121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #76087
    Engem ez az állandó susmus idegesít csöppet, pedig pont ez a hangzás az egyik kuriózuma
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.08.07. 19:08:55
  • TBTPumpa
    #76086
    November 7:
  • balee4
    #76085
    Hellblade stream, elég fura ez a játék, egyszerűen nem tudom hova tenni.

  • kutyakiki81
    #76084
    Sajnos a Brotherhood-ban sem lesz jobb a helyzet :(
  • Ulthanito
    #76083
    Grat!

    Én is gondolkodom rajta, hogy kiplatinázom. Tegnap már majdnem a tévé közepébe basztam a kontrollert.
  • kutyakiki81
    #76082
    Néha én is ott tartottam, hogy falhoz b@szom a kontrollert :) De végül sikerült a platina!
  • Ulthanito
    #76081
    Behúztam az Ezio Collectiont akcióban. Húúú, ez a második rész de idegesító. Hangulatra, látványra első osztályú, de a játékmenet gyalázat. Csetlik-botlik Ezio, elpattan a faltól, villogó háromszög a katonák feje felett, there he is! get him!, a hideg ver tőle! :(
  • arty
    #76080
    mert igy is veszem, vesszuk.... :(
  • Zóanagyvarázsló
    #76079
    Simán kattintok mindenre. Mondjuk a képkínálat önmagában vicces, egy csomó régi játékhoz egy darab sincs, újabbaknál is kevés, és teljesen vállalhatatlanul homályosak. A bullshotok reciprokát teszik fel, komolyan mondom. Csak nem fogom fel, hogy miért.
  • Zóanagyvarázsló
    #76078
    Ez megnyugtató, csak én már arra érkeztem, hogy olcsójános, aki drágállja. Nyilván nem mindegy a kritika tartalma és stílusa, de meglepődve olvastam a védőbeszédeket. Én örülök a legjobban, ha ezzel valójában csak nyitott kapukat döngetek, bár az még jobb lenne, ha ezek a Sony kapui lennének, nem az SG-é.
  • zola2000
    #76077
    https://asia.playstation.com/

    erre gondolok
  • zola2000
    #76076
    Itt nem csak a japán piacról van szó, kelet-ázsia többi része is egyre nagyobb piac konzolos szempontból, és jrpgk nélkül ott sem nagyon érvényesül az xbox brand miközben a PlayStation asia egyre jobban halad ott, egyre több ps4 játékról olvasok a siliconera.com-on ami kap angol feliratot is (két féle kínai és koreai felirat mellett) de mégsem tervezik nyugatra hozni, pedig legalább egy ps store feltöltés világszerte mennyibe kerülne?

    jó, a nagy része valami csajszimulátor (doax3/summer lesson bár itt hiánymarketingre gondolok, de nemtudom... ) vagy zs kategóriás cím ami amúgy sem nagyon érdekelne (sumer robot wars V/gundam breaker) de ebből látszik a trend hogy ázsia egyre komolyabb piac minden szempontból, ha MS részvényes lennék nem örülnék neki hogy ebből az xbox kimarad, de talán annak sem hogyha túl sok pénzt vernének el rá eredmény nélkül.

  • TBTPumpa
    #76075
    Valószínűleg én is, bár most a Beyond-ot kell behúznom PS Store akcióban + a The Last Guardian is jó lenne. :D
    Amúgy már a Horizon és Gravity Rush 2 is egész jó akciót kapott ahhoz képest, hogy friss játékokról van szó.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.08.04. 15:10:30
  • arty
    #76074
    előrendeltem... filóztam rajta, de olyan sokan írtátok, hogy nem rendelitek, hogy gondoltam ennyivel tartozom az ND-nek :D
  • ppista
    #76073
    Lehet akarna profitot a japán piacról az Ms, de kétlem hogy ezekkel az izmos számokkal ez sikerülni fog neki.
  • Ulthanito
    #76072
    Egy profitorientált cégtől nem várhatod, hogy ne akarjon minél több profitot. Ez olyan lenne, mintha azt várnád az oroszlántól, hogy ne egyen húst. De fog. Azért oroszlán.
  • TBTPumpa
    #76071
  • Totti5
    #76070
    Akkor sem volt túl sok értelme, a belefektetett energiát nem hozta vissza a Japán piac. Most leszarják 1:1ben. Ahogy kell.
  • zola2000
    #76069
    *bukott, a 360 idején amikor exkluzivan érdezett a blue dragon, DOA4 x360ra.

