121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • partizan182
    #77300
    Mutass lszi 7-es átlag alatti nagy marketingbüdzsés release-t. Nem létezik, a teszterek 6-10 tartományban pontoznak, ha az lenne amit te írsz (ie a skála 0-10 tart) akkor (normal eloszlást feltételezve) a legtöbb cucc valahol 4-6 pont között kapna. Helyette van a 8 körüli medián, a 7 itt azt jelenti hogy az átlagnál kicsit gyengébb (de legalább is középszar).

    Felvilágosító videó a témában

    Szerk: találtam végül, az éveken át tartó közröhely tárgya Knack 51%-on áll. Tehát az átlagnál kicsit jobb lenne?? Nóp.

    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.10.10. 10:48:05
  • partizan182
    #77299
    HZD minden volt csak nem monoton. Minden órában volt valami újdonság: új ellenfél, fegyver, helyszín, város, dungeon, npc, story reveal.

    Mordor annó feléig pörgött pont amiatt hogy az tényleg monoton volt, ugyanazt csináltam, az ötödik percben és a nyolcadik órában. Egy dolog vitt csak előre: az új képességek megnyitása, így ugyanazt a küldit (konvertáld át a következő ork kapitányt) egyre menőbben lehetett megoldani. Újban legalább a helyszínek változatosak.
  • Totti5
    #77298
    Nincs olyan médium "akiben bízok", de ez hülyén hangzik egyszerűen nem azért veszek avagy nem veszek valamit mert x,y ezt írta róla... mert mindenki a saját véleményét hajtogatja, az meg nem az enyém és nem az én ízlésem.

    Abban bízok amit látok és tapasztalok, ha nekem tetszik akkor veszem, játszom.

    Egy AAA játék is lehet 2 pontos, ahogy egy Bé avagy inide is. Ilyen mérce nem létezik amit írtál. Minden annyi amennyi, persze AAA címnél szokás túlzásokba esni és ide-oda ferdíteni a dolgokat, hogy kiadja amit éppen a júzer gondol. Egy 7-es AAA cím egy jó játék a 10es skálán. Nem kell ebben többet belegondolni. Azért van 10 pont hogy lehessen 7est is adni, ami jót jelent.
  • darkSectorxxx #77297
    Attól még lehet valami tartalmas meg jó hogy monoton, a 2 dolog nem zárja ki egymást.
    Horizon Zero Dawn is monoton.

    Csak ott a gameplay része, a világa, meg úgy amúgy inkább érdekes nekem mint itt.
    De ettől még nem hagyom abba max lehet nem lesz platina. De szerintem a story itt inkább csak töltelék.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.10. 10:30:59
  • lwb
    #77296
    Metában ne bízz meg. Óriási bullshit mindkét végleten. A számokat a fizetett vagy kvázi fizetett ("kellenek a megjelenés előtti kódok a látogatottság növelése miatt, ezért nagyon rosszat nem merek a játékról írni") review-k felhúzzák. A user értékeléseket meg a fanboyok 10-esei és a trollok 1-esei torzítják.
    Inkább válassz olyan médiumokat, embereket, akiknek a véleményében megbízol. És aztán nézd meg, olvasd el azokat.

    Egyébként AAA játéknál a 7/10 az kb 4/10 mindenki másnál.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.10.10. 10:22:45
  • Ulthane
    #77295
    Ingame zsetonnal tudsz fejlődni.
  • Totti5
    #77294
    A tesztek azt taglalják hogy tartalmas s jó játék. Mi a francot néztek ti?
  • Totti5
    #77293
    Azt mondja hogy az első is ilyen volt, ez pedig annak a folytatása, ergó ez egy ilyen játék ami neki ennyit ad, bár kétlem hogy egy ilyen tartalmas és hosszú játékot 1-2 óra alapján így le lehet írni, de nyilván, ha eddig sem jött be akkor most sem fog...

