121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #75917
    Az a játék minden, csak nem gyönyörű. Ha gyönyörű játékot akarsz, akkor dobd be a Horizon: Zero Dawn-t. Na, az gyönyörű!
  • lwb
    #75916
    Így van. Mondjuk én a kivétel vagyok, mert nekem az Arkham Knight pc-n reccenésmentesen futott az előző vasamon (i7 3770, 980Ti) és ma is tökéletesen fut az újon (i7 7700k, 1080Ti). Semmi problémám soha nem volt a játékkal, olyanok meg végképp nem, amiket a yt-on láttam videokban.

    Viszont az ingyen batman játékok steamre, azok jól jöttek. :D
  • partizan182
    #75915
    Ha megnézed, elég egyértelmű a pattern:

    - Rocksteady fejlesztette Batman: fasza
    - más által fejlesztett/portolt Batman: nemfasza

    Nekem ebből úgy tűnik hogy vagy nem a WB-n múlik (hanem a fejlesztők ügyességén) VAGY Rocksteady sokkal nagyobb szabadságot/odafigyelést kap.
  • TDC Geronimo
    #75914
    asylumot és cityt rocksteady csinálta. Originst nem, ahogy a knight PC portját sem. Azért lett olyan, amilyen
  • arty
    #75913
    WB-vel az a fura, hogy a remek Asylum és City után jött a bugosszemét-lehúzós Origins, majd az összecsapott Knight (pc)... nem értem.
  • mucsácsó
    #75912
    Tény-tény, viszont kiadó ugyanúgy beleszólhat a fejlesztésbe, meg ugyebár a határidőt is ők határozzák meg, vagy ha egyszerűen nem tetszik nekik az egész összkép vagy mást irányt vesz a koncepció, akkor elkaszálják a picsába a fejlesztést egyről a kettőre - sok esetben ugye nagy is a kiadói nyomás.. szóval a kiadónak azért eléggé fontos szerepe van egy adott végtermékben és utóéletében (meg az utána levő patchek + DLC-k terén méginkább) - de tény, hogy a fejlesztő bandát illeti a fő dicséret / szidás :P
    Más kérdés, hogy 1-1 kiadó más-más nívót követel meg, meg mennyi lóvét pumpál az adott projektre..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.07.25. 11:49:50
  • arty
    #75911
    najó, de neked a gyönyörű hitman is randa!
  • Rage47
    #75910
    én is nagyon szeretem azt a játékót. első volt, amitt megvetem annó ebben a genben.
  • Ulthane
    #75909
    Pontosan, a Warnernek nincs önálló játéka, csak kiad.
  • lwb
    #75908
    LOL
  • lwb
    #75907
    De, de a WB eleve csak kiadó, maga tudtommal semmit nem fejleszt. Egyébként a Shadow of Mordort is a Monolith fejlesztette és a WB csak kiadta.
  • Ulthane
    #75906
    Én biztos nem. Tegnap néztem egy hosszabb adagot belőle, s nálam ez a grafikai színvonal 2017-ben nem elfogadható. Arról nem beszélv,e, hogy az első részt végigtoltam becsületből, de igazság szerint abba kellett volna hagyni a felénél, olyan monoton volt minden értelemben.
  • Ulthane
    #75905
    De.
  • Ulthane
    #75904
    "magyarán a szar FEAR játékok"

    Nem, magyarán a szar FEAR-játékok. Uncharted-sorozat, God of War-trilógia, stb. Szépen, kötőjellel!
  • Kongy
    #75903
    Most lehet hülyeséget mondok, de a WB nem csak kiadója volt pl az Arkham Knight-nak?
  • Ulthane
    #75902
    Igen, lehet, de az, hogy egyelőre meg egyenlőre, meg egyet értek vagy egyetértek, negyedóra vagy negyed óra, íztelen vagy ízetlen, az nem prediktív szövegbevitel kérdése.
  • lwb
    #75901
    Dehogynem: nekik sikerült az elkúrt Batman Arkham Knight pc port, az új FEAR játékok (magyarán a szar FEAR játékok) és a Matrix Online is. Minden kiadó tud mellényúlni, a WB is.

    Nekem ami nem tetszett a Shadow of Mordorba az az egyhangú táj és a folyamatosan respawnoló ellenfelek. Egy idő után egyhangú hack and slash lett a játék. A nemesis rendszerrel is voltak bajok: pl. egy-két kezdeti bénázás után felhizlaltam olyan nemesist, aki kb immunis volt ranged-re meg lopakodós killre meg szinte mindenre, ellenben egy ütéssel megölt. Az ilyeneket idegesítő volt levadászni és nem szórakoztató. Nem is fejeztem be, valahol a felénél kiszálltam a játékból, mert eluntam.
  • TomStorm
    #75900
    Az biztos vevő leszek Shadow of War-ra.
    Játszom első részt és nagyon elvagyok vele.Miért hagytam ezt ki 3 éve?!

