121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #77016
    fúú, köszi dark, még jó, hogy felhívtad rá a figyelmem... :D cselesek... :D akkor marad a zavvi szerintem.

    még egy apró kérdés: ilyenkor pre-ordernél is kihozzák időben, vagy csúszik valamennyit a kiszállítás?
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.09.25. 20:11:44
  • darkSectorxxx #77015
    Game.co.uk-n 3 font.
    Zavvi-n nekem régen nem volt postaköltség.

    (only at game) csak a játék van hozzá, a többit nem garantálják!!!! /ez a szöveg érdekes mert a használt cuccoknál szokták írni

    Amúgy mindkettőből nagyon sokat rendeltem már, maradéktalanul elégedetten eddig. Én 5/5 csillagot adnék nekik.úú

    Ez van kisbetübe:
    "Terms and Conditions:UK ONLY. Only at GAME. Limited Offer while stocks last. Customers who have previously pre-ordered Wolfenstein 2 The New Colossus will also receive the free Steelbook. Available instore and online. If you pre-order and purchase the game online and a Steelbook is available, it will be sent to you within fourteen (14) days of the game’s launch date. If you pre-order and purchase the game instore and that store has a Steelbook available, you will be able to collect the Steelbook at the time of purchase. Bulk or Business pre-orders (orders in excess of 10 copies of the same game) will only receive 1 (one) Steelbook per order not per copy of the game. GAME reserves the right to amend or cancel this offer at any time without prior notice. GAME reserves the right to refuse anyone believed to be representing a trade buyer. Your legal rights are not affected. Only at GAME – the ‘Wolfenstein II: The New Colossus’ steelbook is only available in the UK with physical copies of ‘Wolfenstein II: The New Colossus’ pre-ordered from GAME.”"
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.25. 20:03:30
  • mucsácsó
    #77014
    ahha, köszike.

    nem tudom, hogy game.co.uk-al mik a tapasztalataitok, de itt van Wolf2 steelbook preorder esetén, szóval lehet ő lesz a befutó:



    ha jól olvastam, akkor EU-ba 3 font a shipping, annyit meg megér egy steelbook azért sztem. megbízható a GAME, vagy inkább zavvi? :)
  • darkSectorxxx #77013
    free, talán a nagy cuccoknál van post, de pl dvd-k free.
  • mucsácsó
    #77012
    srácok, zavviról mennyibe kerül itthonra a shipping?
  • darkSectorxxx #77011
    Meg miazhogy szép pályák, a célnak feleljen meg, nem érdekel ha nincsenek csillámpónikkal telepakolva, legyen korrekt mód átlátható, mind2 fél számára okosan taktikusan berendezve, azt a többi töltelék nem számít, én egy percig nem néztem a grafikát, annyira megfogott a war mod. :)

    Aki nem értené, olyan kb mint a Team Fortress 2-ben a NUKE-os játékmód.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.25. 17:49:09
  • Totti5
    #77010
    Meg az pálya függő is, bétában nem a legszebb pályák szoktak lenni. A stressz teszt a lényeg...
  • arty
    #77009
    - a cod multiban rondább, mint szingliben, a demo multidemo volt
    - hiába szebb a bf1, ha cserébe szarabbul is fut :P ez elég jól tartotta a 60at, pláne bétához képest... (df rivju)
  • darkSectorxxx #77008
    Vannak valóban grafikai változások a véglegeshez képest. Pár opciót nem lehet bekapcsolni, hiányoznak dolgok stb. Ez igaz konzolon is.

    Pl a gears 4 multinál.

    Ulthanito, szerintem arra gondolhatott, hogy hiáb lesz több árnyék, füst, stb javulás.
    Lényegi változást látványban nem okoznak már a véglegesben.
    Értelemszerűen nem lesz fényévekkel szebb semmi.
    Ez logikus.
    De merem mondani, hogy itt az instant multi élmény nagyon a toppon van.
    Nekem mint napi 10 órát dolgozó robotmunkásnak, aki hazaérve 2 órákat szívese eltöltene egyedül egy jó kis war modban mondjuk.
    Mert nekem nem megy már az, hogy a bf-be 20 órákat beletegyek hetente és haverokat szervezzek partyba esténként.
    Ez a cod nem arra van. :)
  • darkSectorxxx #77007
    Nem. Nekem télleg sokat jelent az a gameplay, amit a GOW nyújt, simán elcserélném 20 másik átlag cuccra. :D nem viccelek. Ez komolyan mondtam. Kevés cím érdekel ennyire mint ez...
  • darkSectorxxx #77006
    Én nem a látványra gondoltam, amikor azt írtam, hogy nagyon élveztem. Amúgy a karakterek egész faszák benne. :)
  • Tikal #77005
    konzolon ez a béta tesztelés elég új dolog...early acces meg talán az ARK volt az első PS4-re
  • j0nNyKa
    #77004
    az meg a másik lol

    #77002: volt már erre számos példa, hogy bétához képest klasszisokat javult a grafika - romlásra nem emlékszem
    eleve konkrét texture pack-ek van hogy később kerülnek be, meg egyáltalán, van hogy már jócskán bétának titulálnak valamit, amiben még placeholder a grafika, pl. hiányoznak textúrák, effektek

    bár ez ugye pc-s tapasztalat, lehet hogy konzolon ez tökmás, ezesetben sorry
  • Tikal #77003
    és tényleg, hiszen a final release se azt jelenti mindenhol hogy kész a termék
  • Ulthane
    #77002
    Bármi is befolyásolja, az biztos, hogy egy szép játék bétában nem lesz ronda a final product-ban, egy ronda meg szép.
  • j0nNyKa
    #77001
    játékiparban dolgozol? és a választól függetlenül honnan lehet tudni ennyire biztosra, hogy mindegyik cégnek ugyanazt jelenti-e a béta (amit.. neked )? és ha nem?
    mi van, ha ez cégenként, sőt akár productonként eltér? mi van, ha befolyásolja egy csomó minden? (pénznyomás pl)
  • Ulthane
    #77000
    Pontosan.

