121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • blackfire001
    #76573
    Én a Second Son-t meguntam félúton kb.. :/ Lehet érdemes lenne újra elővenni, de nem hiszem. Az előző havi Just Cause 3 is eléggé ütős volt, mégse hatott meg.
  • mucsácsó
    #76572
    Infamous: Second Son and Child of Light are September’s free PS Plus games – rumour

    pletykarovat - sorry, ha vótmá - eddig nem láttam itt. mondjuk ez is olyan, hogy mindenkinek megvolt már szerintem :D legalábbis az infémösz.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.08.30. 11:26:48
  • Kandurex
    #76571
    Teljesen fasza a harc, jó, nem DaS, ott azért súlyosabb, de szerintem az szerényebb megoldásokkal operál. Szóval tetszik.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.08.30. 08:11:59
  • mucsácsó
    #76570
    Remélem! ;) Majd írok, ha megkaptam, már fel vagyok készülve mindenhogy a maratoni aprításra :) Platinum Games FTW!
  • mucsácsó
    #76569
    Az igencsak érdekes... Más játékkal nem csinál hasonlót? Mert akkor még lehetne gondolni a BD olvasó hibára, de...
  • MekNzi
    #76568
    Megoldódott, frissíteni kellett magát a játékot, illetve a softwaret, viszont most meg kidobál azzal, hogy sérült a CD. Egyáltalán nem látom karcosnak, koszosnak, meg más gép ugyan úgy viszi..
  • MekNzi
    #76567
    Sziasztok! Adott az UFC2 lemezen. Berakom, elindítom, előjön a háttérkép, tölt, gondolkodik a gép, búg mindent csinál, majd kidob ezzel a hibaüzenettel: e-80aa001a .
    Nem igazán találtam róla hasznos infókat, csak hogy indítsam újra a ps-t meg stb. Tudnátok segíteni, hogy ez miért lehet, illetve, hogyan tudnám futtatni a játékot? Hely bőven van a gépen. Más PS-en pedig hibátlanul működött a játék.
  • Kandurex
    #76566
    Ez már a királyi postán múlik. De szerintem holnapra ott is lesz!
  • Seth
    #76565
    Végre a harc élvezetesnek tűnik, nem a szokásos merev, szkriptelt gegparádé
  • Totti5
    #76564
    Jól néz ki, kérdés a fejlődés-nehézségi görbe a jéték során. Remélhetőleg nem isten mód lesz a felétől.
  • TDC Geronimo
    #76563
  • Tatyla
    #76562
    szerintem nagyon gyenge és az irányítás néha önálló életre kell,de azért nézd meg ízlések és pofonok
  • blackfire001
    #76561
    Érdemes kipróbálni? :D Nem csak gyerekeknek való?
  • darkSectorxxx #76560
    Thx. ;)
  • partizan182
    #76559
    Még Witcher 3, assassins creed syndicate.
  • Ulthanito
    #76558
    Én nem játszottam még vele, de alapból azt gondolom a negyedik rész után, hogy kicsit uncsi már ez az uncsi. Már a negyedik rész második fele is nyögvenyelős volt, azt gondolom, ebből a sorozatból elég volt. Szép volt, jó volt, eljárt felette az idő, Drake történetét jól lezárta a negyedik rész.

    Sajnos ezt még a látványvilág sem feledteti, ami ugyan kiváló, bár szerintem a vizuális csúcs a Zero Dawn PS4-en.

