121102

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • NEOreg3
    #116585
    pendrive-ot formázd FAT32-re vagy exFAT-ra, mielőtt rámásolnád az update file-okat

    de wifiről vagy vezetékes netről is lehet frissíteni ha végképp nem menne
  • Árpitallica
    #116584
    Most azt vettem észre hogy astro playroomban amikor a tesztet futtatom, határozottan gyengébb a rezgés és ellenállás a ravaszokban, mikor tegnap bivalyerős volt, pedig naprakész a szoftvere is... Most 1 csíkon van a töltöttsége a dualsensenek elkezdtem tölteni, hátha jobb lesz. Aztán ott van a Horizon aminek egyrészt a régi mentéseket hiába látom feltöltve de előlről kezd akkor is a játék plusz most azt csinálja ebben a pillanatban, hogy kép van de hangja nincs és csak ennél csinálja ezt. Aggódom, hogy most hibás PS5öt fogtam ki!? :(
  • kutyakiki81
    #116583
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Van egy ps4-em, ami kb 2 éve nem volt bekapcsolva. Ismerősnek szeretném adni, gondoltam előtte elindítom.
    A gép 6.02-es update-t kér. Letöltöttem, pendrive-ra másoltam, de így is azt írja a ps4 hogy nem található frissitőfájl :(

    Mit szúrhattam el?
  • Árpitallica
    #116582
    Imádom az egész ps5öm ahogy van! :) Most olyan problémám lenne, hogy ott a külsőmön a Horizon zero dawn és a felhőbe ott a ps4 mentéseim de hiába másolom felhőből rendszerre oda vissza, a ps5 akkor se ismeri fel és tök előlről kezdi a játékot. valaki ötlet? A pókembertől és ratchettől elfolyt a nyálam a teljesítmény RT alatt, milyen hatalmas már ennek a gépnek az ereje, ahogy a játékok kinéznek úristeeen! :D Visszakaptam a gyerekkoromat, 30 évesen ugyanolyan csodálattal tátott szájjal néztem a képernyőre, mindent megért ez nekem srácok! :)
  • deep
    #116581
    Csinálsz még egyet. Az már mindjárt 28 nap.
  • Mephike
    #116580
    A szívem hasad meg, hogy az éves lövölde programok egyike csúszik... CTRL+C és CTRL+V
  • mucsácsó
    #116579
    BF2042 csúszás:

  • MrDevil
    #116578
    Csináltam m, de csak 14 napos trial van, 1 hónapos az nincs
  • darkSectorxxx #116577
    Qurvajó. :D
  • darkSectorxxx #116576
    Brutál lassú a telepítés a BR lemez miatt, kész vicc, netről nekem pár perc... egy Sackboy meg 19GB-al kb volt 1 óra.
  • Mephike
    #116575
    Na majd mesélj a pókiról, kíváncsi vagyok, hogy mit mondasz ha már láttad futni a játékot :)
  • Árpitallica
    #116574
    Ja értem, köszönöm! :) Most másolja, de legalább itt másodpercenként ugrik 1%ot ps4nél ugyanez bűnlassú volt. Tyűű gyerekek, annyira örülök, hogy végre Ps5 tulaj lettem, itt minden tűéles lesz részletgazdagabb és szebb, nem úgy mint a régi fat típusú ps4emen! :)
  • Seth
    #116573
    Normális. Az ssd lehet ultragyors, ha a szerencsétlen bluray olvasó csak töredékét képes szállítani
  • Kandurex
    #116572
    A telepítés sebessége nem múlik az SSD-n, a B-Ray olvasása fogja vissza.
  • Árpitallica
    #116571
    Srácok! Megjött a PS5öm! :D Kérdés... A Miles Morales CDt mikor betettem azt írta ki 40gb adatnál amit telepít a gépre, hogy 30 perc.. Ez reális lemezről telepítve? Azt hittem gyorsabban telepít mondjuk 5 perc alatt SSD-re xd
  • Kandurex
    #116570
    Teljesen.
  • Voltan
    #116569
    A Platinumshop megbízható? Kacérkodom kicsit a PS5-tel, bár lehet, hogy várok jövő évig inkább. Azért gondoltam, csak megkérdezem. :)
  • robicarlos6
    #116568
    Ez semmit se látott :)

