitiltható, de ehhez a topikot látogatók minimum felének kérése kell.
  • partizan182
    #75424
    +1, esetleg itt HG? Nem lehetne ezzel vmit kezdeni? A nép párolog, ittmaradtak agybajt kapnak, mindenki csak szív az egész helyzettel.
  • gibson9
    #75423
    Úristen most látom, hogy a horizon zero dawn topicban az utolsó 12 hozzászólás darksector-é május 4től 9ig.. beteg vagy ember
  • gibson9
    #75422
    Amúgy ha van egy másik titkos topic ahol lehet értelmesen beszélgetni ps4 témakörben és darksector még nem találta meg az írja már meg privátban pls.
  • lwb
    #75421
    Nincs kinect ps4-en, a move kamera a két hülye kütyüvel a kezedben nem igazi kinect, a kislányod csalódott lesz. Vegyél egy x360-at kinect-tel, mert a kinect egyedi hardver, olyanja nincs a sonynak és az xbone-re alig van kinectes játék. Ahogy Bandicoot is írta, lassan egy marék rizsért lehet x360-at venni kinect-tel és akkor még lehet, hogy marad is pénzed ps4-re (főleg, hogy ps4 pro megjelenése lejjebb nyomta az alap ps4 árait és semmi szükséged ps4 pro-ra, ha nincs 4K tévéd, ha meg van, akkor van pénzed minden másra is) meg az exkluzívokra.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.07.01. 21:36:36
  • Bandicoot
    #75420
    Nem érdekel Totti néha vannak nézeteltérések mint mindenhol ő az ő álláspontját fogja én az enyémet lecsillapodunk és megy tovább minden. De az hogy itt egy arc aki kényszerbetegként MINDENRE reagál arra is amihez köze nem lenne (most is nekem írtál de csak betol egy 5soros szöveget a kutya sem kíváncsi rá senki nem kérte,csak beleugat), vihorászik, okoskodik,tolja fullba a kretént hosszú kommenteken át,szakért és az egész topik gyakorlatilag már szinte ebből áll, na az érdekel. Én is alig alig olvasok már ide pont miatta, erre bejön egy arc feltesz pár kérdést a maga stílusában ez a buta barom meg totálisan értelmezésképtelen módon reagál egy nagy adag baromságot mégcsak nem is a kérdésekre válaszolva...Majd mikor szóvá teszi az ember hogy nemigen érti hogy mit írt, még ő lesz a rohadék?
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.07.01. 20:09:30
  • Bandicoot
    #75419
    Persze hogy nem. Ez már a te topikod. Adja az ég hogy más topikba ne edd be magad és itt rohadj meg amíg csak vagy. Egy kiírthatatlan agybaj vagy mindenkinek. Ha meg annyira nem érdekel a véleményem minek reagáltál minek olvastad. Pont az a baj hogy TE szarsz mindenki véleményére csak tolod és tolod egyre inkább fullba a kretént és nem állsz le hiába szólnak rád kismilliónyian, maximum duzzogsz pár napig majd folytatod.
    Kiírtottad az egész topikot,itt annó a megjelenésed elött volt élet. Most meg kábé annyi az itteni közösség hogy adott 2-3 ember aki néha be beböfög pár sort te meg a kényszer betegségednek hála még ha meg sem szólított senki akkor is mindnek reagálsz valami ordas baromságot.
    Bejött egy ember,segítséget kért, te meg azt sem fogtad fel mit ír le aztán még le is hurrogod és most én meg ő a köcsög és megint te vagy a szent. Takarodj már a bús pi**** innen. Az egész topik abból áll hogy Dark Sector ezernyi baromságát kell átlépni hogy érdemi infó is legyen a képen. Kábé hónapok óta ilyen 80% Darksector 20% többiek az egész topik. A franc se kíváncsi erre,és mi vagyunk a rohadtak mert nem viseljük el ha egy pszichopata beteg elme itt nyomja állandóan a kommenteket?
  • darkSectorxxx #75418
    Totti-val sem mindig egyezik a véleményem, de korrekt embernek tartom.
    Ahogy sok más itteni embert is, téged is, annak ellenére hogy esetleg az izlésünk néha eltér, még a 20 éve gyerekkori haverommal sem mindig egyezünk, de ez egy dolog, amit mindig is mondtam, nincs rossz vélemény, meg jó, csak eltérő, a számokban, adatokban van jó meg rossz, minden más szubjektív oda-vissza. :)

