121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #77096


    Persze ki tudja mi lesz évek múlva. Bármi lehet.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.09.29. 20:40:39
  • mucsácsó
    #77095
    BEFUTOTTAK A CUPHEAD ELSŐ ÉRTÉKELÉSEI

    wow! jöhetne PS4-re, hogy kapnák be :( elég masszív a cucc, nem egy casual rétegnek való, az fix :'D
  • Rage47
    #77094
    túl jónak néz ki ez a BF2
    pedig nem szabad megvenni, a BF1 is nagyon jónak tűnt trailerekben
  • darkSectorxxx #77093
    +1.
    Szerintem Technikailag a Rayman sokkal gépigényesebb. :)

    Nem akarok turkálni a pénztárcádba, de vga-t nem veszel mert a pénz miatt vagy mert amúgy nem igényelnéd a játékot pc-n?
  • darkSectorxxx #77092
    Nem gond, ha akarod 1 óhajba kerül és elintézem hogy kipróbáld nálam a 2 sárkányt....:D
    Kérdezd meg Lbandi-t....
    Ha neked sokat sebeztek, akkor az azért van mert én egy nehéz páncélba voltam, ha többet ütöttem egy ilyen kicsi karddal mint te, az kizárólag a stat vagy valami miatt van, hidd el ha megadnám a statot, és kipróbálnád, sírnál te is...:D

    Sokat számít hogy mivel mész és hogyan mész, most a "no hud"-ot ne számítsuk. :D
  • Kandurex
    #77091
    fasza és fasza,...fasza
  • TDC Geronimo
    #77090


  • samsung123
    #77089
    Ezen a csávón már évek óta csak röhögök mennyire sötét...Azt hiszi, hogy tudja pár játék fejlesztő nevét, már ért a játékokhoz. Annyira nincs képben SEMMIVEL hogy az félelmetes. Egyet csinál jól: Annyira magabiztosan mondja a hülyeségét, mintha tényleg értene hozzá és sokat ragel, na ennél több ma már nem is kell...
    Az a baj, levezetni se lehet neki, hogy miért mond baromságot, nem hallgatja meg. Ez jól látszik amikor az egyetlen értelmes játékfejlesztő spanjával beszélget és pont annak akar megmagyarázni játéktechnikai/játékfejlesztési dolgokat.... Akkor látszik, hogy a spanja nem akarja megbántani és inkább finoman kitér vagy ráhagyja minthogy kiröhögje. De van mikor megmagyarázza a játékfejlesztő neki az orbitális hülyeségét, de még azután is mondja, hogy nem Ő akkor is másképp gondolja.
  • TDC Geronimo
    #77088
    Elég epic fortress siege videó

  • Tatyla
    #77087
    Határ eset, integrált videó kártya, mondjuk a Rayman is lazán fut
  • TDC Geronimo
    #77086
    Processor: Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+, 3.0GHz or higher
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: Geforce 9600 GT or AMD HD 3870 512MB or higher
    DirectX: Version 9.0

    Ez a gépigény. Ennél nem hiszem hogy gyengébb géped van
  • Tatyla
    #77085
    Jó csak az én gépem gyengécske de mondjuk ha lesz virág bolti rápróbálom
  • TDC Geronimo
    #77084
    miért?
  • TBTPumpa
    #77083
    Csak a PC-s startot cseszték el nagyon, ahogy a Forza 7 Ultimate Edition esetében is.
  • TDC Geronimo
    #77082
    jött pcre is
  • Tatyla
    #77081
    Most egy kicsit irigy vagyok a boxra ez a Cuphead jó játéknak tűnik
  • Ulthane
    #77080
    Miért ne lenne meg? Erősebb a fegyvered, mint nekem, én meg sajnálatalak, hogy micsoda szar lvl 1 fegyverrel nyomod. Princet már fele ennyi idő alatt fektetned kellett volna.
  • arty
    #77079
    navééégre! (kezdtem gyanakodni a gépemre...)

    bárcsak lenne négyesed is, hogy ott is egyeztessünk! (nekem ott is be-bedől, bár ritkán :D )
  • darkSectorxxx #77078
    Dark Souls 3 - Ringed City - No HUD - Final Bossfight P21

    Meglesz ez csak lassan. :D
  • darkSectorxxx #77077
    Arra gondoltam, melyik tart tovább. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #77076
    Arty, nyertél! ÚJra összeomlik nálam is aStore PS3-on
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2017.09.28. 20:28:53
  • mucsácsó
    #77075
    a vacillálás alatt a sorrendet értettem én is, de amúgy szerintem a GoW nálam is elsőbbséget élvezne mind3 közül :D
  • darkSectorxxx #77074
    Ulthanitó felcsatolós műsora. :D
    Ez o-KOS-abb mint a Kos. :D
  • darkSectorxxx #77073
    Másik topikban írtam is, nem mondtam hogy nem az egy része, de valahol igaza is van, ez nem játékélmény....mivel nem lehet full visszaadni a vezetést egy játékban, ezért unfer a fizikát túlzóan....
  • Totti5
    #77072
    Bullshit, bullshit hátán.

