121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #77340
    Átbaszták Őt a BF1el is, mással is és mindennel is, ugyan ez volt, ment a fika, ugyan így akár jogos akár nem. És itt ezek engem totálisan elvesztene ezek. Lehet őt követni, nekem mindegy ki mit néz és mennyit és hogy. Nekem ez a véleményem, max nem kell velem egyetérteni, és nagy ívben le is lehet szarni amit mondtam. Biztos van amúgy normális csatorna ahol ez normálisan elő van adva, ha érdekelne azt megnézném, de nem érdekel, a játék sem.
  • Tikal #77339
    A BF1-nél is teljesen jogosan fröcskölt, mellesleg ott a többiek ( levelcap, jackfrags ) is húzták a szájukat egy két dologra, és abban is biztos vagyok hogy nem a kedvencük a jelenlegi BF
  • Tikal #77338
    Szerintem meg az összes többi youtubernek kéne felnyomni a seggébe egy kibaszott nagy karót, akik folyamatosan csak nyalják a seggét az összes kiadónak. Szerencsénk, hogy van egy két youtuber akik kimerik mondani azt ami valójában történik a játékiparban,a játékokkal...
  • Totti5
    #77337
    Te is tudod hogy nem ezt írtam, viszont amit Ő így művel az már szimplán csak yutub csatorna nézettség s bevétel növelés.
  • Evoluti0N
    #77336
    Igazad van. Ezentúl csak úgy kapjon mindenki promó anyagot, ha előtte aláírnak egy szerződést, h csak pozitívumokat mondanak a játékról. Az lesz ám a szép jövő.
  • lwb
    #77335
    WTF? Ember, téged éppen átbasznak és neked azzal van a bajod, aki ezen kiakad? Kifizetsz egy játékért alapból 60 dollárt (inkább 120-at, mert ilyen-olyan deluxe/gold edition meg season's pass meg lófasz) és aztán MÉG vegyél véletlenszerű loot boxokat, hogy ne lőjjenek halomra az első percben apuci hitelkártyájával felszerelkezett level 5-ös modokkal nyomuló 12 évesek. Ez neked oké. Aki meg ezen kiakad, az csak fröcsög. Jézusom.

    Joe és a többiek pedig már rég nem kapnak a szarházi tolvaj lófaszjancsiktól, mint az EA promókódokat, veszik maguknak a játékot pénzért. Ezért hitelesek, ellentétben azokkal a senkikkel, akik megjelenés előtt -5 nappal már telestreamelik már az internetet, azokat ugyanis már mind megvették kilóra, annyit is ér a véleményük. A jó fejlesztők, mint a CDP ennek ellenére nem az ilyen rent-a-reviewereket hívják meg Toszkánába exkluzív bemutatóra vagy Varsóba irodanézőbe, hanem Joe-t és a többi becsületes embert.

    A konfok meg egyelőre nyilvánosak.
  • darkSectorxxx #77334
    Az kurva gáz akkor.
  • Totti5
    #77333
    Unalmas, remélem az EA felnyomja neki a kúpot agyig és a büdös életbe nem kap semmi promó anyagot és be sem teheti a lábát konfokra. ( mondjuk valszeg ez már a BF1nél megvolt, mert ott is fröcskölt csak )
  • Kandurex
    #77332
  • TBTPumpa
    #77331
    Igen, biztos voltam benne, hogy valahogy elcseszik, mert nehogymár a történelem során ismét minőségi és korrekt játék kerüljön ki az EA kezei közül. Pedig sokat javult elődjéhez képest, tartalmilag is több, Singleplayer is van (persze ki tudja hány órás) és akkor ilyenekkel cseszik el...
    Ha már ráizgultak a lootbox-okra, miért nem úgy csinálják, mint a Blizzard (Overwatch, Heroes of the Storm)? Legyenek benne hangsávok, ikonok, egyedi animációk satöbbi (szintlépéssel és heti brawl mód teljesítéssel szerezhetők). De ne plusz képességek és képesség boostoló dolgok (100% bónusz sebzés wtf), mert ez már valóban a P2W kategória, amivel csak szétzilálják a játékosközösséget, ami egy multiplayer játék esetén eléggé sportszerűtlen dolog.
  • mucsácsó
    #77330
    eléggé zeng tőle a reddit, szóval valami van, de majd a full verzában úgyis kiderül... de egy EA-tól semmi sem meglepő szerintem :)
  • mucsácsó
    #77329
    én egy kanál vízbe folytanám bele, aki kitalálta a lootbox fogalmát... :D mondjuk a DLC kitalálóját is, őt méginkább... :)
    bezzeg régen az expansion packok... :( mennyivel jobb volt már....
    akkoriban még nem volt divat direkt félkész (vagy néha még annyi se...) játékot kiadni, de undorítóan elkorcsosult a gaming piac az utóbbi 10-15 évben :\
  • darkSectorxxx #77328
    Nehezen hiszem hogy azért a fizetés kötelező lenne egy fizetős alapjátékban. Ehhez nagy pofa kéne.
  • TBTPumpa
    #77327
    Shadow of Lootboxes Launch Trailer:
  • TDC Geronimo
    #77326
    Valaki jól félreinformált
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.10.10. 15:52:01
  • mucsácsó
    #77325
    Ezt nem mondod komolyan.... :D mekkora egy okádék szar. És még arra verte magát az EA, hogy nem lesz fizus DLC hozzá :D csak van egy laza paywall meg pay-to-win... :D
    Remélem befürdik ez a szar is, aztán 1500 Ft-ért basszák utánad 1-2 év után, mint az első részt mostanság, mert a kutyának nem kell az a szarrakás... :D kabaré...
  • darkSectorxxx #77324
    Ubiszezonokra viszont tökéletes :)

