121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #76856
    Mittuomén, állítólag egybe kiadják dobozosan ezt a 2 classic-ot. :D
    Vagy rosszul lettem informálva?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.13. 22:05:55
  • arty
    #76855
    ezen mit kell nézni?
  • darkSectorxxx #76854
  • arty
    #76853
    sok játék 30fps, emellé kontroller "nagy" deadzone-al... nem akkora para, mint mondjuk amikor egérrel nyomod a 144hz-es monitoron ;) (nem mintha utóbbit tudnám milyen vagy akár csak ki is akarnám próbálni... persze, hogy aztán a 60fps se legyen "elég", az kénemég :D )
  • csgj
    #76852
    Nem akarok pro lenni, és az akkor sem menne, ha 19 ms lenne az input lag. :D De amúgy is inkább PC-n multizom, csak lehet, hogy lesz majd egy-két ps4-es játékom is, amin multiznék. De nem versenyszinten meg ilyesmi...
  • Ulthane
    #76851
    Semmi sem tart örökké, lesz majd új bohóca az internetnek.
  • arty
    #76850
    szingliben, gamepaddal a 40 nem probléma - afelett pedig már izlés és képességek kérdése (pláne multiban)
    ha multizol és prő akarsz lenni (vagy annak hiszed magad), akkor viszont meg kell barátkozni a dimmingel....
  • j0nNyKa
    #76849
    igen én is így vagyok vele, és mondjuk ezzel a hozzáállással talán mindegy is, hogy 5ezer egy játék vagy 15 - arra az évi 3-4re igazán nem számít :)
  • Tikal #76848
    mi fizetjük a te olcsó PCs játékodat :)
    Persze azt ne felejtsük, hogy az olcsó játékokra meg úgy rá kapnak egyesek, hogy a többszörösét költik el mint a konzolos. Csak nézz be a hörcsög topikba, a legtöbbjüknek 1000-es nagyságrendű katalógusa van Steam-en, aztán játszottak vagy 15-tel :)

    Én csak azt veszem meg digitbe amibe tuti beletolok 50+ órát, de inkább 100-at. Ha kijön egy Uncharted akkor megveszem day1 egy hét alatt lenyomom aztán megy is apróra és került az egész pár ezer forintomba.
  • csgj
    #76847
    Itt azt írják, 40 ms alatt jó az input lag. A Samsung KU6072-n (a tévémen) PC módban kb. 36 ms, game módban 19, de hát az a global dimming miatt nem jó.
  • Tatyla
    #76846
    Lemez, ezért lehet tovább adni ha végig játszottad, már aki lemezest vesz mert nekem pl egy sincs de van vagy 300 digitális, amitől nem szabadulsz :/
  • j0nNyKa
    #76845
    lehet, én még nem is hallottam rossz tapasztalatról, meg nem is volt nekem se
    viszont olyan már volt hogy dobozos verzióból ki volt lopva a kulcs :) nemtom ps4nél ha jól sejtem nincs kulcs, csak.. mi, telepítő lemez? mi van a dobozban amit megvesztek?
  • arty
    #76844
    napokban "szarakodtam" vele - a lényeg, hogy KONZOLON kell a Hong Kong-i accot kreálni a már megkreált email cím mellé. kb ennyi a trükk.
    utána a feltöltőt ugyan úgy veszed, mint az US acchoz valót, akár weben is redeemeled, veszed a cuccokat.

    és a HK storeban akadnak kincsek (Sega Rally Online Arcade pl már csak ott létezik e világon :) ps3 éra játéka, más store-k már évek óta nem árulhatják)
  • arty
    #76843
    allkeyshop és tsai - szürkék. szerencsésebb esetben azért olcsóbb, mert valami harmadik világbeli országban a dobozos kódot árulják és azt steamre regeled és régiómentes -> örülsz
    rosszabb esetben lopott hitelkártyával vett és továbbadott kulcs.
    legrosszabb esetben - ha letiltják a kulcsot és elveszik a játékod - vissza se tudod szerezni a pénzed. ez pl akkor kellemetlen, ha vásárlás után mondjuk 8 hónappal kapod a steam üzenetet, miszerint a játékot eltávolították az accountodról...

