121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #75517
    "PS Move or PlayStation Camera"

    OR!
    a menüben navigáláshoz kell a kinekt mellett is a gamepad (és ps4en nem csak gamepad, de move "pad" is van, ezért van az is odatéve)

    (egyébként kinektel lehet kézzel is menüben mászkálni, de az maga a pokol :D )
  • arty
    #75516
    én alig-alig multizok, néha bfrontal és bf4el megyek 1-1 kört és a 0.01-es K/D is megfelel, mer' a játékélmény érdekel, nem a killcount (ami amugy nincs is ;) )

    szal gyakorlatban sz*rok rá, elméletben(!) azé' nem örülök neki, h néha feltehetően egyenlőtlen az összecsapás :P
  • Maxyka
    #75515
    Nem olvastad a fejlesztők nyilatkozatát erről? Elég esélyes hogy a xbox pc platform között megfogják csinálni mert a fejlesztők nagyon akarják. És úgy akarják áthidalni a hardverek közti külömbséget hogy konzolon komoly aim assist támogatást kap ami egyensúlyoz. PS-t ez nem fenyegeti szerencsére.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.04. 14:32:43
  • TDC Geronimo
    #75514
    cross platform ebben a játékban totál felesleges. Konzolosok brutális hátrányban lennének
  • lwb
    #75513
    Nem vagyok szakértő Just Dance-ben, de Ubi szerint a PS-ös JD2017-hez kell a kamera és a move controller is:

    Mi kell a Just Dance-hez

    szerk: írja a telefont és a controller appot is. El sem tudom képzelni, hogy az hogyan működne, de kinect után szerintem mindkettő visszalépés lenne. A kinect egy nagy sz.r, de táncos játékokban verhetetlen.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.07.04. 10:21:52
  • Maxyka
    #75512
    Eddig se érdekelt és eztán sem fog. Néha fel lépek játszani bf re de ennyi. Más fpst meg nem játszom. Ha így halad a konzol Gaming lassan a noclip is AIMassist része lesz meg csalnod sem kell :)

    Megint Erkölcsi és etikai monologokat kell hallgatni ezen a fórumon? megáll az ész és körbe néz.
    Mellesleg ti kezdték el boncolgatni holott nem is ez volt a téma. És nem hiszem hogy bárkit is érdekelne mert engem is hidegen hagy. De legalább erről írhattatok egy jó kis etikai monológot. Úgy tűnik erre van igény, vagy mégse ?
  • partizan182
    #75511
    Szerintem is tetű dolog ha ez megnyugtat, nem véletlen hogy ahol annó támogatták az egerezést (PS3-mas UT pl) ott szét volt szedve a player pool egeresekre meg kontrolleresekre. Még autoaimmal együtt is sok az egér előnye, egyszerűen gyorsabb tudsz lenni ahol kell, máshol meg pontosabb. Ennyi erővel noclippelhetnél is, BF-ben úgyis a nyílt terek dominálnak.
  • TomStorm
    #75510
    Végeztem For Honorral Realistic módban de egy szintes Trophy se jött.Bug?Iyenkor írni kell kiadónak?
  • Maxyka
    #75509
    Mégsem látom a dühöngő emberek sorait akik azért verik az asztalt mert szét lett kurva a játékuk. Se Facebook csoportokban se pscomm ön se prohardveres fórumokon se sehol. Ezt tőled hallom először ami inkább személyes sérelmemre utal. Bele beszélitek magatokba és nem veszitek észre hogy saját magatok vagytok a játékotok elrontói. Persze könyebb bemagyarázni magadnak hogy az ellenfél csak azért volt jobb mert biztos egerezett és megy itt is az önigazolás ezerrel.
    Főleg a mostani fos konzol fps eknel mit akarsz? Ahol kétszer megnyomod az l2 t és automatikusan ráugrik az emberre és meg rajta is tart a célkereszt és fordítja automatikusan a képernyőt. Lásd: bf1 milyen előnyből beszélünk ? Konzolon bróken az egész úgy ahogy van.
  • mucsácsó
    #75508
    Multiban én is tiltanám, de mint a picsa...instant bannal :P
    Singleben húzkodja bárki akárhova a szaros egerét, de multiban mérhetetlenül nagy előnyt jelent, főleg annak aki még esetleg profibb is az adott játékban... gondolkozzunk már! :D nem fair egyáltalán... pont emiatt sincs összeengedve a mászterrész a konzolokkal...
  • arty
    #75507
    Mindenki felé. Jönnek pécéről a wsad+egér buzgárok és vagy nem hajlandóak megtanulni a kontrollert vagy csak bármi áron előnyt akarnak, hogy nőhessen az epéniszük - azzal nem foglalkoznak (bocs: foglakozTOK), hogy ilyenkor más játékát esetleg SZÉTBASSZÁTOK. És ehez (a viselkedéshez) képest az, hogy valaki személyeskedik veled egy fórumon: semmiség...

