121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #76736
    Ezek, amik érdekelnek: Cuphead, Shadow of War, Evil Within 2, új South Park, Wolfenstein 2, Vampyr, Battlefront 2.
    Aztán, ha valami nem olyannak sikerül, ahogy remélem, akkor azt nem veszem.
  • Ulthanito
    #76735
    Az őszi felhozatalból ki mit fog megvenni?
  • partizan182
    #76734
    A költségeket csak hozta, hamár bukás volt :)

    Majd jön erre is valami soft-reboot mint a Human Revo volt 5 év múlva, nem fogok a kardomba dőlni ha ennek az ebites, faék egyszerűségű, sablonszoriját sose fejezik be. A játékmenet, hangulat, grafika, pályatervezés meg a mellékküldik vitték a hátán a Mankind Divided-et.
  • Totti5
    #76733
    Mankind Divided gyengén fogyott, mondhatni bukott, nem hozta a számokat és a költségeket. Év elején még arról beszéltek, hogy AAA Deus Ex valszeg nem lesz emiatt és jó időre semmiféle Deus Ex sem.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.09.06. 10:06:04
  • arty
    #76732
    kérdés lesz-e folytatás és az mekkora büdzséből készülhet... utolsó info

    még anno megvettem a játékot, egyelőre nem játszottam, pedig a human revolution óriási kedvencem volt (előtte 0 deus ex előélet, 0 rpgzés)
  • partizan182
    #76731
    Lepörgött a deusex, nagyon fain volt, bár extrém látványos hogy ez csak a sztori fele. Játékmenet viszont 10/10, épp milyen kedvem volt annak megfelelően sneakeltem, platformoltam, hekkeltem vagy aprítottam a semi auto shotgunnal, gyakran real time váltva az approachokat ahogy a helyzet alakult.

    Lehet hogy a folytatásnál day1 állok sorba. Kövekező felvonás az "ócsó volt" backlogból az MGS5, meglátjuk mit mutat. Meg behúztam a dirt rally-t VRhoz :)
  • darkSectorxxx #76730
    Elkészült a magyarítás Hellblade.... :)
  • darkSectorxxx #76729
    Vége és brutális volt!
    Éjfélkor lett vége.... :)
  • Ulthanito
    #76728
    Óóó, ha én elemezném, ott leragadnék, hogy egyáltalán az hogy lehetséges, hogy a tévémen mozog valami. :-D Nemhogy NPC-ket, loot-rendszert, fejlődést, stb elemezzek.
  • partizan182
    #76727
    Mindenki máshogy kapcsolódik ki, van aki aki csak bámul ki a fejéből egy film alatt pl, én meg folyamatosan figyelem a kompozíciót, vágásokat, rendezést stb.

    Gamingnél is szoktam erre figyelni: hogyan illeszkednek egymáshoz a gameplay rendszerek, milyen a fejlődési ív, npc-k hogyan viselkednek stb. Te meg csak elmerülsz benne, befogadod ahogy jön, asse baj. Mások vagyunk.
  • Ulthanito
    #76726
    Amikor játszol, a valóság az a valóság, ahogy te érzékeled. Fingod nincs, mi megy a háttérben. Lehet, hogy az a multis ellenfél, aki veled szemben épp lő rád, ott sincs, vagy csak egy bot, te pedig valódinak hiszed.

    Tegnap toltam megint Overwatch-t. Egy percig nem gondolkodtam azon, hogy mennyire van jól balanszolva a játék. Játszottam a magam béna módján, azért lettem egyszer 22 killel második is, lvl 29-en járok, szinte kizárólag Bastionnal tolom, és az a pár kör, amit beleteszek, élvezetes. De nem agyalok azon, hogy mennyit csal a játék a háttérben, vagy mennyit nem. :)
  • darkSectorxxx #76725
    Akkor még keveset is mondtam. :)
  • partizan182
    #76724
    +40 az, csak a kamera 18k. Gazdag ember mulatsága még a VR.
  • darkSectorxxx #76723
    Igen ezeket meg sem akartam említeni...+20k nagyjából.

    más:
    döbbenet ez a cuccos.....

