121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #75637
    Délután 15:00 kezdődik For Honor Hero széria Europa kupa első köre.
    Ha jól láttam első körben 260-an indulunk.
    Érdekes lesz főleg ha úgy sorsol amitől félek.
    Aztán még lesz 15.22.29-én amik biztosak
  • samsung123
    #75636
    Dark: Egy értelmes és értékes embernek tartalak és még szerintem kell egy kis egy kis idő mire ezt lehiszed és kicsiszolva leszel. A fórumon aktívan kommüntelő megcsömörlött beképzelt emberektől jóval többet érsz. Csak tartsd is meg ezt és ne formálódj mássá. Egy dologban viszont egyet értek: A Gamestar olyan mint a virsli, ipari hulladékból előre megemésztve készen van és akár hidegen is eheted a boltból hazafele menet, még főzni se kell.
  • WhiteStar
    #75635
    Köszönöm szépen :)
  • TDC Geronimo
    #75634
    pachter + gamestar. Ütős kombó :DDD
  • Maxyka
    #75633
    2019 vége 2020 eleje teljesen reális is. Kevesebb nem igen lehet. De a pletyka szerint ez is csak félgenerációs ugrás lesz.
  • darkSectorxxx #75632
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "2019-re várják a visszafelé kompatibilis PlayStation 5-öt"



    [spoiler]Nem a témához fűzve, csak emlékszel-e még régen mit mondtam? :D

    legelső komment ez volt....
    [/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.07. 22:23:11
  • TomStorm
    #75631
    Mindegy,elfér az itt konzolosok fórumán.Lényeg az volt,hogy ne itt írjak a játékról.
  • Evoluti0N
    #75630
    A te dolgod, de ha nincs a PC meg a konzolos verziók között semmi jelentős különbség, akkor hülyeség nyitni külön konzolosnak, mivel ugyanúgy kihalt lesz a topic, mint az összes hasonló, ami egy multiplatform játék konzolos verziójára fókuszál.
  • Maxyka
    #75629
    Játékosok fórumába van berakva nincs rá írva hogy pc-. És oda írnak konzolosok is függetlenül mivel nincs különbség a kettő között.
  • TomStorm
    #75628
    Az PC-s topik
  • Maxyka
    #75627
    Eddig is volt. link Ez olyan mindenes.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.07. 18:18:40
  • TomStorm
    #75626
    Na de nyitottam is neki topikot!
    ED topik
  • TomStorm
    #75625
    1-2 fajta űrbázisnál van frame drop ahogy megközelítem inkább a nagyobbnál és az ugrásoknál(utóbbi nem számít).
    Állítólag még bolygó felszínnél de még nem landoltam.Most kikapcsoltam Boost-ot dashb.-on hátha bezavar mindjárt próbálom és menübe performance-ra állítottam.

    A Galaxy map,system map,faction map,Galnet és minden hangárban történő dolog viszont teljesen jó,gyors.
    Nagyon nem csatáznak még a játékosok tehát egy igazi Flottával még nem találkoztam se kalózokkal(performance végett) az majd még kiderül.

    Tényleg nem sok mindent kell javítaniuk.
  • orichalcos
    #75624
    Itt kapott már valaki Lawbreakers béta kódot?
  • Maxyka
    #75623
    Na Pro-n elég faszányos lett. Még egy kicsit dolgoznak rajta és jó is.

    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.07. 15:11:01
  • Maxyka
    #75622
    Szerintem egy sidewindernek sokkal jobb hátsója van
  • Myselor
    #75621
    nagyon rákaptatok tubi seggére
  • Callisto
    #75620
    Van esetleg valakinek eladó Nier: Automata példánya?
  • mucsácsó
    #75619
    Szia! a 7490 HUF-os az a full alap kiadás - a Deluxe edition (10.490 HUF) ami tartalmazza a 2 DLC-t, végülis ez a Fire Fades digitális kiadásának megfelelője, ha úgy nézzük :)
  • TomStorm
    #75618
    Nagyon nem megyek messzire addig úgyse!Még megvannak a határos rendszerek amiket nem hagyok el és ez még így is marad.
  • TomStorm
    #75617
    Nem ismerem NMSky-t csak hallottam róla.
    Szerintem ha azzal tudtál játszani és így ment akkor Elite-el se lesz gondod.