    Végig fogom játszani majd kb 4 ezer forintos szinten, tetszeni is fog, abban is biztos vagyok, de ideje lenne tényleg továbblépni.
  • TBTPumpa
    #76557
    Beyond: Two Souls
  • Evoluti0N
    #76556
    Én egyet tudok. A Beyond Two Soulst. Lehet, h van több is.
  • Alex2
    #76555
    Tudtuk mondani olyan jatekokat ami magyar nyelven is elerheto ps-4en?
  • Evoluti0N
    #76554
    Sztoriban is nagyon ott van. Remek sztori, remek karakterek, remek fordulatok. Egyik legerősebb sztorijú játék, amit játszottam. Egyedül, ami nem tetszett a játékban, az a melléküldetések vegyes minősége. Értsd: Mindegyik remek sztorival rendelkezik. Sokban van valami fordulat, wtf/mindfuck rész és mélyebb betekintést nyújtanak a játék világába, karakterekbe, azonban a felépítésük nem egy Witcher 3 szint. Szal sok az ilyen hozd el, öld meg, keresd meg, szedd össze. Szal azért nem MMO szint, de azért lehettek volna jobbak is.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.08.29. 14:53:58
  • Evoluti0N
    #76553
    Nah, végére értem a The Lost Legacynak. 7 óra 45 perc volt. Minő meglepetés, zseniális cucc. Chloe és Nadine párosa remekül működik. Akció, látványos jelenetek, utolsó pillanatban megmenekülések, minden, ami az Uncharted védjegye, megtalálható benne. Valamint a feladványok, noha most sem kimondottan nehezek, továbbra is ötletesek és változatosak. Az se mellékes, h megismerhetjük Chloe múltját, valamint Nadine jelleme is jobban kibontakozik, mint az alapjátékban. Imádom a The Last of Ust és várom a második részt, valamint szívesen látnék új IP-ket is a Naughty Dogtól, de ez a játék tökéletes példája volt annak, h az Uncharted Nathan nélkül is működik. Elvégre a többi karakter is ugyanúgy jól megírt és szerethető. Szóval, szívesen látnék még ezzel a párossal folytatást valamikor, teljes értékű játék formájában.
    Ja és végül, de nem mellékesen... dat ass.
  • Ulthanito
    #76552
    Én szétszedném és kitakarítanám. a net tele van videoval, hogy kell csinálni. ha már nem garis, akkor mindenképp.
  • blackfire001
    #76551
    Más: ha már eléggé hangos a gép (szerintem megérett egy takarításra), akkor mit érdemes csinálni? Gari már nincs rá, szóval érdemes szétkapni és kiporszívózni, vagy mindenképp szervíz?
    Ha már szervíz, akkor van valaki akit tudtok ajánlani?
  • blackfire001
    #76550
    Hmm szóval akkor ahogy levettem a Nier-t összességében jobban ajánljátok. Sztorira is nagyon ott van, vagy csak a harcrendszer az ami ennyire megfogott benneteket?
    Igazából nekem mindkettő játék nagyon tetszik, különböznek de valahol még is mint ha ugyan az lenne a kettő. :D Ezért nem látom értelmét felváltva játszani. Plusz digitálisan van meg mind2, kell a hely most másnak is. :D
  • Kongy
    #76549
    Na, mondjuk így már más a leányzó fekvése... hmm, lehet neki is állok másodjára.
  • ppista
    #76548
    A Nier nekem nagyon tetszett, ellentétben a FF15.-tel, ami egy befejezetlen, összetákolt, bár helyenként (sajnos tényleg csak helyenként, ami úgy a játék egyharmada) élvezetes játék. A 12. rész óta nem találja helyét a "sorozat", amit rettentően sajnálok.
  • mucsácsó
    #76547
    Úúúúú, hát akkor ez nem az a tipikus 5-8 órás kis szar játék :D király, várom!
  • Evoluti0N
    #76546
    50-60 óra talán, ha végigjátszod E befejezésig és nem állsz meg A-nál, ami még nem a vége.
  • mucsácsó
    #76545
    Én majd mostanság látok neki a Nier-nek, ha ideér Kandurex jóvoltából a postáról a csomag :)
    Milyen hosszú a játék egyébként? Nekem a demó nagyon tetszett, már akkor eldöntöttem, hogy ez beszerzős lesz tutira.

    Bár amúgy pont ez a "bajom" most, hogy Witcher 3-at nyomom már egy ideje ezerrel, és bejön mellé a Nier... :D meg még ha esetleg elcsábulok a Destiny 2-vel (öljetek meg), akkor meg aztán pláne nemtom mi lesz.... :D

    ajj, meg Dark Souls 3-at is kéne folytatni - azt is berántanám lehet, mert akcijóóóóóós a storeban -már ha működik a digit verzióval a mentésem (nincs az az isten, hogy újrakezdjem )