  • partizan182
    #76722
    Plusz kamera. Plusz fagyik.
  • TDC Geronimo
    #76721
  • darkSectorxxx #76720
    Az én részemet megkaphatod, mert nekem nem kell.
    30 pénz engedmény az jónak hangzik, csak az a baj hogy kb 90 marad így is. :)
  • tomi890125
    #76719
    Kettőt kerék!
  • darkSectorxxx #76718
    GS-en van egy cikk a csalásokról a játékokban, pl fps-eknél azt mondták, hogy a tárban lévő utolsó töltények sokkal többet sebeznek!

    ezt írtam kommentbe:

    "Hányan fogják ezekután kilőni a tárjuk legalább felét a multi fps-ekben! :DDDDDDDDDDDDDDDD
    És inkább többször töltenek újra...amúgy ebben van valami, mert a tárat mikor kilövöm több emberre, a végén akár pár golyó megölhet akár 3-4 embert egymás mellett ha betalálom....

    Most Cod WWII-ben is volt többször ilyen. :D

    EZÉRT IS VAN SOKSZOR OLYAN ÉRZÉSEM MINTHA ÉN HAMARABB MEGHALNÉK KEVESEBB TÖLTÉNYBŐL MINT AZ ELLENFÉL....HÁT MERT ÉN KAPOM AZ UTOLSÓKAT! :D"
  • darkSectorxxx #76716
    Olcsóbb lesz a VR. 400 -> 300 euro
  • arty
    #76715
    nekem az MK9 gyanús... nyomom a sztori módot, atombéna vagyok ofc, mégis a sokadik menetben csak sikerül nyerni, miközben nem érzem h ügyesebb lettem volna... persze nem érdekel, örülök, hogy nem kell belevágni a tévébe a kontrollert és mégis megismerem a történetet ;)

    (hasonló dolog, amikor überrealitást vár mindenkit mindentől, holott a devek kitesztelték és adott riöl megoldás NEM. LETT. VOLNA. FUN. vagy csak a legtöbbeknek nem, Ulthanitonak esetleg igen :P )
  • arty
    #76714
    és lám, milyen jól jött volna most hétvégén :PPP
  • arty
    #76713
    ... amit a sony tévéden nem ismerünk, lehet, hogy horror :) (beállítás és firmware függő is tud lenni, szóval ha most kiguglizod nekem h 18ms, azzal még nem vagyunk bentebb! ;) )

    szóval persze hogy számít a difi az input lagban - ha épp van (jelentős)!
  • darkSectorxxx #76712
    2 vége van tudtommal :)

    Azt, hogy HARD on harcoltam, és kurva kemény voltam, de nem mondták, hogy .........

    Spoiler. Ha végigvitted, tudod mit szoptam be, azt hittem én leszek a jani :D
  • partizan182
    #76711
    Nekem a takeaway az hogy sok minden amit korábban készpénznek vettem egy jó játékban:

    - Valódi multiplayer balansz
    - Pixelpontos irányítás
    - Fair harcrendszer
    - stb,

    ... az valójában csak illúzió, egy tonna kisebb-nagyobb csalás megy a háttérben hogy én úgy érezzem mintha ezek meglennének.
  • Ulthanito
    #76710
    Érdekesnek érdekes, nem mondtam, hogy nem az. Csak nem értem a lényegét.
  • partizan182
    #76709
    Kritizátor üzemmódban indultál ma is látom, engedd el nyugodtan, nekem érdekes volt ezért linkeltem, hátha más is mosolyog rajta egyet akit érdekel a game design mint olyan.
  • Ulthanito
    #76708
    Ja, az Xboxomat én ezért eladtam több mint fél éve...
  • Ulthanito
    #76707
    De nekem ezek a csalások nem csalások, hanem ugyanúgy a programkód részei, mint egy normál küldetésé. Szóval nem értem, ez miért ilyen nagy szám. Engem nem érdekel, hogy azért dodge-eolok valakit a Souls-ban, mert ügyes vagyok, vagy mert ha akarnám sem tudnám nem dodgeol-ni. S az sem érdekel, hogy egy kiállás csak 4 milliméterig biztosít ugrást, de a fejlesztők 5 mm-ig még sikeresnek engedik. Ha ez így van, kérdem én, miért nem szabták eleve 5 milliméterre a pallót, és a hatodiknál leesek?

