121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #76776
    Hu:

    Wildlands - 12.000ft (Free Trial)
    Wildlands Gold - 18.000ft
    Wildlands SP - 9.000ft
    Rainbow Six Siege - 6000ft
    Rainbow Six Siege Completed - 16.500ft
    Rainbow Six Siege Gold - 10.500ft
    Rainbow Six Siege Year 2 SP - 7.500ft
    Far Cry Primal - 6.000ft (4800 +)
    FC Primal Apex - 7.500ft
    For Honor - 9.000ft
    For Honor Deluxe - 10.500ft
    For Honor Gold - 18.000ft
    For Honor SP - 9.200ft
    For Honor Digital Deluxe Pack - 2.150ft
    AC Syndicate - 4.500ft
    AC Syndicate Gold - 6.000ft
    AC Syndicate SP - 3.100ft
    Watch Dogs 2 - 8.300ft (Free Trial)
    Watch Dogs 2 Deluxe - 9.000ft
    Watch Dogs 2 Gold - 15.000ft
    Far Cry 4 - 4.500ft (Free Trial)
    Far Cry 4 Gold - 6.000ft
    Far Cry 4 SP - 3.100ft
    Far Cry Primal + Far Cry 4 Bundle - 7.500ft
    Division - 5.500ft (Free Trial)
    Division Gold - 10.500ft
    Division SP - 5.500ft
    RB6S + Division - 10.500ft
    Assassins Creed TRIPLE Pack - 10.500ft
    Trial Fusion - 2.150ft
    Trials Fusion SP - 1.550ft
    Call of Duty Modern Warfare Remastered - 9.000ft
  • darkSectorxxx #76775
    Us:

    Dark Souls 3 SP - 15$
    Dark Souls 3 - 24$
    Dark Souls 3 Deluxe - 43$
    Project Cars Completed - 16$
  • darkSectorxxx #76774
    60$ pre-order játék, most ha veszitek. :D
  • darkSectorxxx #76773
    Zavvi
    Flash Sale!!!!


    Csak jelzem, hogy a régóta ilyen jó árfolyam nem volt miatt most megéri körbe nézni!!!!

    például..... 45 font = ~14000 - 14500 ft

    Vásárlás indul!

    A Crash figurám így kb 2000-el olcsóbb lesz ha szeptember 22.-éig marad ez a helyzet. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.10. 15:23:01
  • unrealnoise
    #76772
    Persze, tudom, én is támogató voltam a pCars 1-nél, és tudom, hogy oda is meg volt ígérve ez+az. Teljesen jogos észrevétel, de attól még örülök, hogy nem kukázták a dolgokat, azért lehetett vele meló bőven, itt nem egy fajta széria van, hogy egyszer belövik, aztán kész. :)

    A Forza karrier szvsz borzasztó. :/ Toltam a 2. a 3. a 4. és az 5. részt is (havernál a 6-at is.), a gond az volt, amelyeket már sokszor mondtam, hiába a körítés, a változatos autók, etc, meg a sokféle esemény, darálás az egész. Nem volt pontrendszer, nem volt időmérő, nem volt semmi. (Persze most lesz pontrendszer, és hát talán ennyi.) Tényleg nem kívánom ma már vissza. A Project Cars 2 szvsz karrierben is változatosabb és jobb lesz, azért eszméletlen feeling ám, amikor egyszer havas tájon mész valami tesztvezetésen időre, utána valami road pálya, aztán valami klasszikus Monza, vagy Spa, aztán valami ovális őrület... Tudjuk, hogy a Forza pályakínálata nem olyan széles, és éghajlati övek terén sem érint majdnem mindent. Cserébe viszont ott van a rengeteg autó, és a brutális minőség.

    Az F1 2017 valóban nagyon jó lett, örülök neki, de nem vettem meg, mert annyira nem szeretem ezeket az autókat vezetni. :( Majd egy kicsit olcsóbban talán benéz. És nagyon jó látni, hogy gameplay és funkciók terén is nyitottak, az a brutálisan részletes fejlesztési rendszer nagyon állat, tényleg nagyon jó lett.