    Tehát akkor ha én kézhez kapom a ps5-öt ez a dolog hogy fog kinézni? Bekapcsolom a gépet betölt...mire kell menjek hogy ez a próba időszak létrejöjjön?
  • Moby
    #116567
    Nem azon múlik, hogy látott-e már gépet, hanem azon, hogy látott-e már előfizetést (ingyenest, vagy pénzeset, mindegy).
  • robicarlos6
    #116566
    Ez akkor is (jár)/él ha nekem már van évek óta ps profilom de gépet még soha nem látott?
  • deep
    #116565
    Csinálj egy új usert, minden userhez jár 1 hónap próba. A letöltött játékokkal bármelyik user játszhat a gépen.
  • MrDevil
    #116564
    Konzolvilágtól jött, itt akkor nem jár hozzá :D
  • robicarlos6
    #116563
    Ha nincs kis cetli amin rajta van akkor sehol. Ezek szerint nem jár alapból :)
  • MrDevil
    #116562
    az világos, hogy hol tudom, de hol van ez a kód ? :D
  • robicarlos6
    #116561
    Cd kulcs aktiválása
  • MrDevil
    #116560
    ezt az egy havi pls +-t ami jár a gép mellé , hogy lehet aktiválni ?
  • Mephike
    #116559
    Lemezeshez könnyebb hozzájutni, mint a digitálishoz. Ez igaz.
  • robicarlos6
    #116558
    Valaki tudja ,hogy olyankor hova (milyenkori megrendelőkhöz) sorolják az embereket akik előrendelték már tavaly a digitális ps5-öt és most küldtek levelet hogy mivel az veszett ügy ha kell sima ps5 lesz belőle? Mert ismerős alzától már kapott megdöbbenésére ,de ezt még nem mondta le. Ma kapott emailt róla hogy ha még érdekli a dolog akkor átrakják a sima ps5-re. Ahogy nézem 8.25-nél tart a konzolvilágos menet..szóval elképzelhető hogy akkor ő is nemsokára megkapja?
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.09.14. 23:19:01
  • darkSectorxxx #116557
    Igen.
  • robicarlos6
    #116556
    Tehát ha szerzek egy ps5-öt (amihez tudtommal jár 1 havi ps +) akkor ezeket egyből tudom játszani?
  • Seth
    #116555
    PS Plus Collection, és a nevéhez hűen kell a psplus előfizetés hozzá

    Bloodborne
    Days Gone
    Detroit: Become Human
    God of War
    Infamous Second Son
    Ratchet and Clank
    The Last Guardian
    The Last of Us Remastered
    Until Dawn
    Uncharted 4: A Thief’s End
    Batman: Arkham Knight
    Battlefield 1
    Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
    Fallout 4
    Final Fantasy XV Royal Edition
    Monster Hunter: World
    Mortal Kombat X
    Persona 5
    Resident Evil 7 biohazard
  • robicarlos6
    #116554
    Keresőbe tuti debil modon akarom keresni sehogy se találok rá még googleban sem.

    Valaki emlékszik még arra a dologra valami olyasmi volt hogy aki a profiljával belép ps5-re 10 vagy mennyi játékot tolhat.
    Ez még él ? Mik is ezek a játékok?
  • TBTPumpa
    #116553
    Cyberpunk 2077 te vagy az?
  • mucsácsó
    #116552


    ezt csak itthagyom, siralomház :(
  • Mephike
    #116551
    Kb egy hete vacakolt az accountom és nem látta PS5-ön, hogy van előfizetésem. Gondoltam, hogy belépek PS4-re és ott is megnézem, hogy mi a helyzet. Persze ott sem látta az előfizetésem, de kb 30 perccel később minden helyre állt magától, gondolom a Sonynál volt valami apró malőr. De mindegy is. A PS4 előtt viszont úgy éreztem, mintha visszaléptem volna az őskorba. Nagyon lassúnak és öregnek tűnt minden azon a gépen. :)
  • TBTPumpa
    #116550
    #116547
    Köszönöm!

    Köszönöm! Igen, a Final Fantasy VII Remake is teljesítmény módban megy nálam a látvány helyett. Én nem igazán látok számottevő különbséget a két mód között (vagy csak én öregszem - illetve lehet hogy a komolyabb harcokban van FPS drop a látvány módban, de odáig nem jutottam el). Viszont merőben jobb élmény így játszani vele, mint mondjuk előző generációs konzolon. Imádtam a PS4-et is, de ezek után már nem tudnék visszaülni elé. Könnyű megszokni a jót.
    És a Tales of Arise is baromi jó ebben a formában, az apróbb gyermekbetegségeit meg kipatchelik majd.
    Még a héten hozza a futár Ratchet & Clank: Rift Apart-ot is, már nagyon várom azt is!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.09.14. 15:48:54
  • csgj
    #116549
    + Én erősen éreztem a dropot, bár csak a demóban néztem a prioritize graphics módot, a teljes játékban egyből framerate-re mentem.
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2021.09.14. 13:52:49
  • csgj
    #116548
    Gratulálok a konzolhoz! Én is imádom a gépet. :-)
    De annyit azért hadd tegyek hozzá a Tales of Arise-hoz, hogy a 60 fps nincs meg stabilan 4K-ban graphics módban. Ahhoz a Prioritize Framerate módot kell választani, hogy meglegyen a fix 60 fps, de az már csak 1620p. (Persze a különbség grafikailag annyira minimális, hogy így is szép, és érdemes ezt a módot választani, mert tényleg stabilabb, fluidabb.)
    Van is itt cikk róla.
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2021.09.14. 13:52:34
  • darkSectorxxx #116547
    Gratulálok, lassan már lesz mindenkinek...
  • TBTPumpa
    #116546
    Köszönöm!