121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #75757
    igen, az hogy te leszarod :)
  • partizan182
    #75756
    Látom átjött a lényeg :)

    On: megtettem életem első digitalis Pre-Orderjét, kövezzetek meg :) Superhot VR, volt rá 10% kedvezmény, úgyis behúztam volna. Kicsit szarembernek érzem magam, aki 600 ft-ért eladta a lelkét a konzumer sátánnak :)
  • Tikal #75755
    Gondolom ha angolul írsz, akkor törekszel arra, hogy helyesen írj, nem? ...
  • partizan182
    #75754
    No one cares!!!!

    I literally never use written Hungarian outside of commenting. It's a hashtag yolo world, get with the times grandpa.
  • Kandurex
    #75753
    Te valami munkanélküli nyelvtantanár vagy? Szakadj már le a baszogatásról, még ha csak "jót" is akarsz.
  • Ulthane
    #75752
    Ugyan az a minőség, amit az Xbox nyújt, a PS4-es rajongóknak kevés, de amire te gondolsz, az az ugyanaz. Egy-egy játékot kihagyhatnál, és forgathatnád inkább helyette a Magyar Helyesírás Szabályait.

    Ez tételesen a 122. szabály, mely kimondja, hogy a névmásokat egybeírjuk az előtte álló nyomatékosító elemmel. Pl. ugyanaz, önmagad, éppolyan stb.
  • TDC Geronimo
    #75751
    Nem tudom nekem ez a játék valahogy olyan mehh. poor mans tlou.
  • Old_Raiden
    #75750
    Ugyanaz a demo, de most alternatív, Gears of War - szerű megközelítésben.

  • LBandi77
    #75749
    Egyébként meg 1 hónapon belül lesz forza,gt , pcars2 úgyhogy az önjelölölt kúrva nagy szakértők akik nem játszanak 3 óránál többet egyikkel sem majd nyohatják a szájkaratét.
  • LBandi77
    #75748
    Ez nem bátorság most boritékolom hogy legalább 3-4x többet eladnak belőle,és nem azért mert sokkal jobb hanem mert ps4- en nincs még gt ,és hát persze az eladott gépek száma is a sony felé billenti a mérleg nyelvét.
  • arty
    #75747
    ha bekerül psnow!-ba, akkor lesz !
  • arty
    #75746
    kellő éheztetés után a penészes kenyér is vágyott étek ;))))

    (és egyébként a vezetési élmény jó, kedvelem, hogy/ahogy tapad. persze ez a baja is, mégis jó vele menni összességében. a legtöbb verda picit jobb is mint a forza autóinak zöme, sajna :( - mármint nekem/számomra, persze! ezért is fáj annyira a sok hiányosság :( )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.07.13. 21:01:36
  • Totti5
    #75745
    Nincs közös metszetük platformot illetően.
  • TBTPumpa
    #75744
    Közvetlenül a Forza 7 után? Hát nem kicsit bátrak a srácok.
  • Rage47
    #75743
    nem is értem, hogy képzelték ezt a game-t
  • arty
    #75742
    _MINDEN_ mai játékban jó a hátsó kamera, a GT-t kivéve.

    A belsőt úgyahogy kipofozták, már valamennyire testre szabható, ám a többi totálisan ócska:
    - motorház nincs, tetőről mész (wtf?)
    - hátsó fullmerev, borzalom érzés nézni is, nemhogy játszani
    - aszfalton hasalós 0 feeling + minimális a sok hud elem testreszabhatósága, sokszor - kényszerből - mégis ebből kell mennem

    remélem lehet belőle venni valami karcos, használt promólemezt, amiből 0 forint jut vissza a polifónihoz és méltó társa lehet a hasonló kvalitásokkal rendelkező gt6 korongomnak... :( (ennyi idő után néha még mindig béna frém, elmaradott featurék, nudli tartalom?!?!?!??!?!?!)
  • Seth
    #75741
    Annyi cím jön ki abban az időben,ahol ez jött volna, szerintem okos döntés volt. Januárban úgyis pangás van, és ügyesen csinálták idén is Yakuza-val, Resi 7-tel . Tutira nem lesz körülötte semmi érdemleges
  • Evoluti0N
    #75740
    Fáááák! Ni no Kuni 2 megint halasztva. Új megjelenési dátum január 19...