    Amit hiányolok még a Forza-ból és a GT-ből, meg a pCars-ból is, az az, hogy nincs tétje a törésnek. Oké, online van (pCarsban és GT-ben, de csak profil szintjén), nagyon jó lenne offlineban is valami HC mód, ha pl időmérő összetöröd magad, akkor annak annyi is volt, se restart se semmi, futamon szintén ugyanez, sőt, tökjó lenne, ha ezek a törések, hibák adott esetben a következő pár futamot is befolyásolnák, vagy pl a csapatvezető nem fogadná el a szar eredményeket és kirakna...

    Remélem ilyen okosságok lesznek majd, nyitnak, lehet tanulni az F1 szériától is, sőt, azt még tovább is lehetne gondolni. Tovább is kell majd, mert egyébként milyen újdonságot tesznek majd a pCars 3-ba?

    Amit amúgy nagyon várok, az a GTR3. Nagy a kuss, gondolom jövőre jön ősszel vagy nyáron, egy nyári premier lehet jobb lenne neki. Gondolom azért is lehetnek csendben, mert most itt a nagy hármas, majd később durrantanak. :)

    GTR2 a mai napig az egyik legjobb autós élményem, a Nascar 2002 és 2003 mellett. :) Az biztos, hogy unatkozni nem fogunk...
  • Totti5
    #76771
    "Nem, végtére is megcsinálták a fullos animációt a boxutcában"

    Ebben nekem az a szomorú, hogy a PCars1 zárt fejlesztése során még megjelenés közeledtével demózták! hogy nemsokára lesz benne. El lett húzva a mézes medzag, aztán maradt a pofáraesés, mert ahogy kijött az első rész nagyon hamar már indult a koldulás a 2hoz és az lett a prioritás az első rész meg lényeges dolgokban a legzavaróbb dolgokban sosem fejlődött emiatt. Így box anim is az enyészeté lett, hiába volt már szinte kész.

    FFB, AI, online rendszer ( mondjuk ez nem érdekel ), gumik/évszakok nem tudom milyenek, majd ha játszottam és éreztem kitapasztaltam akkor. AI állítási lehetőségek, jobb AI csak potitívum, hisz az elsőben gyatra volt ( F1 2015-16-17en nevelkedek, ott meg parádés ( nem hibátlan, mert olyan és sosem lesz tud balfasszégokat is csinálni, néha!), ehhez képest a Carsban a pályán kívül kanyart levágva előztek, meg löktek ki... volt mit fejleszteni na, nagyon sokat )

    Meglesz a piaci szelete mindegyiknek. Kétlem hogy a Cars 2ben olyan összetett és sokoldalú, élvezetes karrier lesz mint egy Forzában ( F1 2017ről nem is beszélve, azok teljesen megőrültek olyat hoztak össze ), viszont lehetőségek terén a Cars 2 lesz a nyerő és nagy fegyvertény a VR is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.09.09. 10:35:06
  • unrealnoise
    #76770
    "Azt viszont szomorúen látom hogy túl nagy fejlődésen nem esett át."

    - Nem, végtére is belepakoltak egy komplett iRacinges rendszert az "online alá".
    - Nem, végtére is végre lehet majd online bajnokságokat tolni.
    - Nem, végtére is teljesen átdolgozták az UI-t.
    - Nem, végtére is kapott egy csomó új pályát, így pedig már közel kétszer (!) illetve háromszor (!) annyi virtuális aszfalt van a játékban, mint a másik két nagy játékban. És a pályák száma sokkal fontosabb, mert így adott esetben Pcars 2-ben le lehet nyomni egy rövid Nascar bajnokságot, ami pályák nélkül elég nehéz lenne...)
    - Nem, végtére is tök jól belőtték a kontrolleres irányítást és az FFB alapjáraton is élvezetes, használható
    - Nem, végtére is egy csomó pályán javítottak, textúrákat cseréltek le, stb.
    - Nem, végtére is a HUD is egy csomót fejlődött, a szektor idők és adatok kijelzése pedig egy szimulátorhoz hűen részletes.
    - Nem, végtére is megcsinálták a fullos animációt a boxutcában
    - Nem, végtére is megcsinálták talán elsőként az évszakváltozást
    - Nem, végtére is az AI erőssége mellett az agressziót is lehet állítani.

