121099

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #116662
    Na jó, megvolt az első igazi boss a Kena-ban és kinyílt az újabb terület, újabb képességek, puzzle-ök. Méghogy buta a játék, na azt semmiképp nem mondanám. A mai etapot kifejezetten élveztem.
  • Seth
    #116661
    Csak 5 font lesz az upgrade PS4-->PS5 Director"s Cut-ra. Az azért nem olyan rossz ár. Mondjuk én már kijátszottam magam vele, nem hiszem, hogy megint nekiállok a pár új küldi és átvezető miatt

    On September 24th, #DeathStranding Director's Cut delivers:

    New Missions
    New Equipment
    New racing mode
    New video modes
    New DualSense features
    Same BB

    PS4 to Death Stranding Director's Cut Digital Deluxe Edition on PS5 will cost £5
  • Evoluti0N
    #116660
    Én elvagyok a Kenával. Semmi világmegváltó és a játékmenet elég egyszerűcske, de cukiság meg a grafika, meg az egész körítés elviszi nekem a hátán. A fejlesztő legelső játékaként igencsak remek lett. Az nagyon látszik, h eredetileg animátor csapatról van szó.
  • robicarlos6
    #116659
    Mit nekünk GT7 és FH5 amikor....

    Gear.Club Unlimited 2 - új platformokat hódít meg

    "November 30-án PC-re, PlayStation 4-re, PlayStation 5-re, Xbox One-ra és Xbox Series X|S-re is elérhetővé válik a folytatás, méghozzá egy Unlimited Edition formájában."
  • mucsácsó
    #116658
    persze, de ez így van jól :D nem vagyunk egyformák :) mindegyik játékot lehet miért köpködni a maga módján, sajna
  • Mephike
    #116657
    Na látod embere válogatja, én meg azért nem adnék ki egy fillért se. ;)
  • mucsácsó
    #116656
    én is belenéztem a Kenába egy órácskára tegnap, de őszintén szólva én sem vagyok nagyon elragadtatva tőle... mármint kurvaszép, kurvacuki, de néha olyan clunky az egész mozgás (ugrás főleg...), meg a harc is kicsit középszerű szerintem első blikkre, nem tud túlmutatni az indie léten - de azért egy végigjátszást megér...talán...
    abszolúte tudok azonosulni a kicsit szájhúzós kritikákkal, mert tényleg semmi új így első blikkre, bár persze mit is vártam :D

    ja, és miapöcs ez 24FPS-es limit az átvezetőknél?! :( beszakad a képernyő tőle :D

    ....de amúgy meg eldobni mindent, mert holnap 17:00-től Diablo 2 Resurrected <3333
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.09.22. 19:40:02
  • Moby
    #116655
    Abban nem, hogy a Kena legalább nagyonszép(a ReCore a maga idejében sem volt az). Abban igen, hogy játékként mindkettő rettenetesen középszerű, és százjobbatláttunkmár.
  • Rage47
    #116654
    Egyikkel sem játszottam, de ez a Kena olyan lett akkor, mint a Recore anno Xboxon?
  • Kandurex
    #116653
    Ránéztem én is erre a (K)Genyára.

    Az első óra alapján:

