121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #75677
    Dehogy volt jobb.Max leszarta mindenki grafikát,játékmenetet csak játszon valamivel.Régen minden mindegy volt,mára vannak már igények.
    Star Wars-ok is folytak a csapból nekem pl.elég volt egy is.
    Régen minden jó volt bármivel etették a népet:)
  • AntiHero
    #75676
    Na igen. Így egy 4-6 órás játék is lehetet 1 hónap vagy több mire végigjátszottad. :D
  • Tatyla
    #75675
    Meg ha elakadtunk egy játékban nem volt youtube hogy megnézzük mit kell csinálni
  • Kongy
    #75674
    Nem tudott semmit, csak épp azt amire való: futottak rajta a játékok. lol
  • Rage47
    #75673
    megvettem a Resident Evil Revelations 2-t a japán akcióban, couch coopnak elég fun játék, a 2. résznél tartunk, ahol kicsit TLOU érzésem van az öreggel meg a kislánnyal :D húgomnak pont bejön a kislánnyal lenni :D
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.07.10. 20:31:14
  • partizan182
    #75672
    Meg audio CD-t is lejátszott, ne feledjük el, a hifi korszak épp virágzott. Rendesen all in one entertainment centre.
  • TBTPumpa
    #75671
    #playstationhater

    Dehogynem, futott rajta az első Tömbradír és a Kres Bandikút.
  • Totti5
    #75670
    Nem is tudott semmit.
  • TBTPumpa
    #75669
    #régenmindenjobbvót
  • AntiHero
    #75668
    Red Dead copy?
  • TBTPumpa
    #75667
    Új Nioh DLC még ebben a hónapban
  • TBTPumpa
    #75666
    Instabuy:
  • ppista
    #75665
    Ez szép. Kár, hogy minden cuccom fekete, mert simán vennék egyet.
  • n000rbi
    #75664
    Introducing the new glacier white ps4 pro destiny 2 bundle, coming on 6th September


    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.07.10. 15:58:52
  • Tikal #75663
    Én az utóbbit választottam :)
  • partizan182
    #75662
    Szerintem itt inkább arról van szó, hogy a Platina trófea járjon arra, amit kihívás megcsinálni (mittomén, no-bonfire run Dark Soulsba'), ne azt jutalmazzák platinával hogy elcseszel egy csomó időt egybites grindolásra.

    Valamiért kvázi default platina feltétel lett hogy minden más trophy-d meglegyen. A megoldás persze az amit sokan csinálunk, szarni az egészbe, addig játszod amíg élvezed, az a tuti.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.07.10. 11:34:58
  • Tikal #75661
    Nekem a végigjátszás az amikor a játék végére érek és kikapcsolom a gépet :) Ha erre már platinát adnának a fejlesztők akkor tele lennék platina trophy-kkal... és gyanítom sokan mások is. Ha már csak szenvedés akkor minek csinálod? Ha meg OCD-s vagy akkor doki
    Persze én se szeretem a gyűjtögetős acsikat, pláne ha még kihívás sincs bennük, csak annyi hogy robotolni kell értük...
  • Totti5
    #75660
    Válogasd ki ami értelmes a többit engedd el. Lesz valami károd ha egy gyűjtögetős acsi nincs meg? nem.
  • TBTPumpa
    #75659
    Van egy Battlefront, ami szép és igazából ennyi. Játékélmény és tartalom nincs, talán a második rész már hasonlítani fog a régi Battlefrontra (tartalmilag), bár ugye ez az EA. Találnak módot rá, hogy elcsesszék.
  • partizan182
    #75658
    Akcióra való tekintettel behúztam a Rez Infinite-t és...

    beszarás VR-ban, csak túl könnyű! Elsőre minden 98%+ lett, de a legtöbb 100%. Mindegy, marad lazítós chill élménynek, annak viszont első osztályú.

    (Area X-en éreztem viszont először hogy kellene ide a Pro, nagyon kicsi a felbontása, alig lehet valamit kivenni, alapjátékkal ilyen gond nincs).
  • Ulthane
    #75657
    Próbálom az értelmét megtalálni.