    De ha akarnám, naphosszat is sorolhatnám. De persze alig fejlődött, keveset fejlődött. Kár, hogy ezzel ellentétben két rész alatt szinte majd minden téren lelépte a Forza-t, és a GT-t. Van amiben nem, de egy csomó téren igen. Kár, hogy folyamatosan egy-két negatívabb dolgot hangoztatsz, a fentiekről meg szinte tudomást sem veszel.

    Nem azzal van bajom, hogy nem isteníted a pCARS 2-t, csak iszonyú bosszantó állandóan ezzel találkozni... Ha ennyiket fejlődött volna korábban a Forza meg a GT két rész között, messze nem itt tartanának, mint ahol jelenleg.

    Egyébként korrekt amit mondasz, a "konklúziód" viszont a fentiek tükrében érthetetlen. A GTS nagyon szépen fejlődött, nálam is vásárlós lenne, de nagyon fapad még az online rendszer alatta (ott voltam, nyomtam), pedig arra van kihegyezve az egész. Plusz mivel a pCARS 2 is hasonló rendszert kap, nem is tudom megérné-e nekem a játék. Vagy játszanék-e vele eleget.

    Egyébként az iRacinges rendszer másolásával baj is lehet, pláne a szervezett online futamok terén. Az iRacingben is ment ezer felé a nép, aztán egy csomó olyan verseny is volt, ahol nem jött össze az elegendő versenyző a hivatalos futamhoz. GTS-nél ez a 20 pálya kezdetnek nem is rossz, lehet itt a több nem is feltétlen lenne jobb. Tényleg az a kérdés, hogy az egész hogy lesz lebonyolítva. Óriási kétségeim vannak, mert ez lehet nagyon jól is csinálni, meg szarul is.
  • darkSectorxxx #76769
    Megvan, vége....
  • darkSectorxxx #76768
    Hellblade Hard fokozaton felirattal 2. rész.
  • darkSectorxxx #76767
    Inkább ID-vel fix 60 gyenge gépen is, mint a másikkal a nem 60.. :D
    Nem véletlen marad ez, nincs a sok gyökér effekt, ami csak elsőre jópofa aztán utána mikor rátérsz a játékra hogy már a gameplay érdekel csak, akkor ez szóba se kerül.

    Ha egy multiban valaki a látványon túllendül, na akkor tudod élvezni igazán, amikor már az sem érdekel ha pálcika emberek vannak, az a jó cucc. :)

    A látvány a kampányba jó, legalábbis ez a BF-es, amikor minden lencsefény szétkúrja az ember szemét, de irreálisan szétkúrja. :D

    Látványban lehet van 3 generáció is, de gameplay-ben nem, sőtt a BF-ek manapság inkább közelítenek a cod-hoz, most meg a cod hozza be ezt a war-os témát, amivel kb ugyanoda jut az összes ilyen shúter, már csak izlés fog dönteni.

    CoD-ban amúgy nincs akkora baj a látvánnyal, a karakterek pl nagyon is jók benne, a környezet ami talán pont elég, semmi extra.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.07. 17:03:53
  • mucsácsó
    #76766
    +1

    örülök, hogy valaki jól tud szórakozni vele, de most hogy kijött a BF1 Tsar DLC, így most méginkább rájöttem, hogy kb. csak 2 generációval van lemaradva a CoD-széria a BF-hez képest, de úgy minden téren... :D

    gyalázat, pedig én vártam a WW2-t, de még jó, hogy kipróbálhattam én is a bétát... nekem nagy csalódás volt az egész :(
    kíváncsi vagyok, hogy még hány év(tized)nek kell eltelnie ahhoz, hogy kukázzák ezt a förtelmes enginet (Quake 3 trololol) és annak sajátosságait... pl. egy idTech 6-tal odabaszna egy CoD igencsak, csakhogy azt sose adja ki a kezéből a Bethesda :P
  • darkSectorxxx #76765
    Hát ezt nem tudom megcáfolni, mert valóban a sima tdm, meg ezek nem tudnak már lekötni, de ez nem csak a cod-ra igaz amúgy nálam. :)
    Viszont ha sok map-on kapnám ezt a mod-ot, ellennék vele ha ubi szezon lenne.

