121099

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #116622
    Úgy tűnik, hogy jól sikerült a Kena Bridge of Spirits

    Egy másik review
  • darkSectorxxx #116621
    De így kimarad az akcióból....
    Nem is igazságos...

    Na nekem ezért jó hogy nincs psplus.
  • Seth
    #116620
    Régen így volt, mostanra már meg lehet venni a psplusba került játékokat ha lejár az előfizetésed
  • darkSectorxxx #116619
    Hát igen, kicsit furcsa ez, ha így van, márpedig úgy tűnik ez a baj, ez gáz azért mert ha PS plusba valamit megklapsz és utána nem akarsz psplus-t akkor nem veheted meg már?
    Ez nagyon hülyén van így akkor.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.09.18. 10:22:42
  • Zozo76
    #116618
    XBOX-on nincs ez a vergodes
  • darkSectorxxx #116617
    Na mondjuk ez így kicsit valóban hülyén van megoldva, de nem tudom hogy van-e lehetőség ilyenre, esetleg support-nak írni?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.09.18. 10:21:20
  • Zozo76
    #116616
    valahogy "le kene mondani" szerintem a jatek "birtoklasarol" es akkor megvehetnem a teljes verziot.
  • darkSectorxxx #116615
    ;)
  • Zozo76
    #116614
    de javitottam
  • darkSectorxxx #116613
    Nem lehet hogy már egyszer megvan neked?
  • Zozo76
    #116612
    web bongeszobol, bejelentkezve a PSSTORE-na:

    Zombie Army 4: Dead War Super Deluxe Edition

    Not available for purchase

    -------------------------------------------------------
    web bongeszobol, inkognito mode, nincs bejelentkezve:

    Zombie Army 4: Dead War Super Deluxe Edition

    19.792 Ft
    Save 28%
    Offer ends 30/9/2021 00:59 CEST

    12.094 Ft
    Save 28% more with PS Plus
    Offer ends 30/9/2021 00:59 CEST

    Kerdes, miert nem tudom megvenni? Csomo mas jateknal is ez a helyzet. Asszem ez ingyen volt a PSPLUS-ba. Gondolom az a baj hogy mar eleve hasznaltam az alap jatekot, ilyenkor egybol tiltja hogy a kedvezmenyes teljes jatekot megvegyem. Most volt akcioba kulon-kulon az elso es masodik pass, de a ketto egyutt lett volna 12000, itt meg az egesz kocerajt megvehetnem annyiert. ha engedne... :D
    Utoljára szerkesztette: Zozo76, 2021.09.18. 10:16:47
  • abel0317
    #116611
    Ha valakinek esetleg kell egy eladó PS5-ös ac valhalla írjon rám 9000Ft kb egy hetes, hibátlan állapotban. Egyszerűen meguntam, eddig bírtam a szenvedést
  • mucsácsó
    #116610
    áhhh, dehogy jön az a patch idén... :D
    meg szerintem semmit nem fog megoldani, majd lehet várni a patch patchére is egy félévet... katasztrófa az egész, a gaming történelem egyik szégyene az a förtelem. meg itt nem csak technikai, hanem tartalmi gondok vannak bőven, amivel semmit nem fognak tudni kezdeni..

    szarból várat építeni sosem sikerült - habár No Man's Sky fordított 5 év után elvileg, de itt még 1 év se telt el a megjelenés óta :D
  • lwb
    #116609
    Ami vicc, hogy ha megnézed az első DF videókat megjelenéskor, ott még a PS5-ön is olyan gyorsan töltött, mint xsx-en. Ezt a lassú töltést egy későbbi peccs hozta be. De ahogy mások is írták: idén év végéig jön a next gen peccs, ingyé ráadásul nem pénzért, szóval ott már biztos megoldják a töltési gondokat.