    Én mindaddig mindenkit el tudok fogadni, amíg nem mászik bele az aurámba.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.01. 19:44:08
  • Kongy
    #75417
    Engem nem dark kergetett el innen, hanem totti :D
  • darkSectorxxx #75416
    Ez még a semmi....
    Nem kell úgy beszélni mint a kutyával azt ennyi.

    És amúgy jól mondod ezt megfogadhatná más is.
    Én senkit nem sértegettem, de fordítva más helyeken már akkor beszólnak ha nem köszönök, nem hogy még bemegyek bunkózni.

    De tőlem nem probléma.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.01. 18:48:55
  • Kandurex
    #75415
    Dark. Nem kell mindenbe belefolyni..én se írom be mindenre, hogy szar (de )...

    ....ááá, igen, na mindegy.

    A lényeg, hogy a nem szükséges mindenhez hozzászólni. Mindenkinek jobb, főleg nekünk
  • darkSectorxxx #75414
    Jajj hagy már lógva ember kit érdekelsz, bejön valaki flegmán, ő a PC-s isten, azt szar kinect, meg szar Sony, istenem de kibaszott naív vagy, suttyó ember.

    de én még mindig nem voltam gonosz, visszaírtam, érthető, már annak aki gondolkodik, és igen visszakérdeztem, mit jelent az a szar jelző, valszeg mert faszt nem ért a hardverhez, előítélettel jött ide meg a Kinect terén is, fasza.

    Tudom már mi a vleményed. DE NEM ÉRDEKEL!

    Valamint, ha nem érti amit írtam, semmi sértő nem volt elsőre, akkor meg nem így válaszolni, mint a kutyának, hanem azt, hogy bocs, nem értem, amit írsz, vagy hasonló, vagy ne válaszoljon. Tapló emberek miatt rinyálsz? Megláttad önnmagadat benne?
    Boruljatok össze, engem nem izgat.
    Nem érdekel amiket mondasz? Kápise?
  • Bandicoot
    #75413
    Én. Slick. Moby. És rengetegen mások akiket elüldöztél innen a gyógyítani való betegségeddel.
    Ahogy Moby is írta: egy métely vagy itt.

    Beír tök normálisan egy arc, képtelen vagy értelmezni amiket ír, leírsz neki egy rakás baromságot majd még neked áll feljebb amiért le merte írni hogy nehezen bogozta ki mit is írsz....Vicc.
    Nem véletlenül döglött a topik, a régi embereket elkergetted, az újakat meg te fogadnád....
    Az utóbbi oldalakon már jó ha 10 Darksector kommentre jut valaki másnak az egy szem kommentje...

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.07.01. 18:23:13
  • darkSectorxxx #75412
    Mondod te.
  • Bandicoot
    #75411
    Főként a tied.
    Már ha felfogod egyáltalán mi is az.
    Mindenki hibás aki nem bírja a beteges irritálóan buta irományaidat,csak te vagy a kopter.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.07.01. 18:10:45
  • Kandurex
    #75410
    si senor, csak néha mobilon vagyok azon meg nem mondja ilyen látványosan, azt gondoltam jobb a békesség :)
  • darkSectorxxx #75409
    Nincs szar játék, nincs szar hardver, csak szar stílus....
    Az viszont bőven akad.
  • Bandicoot
    #75408
    Majd pont te fogsz innen elküldeni bárkit is mialatt az egész topikot megölted a folyamatos agymenéseiddel.
    Nem kell leugatni az embert, totál baromságokat írtál megint le aminek a felét sem lehet érteni.