    Más:

    Ugye beszéltünk már arról, hogy a GoW-t én állom, és azzal nem kell foglalkoznod. :) Ha nem akkor most mondtam. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.10. 15:35:12
  • darkSectorxxx #77323
    Ja kicsit behúzom fülem farkam ha egy mai openworld, sandbox játékkal találkozom, mert az nekem sokszor az unalom szóval párosul. :)

    Azért írtam Totti-nak ettől még másnak más a játék.
    Hiába van metacritic millió különböző wmberre nem lehet 1 értékkel kifejezni egy minőséget, képtelenség.

    A meta adatok nagy része az AMÚGYIS ERRE FOGÉKONY JÁTÉKOSOKAT tartalmazza, hiszen ritkán veszed a fáradtságot egy számodra nem lényeges játék esetében, hogy energiát fektess a weben az értékeléseibekilövöd a játékot max itt leírod a szubjektívet, azt ennyi.

    Ha neked fontos a játék, akkor inkább fáradozol az értékelésén.

    Ez is lehet valamelyest ok a más esetekben is sokszir túlzó pontszámokra. Ritkán láttam manapság 8 alatti játékokat.

    Holott a fórumokon ennek ellenkezője megy.
    A panaszkodások.
  • darkSectorxxx #77322
    Most nagyon nem értünk egyet.
    Nem utálom a HZD-t, de fulla egyforma mind.
    Ott sem volt más, itt is vannak eltérő ellenfelek, kinézetben, HZDban meg minden ellenfél ugyanolyan robot volt színekben se tudtam sokszir ki kicsoda, míg közel nem mentem.
    Az is ugyanez.
    Mégis a story-n kívül mi változott?

    Nyilaztál folyamat, itt meg azért van fegyver, mozgas, spec képesség, content.
    Nem jöttem ki mindig jól Moby-val de az tény hogy a séta szimulátor kifejezés nem állt messze a játéktól, csak a látvány, story megérte egyszer látni az egészet.

    Én nem látok különbséget, annyi hogy itt a játék csúnyább, és vagy az izlésem szar, vagy engem nem érdekelnek a töltelék átvezetők. Vagy nem érzem át ezt a gyűrűs stílust.

    Meg egyet értek azzal is, hogy a karakter unszimpi, vagy minimum érdektelen.
    Az ellenfelekről ne is beszéljünk.
  • Ulthane
    #77321
    Úgy látszik Lőrinc keze idáig is elér.
  • Ulthane
    #77320
    Arra is vonatkozik.
  • Totti5
    #77319
    Leírás információt ad, tanácsra nincs szükségem, mert a vételt az ízlésem dönti el és a saját preferenciáim. Órákig tartó videó anyagok, fejlesztői bemutatók, és infomrációk tárháza áll rendelkezésemre.
  • AntiHero
    #77318
    Szerintem, nem a te a játékod lesz amúgy. :)

    Nekem pont ezért jön be ez mert imádom a nemezis rendszert. Meg majd a fortress rendszert is várom. Story amúgy már érdekesebb mint az első rész. (nekem legalább is).

