121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #76896
    Hát a frissítés, nem megy automatikusan, nekem kell okézgatni, hogy akarom frissíteni a gépet, holott nem cseszekedésből, de ez olyan mintha lenne választásom, mivel amugyis frissítgetni kell a rendszert a stabil működéshez, nem értem miért nem csinálja meg önnmaga a gép...
    Miért vár rám. :D
  • Tikal #76895
    miért?
  • darkSectorxxx #76894
    Nagyon jól haladtál.

    Ha folytatod:
    Erdőbe vissza -> Abyss Watchers -> átfutsz a csatornán -> easy King Boss - Valley -> át a hídon, követve az utat, bornfire -> tovább allul a bal oldali csatorna, fel Pontiff -> tovább fel -> Sellőlány -> vissza a híd alá, egyenesen tovább a nagy épületbe, le a mélyére -> bornfire -> balra tovább Óriás buta easy boss -> Vissza Dragon Slayerhez, a könyvtárba, fel -> Geci prince..... Irány a 2. DLC, ha ezt túlélted! :)
  • darkSectorxxx #76893
    Jó tudni, hogy a prologue nélkül semmit nem ér a multi alapú Destiny 2, most viccelsz ugye?
  • Totti5
    #76892
    Mármint a játék legfontosabb része nélkül?! he? anélkül ami a Destiny?! akkor meg minek veszi meg valaki, ha nem akarja játszani.
  • darkSectorxxx #76891
    Mondjuk ha igaz, hogy a kampány nélkül nem enged més módba menni, az télleg fos megoldás.
  • Totti5
    #76890
    Mennyi órád van benne? az mitől valid hogy fél percben leidiótáz mindenkit, aztán szinte alpári mód előadja a nagy mocskot. Játékról semmit nem tudunk meg, csak azt hogy neki semmi köze ahhoz ami a Destiny és nem érti hogy mi ez a játék, mert valami mást keres benne, ami a Destiny 1ben sem volt meg ebben sincs és a 3ban sem lesz meg. Játszon majd Wolfenstein 2őt, abban benne lesz...

    Ez az ember nem kritikát csinál hanem pénzt keres ebből, ez a videó egy clickbait mocskolódás és nem pedig kritika, se nem teszt.

    Tényleg ez egy követendő példa, ezt kellene hallagatni? ezt?!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.09.16. 16:14:43
  • Kandurex
    #76889
    Egy valid kritika. Kár, hogy ilyenből kevés van. Mindig minden 80% vagy több...

  • Totti5
    #76888
    Csak azt tudják eladni, amit mi megveszünk. Semmi mást.
  • darkSectorxxx #76887
    Nem egyszerű =/= sok munka + pénz.

    Értem hogy nehéz, nem is mondam hogy nem, de ahhoz képest, amit jelent, akár egy pályával vagy karakterrel több elem beszerkesztése a játékba, attól nem biztos...
    Hiszen tudtommal ezek kódok, nem tartalmak.
    Ha érted mire gondolok, veszel a játékba mondjuk egy arany fegyver, ez a fegyver a játékba elérhető. Az hogy te 3000ft-ért előre megveszel egy arany fegyver, ott max a kód müködése beillesztése a feladat, nem kell a fegyver megalkotni a tulajdonságait, animációkat stb.
    Csak "egy szar kapcsoló"

    Mondom ezt naívan.

    A mérték a lényeg, ettől mi lenne a játékban jobb? több? max a játék tesztelésére lenne több ideő ezáltal, a hibakeresésre szerintem, de hogy tartalmi pluszt beletenni, az soksok ilyen microért cserébe lehetne szerintem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.16. 15:42:42
  • Kandurex
    #76886
    [fejét fogva elszalad]
  • Totti5
    #76885
    Pénzből élnek, minden fillért meg kell ragadni, ha lehetőség van rá és adott egy egyszerű modell. Ezt nem a pálya desinger és a story iró csinálja... semmi köze ahhoz hogy a fejlesztők mennyire alázatosak. Mert Ők mindig azok, hisz éveket töltenek el egy produktummal és a képességeikhez mérten a legjobbat állítják elő.

    Amúgy meg nem kell venni, mint ahogy DLCket sem. Tudatos felhasználás... ja hogy az nincs a júzerek felöl. Akkor meg mindegy.
  • Kandurex
    #76884
    Mert ezzel sem vagy tisztába, a munkával benne. Én nem foglalkozok AAA game fejlesztéssel, ipari felhasználásra készítek programokat vagy veszek részt bennük, de egy egyszerűbb projektbe való injektálás is marha nehéz tud lenni.
  • darkSectorxxx #76883
    Enegria és pénzt adom.
    De az, hogy a műhöz mit ad hozzá vagy vesz el, szerintem semmit.
    Ha nem foglalkozol, nem vásárolgatsz, akkor egy normál AAA játékot játszhatsz.

    De gondolod annyi idő megcsinálni ezeket az unlock szarokat? :)
  • darkSectorxxx #76882
    Na bazze végre, én is nyomok majd később, de előtte téged megnézlek, úgyis csak az első boss-ig fogsz eljutni! :D
    Gyors elrohanok chips-ért. :D Nagyképernyőn fogom nézni a felcsatolóst...:D
  • Kandurex
    #76881
    Nem érted az alkotói alázatot.

    Olyan dolgot adtak a műhöz, amitől nem lesz jobb, vagy több. Ezt az energiát és időt forgathatták volna arra is, hogy jobbá tegyék.
  • Ulthane
    #76880
    Kedveseim!