    Aki arra koncentrál hogy kanyarban pályán tartsa a vasat, akkor az nem tud vezetni, nincs hozzá érzéke, nem kell erőltetni. A vezetés érzésből jön, akinél nem ott előbb utobb gondok jönnek. Koncentrálni egészen más dolgok miatt kell : taktika, környezet, változók, helyzetek, ellenfél, időjárás, üzemanyag, gumi. Mármint ezeket figyelni és menedzselni kell, hisz ez erről szól.

    Soha semmikor nem kell rágörcsölni és izzadni hogy a pálya határai közt menjen az ember, mert a pályaautó arról szól hogy a fehér vonalon, a kerékvető külső szélén szinte éppen a sódert és a füvet, betonfalat megcsípve rajzold az íveket, azt meg soha NEM KELL FIGYELNI. Ezt az ember akaratán kívül érzi, tudja a pálya tudja az autó határait, dimenzióit és aszerint megy.

    Ha ez nem megy, akkor nem kell erőltetni, hisz nincs benne élvezet, akkor meg nem kell játszani.

    A videón jól látszik hogy még kontrollerrel is ugy játszik mint akit éppen agyonütöttek, vagy agyvérzése van ( akkor meg sajnálom )... nonszensz az egész videó anyag ami látszik, teljesen alkalmatlan rá a tag, innentől kezdve a véleménye is pont annyit ér.

    Ha egyátalán nem megy akkor NE kapcsolja ki a segítségeket. Nem azért van az ott hogy a béna, kezébe fogja a kontrollert. Bekapcsolva mindent meg be lehet lőne a sínt minden szimben is. Nem sírni kell hanem úgy használni ahogy az éppen élvezetes... azért vannak az opciók

    "A játéknak olyan hiányosságai vannak"

    Teljesen véletlen ezt csak kinyögni sikerült, de kifejteni nem... egy dolgot nem mondott.

    A szokásos mocsok, ami sem nem teszt, se nem bemutatnó, se nem informatív, se nem valós. Hazudik és félrevezet és megtéveszt.

    Miért nem beszélt részletesebben a Live Track-ről, az időjárásról, hóról, részletesebben a pályákról, pitről, az újdonságokról,m karrierről. Nyilván nem fért volna bele, mert van miről beszélni, aminek értelmes és információ tartalma is van.

    Ezt NE támogassátok már megosztásokkal.... könyörgöm.

    Nekem amúgy jól működik a játék...



    Ebben semmi atomfizika nincs, egy korrekt autós cucc, egész masszív tartalommal, GT, pályaautók szerelmeseinek maga a menyország, baromi sok pályával, minden eleméven tesreszabható és EGYEDI időjárási rendszerrel ( ilyen semmi másban nincs ennyire valósan ). A fizika nem lett annyival jobb hogy hátast dobjak, még mindig az Assetto Corsa az etalon magasan ( számomra ). Hangok sokat fejlődtek, graf szép nyilván, de ezen a téren fejlesztettek a legkevesebbett, a tartalomra mentek rá, az meg nagyon sikerült. Nem átütő, de rendben van, amiben kimagasló volt az első rész ( idjárás, dinamizmus ) abban még jobb lett. SMSnek és a Cars-nak ma ez a védjegye és ettől jobb minden másnál, ezért kell ezt játszani!
  • darkSectorxxx #77071
    (kövi gen előtt dobják piacra, még hogy a PS erejét mutogassák, azt kb 1 évvel később mehet a new gen....nekem megvan már a lóvé rá, most valszeg először életemben nem évekkel utólag szeretnék váltani majd. ja és nem részletre vásárolva.
    Viszont az is lehet, hogy pont ez miatt fogom majd azt mondani, hogy áh nem kell ez még nekem, van mit játszanom még az előző generáción is...:D)
    Meg az a baj egyre kevésbé kapja el a "nextgeny" minőségugrás, az ingerküszöbömet....

