121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #76047
    Az egyik legjobb ps.ex.élvezd ki minden pillanatát mostanában ilyen nem lesz.Viszont yt.nélkül jó hosszú is.
  • partizan182
    #76046
    Király, hol tartasz? BB olyan anyag, ami egészen a végéig meg tudott lepni, pedig tapasztalt souls-veteránként vágtam bele anno.
  • Seth
    #76045
    Hellblade 99%,hogy beszerzős, Lawbreakers-t meg bottal sem :)
  • orichalcos
    #76044
    Lawbreakers-t, Hellblade-et veszi még valaki rajtam kívül jövő héten?
  • Rage47
    #76043
    Amennyire tartottam a Bloodborne-tól a Dark Souls élmények után, annyira imádom most. :D Olyan atmoszférája van az egésznek, hogy csak na. Március óta, mióta megvan a PS4, csak exkluzívokkal toltam (Overwatch-on kívül). BB is egy remek cucc, megértem, hogy BB2-t akartak itt sokan E3-on.
  • j0nNyKa
    #76042
    favoltam a topicot, csak szólok
    trollkodni ennek megfelelően kezdjetek
    bandi: következő kirohanásodnál repülsz a barátod után

    normális beszélgetés ON
  • gibson9
    #76040
    De egyébként nem is arról van szó hogy csak ez nőne, csak nem kell mögé többet látni mint ami. Profit növelésből emelnek. Ettől nem lesz majd most jobb a szolgáltatás azt ne gondolja senki.
  • gibson9
    #76039
    Érdekes az internet most csökkent országos szinten az adócsökkentéssel.
  • Totti5
    #76038
    Minden ár nő. Minden előfizetésed ára nő ( internet, tv stb.. ) játék árak is nőnek.
  • gibson9
    #76037
    Bandinak sajnos igaza van. Mindenki aki meg neki támad mintha csak keresné az önigazolást, hogy még mindig megéri megvenni magának az előfizetést. Az emelés egyetlen célja a profit növelés, mindegy hogy később mivel indokolják.
  • Tatyla
    #76033
    Arckönyvön várunk mindenkit a Fortnite PS4 Hungary csoportban
  • Totti5
    #76032
    "Ejha,rendszerint mire valami kedvezményes addigra már boltból vagy használtan jóval csolóbban beszerzed"

    Sok kedvezmény van, folyamatosan, minden héten. Nagyobb sale alkalmával meg igencsak fillérekért lehet játékokat venni. Nem, boltban nem tudod ennyiért megvenni.
  • Newfronter
    #76031
    Honnan tudod mire költi a Sony a Plus-ból befolyó összeget?? :D:D Nagyon vicces vagy, amikor ilyen szűk látókörűen látod a világot, és még vered is a melled hozzá.

    "Tlou,Horizon,GOW???? Ezek most hogy jönnek egyáltalán ahhoz a témához hogy már dupla annyiba kerül a plus mint rajtkor és még mindig egy rakás szart sem ér????? Sony nélkül ezek nem lennének? Mesélj még.:)"
    Ja, ezek csak úgy lettek, a földből kinőttek. :D
    Mi köze? Mondjuk ezekre is költheti a cég az ebből befolyó pénzt. Nem csak a PSN infrastruktúrára.
    De majd te biztosan jól megmondod, hogy nem. :D:D:D
    De mielőtt ugyan ezzel visszatámadsz, én csak azt mondom, hogy erre IS költheti. De majd az idegességtől ezt szerintem nem is fogod érteni.

    Meg ugye több minden lehet a háttérben a Sony-nál is, amiért árat kell emelni. Pl. összekapcsolják a PS Now-al. Esetleg tényleg jobb PSN-t építenek, amihez kell a több bevétel... de ezt előre nem fogják hangoztatni, csak amikor itt az ideje.
    Na meg a Sony sem szeretet szolgálat, még mindig.

    Tényleg nem tudom mire ez a kirohanás... lehet rosszul esik nekünk, magyaroknak az áremelés, de ettől nem lesz szar a cég.
    MS-nél már megtörtént az áremelés, pedig ott szerintem nagyon kevés az érdemi exkluzív játék, ott mi lenne a véleményed? Mennél tüntetni? :)
    Az MS-nél max aláírnék egy petíciót, hogy nem látjuk az értelmét az áremelésnek, és hogy vonják vissza. De itt a Sonynál - ahol ilyen jó játékokat kapunk - nem látom ennek értelmét. Személy szerint a PSN-el sem volt sok gondom. Néha a karbantartás, a Ddos támadás lehet megakadályozta hogy tudjak játszani, de ez pár nap volt csak. A tetteseket meg nagyrészt meg is kapták a büntetésüket a szarságaikért.
    A legnagyobb bajom a letöltéssel volt, de manapság azzal sincs túl nagy gondom Ps4 Pro-n. Ennyit nem ér ez a kirohanás.


