121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #75837
    Sok minden, és több minden nem az mint előző genen.

    Ha meg mindig 60 kell, PC.
  • Maxyka
    #75836
    Manapság mi nem az.
  • TDC Geronimo
    #75835
    Kipróbáltam destiny betat én is. Ez a 30 fps...
  • AntiHero
    #75834
    Akkor regelj egy hong kong-i accot és demok közül töltsd le. :)
  • LBandi77
    #75833
    És a forza, pcars ott is van? Én nem láttam.
  • Rage47
    #75832
    ó sajnos elvitték már :(
  • AntiHero
    #75831
    Aki kapja marja:

    Destiny 2 bétakulct: CLK-Y7V-LJM
    Amit a https://www.destinythegame.com/beta oldalon lehet beváltani, majd kiválasztani hogy PS4 vagy xbox.
  • Totti5
    #75830
    Üzemanyag fogyás, motorbeállítás függvényében? még a CodemastersF1ben is alap 2010 óta. Amúgy jó dolog. Az ember megszokja onnantól kezdve nincs vele semmi gond.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.07.19. 11:09:47
  • LBandi77
    #75829
    Kár ez az új rendszer annyira feldobja az egész versenyzést hogy nem is hiszed el,nagyon sok gyors versenyző kullogott a pályán kifogyott üzemanyaggal,volt olyan srác aki a 20. helyről nyert mert jól osztotta be a dolgokat.
    Ha ez így működni fog a véglegesben faszán akkor a többi játék mehet kapálni.
  • TBTPumpa
    #75828
    CD Galaxis nem küldött kulcsot, de talán jobb is így. Fejlesztői videók alapján egy közepes grindfesztnek tűnik a játék, de ha mások is megerősítik ezt a béta alapján, akkor kár foglalkoznom vele. Limited kiadást előjegyeztettem, de akkor nem veszem meg 30 000 Ft-ért.
    Az elmúlt években túl sok volt már a félkész, dögunalmas, lelketlen, DLC hajhász és grindfeszt játékokból.
    Inkább veszek belőle Forza 7-et. Úgyis ez lesz az első teljes értékű Forza Motorsport PC-n.
    Apex is nagyon kellemes, csak alig van benne autó és pálya.
  • arty
    #75827
    nem véletlen nem merik steamen árulni... 2 nap után negatívon állna és a vevők "fele" refundolná

    nem hülye az activision, aki pécén a d1 hype után beleugrik, annak ott rohad örökre az battlenet accán, tetszik (a p2p multi) vagy sem :)
  • arty
    #75826
    este 8-kor kerültem a gép elé és akkor láttam, hogy GMT 18:00 :(
    szóval nem :((
    bosszuból letöröltem az ekkor már "használhatatlan" bétát - azé remélem ha lesz béta még, a progresszem nem veszik el :)
  • ppista
    #75825
    Nem tudnál ezen túllépni? Tényleg idegesítő ez a Grétsy László-szindróma nálad.
  • Ulthane
    #75824
    Ne, ne mondd, hogy ugyan az! Azt mondd, hogy ugyanaz, mert ha ugyan az, az teljesen mást jelent, és te nem erre gondoltál.

    Tanuld már meg végre, bakker, ez nem rocket science!

    Ráadásul, ha nagyon nem megy, gondolhatnál arra, ahogy kimondod: ugyanaz, szóban is egybe mondod, nem két szóként, hogy ugyan az.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.07.19. 08:05:59
  • TDC Geronimo
    #75823
    én csak azt látom streamen, hogy a netkód ugyanolyan hulladék a p2p miatt, mint az egyben volt. Ezt PCn szét fogják szedni.
  • Maxyka
    #75822
    Majd lesz, social place is. graffra mintha szebb lenne de lehet csak a map dizájn miatt szebb. Ha más lenne nem lehetne folytatásnak nevezni. Ha átalakítanák azt meg a d1 fanok sérelmeznék. Jah kb egy standalone dlc, de igy el lehet adni tripla A-s áron. :)
  • AntiHero
    #75821
    Na szóval a Detiny 2.

    Most mondjam azt, hogy ugyan az mint eddig?

    Mert ez ugyan az. Még grafikailag is. A fő story bevezetése okés volt.

    De a strike az sokkal jobban tetszett.

