121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #75999
    Szóval nem akarnak pénzt keresni...nem kell nekik a pénz....

    ...na itt valami sunyiság lesz,.. mondjuk 4-5 órányi gameplay? Vagy mondjuk 2-3db enemy?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.07.28. 13:47:40
  • TBTPumpa
    #75998
    Árazás szempontjából is oda lőtték be.
  • Seth
    #75997
    Nem, ez egy budget AAA game a Ninja Theory szerint :)
  • partizan182
    #75996
    Már megint jön a Corporate Defense Force, full feleslegesen, nem kutyáztam a Fifát/Codot, csak párhuzamot vontam a játékos-bázisok közt.

    Millió és millió gamer van akik évi 1 játékot vesznek és kizárólag azzal tolják. Hogy ez pont a COD, Fifa vagy a GTA az teljesen irreleváns. Számukra semmi más nem létezik, jöhet itt Horizon/Nier/Persona/Darkszósz, lehet világmegváltás digitális formában full leszarják, nekik ez A játékuk, ezt tolják, kész. GTA körül is kialakult egy ilyen sokmilliós bázis, feltételezem a GTA Online segítette elő.

    A sok hülyét arra írtam aki teljes áron vesz egy 2013-as játékot. Eladási számok alapján vannak páran.

    Egyáltalán nem irigylem azokat a stúdiókat akiknek e2e 1 évük van az új gammára. Embertelen az a hajtás, napi 18 óra, het 7 nap egy éven keresztül, sok helyen törvények vannak az ilyesmi ellen, nem véletlenül. Nem nagy büszkeség így hajtani a developereidet.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.07.28. 13:35:04
  • Kandurex
    #75995
    Ez egyébként indie cím?
  • TDC Geronimo
    #75994
  • Totti5
    #75993
    Témánál vagyunk megint.

    Szerintem a GTA semmilyen nem lett. 5 évente talán kijön 1 rész. A formula adott a R* tolja maxra, a GTA profilja is adott. Csodák nem lesznek, ez egy városi sandbox játék. Abban meg a legjobb a piacon.

    Fifa és COD esetében mindig ÚJ játék készül. CODot nem is értem hogy lehet belekeverni ilyenbe, amikor a része között ( kivéve ahol folytatás van, MW, Black Ops ) semmiféle összefüggés nincs, térben s időben. Totál más, totál újra kell csinálni, ki kell találni. Nem, nem a mechanikát, az adott. Kontentet, tröténetet, karaktereket, zenét stb… mert hát a jövőben játszódó részből nem sok mindent lehet a világháborúba beletenni.

    Fifa esetében is minden évben az alapoktól vágnek neki és építik fel az adott évi részt. Az alap mechanikai elemeket, irányítást, fizikát, animációkat módosítják fejlesztik, újra felveszik, kiegészítik. Rengeteg meló. Az adott évi játékos bázis dettó, hiszen mindenkihez hozzányúlnak, fejlesztenek hogy valóságosabb legyen illetve 1 év alatt sok focista kinézete pl hajviselete, tetoválása stb stb… is változik. Ezeket bele kell tenni.

    Aztán ott van most már a story mód. Az is sok meló, sok átvezető, színészi játék, forgatókönyv meg miegymás megcsinálása.

    Aztán a graf, zene, új tartalom, módok, lehetőségek…

    Van ezekben minden évben meló és mivel pontos határidőre mennek, tehát 1 napot sem lehet csúszni a nyomás is nagy. Nincs idő ábrándozni és csúsztatni. Nem lehet. Hajtani kell éjjel nappal és olyan terméket előállítani ami 10 millió példányban kell hogy elmenjen és kritikai, közönség siker legyen. Nem lehet nagyot tévedni.