  • LBandi77
    #76026
    Nem,rosszul értelmezed amit írtam.Azért vagy 1 kúrva nagy troll mert amikor éppen idetévedsz a fórumba heti 1 hozzászólásoddal neked mindíg meg kell találnod valakit,teljesen mindegy hogy ki az, a lényeg hogy aki nem úgy gondolkodik ahogy te az egy idióta.Az inteligenciáról pont neked nem kéne itt ilyen hittérítő dumákat írni,semmit nem csinálsz csak fikázol szakértessz és személyeskedsz.Mostantól tőlem mindíg megkpod a megérdemelt választ.
  • Bandicoot
    #76025
    Értem tehát egy "kúrva" nagy troll vagyok mert le mertem írni a véleményemet arról amit a Sony a Plus szolgáltatással hazudozik-művel. Komoly,igazi érett magas intelligenciaszintről árulkodik a megállapításod.
    Amennyi eszed van "SZERINTEM" te még 50.000 forintért is befizetnél a plus-ra.

    Ettől függetlenül a tényeken nem változtat semmi: Nem indokolja ezt az emelést semmi,de azt sem hogy miért kell egyáltalán fizetni avagy miért kerül jelenleg is ennyibe. Továbbra is: a játék ára tartalmazza a multit. Vagy ha nem adják olcsóbban a játékot. Dehát tartalmazza,lásd milliók BF1-et tolnak. Mi köze a Sony-nak az egészhez? Nagyjából semmi. EA játékot játszol EA szervereken Origin megoldásokkal. Akkor itt miért is fizetsz a multiért? Kedvezmények? Ejha,rendszerint mire valami kedvezményes addigra már boltból vagy használtan jóval csolóbban beszerzed. Ingyen játékok? Nem nem ingyen és nem is kapod,csak bérled, amint elmegy a szolgáltatás buktad a játékokat míg újra elő nem fizetsz.

    Mi fejlődött az iszonyat pénzből amit beszedtek a Ps3 PSN-jével képest? A stabilitás és a sebesség valamelyest,de abszolút nem annyit amennyit kellett volna. Az Xbox 360 gold szintjét sem ütik meg,nemhogy a jelenlegi gold szinvonalról beszéljünk. "odaát" legalább érzed is hogy kapsz valamit a pénzedért, rendes tartalmat és rendes netedet is kihasználó sebességet.
    Troll vagyok? Oké. De attól ezek még tények maradnak.
  • LBandi77
    #76024
    Nem igazán akarok belemenni a dologba de nem kell messzire menni,meg lehet nézni nálunk a mobil tarifákat és európában bárhol.
  • Tikal #76023
    Idióták vagyunk mind, de játszani akarunk, szóval fizetünk :)
  • Tikal #76022
    Sőt, az Apple az egyetlen példa!
  • LBandi77
    #76021
    El vagytok tévedve srácok,ez a profit-ról szól,ha elmegy még drágábban is akkor még drágább lesz.Ha te árulnál bármit is nem az lenne a jó ha nagyobb a haszon?Megtehetik megteszik,ennyi.Apple a jó példa,a kis kínai összerakja 3 usd/nap .A jenki eladja 1000 usd mert megteheti, veszik mint a cukrot.
  • Kandurex
    #76020
    Sajnos az ilyen álláspont miatt árazza és a fossa a plus tartalmat a Sony.
  • Totti5
    #76019
    Aki kihasználja akár a PS+ akár a Goldot visszahozza az árát. Játszik sokat online. A havi játékokat letölti és játszik velük, az akciókat kihasználja amivel jóval többre jogosult ha van előfizetése. Ha ezeket kihasználja akkor visszajön a befektett évi pénz, bőven.
  • LBandi77
    #76018
    Mindenkinek megvan a választása hogy mire költ és hogy mi kell neki.Neked szar ok.mi játszunk vele mert nekünk megéri.Idióták vagyunk? Szerinted igen, szerintünk nem.De hogy te 1 kúrva nagy troll vagy az SZERINTEM tuti.
  • darkSectorxxx #76017
    Ne veszekedjetek....ez legyen a legnagyobb bajotok az életben....
  • Bandicoot
    #76016
    Fillérbaszó? A semmiért fizetsz te idióta.
    A multicímek zömének köze sincs a Sony-hoz. A játék ára ráadásul ugye tartalmazza a multit is.... A PSN szolgáltatás még mindig röhej kategória, a nagy behazudott fejlesztések amikkel indokolták a multi fizetőssé válását sehol sincsenek. És havonta pofánköpnek egy indie szeméttel párhavonta meg egy nagyobb már kutyát sem érdeklő nagyobb címmel.
    Lassan 20k évente a semmire csak hogy multizhass a gépen.

    De ha neked ennyire nem fáj a semmire kiszórni a pénzt nosza küldj nekem is pénzt.