    Aki gondolja itt nézhet ahogy játszom. :)
  • lwb
    #77317
    Na de honnan tudod, hogy mi a jó, anélkül, hogy megvennéd? A leírásoknak elvileg az lenne a céljuk, hogy tanácsot adjon, mit érdemes megvenni és mit nem.
  • partizan182
    #77316
    Külön külön nyilván, csak arra utaltam hogy tök jól elvagy ezekkel az egybites AC / FC / QB / Ryse cuccokkal, ami közös bennük hogy nagyon szépek és hangulatosak. Továbbra sem fika, felesleges defense módba vágnod magad :)

    F1: kihívás csekk, grafika csekk, választási lehetőség (milyen stratégia, milyen gumi, mikor jövök ki cserélni stb) bőven
    Fifa: dettó, útálom a focit mint a szart de ott minden egyes támadásnál végtelen választásod van hogyan helyezkedj, hova passzolj, ki támad/véd stb.
    Cuphead: ez kizárólag kihívás és prezentáció, ez utóbbit ugyan olyan sztatoszférikus szinten hozza hogy minden mást elvisz a hátán.

    AC: kihívás semmi, választás semmi, nyomod az előrét meg az RT-t. Mondom úgy hogy a Syndicate lepörgött, ott (a szokásos top prezentáción túl) volt két jópofa, poénkodós karakter, de kb ennyi.

    Máshol vannak a preferenciáid mint a tipikus HC gamernek, nem kell ezért szabadkozni, DE mindig előkerül amikor a nagytőke védelmére kelsz.
  • Totti5
    #77315
    Witcher 3-ban is volt gamebrake bug.
  • Totti5
    #77314
    Úgy veszem észre téged könnyen elvarázsolnak ezek a cuccok a csillivilli grafikával/hangulattal.
    - Még mindig csak az ami érdekel. A többit leszarom, hogy kinek mennyire nem.

    megmagyarázza miért látod rózsásabban az AAA gaming ipart mint mások
    - Nem érdekel más mit lát, beszélgetni lehet róla, hogy kinek mi a nézőpontja

    (akik pl a komplex játékmenetet, mély karaktereket, igazi kihívást vagy valódi választási lehetőségeket keresnek)
    - Komlex játékmenet, mély karakter, választási lehetőség, "igazi kihívás" az eléggé behatárolja a műfajt és a stílust, ez általánosan nem terjeszthető ki, mert akkor annak pofáraesés a vége 10ből9szer...

    Igazi kihívás. komplex játékmenet van az F1 2017ben, igaz mély karakterek nincsenek, bár választási lehetőséget ad
    Igazi kihívás, komplex játékmenet van a Fifa 18ban, hogy mély e Hunter karaktere és kielégítő e a választási lehetőség, azt nem tudom
    Igazi kihívás van a Cupheadban, viszont sem nem komplex játékmenet, se nem mély karakter se nem választási lehetőség
  • partizan182
    #77313
    Talán annyi hogy míg bugokat/performance-ot lehet peccselni (ahogy pl a W3-nál meg is történt) utólag ritkán tesznek egy cuccba mély játékmenetet vagy fasza sztorit.

    Mondjuk én ezekre kevésbé vagyok érzékeny, Jak&Daxter PS4 frémrét a final boss battle-nél olyan szinten hal meg hogy a cucc közel játszhatatlan lesz, anyáztam nagyon de végül lepörgött a credits, nem érzem úgy hogy emiatt refund-ért kellene nyavajognom.

    Ki nem javított gamebreaking bug azért erős, ahoz már pofa kell.
  • Ulthane
    #77312
    Jó ellenpéldája ennek a vicser, a botrányosan szar techno miatt konzolokon az a játék maximum 8 pontot kaphatott volna, hiába a fantasztikus tartalom és művészi megvalósítás. És mégis szórták rá a 9-10 pontokat. Ha ez most nem egy játék lenne, hanem valami más termék, be lehetett volna perelni a CD Projektet, hogy hibás árut forgalmaznak.

    Még mindig ezt mondom, a videojátékoknál is kellene lenni ilyennek: az, hogy a Fallout 4 DLC-je konkrétan gémbrékin bugot tartalmaz, és nem lehet befejezni, és a Betthesda baszik kijavítani, vérért kiált! Bíróságnak kéne kötelezni a Bethesdát, hogy mindenki adja vissza a pénzét a hibás áru miatt.
  • Ulthane
    #77311
    Pont amiatt lett közepes játék. Hiába a csiszolt látvány és hangulat, a játékmechanika alapjaiban szétbarmolja a játékot. 5 pont.
  • partizan182
    #77310
    Egy közepes játék simán tetszhet valakinek ha a téma nagyon megfogja, (én pl minden időutazós szart megnézek mert imádom a témát), attól még az nem lesz jobb. Úgy veszem észre téged könnyen elvarázsolnak ezek a cuccok a csillivilli grafikával/hangulattal, ami nem feltétlen baj és megmagyarázza miért látod rózsásabban az AAA gaming ipart mint mások (akik pl a komplex játékmenetet, mély karaktereket, igazi kihívást vagy valódi választási lehetőségeket keresnek).
  • Totti5
    #77309
    AC sosem volt 5 pontos 10es skálán. Abban mindig van valami olyan érték ami kiemeli és egyedivé teszi, a kor, a világ, a történelmi megvalósítás, modellezés. Ha ez alapján mennének a pontok akkor nem lenne 8-9-10, kb sosem.
  • Totti5
    #77308
    Éppen azt mondom hogy nincs mérce, viszont az AAA játék az képvisel már valamit valamit egyes elemeiben, amit nem lehet elvenni tőlük, még ha más elemeiben nem is adja azt.

