121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #76128
    Alig várom, hogy otthon legyel. :)
  • TDC Geronimo
    #76127
    szerintem mindkettő
  • Seth
    #76126
    Rendszer vagy a store?
  • TDC Geronimo
    #76125
    5.0ba jön a magyar nyelv PSre. Már akinek szüksége van rá
  • TDC Geronimo
    #76124
    Hát ez a hellblade iszonyat beteg. 3.5 óra, 2 boss után alig bírtam kilépni. Szigorúan fülessel kell tolni, de erre a játék is felhívja a figyelmet. Aki szereti az ilyen erős storyközpontú "szinematikus" gameket annak erősen ajánlott. Elég durván össze van rakva audióvizuális szempontból az egész.
  • Evoluti0N
    #76123
    Nekem a Steam 6 órát mutat és kb. 60%-nál tartok az összegyűjthető rúnás sztorik alapján. Szal azt mondanám, h játékos sebességétől függően 8-10 óra.
  • Tatyla
    #76122
    Értem, ahogy gondolod, mondjuk nekem ráér a Fortnite megfogott és nem enged :D
  • Myselor
    #76121
    2 dolog tetszik ebben a hellblade-ben a senua arca és kifejezései,meg a sikolyai imádom *-* kár tényleg hogy a gameplay ennyire a picsa alatt van .lehetett volna ebből jó játék is
  • AntiHero
    #76120
    Írtam a gyereknek. De most holnaptól, 2 szabadnapom lesz...Hétvégén meló..így ha csak hétvégére tudja a kódot küldeni akkor nem várok. :D
  • Tatyla
    #76119
    Mi utólag Darki? AC Originsről van szó.
  • Tatyla
    #76118
    Miért nem várod meg a kódot amit lentebb írtam?
  • AntiHero
    #76117
    Szoktak utólag berakni nyelvi csomagokat.

    Witchernel is volt ilyen. Igaz ott a magyar alapbol benne volt.
  • darkSectorxxx #76116
    Mi? Utólag? :)
  • AntiHero
    #76115
    Mi is felesbe huzzuk be Darkyval.

    Szerintem este, munka után meg is veszem.
    Ha 7-8 óra szorakozást nyújt intenzíven akkor nem lesz rossz.
  • Tatyla
    #76114
    Apropó magyar felirat állítólag ebben is lesz magyar nyelv, van már erről valami hivatalos infó?
  • Tatyla
    #76113
    Mondjuk mi felesben vesszük így más
  • Kandurex
    #76112
    Ha engem kérdezel, ez már túl beteg,... nézd meg az első fél órát...



  • Ulthanito
    #76111
    Engem erdekelne, de nem tudom, milyen price-pointtal szalljak be...

    Ha 7-8 oras a jatek, akkor nem hiszem, hogy megeri meg azt a kb. 7 ezer forintot se, amiert Logan arulni fogja.
  • AntiHero
    #76110
    Hellblade akkor kb milyen hosszu? 7-8 óra?
  • Kandurex
    #76109
    Viszont ez a gameplay nem rossz:

    Origin (magyar felirattal)
  • lwb
    #76108
    Nekem inkább ezzel a bossfight dologgal van bajom. A Dark Souls óta minden közelharcos játék egyforma lett. Nem tudom, mi volt a baj a régi assassin's creedekkel, ahol a bossfight az volt, hogy be kellett cserkészni az ellenfelet és a hidden blade-del megölni egy ütésből. Nem percekig faragni le a hosszú életerőcsíkját. Ahogy a főhős beáll, tartja azt a k. nagy baltát, fél kézzel persze, már az is Dark Soulsos ...

    A játék várós, de remélem az ilyen baromságok inkább a kivétel lesz és nem erről fog szólni a játék, hogy minden fejezet végén egy HP bloat bosst le kell verni ilyen gurulós-félreugrós souls-light harcban ...
  • partizan182
    #76107
    Jim gémbréking bugba futott és felhúzta magát. Ha megnézed a reviewt mondja, ha ez nem lett volna a 9-et karcolgatja alulról. Végül 7 lett ha jól rémlik.

    Mindenki el van ájulva a cucctól, lehet behúzom.
  • Tatyla
    #76106
    A héten lesz a játékaim.hu-n Logan88-nál Hellblade kód ha még valaki gondolkozik rajta.
  • Ulthanito
    #76105
    Végigjátszottad? Mert ha nem, akkor óvatosabban kéne fogalmazz.

    Azt én is olvastam, hogy nagyon rövid.
  • Ulthanito
    #76103
    Biztos, hogy majd csak valami akcióban fogom megvenni, féláron minimum!
  • Ulthanito
    #76102
    Meg van egypontos is. Igen, egypontos!

    http://thejimquisition.com/hellblade-senuas-sacrifice-review-for-the-damaged/


    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2017.08.09. 08:29:53
  • Evoluti0N
    #76101
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Kandurex
    #76100
    lehet, h jó lesz, de ahogy itt van bemutatva az kritikán aluli...
  • Totti5
    #76099
    Nagyon várós.
  • Kandurex
    #76098
    Nagyon gáz ez az origin harc, esetlen, a fegyvereknek, karaktereknek nincs súly, csapsz és mintha egy oszlopot ütnél...

  • TomStorm
    #76097
    Csak kérdezte!Máshol tényleg nem szeretik ha nem kultúrált módon nyílvánítják ki nemtetszésüket.

    Teljesen rendben van,hogy rákérdezett
  • Totti5
    #76096
    Nem mutattak semmit? ha elzártad az internetet akkor valóban nem láthattál semmit. Ne vicceljünk már, ha meg nem vagy benne biztos, akkor nem day1 hanem day2 veszed és megnézel 28 sztrímet róla... olyan kifogás hogy nem mutattak semmit teljesen értelmetlen, mert mindent megtudsz nézni.
  • Tatyla
    #76095
    Ez belefér itt ami probléma szokott lenni az a személyeskedés
  • j0nNyKa
    #76094
    oké, köszi (pc topicokban ez szokta baszni az emberek csőrét, örülök hogy itt nem, vegyétek úgy hogy nem szóltam)
  • Kongy
    #76093
    Elmondta a srác a véleményét, hogy szerinte szar a játék. Én ebben nem látok többet.
  • Kandurex
    #76092
    Mi lenne ha inkább be is zárnánk a topiklot? Mi az isten baj van egy ilyen hozzászólással? Még az anyázás még oké, de ez már felesleges vagdalás.
  • j0nNyKa
    #76091
    többi topiclakót kérdezem: ugye én nem vagyok / voltam a topic olvasója, nemtom mizu erre
    az ilyen full fikázós kommentek errefelé kibasszák a biztosítékot, vagy rendben vannak, nincs velük gond? tehát lépjek közbe ha ilyet látok, vagy elfér?

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2017.08.08. 09:57:46
  • Myselor
    #76090
    jézus.a legunalmasabb játék pedig ami megjelent az utóbbi években.rohadtul unalmas szar az egész a 7 órájával együtt .a történet elvont akinek van hozzá kedve annak bejön esetleg viszont a játékmenet túl tesz minden szarságon.várható volt.nem hiába nem mutattak belőle szart se egész idő alatt.egy nagy semmi a játék
  • TomStorm
    #76089
    Van már pár 90/100 értékelése Hellblade-nek.
    IGN pl.9/10
  • TomStorm
    #76088
    Na én csütörtökön kezdem!Nem is nézek addig több videot