121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • lwb
    #75557
    Mondjuk az idei E3-on nem is vagyok meglepődve, hogy nem találtak jobb játékokat, mint ezek. Ezek legalább kreatívak. A Destiny 2 és klónja meg a tavaly bejelentett és bemutatott játékok serege nem vert asszem senkit sem a földhöz a meglepetéstől.
  • ppista
    #75556
    Az alapok, márpedig ugyanazok, csak a fűszerezés különbözik mindegyik esetben. De leírom megint, ez egyáltalán nem probléma, hiszen már az SMB-ben is szinte tökéletesre emelték ezt a mechanikát.
    A SM64-ben meg a 3D-s mozgást alapjait rakták le, amit rengetegen le is másoltak. Mindegyik rész tele van titkos dolgokkal, amikből még évek múlva is derülnek ki új dolgok. Iszonyat mennyiségű időt toltam bele a M64-be, meg a SMW-be és még így is volt sok dolog amit nem láttam, és magamtól rá sem jöttem volna. Szóval fasza mindegyik, de azért ne essünk már át a ló túlso oldalára.
  • Maxyka
    #75555
    But! Ettől meg lehet jó kis szórakoztató cucc csak hát na. :/
  • Maxyka
    #75554
    Az ilyen Nintendo címek nekem mindig is olyanok voltak mint amikor valaki szoba hozza hogy digimonozik meg pokemonozik. Valahogy nem tudom elképzelni hogy ez a felnőtt embereknek szól.
  • ppista
    #75553
    Ez így van, de ne kezeljük már úgy, mint Krisztus második eljövetelét, mert enyhén szólva megmosolyogtató.
  • Maxyka
    #75552
    Én értettem a célzást!! én értettem ! :DDD
  • Kandurex
    #75551
    Ezt ne vegyétek lenézően. Nem is vennék nekik mást, mint ezeket a cuccokat (Nintendo). Az ő világuk. És tökéletesek a maguk nemében!
  • Totti5
    #75550
    Ha ugyan az lenne, nyilván már elfáradt volna, de éppen ez a lényege hogy nem ugyan az. Mindig más. Nem az előző részt folytatják, hanem kitalálnak valami teljesen újat. A Galaxy ( Wii ), 3D World ( WiiU ), Odyssey ( Switch ) három teljesen más mechanikával és ötletekkel rendelkező játék ( hovatovább, különféle irányítási eszközökre lettek írva ).
  • Kandurex
    #75549
    A kislányom és kisfiam (2,4 évesek) is pont ugyanezt vallják. Isten hozott a célcsoportban.
  • Totti5
    #75548
    Szerintem nincs. Kimagasló minőségű, kreativitású, tartalmú produktumok. Kb mindig.
  • Kandurex
    #75547
    Én hiszek neked. De, hogy pusztítóan túl van értékelve az egész hóbelevanc az is biztos.
  • ppista
    #75546
    Ezt mondom. Amikor bemutatnak egy egész estés Mario játékot 85.-óta, ugynezeket a díjakat nyugodtan oda lehet neki adni csont nélkül, mert tényleg nagyon faszák. de ne legyen már elájulva minden egyes alkalommal a fél sajtó, hiszen ezek alapjai szinte tök ugyanazok 32 éve.
  • Totti5
    #75545
    Hiába, ha nem játszol velük, nem tudhatod hogy milyenek. Amúgy a 3D Mario játékok mindig mások. Mechanika szerint is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.07.05. 11:36:10
  • Kandurex
    #75544
    Hogyasszondja: "A legjobb eredeti játék"

    Az, a Mario nagyon eredeti.

