121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #75877
    Már két napja átnéztem, tény, hogy van több VR-cím, de normál játékból én semmit nem tudok venni. Ami érdekel, az már megvan, ami meg nem, az akciós áron sem kell. Ami meg akciósan esetleg érdekelne, pl. Persona, az meg nem akciós.

    Ügyesen ki van ez találva.
  • Ulthane
    #75876
    A grammar nazi kifejezést érdekes mód nem a helyesen írni tudok találták ki.
  • partizan182
    #75875
    Summer Sale, hurrá hurrá, ráadásul elég decens VR felhozatal. Tegnapi session után:

    - Superhot VR: elsőre iszonyatosan haxolt a motion követés, rájöttem hogy a tévé tetejére kell tenni a kamerát, így már nagyon fasza. DE: nem tudom 15-20 percnél tovább játszani egyhuzamban, fizikailag kimerít, izzadok, leülnék :)

    - Polybius: ne ez tiszta őrület, igazi VR-betegség teszt, ha ettől nem taccsolsz ki, semmitől. Fasza nagyon egyébként, mellette a REZ visszafogott és konzervatívnak tűnik, játékmenet is meglepően komplex.

    - Job Simulator: pont az amit vártam, egy centit nem haladtam vele mert a konyhában 30 percig csak hülyéskedtem a tárgyakkal.

    Alakul ez...
  • Tatyla
    #75874
    De azt te is be láthatod hogy a kevesebb néha több mert itt már túl van reagálva ez a dolog
  • Ulthane
    #75873
    Tudod, mindig az kiabál a legjobban, akinek ég a háza!

    Magára vette ezek szerint. Ha tudna helyesen írni, habzó szájjal itt bólogatna, hogy mennyire igazam van.
  • Ulthane
    #75872
    Hogy beszélsz édesanyáddal?
  • Maxyka
    #75871
    Zombimódban sincs horogkereszt. Skip :D
  • yesname #75870
    Fáj az igazság? :D
  • TDC Geronimo
    #75869
  • Maxyka
    #75868
    Álltalánosító véleményre mért kell személyeskedéssel reagálni? Teljesen felesleges volt ezt leírni. Maximum megsérted de mást ezekkel az irományokkal nem lehet elérni.
  • Bandicoot
    #75867
    Az az idegesítő hogy egy ilyen idióta grammar nazie itt kísért és kiselőadást tart suttyóságból mikor a pék f*szát sem érdekli hogy ki hogyan ír,főleg nem egy gamer fórumon, amíg nem meríti ki a totális tudatlanság fogalmát - lásd rétiorkok irományai....
    Az egyetlen suttyósági faktor az te vagy itt ezzel az állandó idegesítő nyelvtani okoskodással - de legalább vagy annyira degenerált hogy még saját magadnak is ellent mondj...

    "Nem az olyan finomságokról, hogy mi a különbség a fáradtság és a fáradság között"

    Vs

    "egyelőre-egyenlőre"

    Nyelvtannáci troll idióta.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.07.20. 20:38:30
  • Ulthane
    #75866
  • Maxyka
    #75865
    "vetexik" ?? megtaláltam! Ez csapda ?!
  • arty
    #75864
    szerintem nem neki kéne finomodni, semmi durvát nem mondott.
    a megszólítottak esetleg csendben okuljanak és nem lesz probléma... ;)

    (tényleg csak a durvább esetekben szólt, ami szvsz mindenki szemét báncsa! vagyishát, kellene....)
  • ppista
    #75863
    Ha ilyen jelzőt ragasztassz másokra, te sem vagy akkor sokkal különb. Én értem a magasztos célodat, de ezzel a kioktató és lenéző stílussal szerintem nem fogsz célt érni. Talán ha finomítanál valahogy rajta (lövésem sincs hogyan), akkor sikeresebb lehetne a terv.
  • Ulthane
    #75862
    Nem tökéletességről beszélek. Alapvető, durva nyelvtani hibákról. Nem az olyan finomságokról, hogy mi a különbség a fáradtság és a fáradság között, vagy az idegen közszavak írásmódjáról.

    Alapvető dolgok: egyelőre-egyenlőre, ugyan az - ugyanaz, egyet értek - egyetértek stb.

    Suttyósági faktor ez mind.
  • partizan182
    #75861
    Se sajnos, az auto-correct, business english és Twitter korában a nyelvtantanár relevanciája a patkókovácséval meg a szikvizesével vetexik.

    Ez van, nem véletlen mondják hogy a gyerekeink 70%-a olyan szakmában fog dolgozni ami ma még nem is létezik.
  • Totti5
    #75860
    Nekem nemkell tökéletesen helyesen írnom, mert nem vagyok nyelvész. Valszeg sosemfogok tudni, mert nem foglalkozom vele. Nem hiszem hogy tragédia lenne a tudásom, ha észrevezesem még ki is javítom a dolgokat.

    Azt hogy 1-1 helytelen szó becsúszik nemfog a világ összedőlni. Amúgy ottvan a facebuk lehet okítani az értelmiséget 24 órában, mert amivan a kommentekben az bárkit kiakaszt. Bár azok egy ilyen okítás jellengő dogok után után nagyeséjjel elküldenek a ret.fasz.a.



  • Ulthane
    #75859
    Nem. Az az idegesítő, hogy alap dolgokat nem tudtok helyesen írni. A helyesírás (vagy épp annak hiánya) az önmagunkkal szembeni igényesség legfőbb indikátora.