    Nem vartam tovabb, behuztam a The Ringed City-t, most tolti. Lehet bekesziteni a kolat es a chipset az elkovetkezo napokra, en meg hivom anyamat, hogy adjon egy level xanaxot.

    A stream 10 perc mulva indul tviccsen.
  • TDC Geronimo
    #76879
    mordor nem EAs
  • Totti5
    #76878
    Engem nem zavar hogy a 15 item mellett pl van még 4 ami csak pénzért vehető... nem ez adja ki a játékot és lehetne ez a többszöröse is bárhol bármikor csak egy szám... lényegtelen dolog. Akinek sok a fölös pénze és nem szeret játszani az vegye meg.

    Mindig teljes játékot kapsz ezeknek semmi köze a játék tartalmához...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.09.16. 12:16:18
  • darkSectorxxx #76877
    Ő. Nem értek egyet (mármint szerintem ez nem egy negatív hozzáállás).
    Ha a micro nélkül is egy teljes értékű játékot kapsz, vagyis nem kell exclusive tartalmakért fizetni, akkor ez nem gond.
    Sőtt, akik türelmetlenek és instant játékélményre várnak, nyugodtan fizessenek is, aztán abból lesz a Shadow of mittuóménmi. :)

    Az más, ha olyan cuccokért kell fizetni, amit amúgy normál játékkal nem kapsz meg, na az gond, ez a dlc.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.16. 12:01:42
  • Rage47
    #76876
    EA-től mit vársz :D ők kezdték a mikrotranzakciózást, most már tökéletesre fejlesztették
  • Kandurex
    #76875
    Nekem ez a kiadó és készítői hozzáállás nem tetszik. Több alázattal kellene dolgozni, mint ahogy sok minden másnál is.
  • Totti5
    #76874
    Ez csak azoknak fáj, akik nem akarnak játszani vele és sok a fölös pénzük. Én beletenném azt is hogy minden fejezetet meg lehessen venni 10 dollárért, csak az átvezetőket kell megnézni. Pár óra és lemegy a végjáték is.
  • Kandurex
    #76873
    Óó, a mordorba lesznek mikrotranzakciók?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.09.16. 08:55:04
  • darkSectorxxx #76872
    Hát jó lenen, de nekem minden frissítés gép bekapcsolásakor megy, mivel kér mindig engedélyt. :D
  • Tikal #76871
    Akármikor bekapcsolom a gépet, soha nem az az üzenet fogad hogy update installed, hanem éppen a felénél jár :D Ez most valami szopatás a Sony-tól vagy tényleg mindig rosszkor kapcsolom be a gépet. Elvileg ezeknek sleep mode-ban kéne lejönniük ugye és nem akkor amikor már játszanék, grr
  • darkSectorxxx #76870
    Ja megértelek, telefon gáz, én is cseszek néha felkelni a fotelből. De kontrollerrel sem egyszerű szerintem böngészni, akkor télleg csak a "nagyon muszájt" kategória lehet. :)
    Jöhetne billl+egér támogatás is mint xbox-on, nem is értem miért nem lépték már meg sokkal régebben, mondjuk a ps3-al, ami már böngészős volt, nem beszélve az fps játékokról.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.14. 23:59:57
  • Evoluti0N
    #76869
    Néha szoktam :D Mittomén. Ha éppen PS4-en játszok valamit és közben netezni támad egy kicsit kedvem. Érintőképernyőt utálom. Szal inkább PS4, mint a telefon. Gép, meg PS4 között szaladgálni megint fárasztó. :D
  • darkSectorxxx #76868
    Akit érdekel maga a fém tokért is megéri szerintem! :)

    "Fallout 4 Steelbook (Xbox)! 9+3(posta) font! 4100 Ft"
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.14. 23:48:09
  • darkSectorxxx #76867
    Netezel/böngészel ps-en? jesszusom. :D
    Update-hez ígyis-úgyis újraindul a gép, szóval semmi nem fog belassulni. :)

    Vagy mire gondolsz? amíg tölti a fájlokat?

    más:
    Media Markt "akciók".... TV-k miatt
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.14. 22:49:32
  • Evoluti0N
    #76866
    Arra mikor lesz ápdét, h ne lassuljon le gyök kettőre az OP rendszer, ha megnyitok több böngésző ablakot, miközben fut a háttérben egy játék?
  • darkSectorxxx #76865
    Igen.
    Erre mi szükség, erre a suttyó 1 bejegyzéses fos udate-norbira??? :D
    Felkészíti a gépet az 5.0-ra?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.14. 19:43:49
  • Seth
    #76864
    Az egész számos frissítések nagy dolgok ám,még a híradó is bemondja.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    This system software update improves system performance.
  • darkSectorxxx #76863
    feldobta a ps4 a 4.74-es frissítést, miért nem frissít mindjárt az 5.0-ára?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.14. 19:32:28
  • spybot919
    #76862
    Kaszálni fog nem vitás. Olyan nagy a hype a játék körül . Remélhetőleg a story kellemes csalódás lesz ha már a harcrendszer unalmas és gagyi . Meg hogy hátulról assasinolásra is van egy animáció. A mozgás darabos. Kezshetnének ezzel valamit de lehet hog ez a lowbudget része a játéknak.
  • Kandurex
    #76861
    10/10 trailer
  • TDC Geronimo
    #76860
  • Ulthane
    #76859
    Na, tegnap lehúztam az ingyenes Battlefront season passt, 23 giga volt hozzá a content. Belenézek ma este :)
  • darkSectorxxx #76858
    Ez igaz, nem is mondtam, hogy olcsó. ;)
  • Totti5
    #76857
    Meg lehet venni tripla áron mint amennyi volt eddig digitben. Év dealja.