    ma már nincs semmi ilyesmi, csak az MS küld heti 1-2száz gépet, japán feliratot pár nyugati játékhoz ami szinte nem kerül semmibe aztán ennyi

    pont ugyanaz mint a ps vita nyugaton, a japán játékok jönnek angol felirattal a ps storebe aztán ennyi.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.08.03. 12:33:11
  • ppista
    #76068
    Az is durva, hogy PS4-ből összesen elment 94 ezer darab, míg X1.-ből 94. Nem igazán értem, hogy az Ms-nek mi a jó abban, ha dollármilliókat bukik hetente, de biztos van valami elképzelés mögötte.
  • Myselor
    #76067
    kurva jó lett a játék bár csak videókból láttam de nagyon várom az angol verziót belőle.instant buy lesz ^^ imádom a sorozatot
  • zola2000
    #76066
    Ez jó:

    http://www.siliconera.com/2017/08/02/week-sales-dragon-quest-xi-marches-triumphantly/
    "Other titles also released, but those don’t matter because Dragon Quest XI " :)

    japánban két nap alatt kb annyi mint ps4es dragon quest 11 fogyott mint FF15ből eddig összesen azaz 950ezer a 3DS változattal együtt kétmillió két nap alatt egy közepes méretű országban, nekünk még egy évet kell rá várnunk "természetesen"
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.08.03. 08:51:12
  • Totti5
    #76065
    Sem az ár, sem a méret nincs összefüggésben egy játék hosszával a bele tehető játékórákkal.

    Ettől függ. itt a fejlesztők elmondták mire lehet számítani. Ha 60 dollár és 15 óra akkor megvetted volna?
  • Myselor
    #76064
    ha néztél róla 1 videót is.abból a 3ból összesen kb ami megjelent sejthetted pedig.igazából az egész játék egy elvont történetet mesél el azon kívül a játék menet egy nagy üresjárat néha van egy kis harc amúgy hülye víziók stb.hülyeség az egész
  • Rage47
    #76063
    7 órás kb, a beszámolók alapján.
    nagy akcióban jó lesz majd...
  • TomStorm
    #76062
    9000ft Hellblade és 14GB.Végén még az a 6-7 óra is sok lesz amit emlegetnek.

    Nem erre számítottam.Lehet meg se veszem
  • arty
    #76061
    és ps3on a sztórt böngészve nyitogatod a screenshotokat is bőszen? átkattintasz a game page-re? stb?
    mert azt nem bírja, megfagy és a következő pillanatban máris nézheted, ahogy ujraindult a ps3 :( (vagy ps4en az app - ez is eőrelépés :D )

    és persze 8763x is rányomsz, hogy elfogadod, h angolul nézed azt a kurva sztórt, magyarként.
  • ppista
    #76060
    Te is nyitott kapukat döngetsz. Ki volt elemezve itt is, és más fórumokon rengetegszer, hogy pl. jó lenne egy olyan konstrukció, ami PS+ játékokat abszolút nem érdeklő, és csak multizó játékosoknak lenne. Mondjuk évi 5 ezer, ha Sony fizess valamennyit szemszögből nézzük.
    A PS4 tulajok is tudják, hogy van még hova fejlődni nagyon is a rendszernek, hiszen előfordulnak problémák amiket te is említettél, meg még jópár. A Sony jelenleg nem csinál mást, csak azt másolja amit az Ms a 360 elején művelt. Emlékszem mennyire fos volt a hardver minősége, mennyire lehúzás volt a fizetős multi, a játékosok mégis azt vették, mert annyi játékot öntött a nyakugba a Mikró, hogy nem volt idejük panaszkodni.
  • Zóanagyvarázsló
    #76059
    Tényleg túl van tárgyalva, de hadd reagáljak egy másik érvényes nézőpontból. Mert - úgy tűnik - a PS4-en élő szemével nézed. Én még - PC mellett - PS3-on szórakozom, de éppen a minap nézegettem a Pro árait. Nem olcsó beszállni, ha más platformokon nincs játékhiánya az embernek.

    Multiplatform játékosként a már máshova vagy akár a Sony gépeire megvett játékok nem érnek sokat, és havi 100 órát se fog multizni az ember. Kellene egy olcsóbb verzió a kocamultisoknak. Vagy mondjuk havi pár óra multi ingyen, aki nem csak kipróbálja a multit, annak ez jó demó, aki ténylegesen multizik, az úgyis előfizet. Még lehet, hogy egy ilyen modellel többet kaszálnának.

    PS3-on amúgy szinte a Sony kirablásaként éltem meg, mert 2012-ben beszállva a platformba öntötték rám az exkluzívokat és a friss multiplatform játékokat, most meg alig látok valami, ami ne lenne meg fillérekért más platformra.

    Nyilván a Sonynak jó, hogy több pénzért tudja adni, és megteheti, ez a piaci racionalitás. A játékosoknak pedig rossz az áremelés. Az én szemszögemből viszont az jön le, hogy míg a szolgáltatás alig fejlődik (a multi költségeihez pedig kevés köze van az egészhez), a nem vérbeli sonysták számára nem létezik igazán jó konstrukció. Szóval szerintem van létjogosultsága a fillérbaszó kritikának.