    A béta az kvázi a kész játék, végső bugírtás és finomhangolás előtt.
  • barmi
    #76999
    Igazad van. Önként vállalom a kövezést . :-)
  • Tikal #76998
    az inkább az alpha lesz...
  • barmi
    #76997
    A beta látványvilága a legtdöbb esetben eltér a végleges játék láványvilágától, a sok effekt, árnyék hiányzik vagy gyengébb egy beta játék esetében. Sokszor gyengébb, kidolgozatlanabb texturákat tartalmaz egy beta mint a végleges verzió. A látvnyhoz ezek az apró dolgok rengeteget tudnak hozzátenni ...
  • Ulthane
    #76996
    A béta azt jelenti, hogy gyakorlatilag a KÉSZ játékkal játszol, már csak balanszolnak, és bugmentesítenek. Grafikán már nem javítanak.

    Ez ilyen szarul fog kinézni, na.
  • Totti5
    #76995
    Csak a grafika a lényeg! 6-8 év még prevgen korszak, biztos hogy nem, de hnagzatosan szól. Hama felejtünk. Előző COD is nagyon jól nézett ki. A béta meg nem graf rivjúra van kiadva.
  • Ulthane
    #76994
    Félrebeszélsz.
  • Ulthane
    #76993
    Jól beszélsz. Sosem vettem HK store-ban semmit, ebayen kell venni HK feltöltőt, mint USD-set?
  • Ulthane
    #76992
    Darky, ne már. Oké, hogy Below és Pain elvették az eszed, de szerinted a béta jó volt? Úgy nézett ki a játék, mintha 6-8 évvel ezelőtt készült volna. Már innentől kezdve sem lehet jó, amikor egy éve a piacon van egy BF1, ami azért nem néz ki rosszul.

    Engem totál érdekelne ez a II. vhs téma amúgy, de ezt majd csak valami akcióban veszem meg, tényleg, vagy lemezesen, mert elbaszptt ronda.
  • darkSectorxxx #76991
    Nem, szeptember elején lett vége.
    PC-n lesz asszem szeptember végén. (Open)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.24. 11:30:41
  • Rage47
    #76990
    beta megy még?
  • darkSectorxxx #76989
    "Call of Duty: WWII - minden idők legjobban fogyó Call of Duty epizódja lehet

    Michael Pachter szerint könnyen lehet, hogy a Sledgehammer alkotása az eddigi legtöbb eladást produkálja majd a játéksorozat történelmében."


    Télleg nagyon jó a beta alapján, szóval nem lepne meg.
    Még ha nem lesz olyan drága, lehet meg is veszem majd.
  • darkSectorxxx #76988
    Létezhet ez?
    Felveszik az előrendelésemet, úgy hogy nekem nem jut?

    Mi a retkes kibaszott kurva anyja van?

  • darkSectorxxx #76987
    ;)
  • Droughert
    #76986
    Úgy tudom itthonról nem lehet fizetme sem kártyával, sem paypallal, de lehet venni feltöltő kártyát a HK store-ba, azzal meg lehet oldani a vásárlást.
  • mucsácsó
    #76985
    Wow! Köszi, hogy szóltál! :)
    Shadow of Mordor-ra lehet benevezek, bár még nincs HK accom; gondolom itt se lehet USA-hoz hasonlóan direktbe fizetni magyar bankkártyával (MasterCard) - vagy igen?
  • Droughert
    #76984
    Read only vagyok itt, de hátha valakit érdekel.
    Hongkongi store-ban vannak most jóféle akciók:
    Shadow of Mordor Game Of The Year kb 1500ft (PS Plussal kb 1000ft)
    Mass Effect Andromeda kb 4500ft
    Titanfall 2 kb 3500ft
    Horizon Zero D. kb 6500ft
    Van még ezen kívül több játék, érdemes szétnézni.
  • Rage47
    #76983
    jaja zavvi
  • mucsácsó
    #76982
    örülök, hogy ezzel nem vagyok egyedül! :D nekem is szívem csücske a GoW, szóval totál ugyanezt tudom nyilatkozni... :')
  • mucsácsó
    #76981
    zavvi? vagy honnan kőne? :D
  • TDC Geronimo
    #76980
  • darkSectorxxx #76979
    US-be szoktuk, ott kb 15.500ft. :)
    Csak példának mondtam a brutálisan drága magyar árakat. :)
    De magyarban tudtommal még nem elérhető a pre-order.

    UK-ban mennyi ft-ra számolva amúgy?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.22. 22:14:22
  • Rage47
    #76978
    vegyétek inkább UK-ból, úgy nem lesz 21k 0day
  • darkSectorxxx #76977
    Én 2 perces God of War-ért is kifizetek 6 ezret! :D kb ennyibe krült nekem a játék....de akár a teljes 21k-t is, csak akár 2 percig lássak EPIC-et, mert ezt nem látom bárhol, csak itt. Jöhet bárki, bármi, nincs párja sehol.
    Még filmeket se tudnék mondani, nemhogy játékokat.