121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • orichalcos
    #76655


  • mucsácsó
    #76654
    nnnna, Nier: Automata kivégezve. fasza volt eléggé, de azért még1x végig nem játszanám (mondjuk én többször semmit se soha :D)

    itt-ott picit jobbat vártam talán őszintén;
    - poén lett volna, ha az MGR:Revengeance-ből átemelik azt az aprítást és fizikát, de itt még egy hordót se tudsz szétbaszni... :\ meg itt-ott nagyon steril és fakó volt a környezet, de az utóbbi az már-már kb klasszik Platinum-védjegy...)
    - a zene és a kornyikálás alatta engem kikúrtul irritált 1-2 helyszínen, de ez legyen az én szegénységi bizonyítványom - viszont volt ahol telitalálat volt.
    - jópofa volt a story meg ahogy próbáltak operálni az érzelmekkel, meg tetszett ez a chipes fejlődési rendszer is.
    - zárójeles rész: sima PS4-en toltam, voltak is FPS-droppok sajnos jócskán... :( sajna a tükörsima 60at nem tudta mindenhol...

    faszavót na. részemről egy rohadterős 8/10.

    úgyhogy ha valakinek kell egy eladó Nier: Automata, akkor nálam tessék érte jelentkezni :'D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.09.01. 17:13:08
  • partizan182
    #76653
    Nincs nagyon sajnos jobb, VA moncsik a betekintési szogon véreznek el, TN felejtős, oled még nincs.

    Én Dellt vettem, de munkara használom, konzolhoz tévé dukál.
  • TomStorm
    #76652
    Homályfos az eszed,az:D
    Mondj neki mást.Már én is meghallgatom
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2017.09.01. 16:31:24
  • LBandi77
    #76651
    Na akkor most mi a helyzet.Mondjatok nekem valami jó monitort max. 100k-ig ps4,pc 90% játék-ra minimum 27-es legyen.
  • partizan182
    #76650
    Mióta ajánlgatunk ips-t excelen kívül bármi másra? Gamingre ugyanolyan homályfos mint filmezésre, 1:1000 kontraszttal csodát nem lehet tenni.
  • TomStorm
    #76649
    Ps4-hez biztos nem mert 21:9-es a monitor.
    Neked 16:9 kell!
    LG 32MP58HQ-P problem solved!:) mindkettőhöz illik(pc,konzol),szép és nagy kép,stabil az asztalon.Kicsit tükröződik a kép de minimálisan,fényviszonyokhoz profin alkalmazkodik!
    Annyi,hogy kell egy HDMI elosztót hozzá venned mert csak 1 HDMI-s a monitor és kell a PC-nek is(2500ft).
  • LBandi77
    #76648
    Látom otthon vagy a témában,ez:http://oaziscomputer.hu/termekek/monitorok/29-32/lg-29um69g-b,pc és ps4-hez szerinted jó lehet?.
  • darkSectorxxx #76647
    COD WWII - új pálya van meg játékmód.

    Eddig:

    Pro:
    ------
    - Mintha a hangok sokkal jobbak lennének
    - Jó ez a régi stílus
    - Team Fortress 2 játékmód tetszik, (WAR)
    - Zene jó
    - Látvány pont tökéletes a 60fps multinak....
    - Végre nem régi mappok cirkulálnak
    - Hitbox kicsit még néha furcsa...sniperrel van hogy 4 lövésből nem tudtam valakit megölni....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.01. 14:36:06
  • TomStorm
    #76646
    És ebből is az állítható magasságut vedd nagyon fontos!
  • TomStorm
    #76645
    3 játék ára:D
  • TomStorm
    #76644
    32" LG Full HD,60ezer..
    Ne gondolkozz sokat.Azon nem csak R6-ot fogsz játszani:)
  • darkSectorxxx #76643
    Input lag (high-speed camera) 6ms compared to lag-free CRT in [Game] mode
    Leo Bodnar input lag tester 14ms in [Game] mode

    Nekem elég lesz. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.01. 14:06:48
  • TomStorm
    #76642
    Persze,hogy számít!Tv nem játékra van,arra monitor kell.
    TV tévézésre,projektor mozizásra,monitor játékra.
    Nem hiába van 3 féle!:)

    Persze elhitetik az emberek magukkal,hogy tv-n moziznak és játszanak meg mindent csinálnak hogy jó az!Dehogy jó:)

    Meg fotel géming messziről na ez még csúcs 40-100as input-al:O

    Gamer széket se feleslegesen találták ki.
    40fokos szögbe megdöntve,kartámasz helyes beállításával akár konzollal akár pc perifériákkal brutál kényelmes Monitorral!!
  • Ulthanito
    #76641
    Teljesen értelmetlen ez a PC-gaming számomra.
  • darkSectorxxx #76640
    Már pc-t is használhatod konzolként. :)
    Ha kontrollerrel játszod.
  • Ulthanito
    #76639
    Na jó, azért tegyük hozzá, hogy te átlagon felüli DaS-játékos vagy, szóval azért nem véletlen, ha nyersz. :)