    Egyébként nem a töltés a legnagyobb baj a PS verzióval. Én végigvittem mindhárom platformon és messze a PS-en volt a legtöbb kis gliccs, beragadt izé a képernyőn, lebegő tárgy stb. Egyik sem game breaking és mindegyiket megoldotta a quicksave-quickload, de azért zavaró volt. 1.30 előtt volt még ez.
  • n000rbi
    #116608
    Valóban, ezt elfelejtettem, hogy csak jövőre, vagy mikor lesz trú nextgen verzió ebből a csodából :D
  • Mephike
    #116607
    "polák sámánok szappanoperába illő vergődését"
    Make my day! :)
  • Moby
    #116606
    Egyik sem. A válasz annyi, hogy a abból az igenritkaszar cyberpunkból nincs nextgen verza. Ergo csak PS4 és XBOX One verzió létezik belőle. Egyelőre. Bár elnézve a polák sámánok szappanoperába illő vergődését ez az állapot még sokáig nem is fog változni.
    Namost ugyebár BC-ben fut. Ami annyit jelent, hogy egy virtualizációs réteg alatt fut PS5-ön (ami PS4-et emulál), aminek az I/O része messze nem olyan fasza, mint az MS-é (a Hyper-V talán a világ legjobb/legkiforrottabb virtualizációja). Szóval igen, valóban a PS4-es játékok lassabban töltődnek PS5-ön, mint ugyanez XBOX-on, és ebben nem sokat segít a cutting-edge SSD sem, mert nem az a szűk keresztmetszet. A PS5 játékok már gyorsan töltődnek, ott ez a probéma nincs (illetve azok a PS4 játékok - méretüknél fogva - amikbe utólag implementálva lett a Kraken).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.09.17. 10:42:51
  • n000rbi
    #116605
    Ez hülyeség, a lemezről installál, utána már nem nyúl hozzá, nem PS2 ez :D (az lehet esetleg, hogy a haverod nem bírta kivárni az install végét)
  • Rage47
    #116604
    sztem Ezio után mind ilyen :D Black Flaget nem ismerem
  • Zozo76
    #116603
    Haverom megvette PS5-re a Cyberpunk 2077-et lemezen, 10000-ert, ami majdnem fele mint a PS STORE-ban van (17000). Megvolt mar neki digitalisan XBOX SERIES X-re, vegig is nyomta, de hogy miert vette meg PS5-re is az rejtely, de nem is ez a lenyeg. Azt mondja sokkal lassabb a toltes mint XSX-en, ami 2 dolog miatt lehet: 1. a sony szerint ilyen gyors + olyan gyors SSD ellenre lassan tolt a game PS5-on, vagy 2. toltoget a lemezrol is rendesen, ami meg azert lenne gaz mert azt csak inditasnak kene hasznalnia, stratnal latja hogy eredeti a lemez aztan onnan nem kene tobbet toltenie. Ha ez igy mukodik PS5-on, akkor nem biztos hogy erdemes barmit lemezen beszereznem, ha olcsobb-ha nem...
  • robicarlos6
    #116602
    BloodRayne: ReVamped Coming To Console

  • Seth
    #116601
    Kb 25 órám van a játékban, de eddig nem volt benne semmi nehéz, hogy extra tápolásra lett volna szükség. Nem kell elfutni minden ellenfél mellett és nem lesz gond. Amúgy is aki olyat ró fel egy jrpg-nek hogy sok benne az időhúző beszélgetés (amik totál opcionális "skit"-ek), az nem sok jrpg-vel játszott
  • Voltan
    #116600
    Nincs meg a játék, tehát az ÁLLÍTÓLAG cimkét kéretik odatenni:
    -Vannak olyan skillek, amik alapjáraton nincsenek benne - nem mindent lehet kimaxolni
    -A saját mt-iket reklámozzák pl. táborozás alkalmával, feljön az üzenet, hogy vegyél ezt-meg-azt.

    A többi csak a szokásos kozmetikás baromság elvileg.
  • Mephike
    #116599
    OKsa, csak mert később adnék egy esélyt ennek a játéknak, csak ez eléggé elvette a kedvem tőle:
    "Rá leszünk kényszerülve a rendszeres tápolásra, ami minden JRPG egyik legrosszabb velejárója. Ha pedig ezt el akarjuk kerülni, költeni kell – még ha nem is sokat, néhányszáz forintos tételekről van szó – bizonyos boostokra. Sajnos ez szándékos tervezési fogásnak tűnik, és a legkevésbé sem szimpatikus húzás a fejlesztők részéről. A hosszadalmas, és sok esetben teljesen felesleges beszélgetések így is a kelleténél jobban elhúzzák a játékidőt, ezt mesterséges tápolással nem kellett volna tetézni."
    De persze ha ezt megcáfoljátok nekem, akkor én annak csak örülnék.
  • Seth
    #116598
    Marhaság.
  • Mephike
    #116597
    Kíváncsi vagyok, mit mondasz a Tales of Arise-re. Azt olvastam róla, hogy kicsit pay to win lett.
  • darkSectorxxx #116596
    Gratulálok...
  • TBTPumpa
    #116595
    Befutott a Ratchet & Clank: Rift Apart is!
  • robicarlos6
    #116594
    Az eddigi infok alapján az új ac egy "szolgáltatás" lesz ami nem sok jót sejtet.. Gondolom olyasmi mint a Rainbow Six kifulladásig amig valaki tolja még támogatják majd. Bár egy single game esetében nem tudom ez hogy lesz megoldva..
  • mucsácsó
    #116593
    nem, énsem bírtam, csak kb a harmadáig... :\
    ugyanez, Origins még szerintem nagyon jó volt, hiszen ott volt egy erősebb paradigmaváltás, de ugyanerre épült már az Odyssey és Valhalla is, szóval harmadszorra nem megy már le "ugyanaz" a torkomon, pedig én szerintem a 3 közül a Valhalla a legerősebb

