121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • lwb
    #75717
    Ja, a playanywhere nagyjából értelmetlenné tette a boxot. Ezen azért x1x annyit tud változtatni, hogy mivel erősebb a vas, feltehetően a konzol exkluzív (de amúgy multiplatform) játékok itt lesznek a jobbak és nem a ps4-en, mint eddig.
  • Myselor
    #75716
    salt & sanctuary 2d dark souls :D jó game.sokszor nehezebb xd élveztem minden pillanatát :D
  • AntiHero
    #75715
    Jojo.
    De a Salt&Senctuare-t tolod e már? (A címe lehet nem ez :D )
  • Kongy
    #75714
    Mondjuk Xbox exkluzívokból a Play Anywhere óta nincs túl sok. Vagyis de, csak azok játszhatóak PC-n is.
  • TBTPumpa
    #75713
    Gratula!
  • lwb
    #75712
    iPhone-om van. :P
    Egyébként meg az exkluzívok miatt volt az előző generációban is meg mindkét nagy konzol. Ezért van meg most is. A boxot mondjuk már egy ideje semmire nem használom, de remélem ez változni fog.
  • Totti5
    #75711
    Nincs ezzel semmi gond, ezeket fogja tudni. Egy biztos, nagyon sok játékkal lehet majd jókat játszani rajta, ha meg nem akkor van Sony, Nintendo konzol és van PC is. Lehet választani. A többi meg fillérbaszás már.

    Értelme mindegyik pontnak van hisz ez adott lesz.
  • darkSectorxxx #75710
    Crash Bandicoot téma:


    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler]
    [/spoiler][/spoiler]
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.12. 18:53:47
  • ppista
    #75709
    PS4 mellett X1.-et, vagy forditva, tartani olyan ,mintha egy csúcs Samu mobil mellé vennél egy LG-t is. Túl sok értelme nincs. Mondjuk ha box nellé egy picivel több értelme van a PS, de elhanyagolható.
  • lwb
    #75708
    A 4K miatt éri csak meg. Egy pc-n nem olyan élvezhető a 4K kisebb monitoron, íróasztalnál. Persze, ki lehet vezetni a nagy tévére a pc-t is, de az pl. nekem macera. Rendes g-sync, 4K és HDR, 144 hz-es monitort most láttam először pc-hez az idei e3-on, de a személyes tapasztalatom az, hogy 50 inch alatt nem sok értelme van a 4K-nak, akkora monitor meg használhatatlan lenne kb bármire.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.07.12. 16:51:16
  • lwb
    #75707
    A 9. pont elég fontos, főleg hogy a PRO-ban nincs ilyen.
    Egyébként ha már a PRO-t megvettem, nyilván az X-et is meg fogom. Mindkét régi konzolom megy a levesbe majd legfeljebb.
  • Evoluti0N
    #75706
    tl;dr: Ha van egy jó gaming PC-d, meg egy PS4-ed, akkor még mindig felesleges Xbox-ot venni.
  • Katalizátor
    #75705
    Kb a 6. Pont az egyetlen aminek van értelme, persze az elsőnek is, de az meg tökre relatív.
  • Katalizátor
    #75704
    Nem szeretek semmilyen PC/PS/XBOX csatározást (semmi értelmük!), de azért ez megmosolyogtatott...

    http://hu.ign.com/m/xbox-project-scorpio/25542/feature/101-erv-az-xbox-one-x-vasarlas-mellett
  • Rage47
    #75703
    bírom a japán elborultságot, szal amit eddig láttam belőle leírásból és videóból az tetszik. a következő részekből meg nézek vagy olvasok majd valami összefoglalót, mikor jön a következő új rész...
    thx a tippeket
  • Evoluti0N
    #75702
    Nekem nagyon bejött. Első Yakuza játékom. Remek karakterek, humor, harcrendszer. Rengeteg tennivaló, változatos mellékküldik. Arra készülj fel, h a játék sokszor nagyon japán (értsd: nagyon beteg) és a komoly, felnőttes fősztorival ellentétben a mellékküldik a Saints Rowok komolytalanságát is felülmúlják.

    Szerk: Ja és ahogy a nevéből is lejön, előzménysztori. Szal lehet, h voltak olyan utalások, amik elsiklottak a fejem felett, de emellett minden világos volt és nem kellett a wikipediát böngésznem, h mi történt a korábbi részekben.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.07.12. 13:47:59
  • ppista
    #75701
    Szerintem ez bőven elegendő az ismerkedésre. Ha megtetszik, onnantól már pénztárca szivattyú lesz a dologból, met amint írták, kelleni fog egy PS3 is. Bízzunk benne, hogy utálni fogod, és így spórolni fogsz egy kicsit. :)
  • Rage47
    #75700
    ezért nem szerzem be az összes PS-t, szóval vagy a 0-val játszok vagy semmivel ezek szerint :/
  • Seth
    #75699
    Nem, egyelore Zero van csak, meg az elso resz remake-je, a Kiwami jon augusztusban. Jovore jon a 6.resz
  • lwb
    #75698
    Én még a 3-at próbáltam ps3-on, de nem jött be pl. hogy szinkron csak japán volt, ha jól emlékszem. Meg a sok minijáték sem tetszett, amivel tele volt a város. Lényegében bunyótól mentem valami minigame-ig, aztán cutscene, aztán kezdődött előről.