    Tlou,Horizon,GOW???? Ezek most hogy jönnek egyáltalán ahhoz a témához hogy már dupla annyiba kerül a plus mint rajtkor és még mindig egy rakás szart sem ér????? Sony nélkül ezek nem lennének? Mesélj még.:)
  • Newfronter
    #76015
    Ne legyetek már ilyen fillérbaszók! Még azt sem mondanám, hogy drága hobbi. Ha mondjuk a kocsimat tuningolnám, akkor ahhoz képest ez semmi sem lenne. Ja... és a tuning kocsi képességét a mindennapi életben ki sem tudnám használni. :)

    Felejtsük el azt, hogy egy nemzetközi terméknél a magyar fizetéshez hasonlítunk bármit is.
    "Szarházi nulla fos banda lett a Sony-ból"
    Ja, TLOU, Horizon, GOW, stb.... ezek semmik, értem.

  • Tatyla
    #76014
    Hiába minden vergődés,azt csinálnak amit akarnak mint a nagy játék fejlesztők, leszarják a játékosokat, de a PS4 egy luxus cikk és a plusz is és semmi sem kötelező
  • Bandicoot
    #76013
    Szarházi nulla fos banda lett a Sony-ból nem több.
    Meddig emelik még a nulla szinvonalatképviselő plus árát.....
  • Tikal #76012
    ÉS az Online része a legjobb :D
  • Myselor
    #76011
    hát gameplay az egy rakás szar az eddigi videók alapján a játék elég jól néz ki van egy hangulata a harc elmegy de a gameplay többi része üresjárat.kár érte jónak igérkezett
  • partizan182
    #76010
    Azért ennyi mert megtehetik, azért tehetik meg mert a sok majom így is megveszi. Ha nem vennék olcsóbb lenne rögtön. Take2 nem hülye, az sem véletlen hogy nulla single player dlc van a láthtáron míg az Online folyamatosan kapja az újdonságokat.

    Problémának azért probléma mert így kizárólag az játszhat vele aki megengedhet magának egy teljesárú játékot.
  • arty
    #76009
    nade egy ennyi éves játékért én már nem szívesen áldoznék teljes árat... 8-10 körül megy akcióban is csak, vicc (hasonlítva a többi egykorúval)
  • Totti5
    #76008
    GTA-t elsősorban a single adja el, mert elsősorban egy single játék. Mert rettentő tartalmas és jó, mind a kritikusoknál, mind a júzereknél. Érdekes lenne látni, hogy előző genen és mostanin, konzolon és PCn hány darab van közös metszeten, és hány darab lett úgy eladva, ami csak egyszer csak egy embernek csak egy platformra.

    Aki csak egyszer veszi meg egy élményt kap, egy platformon az mindegy mikor teszi 2013ban vagy 2017ben. Nem hülye, mert egy kiváló játékot kap. Teljesen mindegy mikor fizette ki érte a 60 dollárt. Szerintem.
  • Ulthane
    #76007
    Én kíváncsi lennék Darky véleményére GTA-témában.
  • arty
    #76006
    egy fokkal jobb - de még úgy is lemegy kutyába :(
  • arty
    #76005
    ahogy írták: ilyenekért irány a saints row.
    remélem a gta6ot se tolják túl ilyenekkel.... néha így is sok volt (trevorka)
  • TDC Geronimo
    #76004
    6-7 óra lesz kb mondták
  • TDC Geronimo
    #76003
    az
  • csokiskex
    #76002
    Én már kaptam e-mailt is (Ausztriában).
    Die Preise von PlayStation®Plus ändern sich
    Ab 31. August 2017, 00:01 Uhr (BST) ändern wir die Preise für PlayStation®Plus.

    - Bei einer jährlichen Abrechnung ändert sich der Preis von €49,99 zu €59,99 pro Jahr.
    - Bei einer vierteljährlichen Abrechnung ändert sich der Preis von €19,99 zu €24,99 pro Vierteljahr.
    - Bei einer monatlichen Abrechnung ändert sich der Preis von €6,99 zu €7,99 pro Monat.

    Egy hete vettem meg a PS4-et és már ezzel indítunk... Egyelőre a próbaidőszak megy, plusz vettem 3 hónapot. Akkor még most lenne érdemes többet venni.
    Utoljára szerkesztette: csokiskex, 2017.07.28. 14:32:01
  • Totti5
    #76001
    Although we haven’t finished balancing the game yet, our thoughts are that it is going to be 6-8hrs for a playthrough," said product development manager Dominic Matthews in an email.
  • Seth
    #76000
    Azt mondták, hogy ez most egy próbakör , meg akarják mutatni, hogy kis pénzből is lehet csúcsminőséget létrehozni. És valószínűleg nem lesz túl hosszú :)
    Gameplay nekem nem tetszik, de a sztorira kíváncsi vagyok, úgyhogy valószínűleg beszerzem majd