    De semmi érdemi változást nem vettem észre. Gyakorlatilag lehetett volna dlc is.

    Másrészről ez a béta kb semmit nem mutat meg.

    Kapunk 1 story pályát.
    2 multi pályát
    1 strike-ot.

    Ennyi..még bolygón rohangálás sincs mint az elsőnek a bétájában..ez így jó..de édes kevés..nem győzött meg..csak a nosztalgia miatt tetszett. (2 éve nem nyúltam Destinyhez, előtte meg 400-600 óra között mozogtam benne)


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.07.18. 21:54:40
  • darkSectorxxx #75820
  • AntiHero
    #75819
    Destiny 2 Beta Stream
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.07.18. 19:13:28
  • TBTPumpa
    #75818
  • Maxyka
    #75817
  • orichalcos
    #75816
    Az jött volna amit kerestem: :D Jó hülyén írtam az tény. De már megvan a gép, vasárnap megyek érte. \o/
  • lwb
    #75815
    Ezt mondjuk én sem értettem.
  • Kandurex
    #75814
    Jön egy, de kell még egy?
  • TomStorm
    #75813
    Ja gondoltam,csak poén volt!
    Én meg Mordorozok(M.Earth) most ilyen hangulatom van.Neked meg olyan:)
  • orichalcos
    #75812
    Na szóval jön egy PS4 is hozzám. Nincs valakinek esetleg eladó első szériás gépe? Akár kontroller nélkül, nagyon max 35-40k-ért.
  • AntiHero
    #75811
    Amúgy ez ilyen relax játék.

    Semmi egetrengető..mászkálsz, csinálod a küldetéseket, felfedezed a világot, farmodat szépítgeted, puzzleket oldasz meg.

    Már bele raktam 4 vagy 5 órát, de még csak 24%.

    Kis kellemes hangulatú játék. Nekem bejön amúgy. :D
  • TomStorm
    #75810
    Úristen!
  • AntiHero
    #75809
    Ameddig pedig azt töltikézi...addig Yonder: The Cloud Catcher Chronicles.
  • AntiHero
    #75808
    Na jo nem küldtek Destiny 2 beta kodot. :(

    Na de mire jó a hong kongki psn acc?

    Arra, hogy bemész a game/demos....és letöltöd bakker a betat...

    Nem kell semmit előrendelni. :D
  • Ulthane
    #75807
    Lehet készíteni a kólát meg a kukoricát. Ulthanito hamarosan belefog a DaS3 DLC-be....
  • Ulthane
    #75806
    Azt, aki ennek a játéknak a világítását csinálta, végleg száműzni kéne a videojáték-iparból.

    De tudjátok, hogy mi az egészben a legfelháborítóbb? Hogy valaki ezt játékot a 2K-nál végignézte, és kiadásra engedélyezte!!! Ilyen lightinggal meg effektekkel. Komolyan ott ült, és azt gondolta, hogy igen, ez egy AAA-kategóriás bevilágítás, ezt tiszta szívből tudom vállalni a 2K logója alatt?

    Felháborító.
  • Tikal #75805
    nem emlékszem, hogy sírtam volna érte...
  • TDC Geronimo
    #75804
    platinumból nekem küldtek
  • LBandi77
    #75803
    Arty,próbáltad végül 1.08?
  • orichalcos
    #75802
    Nem, jó ideje már ki kell fizetni a játék árát előrendeléskor. Boltos előrendelés trükk működne, de senki nem kapta még meg a kulcsokat. Ismerős Konzolvilágtól rendelte elő ezer éve PS4-re de nem kapott kulcsot, holnap meg indul a béta...
  • AntiHero
    #75801
    1 boltban már 2 napja előrendeltem (KV). Azóta se küldtek semmit.
  • TDC Geronimo
    #75800
    Rendeld elő valamelyik magyar boltból és küldik kulcsot.
  • AntiHero
    #75799
    Amerika storeba müködik még az előrendelem majd lemondom a játékot dolog?

    Destiny 2 beta miatt kérdezem. Holnap ráérnék. Hétvégén nyiltbetan nem nagyon.
  • arty
    #75798
    a tetvedék kiadó egy tök más fejlesztőcsapatot bízott meg a melóval, tehát ez a játék csak címében mafia
    nem hiszem, hogy bárki ilyen/ezt a folytatást kérte...