    "a sok hülye"
  • TDC Geronimo
    #75992
    Na akkor 5 év után azt hiszem le is mondom. Úgyis PCn játszom már multikkal is meg nintendon
  • Kandurex
    #75991
    Még igen, szabadságon vagyok. Ilyenkor nincs rá idő?! :)
  • Kandurex
    #75990
    Dehogy is. Nem ez a baj. Hanem, hogy tényleg nem történik semmi. Mondok példát. Lecsaphatna egy hurrikán a városra, és minden izzé - portá válik, miközben próbáltok áthaladni a városon! Vagy egy hatalmas felkarcolóból menekülni miközben összedől, mindezt olyan látványvilággal, hogy kettéhúgyozod az alsót! Vagy történhetnének bármilyen várost formáló dolgok! Bármi! Ehehyett bameg mennek full érdeketelen szociális tevékenységek, vagy vezetés és tengeralattjárózás...vagy lődd le a helyi Janit!
  • Rage47
    #75989
    Online-t próbáltam még előző genben. Mocsok, szemét emberek játszottak, egy normális küldit nem tudtam végigvinni, mert vagy lerakétáztak,vagy elütöttek direkt. Eladtam.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.07.28. 12:57:31
  • mucsácsó
    #75987
    Btw, a széppopsis Nier: Automata hogy áll?:) tolod még? :D
  • partizan182
    #75986
    Saints Row FTW, 4. rész (ráadásul a hulladék, HULLADÉK PS4 port) zseniális volt már 2. percben, tán pont katanával kaszaboltam pekment éppen :)

    Szal van még jóöreg GTA, csak máshogy hívják.
  • arty
    #75985
    pedig ha a 9. percben katanával kellett volna pekment kaszabolni, megérhette volna a 17. percet is... (vagy bármilyen random nem gtas történés lett volna a nemgétéába)

    előbb utóbb szembe kell nézned vele: a gta (többé?) nem a te játékot. öregszel, evvan.
  • partizan182
    #75984
    Hehe, haver ugyanígy járt, konkrétan a GTA5 miatt vet PSPrót (sose volt konzolja, PC gaming múlttal érkezett), betette kb 20 percre, azóta se nyúlt hozzá.

    A Hitman meg az UC4 szippantotta be helyette.

    GTA kicsit olyan lett mint a Fifa/CoD, millióan vannak akik csak ezzel játszanak, annyi a különbség, hogy a GTA nem címkézi át a dobozokat minden évben, ők legalább őszintén ugyanazt árulják négy éve. Teljes áron. A sok hülye meg megveszi.
  • Kandurex
    #75983
    Én behúztam, bontatlanul, nem cigánykodva,...

    ....10. percbe már a jatekaim-on volt.
  • partizan182
    #75982
    Mindig szemezek vele 50%-os akciókban, de aztán rájövök hogy úgyse játszanék vele. 4 éve megvolt a lastgen verzió, azt is kicsit nyögve fejeztem be, alapvetően azért tetszett, de FULL ugyanaz az élmény mint 2001-ben volt a GTA3. Szebb persze meg több, de ugyanazokat a neuron-végződéseket simogatja pont ugyanúgy.

    Online-t csak érintőlegesen próbáltam, a hosszútávú móka onnan jön gondolom.
  • Totti5
    #75981
    Aztat nem tudom én azt kaptam hogy tele van tömve mindennel, rengeteg féle eszköz, berendezés, jármű ötletesen és izgalmasan kivitelezve egy élő világban. Órákat töltöttem pl tengeralattjáróval szórakozva.
  • TBTPumpa
    #75980
    akkomostkellelőfizetni1évreelőre
  • Rage47
    #75979
    18k lesz nálunk
  • mucsácsó
    #75978
    PlayStation Plus prices are increasing in the UK



    jajdejó...akkor sanszos, hogy itt is.. :)

    PlayStation®Plus prices are changing From 00:01 BST on 31 August 2017 we are changing the prices of PlayStation®Plus.
    Annually, the price will change from £39.99 to £49.99 per annum.
    Quarterly, the price will change from £14.99 to £19.99 per quarter.
    Monthly, the price will change from £5.99 to £6.99 per month.
  • mucsácsó
    #75977


    dejóvóóóna... :)
  • Kandurex
    #75976
    Hm, igen a Vice City még erős volt hangulatban.
  • Kandurex
    #75975
    Én csak azt mondom, hogy mocskosul semmi nem történik abba a játékba. Soha. Mind ugyanazt csinálja. Mindig.