    Kisebb mentségére szól a Sonynak, hogy nálam nem ömlött össze mostanában a PSN, mint artynál, nem kell már tízszer belépnem egy játék megvásárlásához vagy nézelődéshez (ebben nincs túlzás, sok hónapon át használhatatlan volt, én emg közben havidíjat fizettem nekik...). Bár éppen a "színvonallal" átszoktattak a böngészős változatra, de az utóbbi időben merem újra PS3-ról is használni. A letöltés lassú (PC-n ugye szinte ki tudom maxolni a gigabitet), de sokat gyorsult, a PS4 launcha előtt kínlódás volt.
  • ppista
    #76058
    Szerintem ez már túl van tárgyalva. Senki nem örül az áremelésnek (aki mégis, az valószínűleg napszúrást kapott), viszont amíg a Sony ennyi minőségi és mennyiségi játékot tol az arcunkba, addig nem elégedlenkedünk zászlót lobogtatva. Meg lehet nézni csak az ehavi exkluzív (konzol, platform,időleges) felhozatalt. Hol vannak ehhez képest a versenytársak?
    Amíg a japcsik ilyen ütemben szállítják nekünk a cuccokat, addig nem igazán van okunk panaszra, mégha nem is esik jól az áremelés.
  • arty
    #76057
    Tévedés. A sony által bérelt szerverek ára, üzemeltetési költsége bizonyosan csökken. A "psn előállítása" nekik egyre olcsóbb(egy előfizetőre eső költség), ráadásul a felhasználószám is nő, így méginkább tömegtermékké válhat. És ezekután kapod a pofádba a 20%-os emelést.

    Lenyelheted, de jó pofát nem kell ám hozzá vágni, nem fáj morcosnak lenni miatta!
  • arty
    #76056
    Ugyan, a psn ára sima talált pénz. Dehogy megy abból gow-ra, az eltartja magát.
    Az ms kitalálta anno, hogy multiért a konzolosoktól(!!!) lehet adót szedni, hát szedi.
    A sony megirigyelte, de a ps3 bukóban volt, alternatív módon szedte az adót.
    Genváltás, remek lehetőség új feltételekre, immár a multi is pénzes. Aztán szalad a szekér, jön a mohóság. Még többet kér és még többet, mert te lenyeled. Ameddig lenyeled, addig emelheti az árat. Sajnos sokan, sokat tudtok nyelni, így aztán szopunk miattatok mindannyian :D

    Vissza meg amúgy semmit nem kapsz.
    A psn ugyan az a retek, ami volt a ps3 időkben - gyalázatos letöltési sebesség, kifagyó/ujrainduló store app.
    Tudom, mert minden kéthétben átnézem a sale játékait, ps3-on ez kb 1-2 ps3 ujraindulással abszolválható (hu+us store), ps4en 1-2 app ujraindulással (szintén 2 store).
    Játékos nicked 2017-ben sem tudod megváltoztatni, de amilyen lelkesen nyelsz, 2018-ban sem fogod tudni.
    A lokációd se, mert az is űrteknika. És hozzáértőkre meg minek költsenek, ha neked ez is TÖKÉLETES? (hiszen jön a gów!)
  • Rage47
    #76055
    lehet 2 éve még nem volt :D
  • Seth
    #76054
    Van ilyen támadása? :D
  • Rage47
    #76053
    Hát, mikor rámküldte két oldalról az elkapós varázslatát, aztán rámjött még 2 kaszás, majd ő maga is rámmászott, akkor döntöttem úgy, hogy most először coopolnom kell :D
  • Tikal #76052
    6-8 órát megy nekem
  • Seth
    #76051
    A H.Witch nem is boss, hanem egy sima mob, mert kb annyira nehéz. Dark Souls Pinwheel kategória :D
  • Rage47
    #76050
    Ja, néztem megvétel előtt, hogy hány óra a végigjátszás, 40 átlagban, sztem már most annyinál tartok, pedig csak Forbidden Woods. Tegnap segítséget kellett hívnom a H. Witch miatt, az is tök jól meg van oldva, és még mindig játszanak a játékkal emberek, egyből bejött 2 random gamer és lenyomtuk a bosst. :)
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.07.31. 15:09:07
  • LBandi77
    #76049
    Szia,én eddig bármilyen vezetékes headset-el tudtam használni.Ami még szempont lehet hogy ha ds4-be dugva használod nagyon gyenge lesz a minőség és hamar lemerül a kontroller.
  • Tweek900
    #76048
    Sziasztok!
    Ps4 Slimemhez szeretnék egy vezetékes fejhallgatót venni (ami most van noname azt nem ismeri fel).
    Tehát az lenne a kérdésem, hogy mikor fejhallgatót veszek milyen szempontot nézzek, mi alapján ismeri fel a Dual Shock 4-es kontroller?