121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #76168
    Menüben lessz egy video. Majd azt lesd meg ha végigvitted. Ott bemutatják, hogy készítették a játékot. :)
  • ProEvoFan
    #76167
    Sziasztok!
    Valaki használ itt Hori Tactical Assault Commander Prot?Ha igen megírná a véleményét?; köszi!
    Tesztek, youtube vélemények, játékmenet videók alapján vegyes a kép.Van akinek nagyon bejön, van akinek meg nem.
    Utoljára szerkesztette: ProEvoFan, 2017.08.12. 16:38:09
  • Ulthanito
    #76166
    Nahh, behuztam Senuat, azt hittem 60 dodos jatek, de csak 30.

    Bo 15 perce nyomom, de egyelore WTF! Nagy jatek lesz, erzem.

    A jatek elejen ki is irja, hogy gyakorlatilag egy pszichozist mutat be, s a jatekot pszichiaterekkel es pszichozist mar atelt emberekkel keszitettek, igy nem csoda a WTF.
    Astro A50-nel tolom, most az nagyon jol jon. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2017.08.12. 15:35:44
  • Zóanagyvarázsló
    #76165
    PC-n emulátorral. PS1-en nem használt analóg karokat a játék, mert akkor még nem adott ki hozzá a Sony analóg karos gamepadet. Meg lehet egyébként szokni a D-padet, én inkább mentési rendszerre haragszom.

    A Spyrónál meg párhuzamosan használhatóak a D-pad és a karok is, és szituációfüggőnek találtam, hogy melyikkel jobb az irányítás. Nem mindenre jobb az analóg ezekben a régi játékokban.

    Egyébként van PS3-as topik is, nem mintha én ezen kívül bármi mást hozzá tudnék vagy akarnék tenni.
  • darkSectorxxx #76164
    Ps3-on leszedtük a Crash régi első részét.
    Brutál szar megint nyilakkal irányítani a játékot. Hogy a fenébe lehetne analoggal irányítani? Van rá mód?

    Pl a tesóm fiának az a baj a nyilakkal szinte esélytelen a játék, pláne a régi mentési rendszerrel. Valami ötlet? :(
  • TomStorm
    #76163
    Ezt most meghagyom következő szabira.28.-án kezdem
  • TBTPumpa
    #76162
    Kevesebb, mint 2 hét:
  • AntiHero
    #76161
    Megéri. :)


    Ezért meg kövezzetek meg, de 4 ezerért behúztam... mert felkeltette az érdeklődésem az új update.


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.08.11. 16:57:36
  • darkSectorxxx #76160
    Gratula, ezt még én is egyszer végigviszem :)
  • AntiHero
    #76159
    Na Hellblade credit pörög nálam is.

    Hát szóhoz se jutok.

    Sajnos nálam is elmaradt 3 runa.. igaz mikor az elsőt tudatosan elhagytam (nem tudtam már vissza menni érte) már nem keresgéltem őket annyira.
    Majd a secret endinget bepótlom.

    Szóval maga a játék:

    Ilyen jó story meséléssel, tálalással ritkán találkozunk.
    Meg kell ezt becsülni. Ritka gyönygyszem a játékok világában.

    Maga a csaj ahogy játszott benne, azok a hangok, arcmimika..amiken keresztűl ment..néha még én is belefáradtam. Nem, nem a játékba csak abba amik történtek. De ezt mind jó értelembe kell venni. Ez a játék lelke, hogy azt érzed néha mint a nő.

    Játékmenetre panaszkodtak páran, hogy lehetne több.
    Igen..egy cső játék kb az egész. Mégse hat annak, legalább is nekem nem az volt az érzésem.

    Elmesélt egy storyt a játék amit nem szakított meg felesleges játékmenetbeli időhúzás.

    Szóval lehet mondani, hogy séta szimulátor..de ha az is akkor ez a csúcs ebbe a kategóriában.
    Azért itt van harc, amit sok-sok játék megirigyelne milyen komplex.
    Vannak okos puzzlek (mégha sokszor ugyan az is az alapja, akkor se zavaróak)
    Lehet gyüjteni runákat.

    Ettől több nem igen kell nekem.
    9.000ft-ért bőven kaptunk egy tisztességes játékot..ami ritka mostanában.

    Grafikárol nem beszéltem..mert..kb felesleges..annyira szép az egész.