    kell a francnak
  • Totti5
    #75974
    Nem, a GTA5 mocskosul jó lett. Mivel nincs a piacon más fejlesztő akik ilyen gigantikus sandboxot így összeraknak, nem lesz unalmas a GTA. Sosem.
  • mucsácsó
    #75973
    Más:

    akinek kimaradt volna a Doom, és van PS Plusa, és szabadideje is hétvégére, az most örülhet:

    Extra bonus for PS Plus members: click here to play Doom for free, this weekend only!

    ez jó ötlet, ilyet csinálhatnának havi rendszerességgel! :D
  • mucsácsó
    #75972
    Hát egyik - sőt, szerintem fixen toronymagasan A - legjobban fogyó széria a gaming történelemben ... hülyék lennének nem kihasználni a fejőstehenet :D részemről jöhet, egy Vice City-t kurvára megnéznék :')

    Pont tegnap szivárgott ki redditen, hogy egy színész/kaszkadőr csávó kirakta a CV-jébe a GTA 6-ot, aztán gyors tagadás indult:
    Grand Theft Auto 6 Is In Development
    nyilván pletyka, de sztem senkit nem lep meg, hogy már ezerrel hegesztik... :)
  • TBTPumpa
    #75971
    Muszáj, mert Amerikában nagyon megy a bang bang mádöfákörsz.
  • Kandurex
    #75970
    És majd jön a következő rész...., nem tolták már túl 5 +4 telibekúrt résszel?! Kell még egy genyó következő, pedig már a 3. óta egy halom rakat unalom szar az egész.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.07.28. 10:42:55
  • Ulthane
    #75969
    Szerintem nincs kihalva, mert a Rockstart még mindig milliárdokat keres azon a szaron. Ha meg nem lenne ember, nem is keresne vele, pláne nem ennyit.
  • Evoluti0N
    #75968
    Pro-n is?
  • arty
    #75967
    készülj a lassított felvételként(!!!), 15 frémmel zajló eksönre :)

    (jc3 konzolon egy förtelemlegalja, "nagyon" örülök, hogy a one mellett mostmár ps4en is meglesz...(amugy imádtam, pécére berántottam az alapot, majd végigtolás után minden dlct is - előre nem mertem a gotyt venni, de WOW!))
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.07.27. 21:34:26
  • zola2000
    #75966
    "körökre osztott harcrendszerű jrpgt nem lehet eladni"

    -> http://www.vgchartz.com/article/268890/persona-5-tops-18-million-units-shipped-worldwide/

    (érdekes hogy ps3mon sokan már halottnak kiálltották ki a műfajt, ps4en meg sorra térnek vissza a ps2t kihagyó címek mint például ez, a nagygépes dragon quest, kingdom hearts)
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.07.27. 19:38:51
  • mucsácsó
    #75965
    ez sajnos day1 lesz :( :DD atomjó, idevele!!!! :3
  • Rage47
    #75964
    ez kell majd
  • TDC Geronimo
    #75963
  • Kandurex
    #75962
    Nem rossz,
  • bexinho
    #75961
    Nagyon ki van halva a GTA5-ös topik, ezért itt kéredezem meg:
    Pár napja vettem meg nyári leárazásban a játékot, és hétvégén napközben szinte minden móddal gond nélkül tudtam játszani. Tele voltak a versenyek is. Tegnap este viszont az istenért nem akart találni szervereket, hiába kerestem, vagy én voltam egyedül benne, vagy 2-3 fő a 16ból. Próbálkozásom elég kitartó volt, de nem sikeres. 20.00-tól 23-ig egyáltalán nem tudtam játszani.

    Ennyire ki van halva már a GTA multi? Vagy csak a szerver kereső rossz a játékban? Nem értem
  • Ulthane
    #75960
    Hát, valóban jobb, mint az indie-szarok, de azért nedves nem lett a bugyim tőle.
  • TomStorm
    #75959
    Még 2 hét!
    Új Gameplay: