121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #76695
    Hát régebben sokkal furcsább volt szerintem, a régi önnmagához képest tetszik jobban, a bf-el nem hasonlitgattam. :D
  • mucsácsó
    #76694
    Pedig érdekes, mindenki mindenütt a hangokat szidja :DDD mondjuk szerintem is eléggé vízipisztoly hangja van egy-két fegyvernek... ezek szerint neked nagyon bejött :) Én maradok a BF1-nél fixen, nálam full elvérzett a WW2 multi... :\
  • darkSectorxxx #76693
    :)
  • TDC Geronimo
    #76692
  • darkSectorxxx #76691
    Lehet csak a WW2 stílus miatt de a hangok nagyon faszák. :D
    Vagy csak az új részekben nem figyeltem eddig erre, régen szerintem nem voltak ilyen jók a hangok!!!
  • LBandi77
    #76690
    Figyu Arty.Nekem 8-as szériás sony tv van innen kellett beköltöznöm most monitorra.Nem igazán ismerem a pc-s dolgokat,de nekem most határozottan az a véleményem hogy számít ez a dolog multi-ban.Mert 2 lehetőség van ,vagy hírtelen én javultam sokat és gyengébbek ellen játszottam,vagy pedig tényleg számít az input lagg.
  • darkSectorxxx #76689
    CoD WW II - Beta part 5
  • TDC Geronimo
    #76688
    kibaszás, hogy majdnem 2 hónap késéssel jön csak :(
  • Totti5
    #76687
    Ennél a játéknál éppen minden lehetőség mindenkinek adott hogy mennyi frémen tolja és milyen felbontásban és milyen perifériával, mert mindenre jön.
  • arty
    #76686
    inkább játsz te pécén, mint hogy nekem ne lehessen konzolom :P (drága cpu -> drága konzol -> ujabb veszteséges gen -> gameover)
  • darkSectorxxx #76685
    Nem kell, regisztrálj egy HONG KONG accot és tedd be primary-nek és játsz. :) Ott free.
  • Kandurex
    #76684
    Áá, nem. Fikáznak azok már mindent* :) leáldoztak, mint defense force !

    *többnyire jogosan
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.09.02. 19:15:33
  • arty
    #76683
    a legnagyobb mazterrészerektől "hoztam" - leáldba linkelte a minap DT ;)

    az igazi mazterrészer egyébként gsync monitoron nyomja, 100+ frémmel (manapság lehet már 200+-al) ÉS ott már számítHAT a monitor input lagTALANSÁGA is ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.09.02. 19:12:47
  • Totti5
    #76682
    Bungie nem akarja, nem tudja megcsinálni. Hogy milyen kifogást találnak ki teljesen mindegy, nyilván valakire rá kell fogni. Ha nem lenne a kérdés nekik szegezve akkor le sem szarnák. 30 frém mellett tették le a voksot a Destiny 1nél is, ezen nem változtatnak, nem is akarnak.

    Már az is nagy szó hogy natív felbontást hoznak tisztességes képjavítú funkciókkal és fix frémmel. Ez 360on előző genen a csodaerős konzolon sem sikerült nekik egy generáción át.
  • TDC Geronimo
    #76681
    az még nagyobb bűn akkor
  • TDC Geronimo
    #76680
    nem érdekel az ára. Ótvar a cpu
  • Kandurex
    #76679
    Te ilyen dolgokat ne linkeljél! Tönkre teszed veled a kis master race lelki világukat!
  • Kandurex
    #76678
    Szóval azt mondod dobjam az 55" 4K OLED TV karácsonyi tervemet, mert az Excel monitoron jobb lesz a Battlefront? Engem genyóra meggyőztél
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.09.02. 18:27:15
  • Kandurex
    #76677
    Rajtad kívül tényleg nem sokakat érdekel a konzolos verzió
  • arty
    #76676
    "Persze,hogy számít!Tv nem játékra van,arra monitor kell.
    TV tévézésre,projektor mozizásra,monitor játékra.
    Nem hiába van 3 féle!:)"

    mi a különbség egy monitor és egy tv közt (tegyük fel h utóbbi egy jó modell, GAME módban) ?