    Aki teheti próbálja ki. :)



    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.08.11. 14:42:28
  • Tatyla
    #76158
    Még nincs
  • TomStorm
    #76157
    :DD
  • TomStorm
    #76156
    Nincs sehol.Még G2A-n se úgyhogy itthon meg pláne nincs
  • Myselor
    #76155
    szomszédok majd hívják CIA-t hogy valami nőt kínzol vagy erőszakolsz épp a házba
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2017.08.11. 11:48:08
  • TomStorm
    #76154
    Na én rátoltam házimozira Hellblade-t.
    Kell a DTS hozzá!De most így te jó ég de komoly:O

    Meg amúgy is jó a játék.Kellett már egy ilyen
  • Ulthanito
    #76153
    Van mar kod hozza jatekaim.hun? Nem lattam.
  • Myselor
    #76152
    persze hogy szidom sokkal több lehetett volna ebbe.akárhogy is nézzük.azt mondtam hogy a storyja jó aki szereti az elborult dolgokat én pl igen. senua fantasztikus a hangja a sikolya mindene nagyon ott van.szép a játék hangulatos.de a játékmenet meh.
  • AntiHero
    #76151
  • TomStorm
    #76150
    Még csak most töltöm.
    Mindegy,soká még a reggel:)
  • orichalcos
    #76149
    +++1

    Végső csatánál az a zene. o.O
  • TDC Geronimo
    #76148
    Na lepörgött hellblade credit. Mennyire beteg embernek kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyen játékot csináljon? Vége wtf meg úgy általában a játék 90%ban fogalmam nem volt mi történik :D

    Szerintem kihagyhatatlan élmény
  • Evoluti0N
    #76147
    Nekem úgy tűnik, h egyedül Myselor szidja. Mindenki más dicséri, aki játssza. :)
  • orichalcos
    #76146
    Lehet szidni hogy csőjáték lett, meg unalmas, de számomra a Hellblade az utóbbi évek egyik legjobbika. Kár hogy kimaradt valahol egy rúna és nem lett meg a platina.
  • AntiHero
    #76145
    Adom.. :)

    Bár most streameltem a játékot.. egy komplett részt buktam mert le estem egy olyan helyen a föld alá ahol nem lenne szabad..



    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.08.10. 11:44:36
  • Kongy
    #76144
    Na toltam én is egy óra Senua's Sacrifice-t. Ez a játék FANTASZTIKUS.
    Nagyon úgy tűnik Ninja Theory-ék nem tudnak hibázni, az eddigi játékaikat is zabáltam, és most ezt is. Pedig teljesen más stílus. Ami nálam elviszi az egészet a hátán, az a leírhatatlanul baljós atmoszféra. Ott van a gombóc a torkomban folyamatosan, amikor játszok, amit csak fokoznak a hangok a főszereplő fejében, amik néha segítenek, néha gúnyolódnak, valamint a tudat, amit az elején elültet a fejedben, hogy ha sokszor hibázol, egyszer vége mindennek. Zseniális.

    Helyenként hangulatában nekem valamiért az Alan Wake-et idézi. Hasonló témájú, és baljós hangulatú volt az is, csak hamar ellaposodott a repetitív játékmenet. Remélem itt nem ez lesz.
  • AntiHero
    #76143
    Na akkor folytassuk a Hellbladet. :)
  • darkSectorxxx #76142
    Hellblade vagy origins? Kicsit belezavarodtam már. :)
  • AntiHero
    #76141
    Nehézség nálad is auton van?
  • TDC Geronimo
    #76140
    Nem rövid az. Ilyenből nem kell 10+ órás.
  • AntiHero
    #76139
    Na Hellblade 1 boss letudva..

    Mit ne mondjak baromi jó az atmoszféra..hangok..grafika..mozgas.

    Eddig csillagos ötös.

    Egy dolog zavar a lineária pálya. De ezt eltekintve eddig bejön.

    Bossnal sajnos 2x elpatkoltam..vagyis szerintem..mert kb semmit nem ír ki a játék. Se hud, se semmi. Ami meglepően király dolog...de emiat meghalhat az ember ha nem figyel.

    Be kell osztanom ezt a jatekot így csak majd alvás után folytatom. Eltudnék ezzel jatszani napokig..csak hát rövid. :|
  • Evoluti0N
    #76138
  • Myselor
    #76137
    hajaj,nem aprózod el a dolgokat.jó gamet amúgy. uncsi bulák jó félék:)
  • AntiHero
    #76136
    Alap :D

    Meg a játék mellé csaptam még az uncharted kieget is.

    Hatha ott is nyögnek majd a csajok. :D

    Augusztus le ia van tudva játék terén.
  • Myselor
    #76135
    zsepit készíts.mehet majd a fappolás senua sikoltásaira és nyögéseire .legjobb dolog a játékban
  • AntiHero
    #76134
    Már töltikézi lefelé. :D

    Ma se alszok :D
  • TDC Geronimo
    #76133
    Akkora mindfuck ez a játék, hogy kojima megirigyelhetné. ha ezek után nem leszek depis, akkor soha :D
  • TDC Geronimo
    #76132
    Szerintem nem
  • Rage47
    #76131
    Dobozos verzió lesz a Hellblade-ből?
  • Kandurex
    #76130
    Írni is akartam rá, hogy picit buzis...
  • AntiHero
    #76129
    *legyek.

    Mindig is szerettem telefonról írkálni. :D Még szerkeztés menü sincs. :D