  • Evoluti0N
    #76544
    Nem kell 10x belekezdeni. Igazából 3x, de az se 3x ugyanaz. Más karakterek, más mellékküldetések, más helyszínek más idővonal. Szal nem 3x játszod végig ugyanazt.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.08.29. 11:52:22
  • Kongy
    #76543
    Nier azért annyira nem lett jó játék, hogy az ember 10-szer belekezdjen, ahány befejezés van.... Én egy végigjátszás után meguntam.
  • Myselor
    #76542
    én arra gondoltam ha érdekli.mert különben kurvára elhanyagolható dolog.
  • Evoluti0N
    #76541
    Remélem, most nem arra gondoltál, h az B-től E-ig befejezéseket Youtube-on nézze meg.
  • Myselor
    #76540
    Nier rövidebb mint az FF abban több minden van.Nierbe meg csak több befejezés de arra ott a youtube
  • blackfire001
    #76539
    Na hát ezaz, bőség zavara...
    A Niert és a Final Fantasyt szerintem nem lenne jó egyszerre játszani. :S Melyikkel érdemesebb kezdeni?
    A Hellblade természetesen végigmegy majd a héten, szinte félek már -főleg a hangok miatt - de menni akarok előre. :D
  • Ulthanito
    #76538
    Ezt akár én is írhattam volna szóról szóra.
  • Ulthanito
    #76537
    Változó. Ha valami nagyon-nagyon beszippant, akkor csak eggyel, de ez ritka. utoljára talán a Bloodborne volt így, 3 hónapig azt toltam, amíg kiplatináztam. :)

    Szerintem ez lenne a "helyes" játékmód, nem felaprózódni játékok közt, hanem egyet kitolni tisztességgel, és nem váltogatni. Elszoksz a játéktól, a mechanikától, az irányítástól, nem beszélve arról, hogy a hangulatból kiesel.

    Persze aki fifázik meg autós bohóckodik, az néha csapathat egy kört úgy is, hogy mellette játszik valami story driven játékkal.
  • mucsácsó
    #76536
    Én személy szerint inkább TALÁN az 1 játékra ráfeszülést preferálom (persze gyakorlatban ez lehetetlen, mert tényleg annyi minden van amivel "kell" játszani :DD) - de amikor több játékom volt szimultán (mármint nagyobb címek egyidőben), akkor annak mindig az lett a vége, hogy nem tudtam igazán egyikre se úgymond koncentrálni teljesen... sokszor végig se toltam őket - meg olyan is előfordult, hogy egyszerűen csak rohadt voltam folytatni a játékot... :D
    aztán ez lehet csak az én hülyeségem, gondolom ez full emberfüggő.

    Úgyhogy nekem tuti az a jobb, ha csak 1-2-vel foglalkozom, ezért se veszek meg összevissza minden szart, totál felesleges pénzkidobás.. mert annak tényleg az a vége, hogy egyik se lesz végigtolva böcsülettel :D
  • blackfire001
    #76535
    Szerintem kár ezen vitázni, ahogy néztem videókon meg leírások alapján ez az új AC tényleg jó lehet, de az is igaz hogy mindig nagy a hype körülötte, meg mindig az van, hogy "na majd most". Várok vele kb karácsonyig, aztán addigra már kialakul hogy mennyire lett jó.
    Én is olyan vagyok, hogy az összes AC megvolt, kivéve a Rogue (ezt most fogom majd bepótolni), de már ráuntam a sorozatra. Amikor végigjátszottam egy részt általában az az érzésem volt, hogy "OK, ennnek vége, hát jó...". Nem pedig az, hogy "aztak#rva". :D

    Most a Titanfall 2 sztoriját végeztem ki épp, aztán nekiálltam a Niernek meg a Hellblade-nek, közben pedig még ott van a Final Fantasy meg a Mass Effect és a Witcher III 2. DLC-je. O.o Aztán jövő hónapban DESTINY 2, FIFA 18, jajj..

    Kérdésem erre irányul: ti hogy szoktatok játszani? Elővesztek egy játékot, és akkor addig nem létezik más, csak az, vagy felváltva játszotok? Én most épp a bőség zavarát élem, és nehéz eldöntenem, hogy most akkor mit is csináljak.
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2017.08.29. 10:31:10
  • Ulthanito
    #76534
    Ízléseken nincs mit vitatkozni, ebben igazad van. Amiket viszont én felsoroltam, teljesen objektív dolgok, nem ízlés kérdése. Alapvető játékmechanikai, tervezési bakik.

    S ez az Origins-ben sem lesz másképp. Lehet, hogy a főhős már úgy mászik fel épületekre majd, hogy egy gombot se kell megnyomnod, de például ugyanaz az ócska, elvetemült és elbaszott police-rendszer lesz a játékban, mint az eddigiekben.

    Szerintem az összes AC rákfenéje, gennyes-bűzös daganata pont ez, a legnagyobb mellélövés, amit az elmúlt 30 évben csinálhatott fejlesztő: a police-rendszer. Amíg ezt nem kukázzák ki TELJESEN, minden AC sajnos ugyanolyan szar marad, szép grafika meg korhűség ide vagy oda.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2017.08.29. 08:28:29