    Komolyan ettől lesz az én végigjátszásom teljesértékűbb, hogy szolgamód csinálom, ami kell a 100%-hoz, csak azért, hogy meglegyen? Mert ezeket senki nem élvezetből csinálja, grindelés valahol...Olyan öncélú az egész, s azt öncélú megoldásokat a játékokban sosem szerettem.
  • Totti5
    #75656
    Akkor játszod, ha a fejlesztők által kitalált teljesítményeket, acsikat eléred. Ha úgy gondolják hogy ezt autómatán megadja neked 10 részletben ha letolod akkor az lesz a 100%, ha úgy gondolják hogy 56 félét pakolnak bele, akkor az lesz a 100%.

    Ha tegnap beálltál a sorba és ezt csináltad, akkor mi is a gond? a TE döntésed. Nem kötelező.
  • Ulthane
    #75655
    Ezt a 100%-olást sosem fogom megérteni játékokban. Miért kell a platinához 100 mesterséges %-ot teljesíteni?

    Tegnap gyakorlatilag egész nap játszottam, ez mondjuk úgy 6-7 óra játékot jelent, és mást se csináltam, csak a Horizon-ban metal flowert, vantaget meg ancient relcis-et gyűjtöttem. Rá is ment a napom, igaz, legalább meglett.

    Tányleg attól játszom végig valamit 100%-ig, hogy erőltetett kollektibliket gyűjtök össze?
  • Ulthane
    #75654
    "Egy dologban viszont egyet értek"

    Egyet értesz, nem kettőt?

    Amire te gondolsz, az az egyetért.
  • Kandurex
    #75653
    Ja, erről a régen 'minden jobb volt'-ról jut eszembe...

    ...régebben voltak SW játékok, voltak jó SW játékok, pl:

    TIE Fighter, Dark Force, Knights of the Old Republic, Jedi Knight (széria), Republic Commando, Episode One Racer, Rogue Squadron

    ezek ugranak be fejből...azt manapság mi van?

    Lehet vitatkozni mikor volt jobb.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.07.09. 20:16:10
  • Kongy
    #75652
    Hát az biztos, hogy kölökként imádtam az ilyen platformereket, de manapság... meh.
  • Seth
    #75651
  • Tikal #75650
    régen minden jobb volt :D
  • Maxyka
    #75649
    Nehéz mi? :D
  • darkSectorxxx #75648
    Crash Bandicoot N" Sane Trilogy - Easter Egg ! Ma vettem észre csak! :D

    Crash Bandicoot (1996) - Crash Bandicoot N" sane Trilogy (2017)
    [96-17]

  • Kongy
    #75647
    Mondjuk ezt én sem értem, de biztosan a nosztalgia adja el. Nekem anno kimaradt, de kipróbáltam most a remastert, és azt kell, hogy mondjam elég csúnyán öregedett. Valahogy már nem adja be ez az "életes" rendszer, hogyha 5-ször meghalsz kezdheted elölről a pályát.
  • LBandi77
    #75646
    Az az.
  • Maxyka
    #75645
    Árpádsávos ? :)
  • LBandi77
    #75644
    Sávos bandikut jó,sávos bandikut.
  • Maxyka
    #75643
    Ez róka! jó ?! róka! :D
  • TomStorm
    #75642
    Rendeltem én is egy fehéret!Ennyi:)
  • TomStorm
    #75641
    Inkább azt nem értem miért nem indulhattam??
    Zárolva volt event egész nap nekem..
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2017.07.09. 01:02:33
  • TomStorm
    #75640
    Én inkább fejetrázva állok az eset elött,hogy 20 év után ezt az egészet előkaparták és az eladási listák élén áll"állítólag" ez az egér vagy mi:D
  • darkSectorxxx #75639
    20 év után DLC??????????????????????????????????

    WOOOOW!
  • Maxyka
    #75638
    Abból a casualból hogy lehet europai kupát rendezni ? Nem értem.