    A bőrt..., mit bőrt!? A lelkét is lenyúzták már....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.07.05. 11:21:42
  • Ulthane
    #75543
    Ez valami Nintendo-esemény díjazottjai?
  • Ulthane
    #75542
    Magyarázhatod itt a hülyeségeidet, attól még azt a játékot nagyrészt a Zeldáról másolták. Tehát, egy Zelda-utánzat, egy Zelda-klón. Azt, hogy ezt mennyire jó sikerült megtenniük, megint más kérdés, de attól még a címke, hogy Zelda-klón, teljesen jogos.
  • Totti5
    #75541
    Game Critics Awards E3

    A show legjobbja
    Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

    A legjobb eredeti játék
    Mario + Rabbids: Battle Kingdom (Ubisoft Paris/Ubisoft Milan/Ubisoft - Nintendo Switch)

    A legjobb konzoljáték
    Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

    A legjobb akció-kalandjáték
    Super Mario Odyssey (Nintendo EPD/Nintendo - Nintendo Switch)

    A legjobb stratégia
    Mario + Rabbids: Kingdom Battle (Ubisoft Paris/Ubisoft Milan/Ubisoft - Nintendo Switch)
  • Totti5
    #75540
    Néztem. Attól hogy lemásolnak valamit 1:1ben a saját szegénységi bizonyítványuk. S akkor visszakanyarodok megint oda, hogy ha a Zelda nincs megemlítve akkor ez a játék egy a nagyok sok közül, amiben semmi lélek, semmi kreativitás. S ismét csak ismétleni tudom magamat. Ez nem Zelda klón, nincs ebben semmi Zelda, semmi köze a Zeldához és semmit nem vett át a Zeldától. Mert átvenni lehet dolgokat, hisz a Zelda is ezt teszi. Mechanikai, gameplay elemek, fizika, tartalom. Nade itt ezek nincsenek. Konkretizáljuk a dolgokat, ha össze akarjuk hasonlítani és ne Zeldázzunk, mert mocskosul sok embert félrevisz és még azt hiszik ( teljesen jogosan hisz az van leírva ) hogy ilyen egy Zelda játék amikor nem. Mert ha bármiben is ilyen lenne egy Zelda, akkor nem lenne ez a sorozat kiemelkedő és semmiben nem mutatna többet mint az alant látható igen korlátozott, kezdetleges, egyszerű kreativitástól mentes produktum.
  • ppista
    #75539
    Imádom amikor valaki Zelda szakértőnek állítja be magát, amikor összesen talán ha játszott kéttővel. Vagy amikor sorban ájulnak el az emberek a Nintendo játékoktól, amik tényleg nagyon faszák, mintha szinte nem ugyanazokat nyomnák már több mint harminc éve. Főleg a "tesztelők" érthetetlenek akik szinte eufóriában fetrengenek egy Zelda-tól, vagy Mario-tól. Persze ha az életük első ilyen játéka, úgy már valamennyire érthető.
  • Kandurex
    #75538
    Na, hadd szóljon a tubi-popó!

  • Maxyka
    #75537
    Bikicsunáj

    https://blog.eu.playstation.com/2017/07/05/playstation-stores-big-in-japan-promotion-kicks-off-today/
  • Ulthane
    #75536
    Calamity Ganont olyan csúnyán elintéztem, hogy azóta sem tér magához.

    Úgyhogy igen, tudom miről beszélek.