    1 nagy gondom van mindezzel....

    A kezdési pont nem jó.
    Ahol a támadók indulnak, a határvonal annyira szarul van megoldva, hogy a védők simán odajöhetnek az orruk elé és ott tarthatják őket a kezdési pontnál.
    Nem egy esetben volt ilyen, szinte elindulni sem lehet ha beszoritanak, nemhogy a házba bemenni a rádióhoz.

    ezen a pályán ez nagyon nagy probléma szerintem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.07. 14:09:25
  • Ulthanito
    #76764
    A sztorija miatt érdekelt volna. Ha nem tolom a bétát, és nem förmedek el ettől a 10 évvel ezelőtti színvonaltól és látványvilágtól.
  • Tatyla
    #76763
    Az a baj csak ez a játék mód meg esetleg a domináció ér valamit...
  • darkSectorxxx #76762
    Call of Duty WWII

    A beta alapján egy biztos. Rég szórakoztam utoljára ilyen jól multiban, nagyon fasza.
    Ez pedig a WAR mód miatt volt, fontos a csapatmeló ebben a módban.

    Tiszta Team Fortress 2 , csak ott egy robbanó töltet volt sineken....

    Nagyon élveztem a beta-t.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.07. 13:33:27
  • Ulthanito
    #76761
    Jesszum pepe.

    Nem biztos, hogy kell ez nekem. Majd közvetítem. :)
  • darkSectorxxx #76760
    +1 :D
  • darkSectorxxx #76759
    Alap, utána meg eladod. :)

    Az durva, hogy ebben is van fullos MULTI.

    És nem értem a vinyón miért van külön, ha egyszer fent van a 2 játék miért nem települ egymásra?
    Így külön 100-110GB helyet foglalnak....
  • LBandi77
    #76758
    Bugyit felkötni,100+ halál alap,kontrollert is vegyél egyet tartalékba.
  • Ulthanito
    #76757
    Szerintem a hétvégén behúzom én is.
  • Ulthanito
    #76756
    Na, ennek örömére jelezze az, akinek van egy felesleges eladó lemeze. Tisztességes áron beszállok.
  • darkSectorxxx #76755
    Uncharted The Lost Legacy

    Tetszett nagyon, mindent tudni róla már. Szép, jó, nagy, minden....
    Az első terület azonnal megmutatja mennyire nyílt lehet egy ilyen játék.

    Ami nekem marhára tetszett, hogy egyrészt az Uncharted 2-nek próbáltak kicsit odatenni egy lapáttal a játék végén.
    Másrészt, a mobiltelefonos játékról is megemlékeztek 3 kiváló logikai, ügyességi résszel. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.07. 09:16:12
  • darkSectorxxx #76754
    Lassan elérek a Das 3 dlc-hez és tudom folytatni. Csak még 1-2 apróságot kell pótolni. :)
  • Ulthanito
    #76753
  • Totti5
    #76752
    PCars 1-et alig toltam megjelenés után ( előtte zárt alfába, bétába beletoltam közel 70 órát, de ahogy megjelent és minden maradt kb olyan mint volt megjelenés előtt 1 évvel jó ha 7 órát ment ). Viszont ez az a játék amit nagyon szeretnék VRben nyomni a jövőben. Azt viszont szomorúen látom hogy túl nagy fejlődésen nem esett át. Kicsit jobb hangok, de még mindig generikus az elsőből átültetett alaphangok, melyek ott sem voltak túl ütősek, egyes autónál rosszak és zavaróak is. Ha már van VR support fullos belső nézet, nem értem hogy miért nem nyúltak a kormány kéz animációhoz, ami 900 fokon elég béna amikor elengedi a kormányt illetve ha már a botváltó megvan csinálva, akkor a kormány pillangó animáció miért nincs... ha már csilli villivel is van reklámozva, mert hát az van benne, az eső a szélvédőn miért nem néz ki jobban, ebben a leggyengébb az összes autós közül.

    Visszajátszásban nincsenek hangok keverve, autó orrából és seggéből is ugyan úgy szól. ( elég megnézni egy GT Sportot, hogy milyen amikor ez jó! ). Hangok terén a GT Sport simán átugrotta a CARS-t.