    "Persze elhitetik az emberek magukkal,hogy tv-n moziznak és játszanak meg mindent csinálnak hogy jó az!Dehogy jó:)
    Meg fotel géming messziről na ez még csúcs 40-100as input-al:O"

    20-40ms egy mai tv
    miközben fix60-al amugy is 120-150+ ms felett vagy (pécén) ... KÉP

    "Gamer széket se feleslegesen találták ki.
    40fokos szögbe megdöntve,kartámasz helyes beállításával akár konzollal akár pc perifériákkal brutál kényelmes Monitorral!!"

    nem feleslegesen, a kitalálói szépen megélnek belőle :)
    egyébként csak egy - számomra - kényelmetlen szék-típus.
    én az "ikeás relax" fotelekben "hiszek"!
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.09.02. 18:22:56
  • Kongy
    #76675
    PC-n toltam 4K @30fps-el
    Konzolos verzió engem sem érdekel, főleg az irányítás miatt, de ahogy belenéztem most a bétába, úgy általánosságban a Destiny sem érdekel. Nekem ebből félóra elég is volt örökre.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.09.02. 18:13:37
  • arty
    #76674
    ~60k egy slim
    a df által használt g4560 22k ... (ami 2012-13-ban még csak nem is létezett)
  • TDC Geronimo
    #76673
    Itt látszik mennyire ótvar a cpu a konzolokba. Vicc.
  • arty
    #76672
    ugy nézem valós volt a cpu-ra fogni a frémet... evvan, bungie nem tudja megoldani. majd a ps5ön a harmadik részt! ;)
  • TDC Geronimo
    #76671
    jobban adta lol

    ég és föld. Konzolos verziót én bottal se
  • davidka003
    #76670
    COD:WW2 béta kulcs nincs véletlen valakinek? :)
  • Kongy
    #76669
    Én kipróbáltam PC-n, és 60 fps ide vagy oda, nekem jobban adta 30 fps-el 4K-ban.. :D Persze kompetitív szempontból nyilván a 60 az ideális.
  • darkSectorxxx #76668
    CoD WW II part 4
  • Evoluti0N
    #76667
    Nem mondanám, h újrakezded, mert nem ugyanazt játszod végig újra. Vagyis így képzeld el: Második végigjátszás 9S-szel, ugyanaz az idővonal. Ami más: Más mellékküldik, amikor nem együtt van a két karakter az is más, más vele a harc, extra átvezetők. Harmadik végigjátszás az első kettő idővonala után játszódik. Itt egy harmadik karakterrel mész és teljesen más minden. Ennek a vége a C ending és a végén van egy döntés, 5 perccel a játék vége előtt. Az egyik vezet a D-hez, a másik az E-hez. Az E végigjátszáshoz nem kell újrakezdened A C-t, mivel van checkpoint a döntés előtt. Amikor megvolt a D, meg az E, amik a valódi befejezések, akkor játszottad végig. Így a legjobb részt kihagytad, ami a harmadik végigjátszás. Sztoriban is, helyszínekben is, harcokban is ott vannak a legjobb részek.
  • Kandurex
    #76666
    Mondhatni. Egy csomó upgrade-t nem érsz el, meg eltérő küldetést, A"-ban. De persze így is erősen újra vannak hasznosítva a játék elemek. Szóval annyira nem kesz változatosabb.
  • mucsácsó
    #76665
    Igen-igen, csak az A :P de többihez újra kéne kezdenem az egészet, nem?
  • orichalcos
    #76664
    Csak az A ending volt meg?
  • Evoluti0N
    #76663
    Remélem, h a végeztél vele alatt nem azt érted, h az A befejezés megvolt. :P
  • AntiHero
    #76662
    Instant vétel :D

    Főleg, hogy karácsonyi zenék mennek benne. :D
  • TDC Geronimo
    #76661
    kávédarálón is 60al fut kb destiny 2. Csak konzolokon nem

  • Totti5
    #76660
    Nem volt. Multiplatform.

    2013as Dead Rising 3 van csak MS platformokra.

    Amúgy meg jó játékok.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.09.01. 19:01:07
  • yesname #76659
    Van OLED monitor...
  • orichalcos
    #76658
    Eddig is tudtuk, hogy ideiglenesen exkluzív cím csak.
  • mucsácsó
    #76657
    Tök jópofa kis kezdeményezés és gesztus:

    Shadow of War developer who died of cancer immortalised as an in-game orc slayer

    asszem ezt nem sok kiadó lépné meg... :)
  • mucsácsó
    #76656
    ez volt a nagy XONE "húzócím"? :DDD fú, nem szerettem egyiket se, pedig első 2 rész kapott egy esélyt kétsz is, de valami förtelem játékok szerintem... :(