    Tájékozódó képesség az kell mondjuk és némi Angol tudás.Aztán úgy nagyjából képbe kell lenni a naprendszerrel.Ez nem nagy történet,csak az alapok.
    Számításokat elején max az üzemanyag végett fogsz tenni(mennyi ugrásra ill.Supercharge-ra elég) de aztán majd még sok mindenhez de azt majd tolod rutinból.

    Ha érdekel a zűrös téma akkor hajrá!:)
    Nagyon komoly és szép játék!
    Meg ennyi pénzt ilyen tartalomért,mintha nem is fizettem volna érte!!
    Mindenképp Horizon pass-ost vegyél mert azzal tudsz leszállni bolygókra és elhagyni a hajód.
  • Maxyka
    #75616
    10. Én jön a Pro-m és ezt rendeltem mellé. Addig ne indul meg azt csapatjuk :D
    Hamarosan jön a 2.4 és vele vissza térnek az idegenek ;)
  • Maxyka
    #75615
    Sokkal. Már már köszönőviszonyban se lehet emlegetni őket . Bonyolultabb de nem annyira mint az eve online. Pont megfelelően
  • Tatyla
    #75614
    Bonyolultabb sokkal mint a No man sky? tudom ez másabb de csak a bonyolultságra gondolok most, lehet ebbe is bele tolnék több száz órát mint abba
  • Cornelius
    #75613
    4 Playeres játékok:

    Helldivers - Remek játékmenet, rossz kampány
    Gauntlet
    Magicka 2 - Az elsőt nem láttam PS4-re
    How to survive 2 - 4 dollár ps plusszal az amerikai store-on
    Alienation - még nem próbáltuk, de most van leértékelve magyar store-on
    Forced - még nem próbáltuk, de most van leértékelve magyar store-on

    Dead Nation - max 2 player

    Lara Croft játékok, Diablo 3 - ezeket félúton meguntuk
  • TomStorm
    #75612
    Tegnap jó 12 órát egyhuzamba eltöltöttem Elite Dangerous-el.Csak sima veszélytelen adatokat szállítottam meg egyszer Teát(na erre kaptam is 4x annyi kreditet mint az adatokért!)
    Nagyon jól kihasználták DS4-et könnyen kezelhető,tanulható.Headlook is jó benne hogy egy gombnyomással előhozom az opciót aztán vissza ha nem kell.Több funkciós Touch pad,van minden.

    Most veszek egy Kobrát vagy Viper MK3-at és ki se szállok belőle ma vagy 15 órán keresztül:D



  • TomStorm
    #75611
    Fehér még szebb is!Lehet én is veszek egyet.Nekem is eltört a régi de még tudtam használni viszont elveszett a stick már egy ideje:)
  • WhiteStar
    #75610
    Sziasztok! PS Storeban az a leárazás... igencsak felkeltette a figyelmem. A Dark Souls ami ott van, 7k huf-ért, az a fire fades edition lenne? sárga borítós, és külön nem láttam megjelölve így, mert ha az akkor nagyon megérné beruháznom rá :D
  • Tatyla
    #75609
    Ugyan ezt rendeltem most emagon fehérben egy húszas akcióban
  • partizan182
    #75608
    + még Trine, Rayman, Lego-cuccok, legtöbb twin-stick shooter. Indie vonal jellemző inkább.
  • Rage47
    #75607
    Badland. tesómmal épp most játszottuk, jó játék :D
    vagy Overcooked
    Alienation
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.07.06. 23:24:16
  • Zeboo
    #75606
    Sziasztok! Tudnátok mondani jó couch co-op játékokat ami nem split screen-es? Olyasmire gondoltam mint pl Diablo, hogy egy képernyőn, több kontrollerrel lehet játszani többen. Köszi!
  • TomStorm
    #75605
    Ugyanezt.Persze nem kell bemutatni,mert tudod milyen mégis ha mást nézegetnél az ár/érték arányt vedd figyelembe mert még mindig remek füles sok extrával!

