121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #77056
    Big Boss a főszereplő, aki Solid Snake "apja" (róla klónozták).
    De a csavar az, hogy (ezt tényleg csak az olvassa el,akit nem zavar ez a méretes spoiler)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt hiszed Big Boss-al játszol, de közben az egyik legjobb katonája(aki a medikusa is volt), csak átplasztikázva, miután a Ground Zero végén a testével védte Big Boss-t a robbanástól, innen van az a szép repesz a fejében. A vicc az, hogy ő maga is azt hiszi hogy ő a Big Boss, mert míg 9 évig kómában volt kicsit átmosták az agyát. Remélem tiszta :D
  • darkSectorxxx #77055
    A mostani az 5-ben tudtommal az öreg Snake. A másik meg egy klón volt nem?
  • Seth
    #77054
    "éppen demózom a négyest", jópofa lesz látni, mi jött utána"

    Utána semmi, a 4. rész az MGS fináléja, az 5 meg előzmény és az a Snake nem az a Snake :D
  • darkSectorxxx #77053
    Megvettük, és azért nem játszom mert nem érdekel ez az aréna faszság, én a Metal Gear-t azért szerettem, ami volt az első 3 részben, a 4 annyira nem jött be, de inkább ez is olyan lenne. :)

    Megvettük, mert olcsó volt, egy cím, ha véletlen lenne gusztusom nekiállni, de soha nem lesz, annyira céltalan úüres fazs techdemo az egész hogy ihaj.
    Tudatos vásárlás volt, tudtam mit veszek pc-n meg is néztem...fos. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.27. 23:07:05
  • arty
    #77052
    én komolyan nem hiszem, h játszanék vele, de "éppen demózom a négyest", jópofa lesz látni, mi jött utána :) ("ezerért" ezt is megvettem volna, mert lopakodós és HÁTHA bejön)

    amugy oké, megvetted - játszottad is?
    NEM!?!?!
    -> legközelebb okosabb leszel :D
  • Rage47
    #77051
    MGSV, yeah!
  • darkSectorxxx #77050
    Jut eszembe Zavvi-n van olyan steelbook, hogy Zavvi exclusive, végülis, akkor ők is csinálhatnak maguknak ennyi erővel, csak Zavvi-n valahogy megszoktam már. :D
    Nem tudom melyik mekkora cég, de nekem Zavvi nagyobbnak tünik sokkal. Választékban, ruha, könyv, film, zene, játék...minden.
  • darkSectorxxx #77049
    Nem lenne baj ezzel ha 500 sale-ban ne lett volna már, és ne vetem volna meg. :D
    Mondjuk naívitás azt hinni, hogy majd közép vagy új korú játékokat dobnak majd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.27. 18:13:05
  • arty
    #77048
    mgs5 erdekel. na, vegre megint vmi.
  • darkSectorxxx #77047
    1. Twitch-hez rendeled a Youtube profilodat, ezt a beállításokban tudod
    2. bemész a mentett videókhoz, a videók alatt jobbra van egy menü, ezt lenyitod, és EXPORTÁLÁS, aztán ennyi. :)
  • darkSectorxxx #77046
    Az kemény, nem is hallottam még ilyet.
    Jó tudni. Köszi. majd jobban figyelgetem akkor.
  • davidka003
    #77045
    PS+ October

    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)
    Amnesia: Collection (PS4)
    Monster Jam Battlegrounds (PS3)
    Hustle Kings (PS3)
    Hue (PS Vita & PS4)
    Sky Force Anniversary (PS Vita & PS4)

    Mekkora mák basszus, hogy ebből 3 játék is érdekel. :D
  • Seth
    #77044
    Na ez már döfi :)
  • davidka003
    #77043
  • davidka003
    #77042
    Úgy hogy a GAME legyártat saját költségen steelbook-ot és jófejségből ingyen adja az első X vevőnek.
    Nekik gondolom még ígyis megéri és lehet ez miatt többen veszik ott meg esetleg más játékot is vesznek.
  • Ulthane
    #77041
    Darky, streamről hogy tudsz YT videót csinálni?
  • arty
    #77040
    (anno amikor 1 gbp volt a posta, akkor se számolták fel egy idő után... ezekszerint mostmár 2 gbp-t NEM számolnak fel, még jobban megéri :D )
  • darkSectorxxx #77039
    Ja eddig csak használt játékoknál láttam ilyet.
    De nem értem, akkor más boltba nem is lehet pl kani Wolf steelbook-ot?
    Azt hogymár?
  • Tikal #77038
  • Ulthane
    #77037
    Darky, az angoltudásod még polírozgasd kicsit. Az only at Game annyit tesz, hogy csak a Game hálózatában kapható...
  • darkSectorxxx #77036
  • Zóanagyvarázsló
    #77035
    Persze, azt nem is cáfoltam, csak amiatt szóltam, ami miatt később is félreértés lehet. A GAME ilyen, a fajsúlyosabb cuccokat nem postázzák külföldre, a gyűjtői kiadásokat rendre a Zavviról szereztem.