    Ha 20 évig kapnám ezt az Uncharted meg a mostani grafikát, csak átskin-ezve, én már nem is akarnék többet, innentől már boldogan halok meg.

    Nem is látok reálisan esélyt a generációk látványos felődésére, a részletek miatt, amit a képernyőn nem feltétlen ad vissza egy játék, úgy mint régen....és ez a 4-8k miatt egyre kevésbé lesz....

    Viszont lesz egy csudajó dolog.
    Anti-val amikor vásárolunk tuti lesz visszafelé kompatibillitás, ezért a közösködés használható lesz természetesen akkor is ha valamelyikünk lépne hamarabb...
    Mint most a PS4 és Pro....
    Kivéve ha lesz 3 csak newgen-re exclusive, de a legtöbb tutkóra ugyanúgy lesz erre a 2 géptípusra is majd, mivel most egy féle rendszer lesz, minek variálni, nekik is sokkal jobb egyszerűbb.

    Lásd a pro. megveszed a 4 pixel különbség miatt, holott nekik csak szoftveres javításokat kő jobbára betenni ehhez, a rendes 4k-s textúrákról nem kell foglalkozniuk, mert nincsenek, szóval ez igy olcó.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.28. 18:19:17
  • darkSectorxxx #77070
    2019-ben, mert 2020-ban PS5 lesz. :)

    "Vaciláljak"?
    GoD+RDR2+TLOU2-t alap hogy előrendeljük, akár egyazon napon is jöhet... :D
    Az egyetlen kérdés az lenne melyikkel kezdeném. :D
    De nálam ez lenne a sorrend: GOD-TLOU2-RDR2
  • mucsácsó
    #77069
    jhah csak azért, hogy ne legyen az, hogy 2 játék között kell vacilláljak, mert az sose az igazi :D de igen, amit beszéltünk is itt pár nappal ezelőtt; day1 / pre-ordert sosem tolok, de ez a 2 játék pontosan a két kivétel lesz :D meg majd talán a Last of Us Part 2 valamikor 2020-ban :DD
  • darkSectorxxx #77068
    Nem mindegy mikor jön, úgyis 2 évvel előbb megvesszük. :D Inkább rágom a küszöböt itthon. :D
  • mucsácsó
    #77067
    Jézussss! :D Remélem a God of War előtte fog jönni :'D de amúgy tuti GOTY, már most egyértelmű... :D
  • darkSectorxxx #77066
    Hát többnyire én is ezeket tapasztaltam, bődületesen, irreálisan csúszik az autó és játszhatatlan.
    De nekem pc-n Ultra minőségben fut 30-40 fps-t..... Konzolon meg ti tudjátok....

  • darkSectorxxx #77065
    ÉV JÁTÉKA 2018
    Megyek is előrendelni........
    (-442day pre-order!)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.28. 17:15:30
  • TDC Geronimo
    #77064
  • Tikal #77063
  • Totti5
    #77062
    Amikor több éves címekről van szó ( kivéve amikor új indie játékok jönnek ), ez benne van.

    Sky Force amúgy mocskosul jó shúter.
  • arty
    #77061
    ... feltételezve, hogy mindenkinek mindenre jut mindig ideje és pénze ;)

    ... ami nyilvánvalóan nincs így :P
  • Ulthane
    #77060
    Nyehhh, ez megint olyan, hogy csak az nem tolta még, aki nem akarta.
  • darkSectorxxx #77059
    Szép az 5. de ennyi...nem próbáltad anno a demoját?
    Az 5. mérföldekkel szebb a többitől....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.28. 00:24:45
  • arty
    #77058
    jézusom :D
    ez fordulatosabb, mint egy brazil szappanopera! mondjuk erről az oldaláról már hallottam ;)

    egyébként leginkább a techo érdekel. az mgs4 bevezetője, átvezetők, fantasztikusak. (rendezés/koreográfia)
    a látványvilág pazar, pedig csak 1024x768 (nem elírás!). a frém nem az igazi.
    anno nagyon dícsérték, értem miért.

    az 5. rész 60fps, végre, szóval kíváncsi vagyok, emellett hogyan állja meg a helyét a többi nagyágyú mellett (bf1, codX, titanfall2)
    ennek sokan szidták a grafikáját (és a játékmenetét is :D ), saját szememmel kell látnom ;)
  • darkSectorxxx #77057
    Na így gondoltam azaza Big Boss, nem jutott hirtelen eszembe a neve.

    Olvastam a spoiler-t kész atyfazsa történet. :D
    Egy jó van a játékban, az a kiskutya. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.27. 23:43:04