    Az se sokat segített, hogy fogalmam sem volt, ki kicsoda a történetben.
  • Rage47
    #75697
    mindegyik van ps4-re?
  • ppista
    #75696
    Én az eddig megjelent összes Yakuza-t végignyomtam, de én valamiféle rajongó vagyok a sorozattal szemben. Ajánlottam már haveromnak, aki meg is vette, majd fel akarta nekem helyezni egy kényes pontba, annyira nem jött be neki. Szóval a puding próba lesz neked ha megveszed. Ha tetszeni fog, akkor jöhet majd a többi, ugyanis kb. 85%-ban mindegyik rész megegyezik.
  • Rage47
    #75695
    Yakuza 0-t ismeritek? mennyire éri meg a mostani akciós árát?
  • gibson9
    #75694
    +1
  • Ulthane
    #75693
    Nahh, megcsináltam az összes Hunting ground-ot blazing sun-ra. Közben anyáztam egy kicsit.

    Ezt a 100%-olást azonban továbbra sem értem. Szerintem fejlesztői ötlettelenséget tükröz, minden játékban. Ember nincs ezen a bolygón, aki bármilyen játékot megcsinált volna 100%-ra, GUIDE NÉLKÜL. Akkor meg mi a szar értelme van? 20 évvel ezelőtt, amikor nem volt még TeTubusod, meg még nagyon internet sem, esélye nem lett volna senkinek 100%-olni.

    Szerintem nagyon elhibázott koncepció az, hogy egy játékot úgy írnak meg, hogy guide nélkül ne tudd kimaxolni. Én nem guide-dal, meg internettel akarok játszani. Le akarok ülni a játék elé, és mindenfél külső segítség nélkül végigcsinálni. Maximálisan. Manapság ez lehetetlen anélkül, hogy ne lenne mellettem a tablet.

    Kíváncsi vagyok, mikor engedik el a fejllesztők ezt a degenerált hozzáállást.
  • Ulthane
    #75692
    Most csökkent az ára 200 dollárral
  • Ulthane
    #75691
    Annyian dícsérik ezt a játékot. De nagyob beteg, japó az egész, pedig isten bizony érdeklődni akartam iránta.
  • TomStorm
    #75690
    5.percnél lesz egy kisebb ugrás lol sírok:D


    Imádom ezt a játékot!Már Viper MK4 és Cobra meg is van.Most nagyon belelendültem,minden kalóz elől megszökök,szerencsém is van szerintem
  • darkSectorxxx #75689
    Remélem kitartasz a végéig..... :)

  • Maxyka
    #75688
    Én megvettem nem bántam meg. day1árat is megérné . mert talán a leghoszabb legtartalmasabb story tartalom a witcher3 után. Hideg sörrel a kézbe leülsz elé játszani megunhatatlan. Próbálja néha elpoénkodni az amúgy komoly társadalmi problémákat, aztán néha már olyan komor rideg valóságba megy át hogy az ijesztő és olyan témákat dolgoz fel mint a diákok bántalmazása, öngyilkossági kisérlet stb. Igaz csak 30-órát öltem bele mert megváltam utána a konzolomtól és most a pro-ra várok de az lesz az első amit a pro-ra fel telepítek.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.11. 17:40:50
  • Tatyla
    #75687
    Persona 5 akciót is várom annyira mint a Niert :)
  • Evoluti0N
    #75686
    Én azt mondom, h most is vannak jó játékok, régen is voltak jó játékok. Most is vannak szar játékok régen is voltak szar játékok és senkinek sincs igaza. ¯\_(ツ)_/¯ Ja és Persona 5 meg a Witcher 3 üdvözöl mindenkit, ha már (J)RPG-kről volt szó.
  • Myselor
    #75685
    az összes rpg :D személy szerint FF részekbe és a Legends of the dragoon-ba de sok játék volt még amit megunhatatlanságik nyomtunk.
  • Maxyka
    #75684
    Kár hogy oculus exklu

  • kutyakiki81
    #75683
    Meg a Resident evil és a Colin McRae rally
  • Totti5
    #75682
  • Ulthane
    #75681
    Lesz. Elhatároztam, hogy ezt kiplatinázom. Szóval kénytelen vagyok mindent megcsinálni.
  • ppista
    #75680
    Mondjuk az összes jrpg? A PS2 után kijövőket össze se lehet hasonlítani a régiekkel. Most jön ki a 12. rész. Annak a tartalma az egész 13. trilógiát megveszi kilóra.
  • TomStorm
    #75679
    Mibe volt tartalom?Mondj már egyet amibe több 100órát beletettél.
    De ne a netről olvasd ki(már ha találsz) és nem fejlődött grafikailag.
    Anno 500mb volt egy game most 50GB.De tessék,írd a tartalmas játékokat amik régen tartalmasabb és nem csak grafilailag hanem mindenhogy jobbak voltak:
  • Myselor
    #75678
    ekkora baromságot hallod.régen tartalom is volt nem csak grafika.de mindegy