    Most viszont a Zavvi nálam nem akar adni hozzá postaköltséget, és az utóbbi pár rendelésemnél sem szerepel a számlán, szóval elbizonytalanodtam a táblázatuk hitelességében.

    (A GAME esetében pedig a postaköltség per order, az az rendelésenként, bármennyi játékot veszel.)
  • mucsácsó
    #77034
    viszont annyiból igaz, hogy itthonra nem kapnánk hozzá steelbookot a Wolf2-höz, hiszen:

    Terms and Conditions:UK ONLY. Only at GAME. Limited Offer while stocks last
  • darkSectorxxx #77033
    ja azt hittem ez arra van ez a jelzés, ha használt packokból csak a játékot kapod meg és az extra cuccok hiányosak, vagy nincsenek....:S

    Igen vol 1 font régen. Volt hogy ingyen kaptam meg a dvd-ket. lehet már 2 font a posta újabban. :D

    Igen megbízhatóak.... :)
  • Zóanagyvarázsló
    #77032
    (only at game) csak a játék van hozzá, a többit nem garantálják!!!! /ez a szöveg érdekes mert a használt cuccoknál szokták írni

    Angolul ez egészen biztosan nem ezt jelenti. A GAME-nél meg konkrétan azt, hogy csak náluk (at GAME) kapható az adott verzió, ahogy a Zavvin is vannak exkluzív steelbookok egy csomó filmhez (BD).

    A postaköltség pedig a GAME-nél régóta 2,95 font rendelésenként ide, a Zavvinál viszont jó párszor változott az elmúlt 10 évben (általában 0 és 1 font között váltakozott). Most 2 font.

    Mindkettő komolyan vehető nagy lánc. Nekem a GAME-mel volt több bajom eddig, ők már küldtek nekem felbontott és visszacsomagolt játékot - kulcsosat, PC-re. Továbbá amikor visszaküldtem nekik egyszer egy tévedésből nekem postázott drága játékot, a policyjük miatt buktam a szállítási költséget is, mert csak csekket voltak hajlandók küldeni, amit itthon nem lehetett úgy beváltani, hogy pénz is legyen belőle.
  • darkSectorxxx #77031
    Jó, hát sóherek lettek ők is. :D
    Mondjuk nekem mindegy, a saját szerkesztett hátteremet nem fogom lecserélni semmire.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.26. 19:58:33
  • TDC Geronimo
    #77030
    Adhatta volna sony ingyé ha már outbreak day van. Dehát...
  • darkSectorxxx #77029
    azonnal....
    Most már tuti nem törlik a project-et. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.26. 19:38:54
  • Totti5
    #77028
    Persze hogy arra, ez egy MP játék az első része óta.
  • Kandurex
    #77027
    Nem vitatom.
  • TDC Geronimo
    #77026
    Fortnite BR elérhető ingyen aki ki akar próbálni ilyen stílusú játékot.
  • darkSectorxxx #77025
    Mindig ennyi, ha nincs ünnep. Ez a hivatalos 5-7 munkanap.
  • arty
    #77024
    jól fogyott -> bejött
  • Kandurex
    #77023
    A single -ből volt úgy kb. 5 másodperc, és azt is már láttuk kb. 1000X -er.

    Hibátlan, hogy ennyire a multira helyezik a hangsúlyt.....Ja, hogy az előző részben se jött be?
  • TDC Geronimo
    #77022
  • arty
    #77021
    szerintem kevered game-el.. zavvin régen 1 font volt a posta ide :)
    de nagyon régóta ingyenes. sajna azóta az árak se jók :(
  • Ulthane
    #77020
    Én régen vettem ott gammát csak, szerintem olyan 2-3 font. Egy ezressel kalkulálj.
  • arty
    #77019
    2 - 5 nap a kiszállítás (ez az én tapasztalatom)
  • darkSectorxxx #77018
    Pre-ordert, nem digitálisan? Soha. :D
    Én soha nem vettem előre kintről. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.25. 21:57:49
  • Rage47
    #77017
    nekem mindig csúszott eddig a kiszállítás preordernél sajnos