  • LBandi77
    #76638
    Ok.
  • Ulthanito
    #76637
    Elütötte. Az m és az n egymás mellett van...
  • darkSectorxxx #76636
    Milyen meg mekkora kijelző kell mikor sok játék 42 colon is kibasz.tt ronda mert felbontás azt lehet állítani az egekig, csak a textúrák nyomorékok mindne játékban, és ahoz hogy szépen nézzen ki, ugyanúgy messze kell menni mint a kis tv-ken.
  • j0nNyKa
    #76635
    imput
  • LBandi77
    #76634
    Én most elkezdtem monitoron nyomni das3 pvp.biztosan nem én lettem marha nagy játékos de 80%-ban nyerek ,régebben ez pont fordítva volt,és nem kapok előröl hátbaszúrást sem.Szerintem fontos az imput lagg és monitoron jobb.
  • partizan182
    #76633
    Psvron ugye van ez a theater mode, ott lehet akármekkora képernyőt szimulálni, ott jöttem rá h van olyan hogy túl nagy túl közelről.
  • arty
    #76632
    kicsi crt + c64ről indultam és mindig azt hittem, hogy a következő ugrás után végre elégedett lehetek a mérettel.
    hát nem :(

    de én imaxban is az 5. sorba szeretek ülni....
  • Rage47
    #76631
    nem is értem, hogy gondolta a Sony...
    kell egy Xbox multira, vagy mi?
  • mucsácsó
    #76630
    kurvagáz, a kezüket törném le komolyan... singleben megértem, persze, semmi gond vele, FPS-t nyilván jobb azzal játszani (bár én elvagyok kontrollerel is) .
    viszont az, hogy multiba is engedélyezni ezt... :D nagyon unfair, sőt, inkább csalás...

    én tuti tiltanám a faszba, és még bannolnám is azt, aki ilyennel emberkedik multiban... sajnálom, mert PC-n kvázi játszhatatlan a legtöbb multi a cheaterek miatt, és most már legalább az ilyen egeresek is teszik tönkre egyre inkább a multi élményt konzolon.. :\ hálaégnek annyira nem gyakori, de a magasabb szinteken tényleg tapasztalható az előfordulásuk a multis játékokban..
  • blackfire001
    #76629
    Én is gyakran játszok TV-ről, viszont monitoron pontosabb vagyok. Pl jobban játszok fifát, vagy fps-t., mostanában pedig ezeket nyüstölöm :D
  • j0nNyKa
    #76628
    ha szerzel fal méretű 4k kijelzőt, szóljál, megyek sörrel :)

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2017.09.01. 11:02:22
  • Rage47
    #76627
    látszik a mozgásukon, van halál utáni visszanézés, és utánaolvastam, a Blizzard fórumon kérték is a készítőket, hogy tiltsák az egeret, de a PS4 támogatja, szóval nem tudnak mit tenni
    és ha OW-ban így tolják, akkor más FPS-ben is
  • Ulthanito
    #76626
    Ez tipikusan a minél nagyobb annál jobb. Ha tehetném, egy teljes falnyi 4K kijelzőn tolnám a játékokat. Szerintem 55 colltól felfelé már nagyon jó játékélményt kapsz.
  • Totti5
    #76625
    Steam controller
  • Ulthanito
    #76624
    Elég nehéz lehet körökre osztott stratégiát PC-n kanapéról, kontrollerrel tolni. :)
  • arty
    #76623
    monitor: 50", 80-150 centiről játszok (attól függ mit)
    tv: 65", 380-420 centiről nézzük
    vetítő: 110", 380-420 centiről nézzük

    mindet cserélném nagyobbra, ha megtehetném ... kanapétávról egy megfizethető tévémérettel pl a thx ajánlását (nézési szögre) nem tudod teljesíteni (persze nem ismerem a lehetőségeidet)
  • Ulthanito
    #76622
    Honnan tudod, hogy egérrel tolja?
  • Ulthanito
    #76621
    Tableten írok!
  • Totti5
    #76620
    Csak is a Te döntésed hogy milyen perifériákkal és milyen kijelzőn játszol már ezer éve PCn. Steam támogatja is a TV+kontroller kombót, így tökéletesen kényelmes kanapéről.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.09.01. 10:22:47
  • Rage47
    #76619
    kivéve a multiplayer játékokban - egyre idegesítőbb az Overwatch például 60-as szint környékén már - minden 2. ember egérrel tolja.
    uninstallon gondolkodom...
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.09.01. 10:18:18
  • AntiHero
    #76618
    Én is gondolkodok rajta. De csak a R6 siege miatt. :D
  • j0nNyKa
    #76617
    még jó hogy nem egy nyamvadt monitor előtt görnyedve, görcsös csuklóval egeret ráncigálva, az ujjai a klavitúrán kitörve fórumozol most is éppen
    az nagyon groteszk lenne :)
  • Ulthanito
    #76616
    Azt nem is értem, hogy lehet. A konzol nem PC. hogy valaki egy nyamvadt monitor előtt görnyedve, görcsös csuklóval egeret ráncigálva, az ujjai a klavitúrán kitörve játsszon 2017-ben. Ez elég groteszk.

    Konzol egyenlő kontroller, kanapé, kurva nagy tévé, hátradőlve, sör, kukorica és kóla, ha Ulthanito DaS-ozik.