    Sonynál nem reklamálok, kisebb dolgokban is full dilettáns idióták.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.07.04. 08:22:09
  • Maxyka
    #75506
    Valahol a hivatalos közlemény ott tart hogy nem gondolkoznak egyenlőre semmilyen más konzolban ( nyilván perkál a Microsoft ezerrel )
    De a crossplay funkciót is fontolgatják. Konzolosokat aimassist al kompenzálnák de kétlem hogy ez kellene ide .
  • TDC Geronimo
    #75505
    Mert nem próbáltad, főleg nem partyval :)
  • mucsácsó
    #75504
    én eskü nem értem mai napig, hogy mit esznek ezen... :D
  • partizan182
    #75503
    Istenfasza lesz. Majd ha kész lesz :)
  • TDC Geronimo
    #75502
    Itt egy kis kedvcsináló. Srác 2 hetente csinál egy highlight videót marha jól összevágva jó kis zenékkel. Van ebben minden :)
  • AntiHero
    #75501
    Instant vétel :D
  • TDC Geronimo
    #75500
    De majd jövőre valamikor
  • AntiHero
    #75499
    Tényleg a PUBG nem jön ps4-re?
  • TDC Geronimo
    #75498
    Én nem vettem meg. Gépet is elég rég kapcsoltam be. Április óta PUBG van :)
  • Maxyka
    #75497
    Szerintem a magyar eladásokat nézve is szép eredményeket produkált.
    Hol tartasz benne? platina megvan már?
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.03. 21:15:54
  • LBandi77
    #75496
    Mostmár kevés időm van játszani.Ezt ismerem minden beállítást faszán érzek,tudom mit miért állítok és egyből érzem ha valami nem olyan ami nekem jó.Meg itt beülök a cockpit-ba megnyomom a ps gombot és már játszom is,nem kell hardvert fejlesztgetni,nekem ez így jó.
  • Maxyka
    #75495
    Felétek. Sony nál biztos lehet reklamálni. :)
  • arty
    #75494
    Nem feljogosító, de sajnos nagyon is emberi reakció :)
  • Maxyka
    #75493
    Fingod sincs. Tehát akkor szerinted ez feljogosító tényező.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.03. 20:39:37
  • arty
    #75492
    Cool! Végre lenne tétje, hogy NE ütközzenek/lökdösődjenek az emberek, talán én is jobban vigyáznék, sajna 1-2 embernek tönkrevágtam a legutóbbi nordon a futamát - nem direkt, csak nagyon küzdöttem és keskeny az út... :/

    Mentségemre szóljon, hogy frusztrált voltam, mert bizonyos friendjeim EGY TELJES percel mentek jobbat az időmérőn

    Egyet mondj meg: miért nem nyomod pécén vmelyik szimet, komoly ligában, rendszeresen?!
  • arty
    #75491
    beírhatod, de viselned kell a "másik" oldalon frusztrált kontizó véleményét, akinek esetleg nem egyszer tönkretetted a játékát.
    miközben ő azért ment konzolra, hogy a billegerezőktől távol legyen................