    Amúgy meg nézd meg a két játék intróját, gyakorlatilag egy és ugyanaz. Aki ebből nem látja, hogy ez koppintás, hát, ne is haragudj, de az hülye.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.07.05. 08:22:35
  • Kandurex
    #75535
    Igazad van, az egy autós játék.
  • Totti5
    #75534
    Te játszottál a Zeldával, talán van róla halvány lila fingod/fogalmad hogy ez mennyire nem hasonlít hozzá. Attól mert pár fűszál mozog, zöld és szaladgál rajta valami még nem lesz Zelda klón egy játék, akár így emelgetik a fogalmatlanok, akár nem. De nyilván PR értéket így lehet köré csiholni, s azokat megtéveszteni akik nem Zeldáztak, mert más különben figyelmre méltó dolgot nem produkál a játék.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.07.05. 08:00:51
  • Ulthane
    #75533
    De ilyen. Az egész gémer sajtó a világon Zelda-klónként emlegeti, de Totti nem, ő szerint ez nem az. ASDASASDASDASD
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.07.05. 07:54:20
  • Ulthane
    #75532
    Azt ne felejtsd ki, hogy csak azoknak, akiknek még SOHA nem volt elfőizetése. A regulár előfizető ezt nem veheti meg.
  • Maxyka
    #75531
    Én is 10.-én veszem :)
  • TomStorm
    #75530
    De lehet holnap mert úgyse birom ki:)
  • TomStorm
    #75529
    Nah Elite Dangerous és Legendary(persze mindenki utóbbit vegye Horizon végett) megérkeztek boltokba.12K.
    Én 10-én rendelem!!
  • AntiHero
    #75528
    Karakterek hát az már csak ilyen..igazából reménykedek, hogy lesz benne elég tartalom. Bár a 6.000Ft-os ár miatt nem hiszem, hogy tartalmas lehet.

    Reménykedek.


    Amúgy én is zeldához hasonlítom..vagyis szeretnék azt kapni és igen és azt pótolná nekem (tudom...tudom, nem tudja és nem is hasonlít a zeldához..tudom mert több tíz óra zeldát néztem youtuben).

    Na meg kicsit hasonlítom a Stardew Walleyhez.
    Igazából ha már annyi tartalom lesz benne mint abba..akkor boldog leszek.


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.07.05. 00:14:13
  • Totti5
    #75527
    Zelda nem ilyen, még távolról sem.
  • Myselor
    #75526
    kurvára nem értem amúgy ezt amikor tök rendben lenne az a mesés grafika és hangulatos jó lenne a játék majd elbasszák ezzel a torz fos karakterekkel. zelda klón konkrétan de mik ezek a karakterek eh
  • AntiHero
    #75525
    Ezt csak én várom amúgy? :)



  • TomStorm
    #75524
    Bug itt már PvP-ben nincs vagyis nem találkoztam vele.Ami van az a Server Crash.
    Még rossz csapatban nem is érdekel de mikor Heroic-ba megyek és kidob na az homlokcsapkodós:)

    Skull&Bones lesz még nagy ha ilyen Multi lesz mint Honorba!Csak a szerver gondokra figyeljenek.
    Hozzáteszem Latency is rendben lehet már ahogy érzem de a Crash mire föl,ki tudja..
  • Maxyka
    #75523
    Leszek az ördög ügyvédje de valószínűleg a bugokról többet tudnak már mint bárki más
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.04. 21:31:31
  • TomStorm
    #75522
    Nagyon kedves,rendes volt UbiSoft support ma!Elkezdtem Angolul vagyis csak próbálkoztam és egy kedves hölgy azonnal átvett Magyarul meg is válaszolva a problémát!
    Meglettek a Trophyk sorba bedobta őket.
    Realisticnek írta de állítólag CH 2.5 mégse azon toltam le:)
    Ő onnan látta a hibát(Bug volt)
  • Maxyka
    #75521
    Nem fogják megvalósítani. Dont fos :)
  • TDC Geronimo
    #75520
    Ebben a játékban a konzolosok olyan hátrányban lennének a PCs játékosokkal szemben, hogy ez csak a konzolos tábort dühítené fel
  • mucsácsó
    #75519
    PS Plus akcióóóó:

    PlayStation®Plus Membership: 15 Months for the Price of 12

    Mondjuk ez kb majdnem ugyanaz, mint előző hónapban az 1 év 10.500 HUF-ért :D
  • arty
    #75518
    az a vicc, hogy mihez lövik be az assist mértékét?
    az én wsad+egér vs. gamepados képességeimhez?
    a tiédhez?
    az egerező próéhoz?
    a gamepados próéhoz?

    egyszerűen nincs fair(!) megoldás. node az élet sem fair ;)