    "Kérdésem az hogy a PS4-en is működik e valami hasonló mint a kinect? "
    - Igen működik a Kinect. :)

    "hasonló mint a kinect? Ugyan olyan szar e?"
    - Mi ugyanolyan szar-e? a Kinect? Az nem. :)

    Legalább értelmezni tudnád amit leírnak,de erre is képtelen vagy és persze rögtön lehurrogod az embert mert nem érti miről beszélsz.
    Van ajtó neked is - csak sosem találsz ki rajta sajnos. És ez meg is látszik a topik közösségén mert a nép jórésze eltünt pont miattad. A beteges mindenkire mindenre reagálós agyament kommentjeid és okfejtéseid a kutyát nem érdeklik, de arra jók hogy felingereljék az embert. Nem vagyunk betegápolók - így inkább hanyagoljuk a topikot.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.07.01. 17:44:09
  • darkSectorxxx #75407
    Használható. Bedugod és megy.
  • Maxyka
    #75406
    Van, Sony Playstation 4 Kamera névre hallgat. Nem volt hozzá szerencsém se ehhez se a kinecthez úgy hogy mennyire használható azt nem tudom.
  • darkSectorxxx #75405
    Első résznek vége....:) kereken 8 óra az első rész, elsőnek.... este mehet a 100%. :)

  • darkSectorxxx #75404
    Válaszoltam egyértelműen, a gőgösség az a PC-s haverok közt menő.
    Az egyetlen ami szar a stílusod.
    Nem tetszik? van ajtó.
  • hapi
    #75403
    Köszi, megfogadom!
  • Bandicoot
    #75402
    3 éves kislánynak inkább vennék X360-at kinectel amin vannak dögivel kinectes címek,mintsem ps4-et a kábé semmirevaló move hadonászással, vagy One-t a minimális kinect címeivel (ha a kinect és a gyerekjátékok ugribugri a fő cél akkor sokkal inkább x360).
    A move-os kamerás megoldás ps4-en a szó legszorosabb értelmében gagyi ahhoz képest amit a "szar" kinect tud. 30-40k körül már találsz X360-at kamerástul telis tele kinect címmel. Ha a gyerek az elsődleges főleg ilyen kicsin akkor inkább azt vedd. One-t kinect miatt venni felesleges alig akad rá Kinect cím. A ps4 a move-al pedig bohóckodás.

    A ps4 is és a One is (meg az összes konzol) amúgy offline használható fizetni csakis a multiplayer-ért kell külön.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.07.01. 15:55:11
  • hapi
    #75401
    Köszi, azért nem sikerült teljesen értelmetlen választ adnod, pedig próbálkoztál keményen látom. Kihámoztam belőle hogy ha multizni szeretnék online akkor, az internet szolgáltatón és a játék készítőjén kívül a sonynak is fizetnem kell, mert miért ne.
    A kérdés még mindig áll van e a PS4-hez a kinecthez hasonló kamera és hogy az ugyan olyan szar e mint a kinect?
  • darkSectorxxx #75400
    megnézem, de nem hiszem hogy az a baj, ha igen akkor kurvajó. :D

    mondjuk ja lehet az analognál nem egyből érzékel max előrét, hanem lassan megy előre...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.01. 15:04:03
  • Seth
    #75399
    Probald D-paddel
  • darkSectorxxx #75398
    Igen, de azért ilyen kibaszott nehéz mert megváltozott az irányítás, kibaszott kicsiket tudsz ugrani ha helyből dobbantasz, csiszre van kiszámolva, ez nehezebb lett az irányitás miatt. :S
    De csak ez. :)
  • mucsácsó
    #75397
    Igen, ez pontosan az a 2 hidas pálya :D :D