121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #75797
    Szerintem nagyon kevesen sírtak érte, és eléggé meglepi volt mikor bejelentették. Mivel nem az a csapat csinálta mint a régieket ,ezért várható is volt, hogy nem lesz ugyanolyan, csak azt nem tudtuk jobb lesz e vagy rosszabb :D
    Részemről tisztességesen végignyomtam benne minden küldit, és rémunalmas volt, hogy ugyanazt kell csinálni ( alkapitányokat megfingatni,hogy előjöjjön a kisfőnök. Intézd el a kisfőnököket és előjön a nagyfőnök. Jaj hol is láttam ilyet, ja Shadow of Mordor-ban :D, és dettó ugyanazt érzem annál is, ásítozom)
    A sztori ,karakterek viszont jók voltak,főleg elején ,de aztán kezdett kicsit visszavenni majd ellaposodni, hogy a végére azért megint belelendüljön. Egy karakter volt viszont,aki még a legunalmasabb perceiben is sziporkázott, Donovan, baromi jó karakter, micsoda jelenete volt a végén :)
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.07.17. 17:40:54
  • gibson9
    #75796
    Hogy ment a sírás évekig, hogy jöjjön a maffia 3.. nesze nektek. Így sírjatok mindig egy régi játék folytatásért. Half life 3 is szar lesz, szólok előre.
  • Kongy
    #75795
    Az enyhe kifejezés. Az effektek helyenként szemrákot okoztak. Volt, hogy naplementében esett az eső, kb szédültem. Viccen kívül.
  • TomStorm
    #75794
    Azokat nagyon élveztem főleg autóvezetést(Sim.módban:)
    Meg a zenék+Sztori!

    Látványban sajnos gyenge volt
  • Ulthane
    #75793
    Jesszusom, dehogynem!
  • TDC Geronimo
    #75792
    autóvezetés és harc egyáltalán nem volt rossz
  • Tikal #75791
    igen, az jó volt, meg a zenék és a hangulat... kár hogy ennyire elbaszták, remélem bukás a fejlesztőknek, és több ilyen fost nem készítenek.
  • Ulthane
    #75790
    Odáig még nem is jutottam, repetitív szar az egész. Viszont egy dologban kiemelkedik a mezőnyből, szerintem az hibátlan: a történetmesélés.
  • Tikal #75789
    és kihagytad a remek játékmenetet...
  • Ulthane
    #75788
    Nahh, miután kiplatináztam a Zero Dawn-t, kicsit szájhúzva, de elővettem a tavaly félbehagyott Mafia III-at.

    Gyerekek, még ennyi javítás után is az a játék konkrétan katasztrófa. A bevilágítás, a reflexiók botrány, az irányítás, autóvezetés és harcrendszer egy rakat szar, a grafika harmatos, mint a szűz lány pinája. A bevérző képernyő a 21. századi játékfejlesztés pöcegödre, fel nem fogom, hogy ezt miért erőlteti mindenki, Annyira fantáziátlan, hogy reggel a budin előállok két jobb ötlettel.

    Nem biztos, hogy lesz lelkierőm nekem ezt végigtolni.
  • TomStorm
    #75787
    Tényleg jó a Shadow of Mordor!
    Lithariel mint Senua csak szösziben:)
  • LBandi77
    #75786
    Ja ma van utoljára,de vigyázz lehet meglepi lesz, kopik a gumi és fogy az üzemanyag,rendesen menedzselni kell a futam alatt hogy mennyi powert adsz a kocsinak hogy a végéig kibírja a nafta,tiszta f1.És a gumira is figyelni kell mert nagyon el lehet koptatni.Nem minden versenyen van de azért nagyot néztem amikor a ringen a 2.kör felelnél megállt a kocsi.
  • TBTPumpa
    #75785
    Adják ki 2019-ben, úgyis akkor jön a Toy Story 4 is, jó reklám lesz oda-vissza.
  • TDC Geronimo
    #75784
    bszn moby!
  • arty
    #75783
    játszunk, játszunk - max nem annyit mint te :)

    ma van utoljára béta, ugye? 1.08al még nem is mentem :(
  • Kongy
    #75782
    +10.000
  • Myselor
    #75781
    milyen régóta várom már.és baromi szép igen a toy storys rész mintha csak a filmből lenne ^^ amúgyis imádtam a grafikáját ennek a játéknak de a 3részben igazán eljtutottak oda ahova kellett.remélem a játék is nagyon jó lesz és kellőképpen hosszú mint az előzőek.ja és hogy végre megjelenik már:)) instabuy
  • Seth
    #75780
    Áá, Toy Storys rész de jól néz ki