    Mondjuk a Warner játékok komolyak.Ezektől szar nem jön ki
  • Tatyla
    #75899
    Toltam volna mert azt hittem ingyenes,de nem mert egy starter pack kell ami 20 dodó és így látatlanban csak videóra hagyatkozva inkább nem
  • lwb
    #75898
    Pedig pont most lett volna pár kérdésem a tárgyas és a rendhagyó ikes igék ragozásáról... :(
  • mucsácsó
    #75897
    OFF:
    Na végre, valaki... :D már kikúrtul unalmas volt olvasni az okoskodást, folyton csak az off... :D

    ON:

    Fortnite-ot tolja valaki? Milyen? :) egész jónak tűnik, de aztán lehet ráunnik pár óra után...
  • Rage47
    #75896
    Na jó, húzzatok át ide
  • Tinman #75895
    Csak nem tesszük szóvá a másiknak...
  • Tikal #75894
    Mondjuk ezzel vagyunk így páran néha :)
  • Evoluti0N
    #75893
    Le a kalappal előtted, Dark.
  • Tinman #75892
    "Telefonról írtam s az a szar prediktív szövegbevitel baszakodott."

    Helyesen: "Telefonról írtam, s az a szar prediktív szövegbevitel baszakodott."

    Ha már ennyire ez a fétised, tegyük jobbá, mert egyelőre nem nagyon megy :-(
  • Ulthane
    #75891
    Moby és a sleppje egyáltalán nem hiányzik innen, amióta elhúztak, sokkal élhetőbb lett ez az egész. Nehogy mér te kérj elnézést azért, mert ők voltak durván személyeskedők.

    Ezt a Bandikát még vihették volna magukkal...
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.07.24. 08:30:21
  • Ulthane
    #75890
    Telefonról írtam s az a szar prediktív szövegbevitel baszakodott.
  • Tatyla
    #75889
    Orcs must die Unchaineddel játszik még valaki rajtam kívül?
  • yesname #75888
    Darky. Neked egyáltalán nincs miért elnézést kérned. Másoknak lenne miért... Bár én lennék ilyen türelmes.
  • Tikal #75887
    Szerintem te senkit nem sértettél meg, inkább csak "sok" vagy néha
  • LBandi77
    #75886
    Ez igen Darky,még te kérj elnézést,amiért 1 nyilvános fóruma írsz,1 hozzászólást sem nekik címezve és igazi paraszt módon sértegetnek személyeskednek.Respect.
  • darkSectorxxx #75885
    Üdv.

    Mindegy mi volt, ki mit mondott, döntöttem és nem érzek haragot sem irántad sem Moby iránt sem senki iránt, csak hogy tudd. ha még találkozol vele, nyugodtan megmondhatod neki.
    Úgy érzem tudunk mi normálisan is új lappal kezdeni és békésen ellenni egy légtérben.

    Az a lényeg ha valami sértőt mondtam bárkinek vagy nektek, vagy másnak, azt visszaszívom bármikor is esetleg jogom lett volna rá...részemről ennyit akartam mondani.

    És másokra is vonatkozik ez akikkel esetleg úgy tünt bármikor, hogy ellenszenves lettem volna, vagy direkt szemétkedtem volna, mert nem volt így...
  • Maxyka
    #75884
    Ha nincs akcióban valami az mindig drága a store-n. Sima triplaÁ-s ára van.
  • Katalizátor
    #75883
    Persona mitől ilyen veszettül drága?
  • darkSectorxxx #75882
    Ez megy évek óta mindenhol, Steam-en kb 5 éve nem lehet találni normális árakat...
    Régen egy akció télleg akció volt.
  • Bandicoot
    #75881
  • Tinman #75880
    Akkor írj helyesen: "Tudók" a szó amit keresel és nem a "tudok". Szívesen.
  • partizan182
    #75879
    Valahol a Sony kezd a Steam csapdájába esni, mivel folyamatosak az akciók, egy idő után el kezd az a 30-40 AAA cím rotálni és úgy jársz hogy vagy megvan vagy a 3 héttel ezelőtti akcióba se kellett már.

    Nekem a VR dealek nagyon bejöttek, ez a legnagyobb ilyen leárazás mióta a PSVR kijött, szal bódottá vanik.
  • Tatyla
    #75878
    Akciós a magyar storeban vagy volt a bikicsunájba de 14% az röhej