    rossz példa :P
  • LBandi77
    #75490
    https://youtu.be/2fa5-i9kiOY
    Na figyi Arty.Van box sérülés-javítás,ami látszik is motor , felfüggesztés,aero, Mondjuk az aero-t nem tudom hova tenni mint sérülés lehet megszigszalagozzák a kocsit,vagy mondjuk az már dúrva lenne ha állítani is tudnának az aero-n a box-ban.
  • arty
    #75489
    just dance alatt nem kell move :) ott egy sima kamera kell, a tévé tetejére vagy akár a telódba.

    igen, kinektre van állatsimogató meg pár jópofa cucc, de kérdés, hogy a kölköt leköti-e a kinektes cucc
    vs. "apát" "tuti" leköti a TLOU meg pár exklu, ami pconlyként kimaradhatott....

    (van két kölköm, havi 1-2x megy a kinekt, ebből a fele just dance, amit ps előtt is megtehetnének - tehát havi 1-1 játékdélutánocska maradna ki nekik*, miközben NEKEM lenne TLOU, UNCSU1-2-3-4, stb.... hátööö... lehet önzőnek tűnök, de ... na :D )

    *feltételezve, hogy az LBP/Ratchet/Rayman pl nem pótolná a hiányt.
  • Kandurex
    #75488
    Mire a hiszti? Reggel óta nem írt. Ez is valami.
  • Maxyka
    #75487
    Nem hiszem hogy bárki is fegyvert tart a fejetekhez hogy olvassátok el, görgess tovább és kész. Nem megy?
    Mindenkinek van itt egy nemezise akit a pokolra kíván, de senki sem hangoztatja.
  • Bandicoot
    #75486
    Gratulálok. Nem feltűnő hogy döglődik a topik miatta. Te tudod. Részemről ez volt ide az utolsó komment ide, szevasztok, élvezzétek mind azt a megmaradt 3-4 tagot aki még ide jár irogatni és nem ment az agyára a beteg.

    Remélem nintendoja sosem lesz ennek a......
    A pc topikokból hálisten kikopott.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.07.03. 19:36:01
  • Bandicoot
    #75485
    Milyen választ? Olvasd el a kérdéseket majd a válaszokat rá. Nem köcsögölt,közölte hogy nem tudta kibogozni mit is akart. a válaszoló mert abszolút marhaságokat reagált. Ez minden csak nem köcsögölés erre megkapta hogy egy senkiházi kb....
  • partizan182
    #75484
    80-90: találkozunk 2 év múlva, egyenlöre az early adoptereket pumpolják, 100 körül talán headsetet kapsz magában. Kamera full ugyanaz technóban, de a v2-nek fasza kis állítható állványa van, nekem bazi fontos volt h jól be tudjam állítani.

    Move ugyan technikailag nem kötelező, de nagyon erősen ajánlott, van ami el se indul nélküle. 160 volt a vége nekem, bár nem a legolcsóbb sufniboltból vettem.
  • AntiHero
    #75483
    Hát max olyan 80-90et érne meg nekem.

    Amugy kamera az mindegy, hogy v1 vagy v2?
    Vagy mibe különbözik?
  • partizan182
    #75482
    Èn kb egy hónapja nézegettem, akkor az új árhoz képest olyan 30k kedvezmény volt a használtakon, nekem gari+ki tudja ki fején volt miatt nem érte meg, inkább újonnan vettem. Akció days of play alatt volt (kb a kamerát ingyen kaptad), következő szvsz a karácsonyi hajrában.

    Nem untuk még meg :)
  • Maxyka
    #75481
    Nem hiszem hogy szándékosan tette. Sőt ő annak örülne a legjobban ha nem csesztetnék :)
  • Kongy
    #75480
    Na, látjátok, Dark már elért valamit, hogy már 1 oldalon keresztül csak róla beszéltek :D
    Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz; fórum alapján jóindulatú, maximálisan korrekt embernek ismertem meg, többször is üzleteltünk játékokkal.
  • Totti5
    #75479
    Több hsz született az izélésről mint ha Dark tolt volna 5 potsztot egymás után. Megérte :)
  • Tikal #75478
    Na, ma végre kiderült, hogy valójában senkinek nincs gondja Darky-val, szóval back to gaming :D