    Nekem még ha egy idő után kényelmetlen is(csak pár percre kell mondjuk levennem a belső kialakítása végett mert döntött) de a hangzása kellemes(alaphangok,felhangok is),wireless,hangok kalibrálása játékokhoz és csatlakozás USB az alapgéphez!

    Ja és nem utolsó sorban jól is néz ki,4-5 méterig atombiztos vétel,beépített mikrofon.

    Aki tud jobbat ennyiért az hazudik!:))
  • TomStorm
    #75604
    Én még azt se tudom miről megy a téma.Mi ez a sok szar amit itt összehordanak,tehát nintendó.Na szépen vagyunk ismét:DD
  • partizan182
    #75603
    Azért a Mario Kart inkább partyjáték mint HC arcade verseny cucc, hacsak nem változott valami a Wii verzió óta. TOP3-ig számít a skill, de hogy ki lesz az első azt akár dobókockával is kidobhatnánk (legalábbis 1000+ (!!) óta splitsceen és online multi után ez a verdict).

    Blur sokkal inkább skill függő volt, szerettük azt is nagyon, négyen csapattuk évekig. Bugyuta vizuális dizájn mellett lehet mély a játékmechanika, és fordítva is (Order 1886, Ryse, egybites lövöldék)
  • Evoluti0N
    #75602
    Hm... Nem is tudtam, h feliratkoztam a Nintendo fórumra.
  • Totti5
    #75601
    Kart nem a bohóckodásról szól s nem autós játék, így belekeverni a többi közé felesleges. Ez egy árkéd versenyjáték játék. Jelent meg valódi autó márkákkal is kart copy ( ebben az esetben tökéletesen illő rá a szó, hisz ugyan úgy ugyan azt csináltad benne, csak BMWvel és Londonban hozzáértő profi fejlesztőktől ( PGR széria ) ) pl a Blur. Jó volt, de annyira nem hogy komplexitásban, mechanikában, pályadesingben, és power uppokban jobb legyen mint a végletekig csiszolt, balanszolt Mario Kart 8. Ez a bohóckodás egy mocskosul mód csisztolt HC játék.

    Nem ugrál nehezen. A nehézség a pályadesing, az elérendő célig vezető furfangosan kitalált út, akadályok és leküzdendő környezet, enemyk összesságe. Van egy rakat platformer ahol "nehézkés" pl Trine ami trial&error tud lenni és nem pontos, de a fizikára épül, más a prioritása másban jó.
  • Tatyla
    #75600
    Eltört a sony gold fejhallgatóm három év után vagy ilyet veszek megint vagy milyet tudnátok javasolni max 20k-m van rá
  • Ulthane
    #75599
    Ne bosszants már fel, leszarom, mennyire komplex, attól még az bugyuta. A köpködő kaktusz, a vigyorgó alma, meg a kékruhás vízvezeékszerelő attól még bugyuta, mert épp nehezen ugrál jobbra-balra.

    Vagy a Mario Kart, ha valaki szereti az autós játlékokat, játszik a Forza Horizon-nel, vagy az Asettoval, Gran Turismo, Forza, ízlés kérdése. Aki meg bohóckodni szeretne és úgy versenyezni, az kartozik.

    Enough said.
  • Totti5
    #75598
    Megyünk egyre lejjebb ami nem gond, de ennek mi köze van ahhoz hogy ezek komplex puzzle, platformer játékok? ne degradáld le, mert nem igaz amit írsz.