    Ne én érezzem már szarul magam miatta.
  • Maxyka
    #75858
    egy kis más. Nem szeretem a narutot nagyon de ez a 4v4 online alapú cucc ott van a szeren.
  • LBandi77
    #75857
    Igen.
  • Maxyka
    #75856
    Ez a Gran Turismo Sport?
  • LBandi77
    #75855
    Ja és sérültek a kocsik (futómű, motor ,aero azt nem tudom),viszont időjárás változás nem volt.
  • LBandi77
    #75854
    Itt igazából az a jó hogy te döntöd el mikor tekered föl a motort,pl.meg akarsz lógni a mögötted jövő elől,vagy a végére tartogatod,esetleg hosszú egyenesek kigyorsításán tekerd rá,de dönthetsz úgy is hogy berakod a fogyasztást középre és egyenletes tempóval mész végig.
  • arty
    #75853
    nabakker, azt pedig de megnéztem volna (Tokyot) :(((
    nameg 10 kör már oké, pláne mondjuk még megspékelnék egy eleredő esővel a kopó gumit, sérüléseket .... :)) (de az végül nem lesz, nem?)

    (korábbi gtben, forzában, pcarsban (szingliben) is érdekes dolgok történnek a boxtaktika/gumikopás/időjárásváltozás miatt, szal el tudom képzelni, hogy multiban pláne jópofa! és szerintem kell is, mert egyébként esélytelenül ment a vonatozás... így meg hátha benézi előtted valaki ;) vagy te, persze.)
  • LBandi77
    #75852
    Brands Hatch Gr3 10 körös lett(a teljes pálya),a Ring is 2 körös direkt úgy volt meghatározva a hossza hogy taktikázni keljen,de csak a versenyautóknál volt hogy elfogyott a nafta az n300 értelemszerüen utcai kocsiknál nem fogyott ki.Hidd el nagyon jó és feldobja az egészet hogy még 1 dologra kell figyelni.+ az utolsó nap jött 1 új pálya ,városi valami Tokyo.
  • Maxyka
    #75851
    Vagy a következő dlc a destiny2 höz destiny3 néven jön standalone tripa A-s áron :DD
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.19. 20:32:24
  • arty
    #75850
    de hosszabbak lettek a versenyek? mert Brands Hatchen 4 kör alatt azért olyan óriási taktikai csatát nemtudok elképzelni.... és a bétában eddig max 4 körösek voltak a versenyek, szinte minden pályán
  • AntiHero
    #75849
    Én is megveszem. Hiába nem vagyok megelégedve a betaval.

    Miert veszem meg? Nosztalgia miatt.

    Meg na...a strike azért itt is odabaszott..csak remélem nem itt is az lesz, hogy 100x csináld meg ugyan ezt.

    Na meg tuti, hogy 1-2 évig jön hozzá még content.

    Szóval lesz egy játékom amivel elleszek és mindig kapok valami ujat majd hozzá. (Na persze pénzért)
    De ja..ha ebbe is beleölök akárcsak 50-100 órát is...már megérte.
  • Totti5
    #75848
    Ha azt kapják akkor beletolnak 100 órát. Nyilván többet fognak kapni, mert egy folytatás. Abban meg mindig van fejlődés és több kontent. Nem kell sajnálni őket, se nem megvetni, mert ha 100 órát fognak szórakozni akkor megérte nekik elkészíteni a játot.

    Bullshit ez a DLCzés, de lehet ezzel is kábítani az internetet, elfér a többi mellett.

    Csak akkor fognak vele játszani ha jó, mondjuk azt kétlem hogy rossz lenne, ha az első rész is jó volt. Az alapok adottak.
  • Maxyka
    #75847
    destiny fan ismerősök már kijelentették hogy: ha ugyan azt kapják mint az első résznél akkor megveszik. Szóval jó-az. Már azzal nyernek ha csak azok veszik meg akik az első résszel is aktívan játszottak. Lehet csak egy dlc fejlesztésének árát ölték bele akkor nagy biznisz de így látatlanba csak találgatás
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.07.19. 19:57:04
  • Totti5
    #75846
    Ha jó a játék és sokan tolják akkor igen.
  • Totti5
    #75845
    Bungie mindig is 30 frémet csinált, amúgy sem voltak a legjobbak teknóban sosem ( azt hogy bitang látványos volt a játék egy mnásik dolog ) ( sub 720p Halok ), ehhez képest a Destiny 1080p lett mind a két konzolon és nagyon szép. Valamit sikerült fejlődni.

    Ahogy átvette a Halot a 343 natív 720p fix 30 frémes Halo 4et tettek le tanulmányi projectként, ami az előző generáció egyik legszebb játéka volt. Most meg fix 60 frémes Halokat csinálnak már.

    Ez van, nincs két egyforma csapat.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.07.19. 19:48:11
  • Tatyla
    #75844
    Egy új dlc full áron, majd jönnek a dlc dlc-i és így tovább, röhej...
  • Maxyka
    #75843
    Még a narrátor hangot is benne hagyták az előző részből amiért az egész community sírt hogy vegyék ki.
  • Tatyla
    #75842
    Mindig is ezt mondtam a Bungie az Activisionnal együtt egy pénzéhes szar tartály, leszarják hogy a játékosok mit szeretnének csak a profit semmi más nem érdekes
  • Maxyka
    #75841
    És kaszálni fognak vele :DD
  • TDC Geronimo
    #75840
  • TDC Geronimo
    #75839
    Kipróbáltam pvpt. Killjeim 30%a trade volt, lol. Bungienak van pofája 2017 végén kijönni 30 fpses 4v4 p2p multival.
  • TDC Geronimo
    #75838
    Hát mostanában PCn játszom + az fpsek nagy része azért konzolon is 60 már