121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • blackfire001
    #76615
    Csak én játszok monitorral? :D
  • Ulthanito
    #76614
    55 coll, valamivel több, mint két méter, még épp be tudom fogni szememmel a teljes képernyőt. Egy darabig nálam nem aktuális a tévé vásárlás, mert még egyéves sincs a tévém, de legközelebb biztos, hogy 65-öst veszek, és az már OLED lesz.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2017.09.01. 08:07:51
  • Tikal #76613
    42" 2,5 méterről
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.08.31. 22:36:11
  • partizan182
    #76612
    55 coll, 3 méter. 2 már túl közel van, nem látom be a teljes képernyőt.
  • darkSectorxxx #76611
    42 col 2-3 méter...
    1080p-be nekem nagyobb nem is nagyon kéne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.08.31. 22:25:26
  • LBandi77
    #76610
    47 coll,2 méter,legközelebb tuti 65-öst veszek.
  • Kandurex
    #76609
    Ki, mekkora TV-t, milyen távolságból néz? (nem a google érdekel, hanem a személyes tapasztalatotok)

    (Próbálom belőni a házam nappaliját, ami megfelel egy esti mozizáshoz vagy játékhoz.)
  • mucsácsó
    #76608
    Hátjah, trú. Igazából ez bérlés, ha úgy nézzük - de persze ezt elég sokan nem tudják :D (pedig kisbetűben ott az ilyen videókban )
    Mondjuk ha érdekel a cím, akkor meg úgyis lepörgeted abban az időszakban, amíg "ingyenes"... szóval nézőpont kérdése igazából.

    Ha meg multis Plusos cím, akkor meg úgyis multi miatt veszel Plust -> tudsz vele ismét játszani... nekem a Rocket Leauge az jó példa erre.

    A lényeg, hogy egy 3-4 hónapja már faszább címek vannak, és nem az indie-foshulladékokat erőltetik, tehát a tendencia jó.


    Én nem tartom azt se kizártnak, hogy karácsony előttre - vagy évente 1-2x ezentúl - betolnak 1-1 "megatont", azaz ilyen fél-1 éves játékot, vagy nagyobb AAA címet, aminek tényleg mindneki örülni fog.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.08.31. 14:37:28
  • Ulthanito
    #76607
    ,f"él évvel később meg ingyen dobálják a néphez."

    Tévedés. Nem ingyen. Csak azok kapják meg, akik fizetnek érte havidíjat. A Plus-tagot. Nincs itt szó ingyenről.
  • Ulthanito
    #76606
    Engem alapból nem igazán érdekel a PS Plus, a multi miatt van (pedig elvétve multizom). De szerintem ez egy nagy parasztvakítás.

    Ezeket a játékokat megveszed a havidíjjal, fizetsz értük. Azaz, nem ajándék, és nem ingyenes. De én nem akarom megvenni ezeket a játékokat, mégis meg kell vennem, nincs más választásom.
  • AntiHero
    #76605
    Fejlődnek az tuti.

    Amúgy meg akinek +1 játék kell minden hónapban az hong kong-i accal jár a legjobban. Ott mindig van valami plusz. Pl agusztusban amnesia collection (tudom ez is régi játék)

    A ps vr címek meg szerintem mindig részesei lesznek a plusznak mostantól. Nem hibá lett drágább az előfizu.
  • Tatyla
    #76604
    Tegnap este jött egy patch a Fortnitehoz és 60fps lett :O
  • partizan182
    #76603
    Akkor meg az lenne a baj, hogy milyen szemetek, elkérnek érte 20k-t, fél évvel később meg ingyen dobálják a néphez.

    Van, akinek nem lehet a kedvére tenni.
  • blackfire001
    #76602
    ... és felébredsz. :D Nyilván majd ilyen címeket adnak.. Esélytelen. Jó lenne, valóban, örülnénk, de ebben még bízni sem érdemes.
  • Ulthanito
    #76601
    Until Dawnt anno megvettem, végigtoltam, tetszett.

    Bármilyen AAA-játék, az utóbbi hat hónapból, egy évből . Ilyeneket kéne tolni itt. Resi 7, Horizon, Mass Effect, FIFA 17 stb.

  • blackfire001
    #76600
    Most úgy őszintén.. Ha ez nem tetszik akkor minek örültél volna? :D Mostanában eléggé jó címek voltak. Until Dawn, Just Cause 3, Infamous Second Son. Szerintem nagyon jó a felhozataluk.
  • Ulthanito
    #76597
    Érdektelen...