    Ugyanúgy, az is tök mindegy egy játékosnak, hogy egy boss mozgását zene indítja, egy szkript, vagy a játékos karlendítése.

    Értem én, hogy ez érdekesség, de csak a fejlesztőknek, a játékosnak ez mind mindegy.

  • Rage47
    #76706
    Hm én akkor éreztem ezt, mikor Xboxom volt. Mióta megvan a PS4, szinte csak exekkel játszottam és nagyon elvagyok :D Most a Yakuza 0 húzott be, elején fura volt, de a story-t jobban megismerve egész jó cucc.
  • partizan182
    #76705
    A cikk meg a példák lényege hogy az összes játék tele van csomó ilyen kis titkos csalással a háttérben, nem veszed őket észre de nagyon hiányozna ha nem lenne ott.
  • Ulthanito
    #76704
    Hmmm, jobb példákat vártam. Szerintem annak semmi értelme, hogy ha valaki egy peremről elugrik, akkor is sikeresen ugrik, ha elmulasztja az ugrást. Számomra ez nem azt jelenti, hogy a fejlesztők valami segítettek a háttérben, hanem azt, hogy jól ugrottam át. MI értelme ennek? Ha elvétem, haljak meg, ha meg átugrom, akkor ne jöjjenek azzal, hogy valójában nem is ugrottad át. Mert de.
  • partizan182
    #76703
    Lol, nagyon kemény példák:

    Favourite Game Tricks

    Kedvencem a zenére támadó Dark Souls Bossok, meg a Gears of War Multiplayer Noob Quad damage módosító.
  • Ulthanito
    #76702
    Hmmm, ennek csak egy vége van. Mit szoptál be rajta?
  • darkSectorxxx #76701
    Megvan, annyit értettem ami kellett, aztán meg lesz magyar nyelv pc-n illetve a részletek elolvashatók.

    Csak annyit mondok. A murva anyját.... :D
    A végét illetően. Beszoptam.

    Amúgy kb a felétől nagyon kiszámítható volt a cucc.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.04. 09:23:10
  • Ulthanito
    #76700
    Hétvégén beállt a gaming krach: nem volt mivel játszani. Mass Effect kivégezve, Horizon kiplatinázva, az Ezio trilógiából az ACII kivégezve, de annyira megutáltam közben, hogy a Brotherhood-ot félbehagytam. DaS 3 DLC-re várok akcióban, még a DaS 2-höz sem volt kedvem, pedig nemrég újrakezdtem.

    Így hát csapattam egy kis Overwatch-t (mondjon bárki bármit, az a játék nagyon össze van rakva), de meguntam azt is pár kör után.

    Így hát olvastam helyette.

    Ez már a vég?


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2017.09.04. 08:09:34
  • Ulthanito
    #76699
    Darky, akartam írni korábban, hogy a Hellblade-et csak az tolja végig, aki ért is angolul. Kifejezetten lényegesek benne a párbeszédek, aki anélkül ment végig rajta, hogy nem értette, az nem is játszotta végig a játékot.
  • Ulthanito
    #76698
    Tegnap kinéztem álmaim tévéjét, egy 65 collos OLED tévét. Jelenleg 800 ezer forint az ára, két év múlva lesz az 400, is akkor beszállok. :)
  • darkSectorxxx #76697
    Uncharted The Lost Legacy part 2

    Hellblade vége, egészen tűrhető volt.
  • TDC Geronimo
    #76696