    Nyilván megveszem, mert autós, de kár hogy az SMS nem tud fejlődni és ilyen apróságok, melyek az első rész után már nem azok nem javítanak és fejlesztenek.

    Az optimalizálásról nem is szólva ami rémes volt X1, PS4en és PCn sem valami jó.


    GT Sportot majd, ha lesz megint PS4 Prom, de ahhoz kell kormány + mivel ez az tartalomban sovány rész lett az aktuális Jamaucsi álma a fullosabb GT6ból kiindulva ez még jobban agyon lesz peccselve és tartalommal bővítve, így az ráér jövő ilyenkor.
  • darkSectorxxx #76751
    Hellblade Hard HUN P1
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.06. 20:38:52
  • darkSectorxxx #76750
    Akciós lombseprű a teszkóban. :)
  • LBandi77
    #76749
    Gran turismo,nagyon talán pcars2.
  • Alex2
    #76748
    Hello, ma vettem egy joy-t a masik melle hogy ketten lehessen tolni haverokkal, de nem igazan tudom bekonfiguralni hogy a kettot egyszerre erzekelje, hanem quest be tudtam igy de sajna igy meg azert nem a legjobb, valami mas megoldas? :/
  • TomStorm
    #76747
    Project Cars 2-t sokkal inkább(sőt ezt meg is veszem) mint Forza 7 vagy GT sport.
    Utóbbi kettőért biztos nem adok pénzt.

    Fifa 18 helyett most lehet PES lesz
  • Totti5
    #76746
    Forza 7 digit term. minden bizonnyal az ultimate lesz, s mivel Play Anywhere PCn is tudom majd tolni kormánnyal.
    Fifa 18 digit, felesbe.
    PCars 2 digit steam.

    A többi lemez / Game Card.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.09.06. 14:50:04
  • Kandurex
    #76745
    AC Origin, Battlefront
  • arty
    #76744
    forza7 előrendelve, digitben
    wolf2 is szinte biztos vétel, de ott azért 1-2 rivjút elolvasok a buy gomb előtt. lemezen, mert valszeg eladom majd játszás után
    AssCreedOrigins esetleg, ha jut rá időm (nemfog). ez biztosan lemezen, első rész lesz, amit ps4en játszok majd, esetleg ha lesz olcsó pécés kupon, akkor digitben, talán

    amúgy meg a végtelen backlog felgöngyölítése zajlik majd....
  • TDC Geronimo
    #76743
    dzsátubén :y
  • Totti5
    #76742
    A konzolos MP3ba, vagy a rendes minőségben?
  • Totti5
    #76741
    Wolfenstein 2, AC Origins, Fifa 18, Project CARS 2, Forza Motorsport 7, Super Mario Odyssey, Mario + Rabbids Kingdom Battle
  • TDC Geronimo
    #76740
    Tegnap belehallgattam destiny 2 ostbe. my god. Ha hallottál már epic soundtracket.
  • Ulthanito
    #76739
    Én korábban day 1 vettem mindent, amit lehetett. Aztán rájöttem, hogy a legnagyobb baromság, amit gémer elkövethet. Egyrészt, mert a játék ilyenkor szinte mindig félkész. Kell hozzá 4-6 hónap, hogy javítsák a hibákat, Másrészt, gazdaságilag irracionális teljes áron venni, pláne digitálisan játékot. Pár hónapot kell csak várni, és a felére lemegy.

    Pedig szerencsére megtehetem, hogy megvegyem 18k-ért azt a játékot, ami érdekel, de már egyet se veszek. Inkább várok.
  • Evoluti0N
    #76738
    Majd meglátjuk. Sajnos nem szokásom sokat várni a játékokra. ¯\_(ツ)_/¯
    Persze, ha valami nagyon bugosan jön ki, vagy kismillió kivágott contenttel, azt nem veszem megjelenéskor. Különben se szoktam semmit se day 1. Inkább day 2 vagy 3.
  • Ulthanito
    #76737
    De ugye egyiket se day 1, hanem majd fél év múlva, fullra peccselve, harmadáron a tavaszi akcióban?