    Far Cry Primal szerintem nem volt semmilyen szempontból sem közepes. Egy csiszolt, baromi szép és hangulatos játék, remek korban és körítéssel. A legminőségibb cucc amit ezt a korszakot eleddig elhozta. Ja hogy Far Cry mechanika van benne? na bumm. Kinek mi.
  • Totti5
    #77307
    Csak te, én az átlagot írtam, hogy ha 30 mondja hogy jó és 2 azt hogy nem, akkor nem az a kettő lesz valszeg a tuti. Nem az átlag és nem az x,y tesztje alapján választok magamnak játékot ezt is leírtam. Nekem nincs szükségem arra, hogy mások mondják meg hogy kell e nekem. Ezt is írtam. Mércének nagyon jó és érdekes, s ad egy viszonyítási alapot, mondjuk arra hogy a júzerek milyen hadjáraton vannak 1-1 cím ellen pl a COD IW.
  • Ulthane
    #77306
    Pont erről van szó. Egy átlagos játéknak 5 pontosnak kéne lenni. Mégsem az, hanem még a bugoktól hemzsegő, technóban elvérző játékok is simán kapnak 7 pontot.

    Amúgy tök egyszerű lenne a pontozás:

    -1 pont: ratyadék grafika és vizuális prezentáció
    -1 pont: ócska sztori, vagy a sztori hiánya (nyilván nem sportjátékban)
    -1 pont: sok technológiai hiba, ismétlődő kisebb bugok
    -2 pont: nagyobb bugok
    -1 pont gyenge szinkron és hangok
    - 1 pont rossz irányítás
    -1 pont nem balanszolt, rossz fejlődési rendszer

    Azaz, nem lenne Assassin's Creed-játék 5 pont felett.

    Én így pontoznék. 8-9 pontot csak valóban nagyon minőségi cím kaphatna.
  • partizan182
    #77305
    Platinumozás talán, én csak mentem ahova a szori/lábam vitt, egy pillanatig nem untam. Azt elhiszem hogy ha elkezded összegyűjteni az összes fémvirágot az 5 perc után borzasztó unalmas lehet.
  • partizan182
    #77304
    Na várj, ha más a mérce az AAA játékoknál (mert az ember/erőforrás befektetésből elvárod hogy minimum egy jól kinéző, jól játszható, polished játék legyen) akkor a 7 pont pláne kevésnek tűnik.

    Egy közepesen sikerült játék (mint pl a ME:C vagy a Far Cry Primal) manapság 7-7,5 pontot kap. 5 pontot az iszonyatosan szar cuccok visznek haza.

    Igazából mindegy, SoW-ról úgyis tudja mindenki hogy kell-e neki (kivéve Darky-t, ő vakon kattint a preorderre fizunapon :P ), engem az egyébként fasza nemesis system a Mordor feléig vitt el, semmi más említésre méltó nem volt a cuccban.
  • Ulthane
    #77303
    Nincs olyan médium, amiben bízol, de azért hivatkozol a metacriticre, ami ezen médiumok véleményét aggregálja.

    Csak én érzem az ellentmondást?
  • Ulthane
    #77302
    Horizon egy idő után kurva monoton volt. Már csömöröm volt a dínógyilkolászástól. Mondom ezt úgy, hogy nálam eddg ez az év játéka. Mert ahogy Darky mondja, a monotonsága ellenére mégis szerethető volt, az atmoszféra, a látvány és a techno miatt.
  • Totti5
    #77301
    Ezek a játékok általában jók, azt hogy a júzerek nekimennek és óbégatnak, meg vergődnek egyes dolgok miatt ami éppen aktuális a hisztire attól még a játék jó marad. Nem véletlen van mögötte annyi ember, erőforrás. Nem engedheti meg a kiadó hogy ezek ne legyenek jó. Lehet hogy nem lesz kiemelkedő, lehet bukik, de a játék összességében jó lesz. Ezek nem fognak ennél kevesebbet érni. A bukás AAA fronton ott kezdődik hogy 6-7 pontokat is kap valami, csak egy random példa : Mirror's Edge Catalyst, ami egy teljesen rendben levő játék, csak éppen nem lett az egekbe magasztalva és 7+ ponton állt meg.