  • TBTPumpa
    #75779
    Ez jobbnak tűnik, mint az 1 órás BF2 kampány:
  • Totti5
    #75778
    Dice multiplayer játékokat csinál, melyek most is töretlenül sikeresek. ND meg single játékot, melynek a multijára ( pl UC1-2-3-4 ) már nem sok mindenki kíváncsi. Viszont a BF4 még most is pörög.

    Single része hogy milyen lesz senki nem tudja. Majd kiderül.
  • darkSectorxxx #75777
    Nekem nagyon szubjektív véleményem, de nekem a "dat üresség" jut mindig eszembe ezekről....
    Tudod ez a megerőszakolt single, mikor nem ők szeretnének, hanem mi játékosok kisírjuk, gondolom minden erejüket és tudásukat beleadják majd.....
    Remélem kellemesen csalódom.

    És valszeg ezért más a ND mert ott ŐK AKARNAK EGY STORY-t, nem a játékosok hatására megy....de ez csak szubjektív tippelgetés.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.16. 09:21:21
  • TomStorm
    #75776
    Hát ezek a Battlefield-ek/Frontok sose fogynak el:)
    Hol az új Dragon Age?Azzal villogjanak!
  • TomStorm
    #75775
    Jó,neki ez tetszett ez fogta meg és még oda is írta,hogy szerinte.Nincs ebben semmi durva.
    Szerintetek meg más,na az is durva kijelentés?
  • TDC Geronimo
    #75774
    dat frostbite...
  • TDC Geronimo
    #75773
  • Seth
    #75772
    Ja nem várjá, volt még Lego Hobbit meg Lego Lords of the Ring. Na még azok is jobbak voltak, pedig 5 éves unokaöcsémmel kellett végigjátszanom őket
  • Kandurex
    #75771
    Pláne, hogy bár annak akar látszani, de egy milliméter GYU nincs benne :/
  • Seth
    #75770
    Az biztos. Vakok közt a félszemű a király
  • darkSectorxxx #75769
    Ha csak gyűrűk ura játékokat nézzük, akkor simán. :)
  • Seth
    #75768
    Ugh, ez egy kicsit durva kijelentés volt :D
  • Rage47
    #75767
    egyik legjobb játék ebben a genben szerintem, annyit simán megér
  • TomStorm
    #75766
    Ez meg most 4ezerért Shadow of Mordor Goty egész jó lehet.
    Hmm ezt szerintem este behúzom
  • TomStorm
    #75765
    Komoly lesz Augusztus.
    Absolver,Uncharted,Hellblade(ez a 3 ugye alap,hogy azonnal veszem) aztán Pillars of Eternity és Sudden Strike 4-et meg idővel majd
  • Seth
    #75764
    Még mindig nem Zelda
  • Tatyla
    #75763
    Mivel mostanában nincs semmi be preordereltem a szegény ember Zeldáját a Yondert...
  • darkSectorxxx #75762
    Parancsolj! Saját....:)

  • partizan182
    #75761
    Ha ez segít a platinát is leszarom :)
  • Rage47
    #75760
    mi köze a platinázásnak a helyesíráshoz? :D amúgy a mai felgyorsult, mindent mobilon elintézős korban ne várd el, hogy mindenki tökéletesen írjon. van, hogy én is leszarom, mikor mobilon írok és az igekötőket folyamatosan rosszul írja az autocorrect.
  • Ulthane
    #75759
    A nyelvtanár stimmel, bár már 15 éve nem gyakorlom. A munkanélküli nem.

    Pusztán bosszant, hogy emberek 100%-olnak, platináznak játékokat, s közben meg napi szinten kúrják seggbe a saját anyanyelvüket.
  • Ulthane
    #75758