  • Totti5
    #75739
    Forzákban túl jó mindenhez képest, Forza 2 óta.
  • Rage47
    #75738
    van remény
  • TDC Geronimo
    #75737
  • TDC Geronimo
    #75736
    Minden GTben ilyen és valóban elég fos
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.07.13. 17:16:37
  • Rage47
    #75735
    A Forza rontott meg engem, vagy tényleg baromi béna a külső nézet? Valami fura a kamerakezelésben. Belső nézetben tudnám csak játszani...

    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.07.13. 17:15:51
  • orichalcos
    #75734
    szerk: Előttem linkelték.

    Szóval Forza 7 után jön végül a játék.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2017.07.13. 17:14:22
  • TDC Geronimo
    #75733
    október 18

  • TBTPumpa
    #75732
    Ez az igénytelenség adja az egyedi fló élményt.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.07.13. 16:15:18
  • TDC Geronimo
    #75731
    Until dawnba jó fos a frém és az audio mix is elég gáz. Beszédet alig hallani, meg elég rossz minőségű.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.07.13. 14:51:11
  • Tikal #75730
    ezért kapni fogsz Uthane-től!!
  • ppista
    #75729
    A baráti társaságomban is vannak, magamat is beleértve, akik semmi pénzért nem játszanának pc-vel, így azoknak akik hasonlóan gondolkodnak, és tetszenek az Ms játékai, az aktuális box jó befektetés. Valószínűleg messze nincsennek annyian mint a PS tulajok, de az Ms könyvelői is tisztában vannak ezzel, és úgy csinálják a dolgot, hogy nyereségesre hozzák ki a műsort.
  • Totti5
    #75728
    Egyre több és jobb szolgáltatásokat hoznak be, szóval egyre jobb játszani, egyre nagyobb a kínálat, egyre könnyebb a játékokat elérni ( nem egy darabot, hanem egyszerre sokat ) Előfizetési rendszerek, akciók, visszafele kompatibilitások. Elindítod a gépet és rádzuhan a géming. Ez jó. Ilyen egy játékgép. Ebben én nem látok semmi gyengeséget, inkább seggnyalást, ami nekem mint felhasználó jó. Csinálják, hajrá, íígy tovább.
  • Rage47
    #75727
    Windows Phone érzésem van, persze sokkal tovább jutott az Xbox brand, mint a WP. Volt WP-m, óriási csalódás volt, 2 évig húztam vele.
  • Kandurex
    #75726
    Senki nem akarja a halálukat,...de ássák ők maguknak a sírjukat rendesen. Minden lépésükkel gyengítették a platformjukat az elmúlt években. És nagyon szorgalmasnak tűnnek.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.07.13. 10:13:56
  • Totti5
    #75725
    Semmi nem ért véget, semmi ilyenről nincs szó. Képzelni lehet, meg reménykedni, de amíg az idei E3at is 100%ban az Xbox brandra építették addig ilyet állítani marhaság.
  • Totti5
    #75724
    Ezek 1080p játékok.
  • Kandurex
    #75723
    "Ha a MS ebből ki akarja vonni magát a..."

    és véget is ért az xbox brand. Viszlát. És köszi a X360 -at meg a halakat.
  • lwb
    #75722
    Hát, azért arra kíváncsi lennék, hogy 4K HDR10 tartalmat mikor fogsz lag nélkül streamelni. Pláne konzisztensen. Mert ha valami miatt gyengélkedik a szerver, szar a ping, akármi, akkor aznap nincs (élvezhető) játék, ha fejre állsz, akkor sem. A streamelt játékokkal mindig is ez volt a baj és ebben nem látok a közeljövőben nagy változást

    A piac lényegi része engem eddig sem érdekelt, eztán sem fog. Saját magam érdekel, nekem van gémer pc-m (1080Ti, i7 7700k), az előző generációban is volt (igazából kb 25 éve van, előtte meg c64), mégis meg volt mindkét konzol, ahogy most is. Elsősorban az exkluzívok miatt. Ha a MS ebből ki akarja vonni magát a PlayAnywhere-rel, akkor legfeljebb 4k blue-ray lejátszónak használom majd az x1x-et.
  • Totti5
    #75721
    Kell hozzá PS4? nem. Játszod PCn? igen. Ugyan az. A minőség nyilván nem, de az megint más dolog.
  • Totti5
    #75720
    Kizárólag, csak is annak akinek van gémer PCje és Win10-e otthon. Az meg örüljön neki. Viszont a piac lényegi része nem ebből áll.
  • lwb
    #75719
    Azért a streaming az nem ugyanaz.
  • Maxyka
    #75718
    Már a Sony nak is van stream szolgáltatása és már ps exkluzív gameket is tolnak pár hete kitette ide valaki. Lassan itt se lesz exklu :D