    nagyon cuki,
    nagyon mesés,
    nagyon buta,
    nagyon semmi

    …skip a francba..
  • Mephike
    #116652
    OKsa :)
  • Seth
    #116651
    A Psychonauts 2 után úgysem találsz most jobb platformert , jó sokáig :)
  • Moby
    #116650
    Nem, tököt akartam vele gyalulni, de miután kiderült, hogy arra totál nemjó, megnéztem mit tud videójátékként. :)
  • Mephike
    #116649
    Nem jöhet be mindenkinek minden. Lásd: God of War egy unalmas hentelős játék. A Lasz of Us a melegek csatája, stb. Ez természetes szerintem. A kérdés csak az, hogy minek vetted meg? Vagy másra számítottál?
  • darkSectorxxx #116648
    Na igen, ahoz képest hogy PS5-ön 18GB meg PS4-en 8GB ahoz képest a látvány meg a tartalom, nagyság a pályán az durva azért.
  • darkSectorxxx #116647
    Ja az igaz . :)
    Jó csak azt hittem ez alap már, nem BRUTAL minősítés. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.09.22. 14:56:31
  • n000rbi
    #116646
    Az sajnos nem segít ezen, hogy semmi értelme felfedezni, mert legfeljebb egy újabb sapkát találsz a kis dögökre...
  • Moby
    #116645
    Engem nem. Nyomogatom, szép is, de ennyi. Az irányítás szerintem nem jó(a kamera pokoli lassú, meg minden nagyon nyúlik), de nem ez a fő bajom vele, hanem az, hogy untat.
  • n000rbi
    #116644
    Nekem van vele pár bajom, de a legzavaróbb, hogy ütközésig kell nyomni az analógot folyamatosan, ha haladni akarok és ha egy mm-t visszaengedem már csak sétál/megtorpan. Semmi átmenet, elcseszett deadzone. Amúgy ahogy kinyílik, egyre durvább, nem gondoltam, hogy ekkora a világ.
  • robicarlos6
    #116643
    Sem PlayStation 5-ön, sem a Xbox Series X|S-en nem lesz ray tracing a Far Cry 6-ban
  • Kongy
    #116642
    Másfél-két óra Kenázás után abszolút bejön a játék. Szép, hangulatos, jó a zenéje, a harc engem kicsit valamiért az Okamira emlékeztet. Persze, játékmenetben semmi újdonság nincs, de nem is vártam tőle nagy innovációt ezen a téren. Engem beszippantott az atmoszféra.
  • TBTPumpa
    #116641
  • lwb
    #116640
    Egyelőre el vagyok (pc-n) a deathlooppal, de ezt is megveszem majd. Ha majd végigvitted lszi írd le, hogy mennyi volt az össz játékidő.
  • Mephike
    #116639
    KB 2-2,5 óra játékon vagyok túl. Abszolút megéri az árát, nekem nagyon tetszik, pedig általában a Disney grafikát én kevésbé kedvelem, de ez valahogy megfogott. Annyit javaslok, hogy ne a story módba álljatok neki, mert úgy szerintem túl könnyű a harc.
  • TBTPumpa
    #116638
    Kena Bridge of Spirits Metacritic 85%
  • Rage47
    #116637
    fullhd elég nekem most
  • robicarlos6
    #116636
    Gondolom azt hogy szinte 0 töltési idők vannak ..
  • darkSectorxxx #116635
    SSD ügyben vajon mit jelenthet? :)
  • darkSectorxxx #116634
    Reggel 6-kor fel fogok kelni 7-ig belesek a játékba meló előtt, nem bírom ki. :D

  • Mephike
    #116633
    Hajrá, már nálam is fent figyel a játék. A holnapi délelőttöt már nagyon várom. Esküszöm olyan, mintha egy AAA játék jönne. :)
  • TBTPumpa
    #116632
    Welcome aboard the hype train!
  • TBTPumpa
    #116631
    PS4 is, de ott úgy tudom nincsenek nagyfelbontású textúrák (ezért is kisebb a játék mérete).
    Viszont PS5-ön garantált a 4K 60 fps
  • AntiHero
    #116630
    De kàr, hogy nem éjféltől aktív. Így munka előtt, meg nem szeretem kipróbàlni a jàtékot..mert akkor egész nap csak ezen jàr az agyam. :D
  • Rage47
    #116629
    ez is PS4? na cool
  • TBTPumpa
    #116628
    According to @biganhaofficial, his first impressions of #KenaBridgeofSpirits on #PS5 are:
    - Best indie ever produced (at least for him);
    - Stunning visuals
    - BRUTAL use of the SSD
    - Fabulous soundtrack
    - Super fluid combat and gameplay
    - Pixar movie level presentation
  • Mephike
    #116627
    Holnap délelőtt lesz is időm kipróbálni a Kenát, volt idejük csinosítani, szóval bízok benne, hogy remek játék lesz.
  • TBTPumpa
    #116626
    Media Markt-ban van PS5 raktáron
  • TBTPumpa
    #116625
    Fotó mód:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.09.20. 16:07:32
  • robicarlos6
    #116624
    Hát én ezt a konzolvilágot nem értem.
    Elég szépet ugrott már 09.07...Csak tudnám akkor haveromat hova a jó vérbe tették a digitálisról..
  • TBTPumpa
    #116623
    Kena: Bridge of Spirits Release Trailer