    hóm -> ketten használjátok 1 account játékait (de lehet h csak a béna szerkesztgetésem miatt volt érthetetlen)
  • n000rbi
    #76842
    2018-ban visszavonul a fake Kaz twitter account
    Kár érte, sírtam a bejegyzésein.
  • Ulthane
    #76841
    Lárifári, akkor is flame. :)

    De amúgy szerintem az ilyen flame bőven elfér egy ilyen topikba, kell a kérdőjel, a vélemények ütköztetése, az tartja életben a topikokat.
  • j0nNyKa
    #76840
    ne kívül keresd hanem belül
    /deep
  • Ulthane
    #76839
    Keresem a fórumszabályzatot, még nincs meg.
  • j0nNyKa
    #76838
    ha el tudod adni ezt flame-nek, én kirakom magam eskü :)
  • Ulthane
    #76837
    Ha nem hagyod abba a PC-s flamelést, szólok a modiknak.

    Just to be fair. :-p
  • darkSectorxxx #76836
  • j0nNyKa
    #76835
    oké, 7500 az már bőven korrekt ár pcn is
  • Tatyla
    #76834


    Harmadik kör után első lettem
  • csgj
    #76833
    Még egy tévés kérdés: Szerintetek mennyi input lag a maximum, ami elfogadható? (Ami multiban is rendben van.)
  • davidka003
    #76832
    Star Wars: Battlefront season pass ingyenes.
  • darkSectorxxx #76831
    Day 1 viszonylat, aki kevésbé tudná pc-n mik vannak, egy példa a Shadow War-hoz, pc-n kulcsokban 30 euro szokott lenni az olcsó.
    Ugye 60 dollár ps-en, ami 30 dollár megosztva, azaz..... 99%-ban a helyzet ez lenne ha utánanéznénk: 2 személy esetében: 30 dollár (PS4) vs 30 euro (Steam)....
    Én legalábbis ilyen árakat szoktam látni.
    Szóval 2 emberre nézve effektíve majdnem hogy árban olymindegy, hogy hol akar játszani, max PC-n a 30 euro-t meg tudja mókolni 30 dollárra, és akkor meg mint 2 tojás.

    Vagyis jelen esetemben pl day1 játékosként, full mindegy melyik platformot választanám. :)

    De ez már nagyon részletekbe menés. :D
  • darkSectorxxx #76830
    ////
    csak így érdekességképpen, most beszélgettek a Battlefront első részéről Origin-en.
    5euro volt
    na ps-en 10 dollár, vagyis 5 dollár megosztva, ami a valuta miatt olcsóbb mint az origin amúgyis nevetségesen olcsó 5 euros cimkéje....
    Erre írtam, hogy ez bonyolultabb, amit könnyebb összenézegetni esetleg, az a day1 téma, ott nincsen kec-mec.... :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.12. 18:05:23
  • Evoluti0N
    #76829
    Kiwamit nem játszod? Én most azt tolom és jóféle. Mondjuk érződik rajta, h eredetileg ez volt az első rész és sok mindenben nem annyira kidolgozott, mint a Yakuza 0, de annak ellenére jóféle.
  • darkSectorxxx #76828
    Ja azt tudom, de 2 játékot ugyanabból a játékból ugyanakkor pre-order-be tuti nem találsz, ez nagyon kizártnak vélem, ami azt jelentené, hogy egy full új játékból darabonként 3750ft-ért (Csak mert nekem most 7500ft-ra rúgnak darabonként sacperkb a day 1 gémek) kellene találni Ennyire ott sem jobb a helyzet.
    Van néminemü eltérés, ebben igazat tudok adni, esetenként, de a 30 euro-t egy pre-order-ért elkérnek ott is.

    Ha meg eksön, lejárt játékokról beszélünk, az necces mert a sale-kban PS4-en olyan árak vannak, hogy sokszor még akkor sem jön ki....:D

    De igen, erre gondoltam, körülményektől függ, de általánosítani nem lehet sajnos.
    Pre-order-ben pláne nem.
    De ha nem is a felét nézzük, hnema magyarba veszel 21k-ért játékot ps4-re egyedül, 21k-ért pc-n akkor sem nagyon találni 2 darab előrendelős day1 játékot....lehet közel van, de a duplája nem. :)
    Vagy lehet 10500ft alatt vannak day1 kulcsok itt-ott, de akkor még csak 2-nél tartunk, és ebből az összegből azt írtad 4-et lehetne venni. :)

    Ha Bundle-t nézzük, amiben 1 dolláros áron vannak játékok, azzal semmi nem tud versenyezni, de azt meg is kell várni.