    gyanítom a kövi rész (talán 1-2 év múlva) már megint egy másabb formula lesz - habár Ubit ismerve.... :DDD
  • abel0317
    #116592
    Hé, csak én gondolom úgy, hogy ez az AC Valhalla egy unalmas szar? Origins, Odyssey után se a karakter se a sztori nem tud érdekelni, nem jutalmaz a játék semmivel ami egy kicsit is motiváló lenne...benne van eddig 27órám természtesen a térkép teli van mindennel de semmire nem visz rá a lélek mert ezek a mellékküldik is csak ilyen önismétlő töltelék időhúzások...
  • mucsácsó
    #116591
    lehet, legalábbis a triggereket biztosan.
  • robicarlos6
    #116590
    Amint lehet és ahol lehet már ha lehet első lesz kikapcsolni ezt.
  • mucsácsó
    #116589
    amúgy nekem is az van, hogy eleinte erősebbnek éreztem a dualsense hapticját, aztán most meg már alig-alig... (pedig 2 controllerem is van)
    vagy gyengítették a FW-kel valamelyest, vagy tényleg hozzászokik az ember, és egyszerűen nem is érzi annyira már..

    valszeg egyedül vagyok, de nekem amúgy annyira túl sokat nem tesz a játékokhoz (Returnalban is alig éreztem személy szerint), sőt, még az adaptív trigger kurvaidegesítő is, ahogy ki-be kapcsolgat és ezáltal kattog.. :D de valszeg bennem a hiba..
  • Árpitallica
    #116588
    Értem. A rezgés kiderült közben hogy tényleg jól éreztem hogy hiába volt erősre véve akkor is gyenge volt és gyári beállításokat visszaállítottam és visszatért a rezgés ereje! Xd De akkor hogy gyengült meg nem értem. A Horizonnál mostmár általad rájöttem hogy én ezt annó lemezről játszottam most meg storeról letöltve angol akkal akartam tolni, szal telepítem a lemezest és akkor tuti, hogy jók lesznek a mentéseim. :)
  • Moby
    #116587
    A rezgés nem gyengül el, a ravasz sem, abban maximum eltörik a rugó, de egy nap után azért nem szokott, másrészt azt érezni kikapcsolva is (túl könnyű lesz kimozdítani az alaphelyzetéből). A horizon mentésed meg azért nem megy, mert vagy más régióban játszottad végig, vagy más kiadással játszottad,mint a mostani (nem egyezik a CUSA szám). A hang meg valami beállításprobléma lesz.
  • kutyakiki81
    #116586
    Köszi szépen!
    wifi-ről nem engedi, kimondottan a külső meghajtót kéri
    De máris próbálom a formázást
  • NEOreg3
    #116585
    pendrive-ot formázd FAT32-re vagy exFAT-ra, mielőtt rámásolnád az update file-okat

    de wifiről vagy vezetékes netről is lehet frissíteni ha végképp nem menne
  • Árpitallica
    #116584
    Most azt vettem észre hogy astro playroomban amikor a tesztet futtatom, határozottan gyengébb a rezgés és ellenállás a ravaszokban, mikor tegnap bivalyerős volt, pedig naprakész a szoftvere is... Most 1 csíkon van a töltöttsége a dualsensenek elkezdtem tölteni, hátha jobb lesz. Aztán ott van a Horizon aminek egyrészt a régi mentéseket hiába látom feltöltve de előlről kezd akkor is a játék plusz most azt csinálja ebben a pillanatban, hogy kép van de hangja nincs és csak ennél csinálja ezt. Aggódom, hogy most hibás PS5öt fogtam ki!? :(
  • kutyakiki81
    #116583
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Van egy ps4-em, ami kb 2 éve nem volt bekapcsolva. Ismerősnek szeretném adni, gondoltam előtte elindítom.
    A gép 6.02-es update-t kér. Letöltöttem, pendrive-ra másoltam, de így is azt írja a ps4 hogy nem található frissitőfájl :(

    Mit szúrhattam el?