    Miért olyan játékokat adnak, amit ha valaki akart, már évek óta végigjátszott? Ha meg nem akart, ingyen se kell neki...
  • partizan182
    #76596
    Niice, best month ever? Legtöbb megvan persze de a Rigs nagyon bejövős, remélem Psvr cuccok lesznek most már gyakran.
  • Rdinho10
    #76595
    Targytalan:) megtalaltam.Vagy feltoltom twittere aztan onnan le telora,vagy elkuldom baratnak,aztan telefonon belepek a beszelgetesbe es onnan le:)
  • Rdinho10
    #76594
    Szep estet,jatekban keszitett elmentett kepeket vhogy ratudom varazsolni a telefonomra?email vagy vmi folytan?:) usb nincs,se laptop pillanatnyilag:)
  • Tatyla
    #76593
    Akkor fake volt a lemez tok amin volt magyar,cseh, lengyel zászló :(
    Akkor legalább megvesszük day one a US storeból
  • gibson9
    #76592
    Balfasz brigád
  • balee4
    #76591
    Mégsem kap magyar feliratot az AC Origins:

    "Tisztelt XY!

    Sajnos a UbiSoft döntése nyomán az Assassin's Creed Origins játékhoz nem készül magyarítás."

    Üdvözlettel,

    PlayON Magyarország Kft."

    :(
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2017.08.30. 21:40:21
  • AntiHero
    #76590
    PS4:

    inFAMOUS: Second Son
    Child of Light
    RIGS: Mechanised Combat League (PSVR szükséges)
    That’s You
    We Are Doomed
    Hatoful Boyfriend

    PS3:

    Truck Racer
    Handball 2016

    PS Vita:

    We Are Doomed
    Hatoful Boyfriend
  • TDC Geronimo
    #76589
    ja és a multi nem lagos, mint PSen. Mondjuk ez nem tudom mitől van, de itt még nem volt kill tradingem meg delayes killem
  • Kandurex
    #76588
    true
  • blackfire001
    #76587
    PC-re igen.
  • darkSectorxxx #76586
    Van Destiny 2 ingyen beta?
  • TDC Geronimo
    #76585
    jóhát te antimultis vagy.
  • Kandurex
    #76584
    ühüm, 60 FPS, és egér enélkül is egy nagy adag talicska szarral tudnám ekvivalensé tenni, de te tudod...
  • TDC Geronimo
    #76583
    irányítás, 60+ fps
  • Kandurex
    #76582
    21/9.... kicsit beteg ez a formátum...hova kellene ezt még nyomni? Ez annyira nem kellemes a szemnek. A fekete csík meg mindig bosszantó lesz.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.08.30. 14:20:21
  • Kandurex
    #76581
    És miben más? A graf ribanckodáson kívül.
  • TDC Geronimo
    #76580
    atyaég ez a destiny pcn egy teljesen más játék kb. Konzolra nem vettem volna meg, de pcre haverokkal day 1.
  • LBandi77
    #76579
    Itt is megkérdezem hátha valaki ilyet használ..Véleményekre lennék kíváncsi,használ valaki 21/9 monitort ps4-hez ?Azt tudom hogy a játékok99%-a nem támogatja,azt is tudom hogy vagy 2 fekete csík lesz oldalt vagy torzítja a képet,na erre a torzítására lennék kíváncsi mennyire zavaró.Pc és ps4 lenne rákötve.
  • Rage47
    #76578
    Ugye azt vágjátok, hogy a Nier végigjátszások nem hagyományos értelemben vett végigjátszások. Valahol a játék felétől megváltozik, valahol tök más már az eleje is és végig más lesz, stb. stb. Nem akarok spoilerezni...
  • Kandurex
    #76577
    Erről jut eszembe, a Mordor -ban is "szkriptelt gegparádé" a harc?

    Mert akkor instant skip...!
  • Kandurex
    #76576
    Csak keményen, úgy szereti a kisasszony!

  • Ulthanito
    #76575
    Csak a rend kedévért: az infömösz. fonetikusan, nem infémösz.

    famous- infamous

    Változik a kiejtés, az egyik fémösz, a másik meg infömösz.

  • Ulthanito
    #76574
    A second son volt korábban Plusban, én akkor töltöttem le. 10 percig bírtam vele. :-D