    De ettől független, értem mire mondtad és tény, hogy pc-n minden olcsóbb, ez nem is vitás.
    Konzolon, csak konzol viszonylatban olcsóbb. (kivéve ezt a speckó esetet, hogy US megosztás = 7500)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.12. 18:02:11
  • j0nNyKa
    #76827
    igen viszont én pcn nem ilyen megosztósdiról beszélek, hanem hogy vesztek 2 külön példányt 2 külön accountra 2 külön gépen tolva aztán hajrá
  • darkSectorxxx #76826
    Egész pontossan.

    PS4:

    - 2 ember tud egyidejűleg játszani

    Xbox

    - Xbox 2 ember tud egyidejűleg játszani
    + elméletileg amennyi win10-es van (ezt még nem tudtam tesztelni)

    Steam PC:

    - Felváltva amennyit felveszel (de egyidőben családban 10, utána váltogatni kell a profilokat) tud játszani. (Mondjuk ez igaz konzolra is, némi állítgatással)

    Vagyis ha így nézzük, mindenhol van megosztás.
    Konzol nyer mert egyidőben képes 2 profil menni. Pc viszont váltva 10 vagy több.

    Akit jobban érdekel, elmondom pm-be, de röviden ennyi. :)
    Ezért mondtam, körülményektől függ.

    1 játékot lehet konzolon és pc-n is végtelen más profillal használni, DE állítgatás nélkül zavartalanul, egyidőben, csak ezeket: PS4+PS4, XBox+XBox vagy Xbox+Win10....

    Csak azért, ha elmélkedtek, e szerint tudtok árakról beszélgetni. Igazából nincs verseny, ha egyidőben játszhatóságot nézzük.
    A másik esetben meg nincsen korlát, ha van bizalmi csoport. ;)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.12. 17:42:03
  • darkSectorxxx #76825
    Nekem megfelelt a csikozást kivéve, de azt megoldottak utólag. ;)
    Fps ügyben hallottam, hogy nem volt atomstabil, de engem ez a része nem is zavart. Inkább a bugyuta animációk, meg ahogy lő a pisztolyával.
    Hát lehetett volna jobb.
  • j0nNyKa
    #76824
    nemtom mennyibe fáj (se pcre se ps4re), itt 30 ojróért látom
  • Ulthane
    #76823
    Ez hülyeség, max az indie szarokat...

    Vegyél majd két Evil Within 2-t PC-re megjelenéskor a hómolt árból. Sose fogsz.
  • Rage47
    #76822
    én ennek örülök, remélem AAA gyártók is csinálnak majd ilyen játékot
  • j0nNyKa
    #76821
    úgy mondjuk fasza
    csak tényleg az a fura hogy -minimális itt szerzett infók alapján- még a párosan vett ps4 árából is simán veszek 2 pc játékot.. át vagytok ti baszva
  • Ulthane
    #76820
    Nekem van egy barátom, ő is konzolbeteg, mint én. Nagyjából ugyanazokat a játékokat kedveljük, így értelemszerű, hogy féláron vásárolunk. Mindig megbeszéljük, hogy melyiket éri megvenni, melyiket nem, nézzük akcióban, és ha egyeterétünk, már veszem is meg. Nem másnak veszem a játékot, hanem magamnak, és elfelezzük a költségét.

    Totál megéri.
  • TDC Geronimo
    #76819
  • TDC Geronimo
    #76818
    100 players. One giant map. Last player standing wins. Fortnite Battle Royale comes to PS4 Sept. 26

    jönnek a pubg copyk
  • j0nNyKa
    #76817
    oh i see - tudtommal pcn ilyet nem tudsz csinálni, szóval oké, ebben "nyert" a ps4
    csakhát látható hogy a ps4es árból veszek 2 pcs példányt :) meg mondjuk nemtom, nálam speciel nem lenne kihasználva ez a hómolás dolog, én magamnak veszem a játékokat aztán keziccsókolom

    ti használjátok? gyereknek barátnőnek kutyának macskának? vagy hogy kell ezt elképzelni?