    De hajrá, mindig jó olvasni az ilyen szakértéseket a partvonalról.
  • Kandurex
    #77292
    Arra bezzeg vót idejük, hogy mikró tranzakciókkal tömjék meg, de normális játék az nem. Láttátok a Battlefront 2 fejlődését? CSAK és kizárólag, úgy tudsz unlock -olni (épp nem jut eszembe normálisan hangzó magyar megnevezés), ha pengeted a pénzt. Sírok, hogy hová fajul ez az ipar.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.10.10. 09:47:59
  • Ulthane
    #77291
    Darky meg nem ezt mondja, hanem azt, amit mondtam eddig is: hogy egy rendkívül monoton, unalmas szar lesz, kicsit szebb köntösbe csomagolva.

    Ennyit a tesztekről.
  • Rage47
    #77289
    Én meg előrendeltem, de már rég lemondtam, két email címre is írtam, leszarják. Kaptam SMS-t, hogy átvehetem...
  • darkSectorxxx #77288
    Miért van 600 játékom és vittem végig 60at? :D
  • Totti5
    #77287
    Minek vetted meg ha az első sem jött be? pont olyan lesz mint az csak bigger, better, more badass. Ezt eddig is tudta mindenki, hisz ez a játék ilyen.
  • darkSectorxxx #77286
    Hááát.
    Ez is monotonnak tűnik mint az első része.
    Még nyomok azért vele.
    De nem tudom, lehet a stílusa miatt, olyan snasz az egész.
    Jól néz ki, meg fasza a harc, de ezt ha ez így megy végig a gameplay akkor lehúzom a wc-n. :D
  • darkSectorxxx #77285


    Meg lehet amúgy halni ebben a játékban?
  • Totti5
    #77284
    Metábaban tökéletesen megbízok, amikor 30 teszter kb egy véleményen van ( most hogy 7,5 avagy 9 pont hót mindegy, nincs nagy szórás ) ott az az átlag.

    7/10 is annyit tesz hogy egy igen jó játék. Lehet azt választani véres kardnak a többivel szemben, teljesen mindegy. Ha 5öt ad rá az lett volna a férfias tett, de nyilván nem mert a játék jó.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.10. 09:01:11
  • Totti5
    #77283
    Tudok idézni ahol epic storyt ír, de ilyet nem játszunk most. Igencsak jó lett a játék, egy remek folytatás a rivjúk ezt mutassák.
  • Ulthane
    #77282
    "The story isn’t very satisfying, but it’s amusing to assemble a cast of murderous Captains"
  • lwb
    #77281
    Ezért kell olyan forrást keresni, akikben megbízol. A volt gametrailerses Easy Allies 3.5/5, a GameSpot, aki sokat tanult a Kane and Lynch-es botrányból 7/10, de a Polygoné talán a leghosszabb és legrészletesebben megindokolt. A Metacritic önmagában egy guriga taknyot nem ér.
  • Totti5
    #77280
    Pont az ellenkezője van itt :

    Meta 85%
  • Ulthane
    #77279
    Kerülöm is. Mint az idegen barna szart.
  • lwb
    #77278
    Akkor ezt messzire kerüld, mert azok a review-k szerint is monoton a játék és felejthető a sztori, akik a SOM-ot még ajnároztak a lebilincselő története miatt.
  • mucsácsó
    #77275
    Nah es milyen? Mondjuk en az elso resszel sem jatszottam meg, de erosen gondolkozom, hogy potolni kene... Bar mostanta mar lehet akkor az ujjal kene kezdeni :D
  • Kandurex
    #77274
    te beteg vagy
  • darkSectorxxx #77273
    Jah rohadjon meg, most tolok 1 órát mielőtt megyek dolgozni. :)
  • Kandurex
    #77272
    Akkor lassan
  • darkSectorxxx #77271
    Sorry úgy néz ki reggel 6-kor aktíválódik csak a játék!!!grrrr
  • darkSectorxxx #77270
  • darkSectorxxx #77269
    Látom kapok egy fasza kardot is majd. :P

  • darkSectorxxx #77268
    még 40 perc:


    Shadow of War
    (Stream)

  • darkSectorxxx #77267
    éjfélkor SHADOW OF WAR - Stream!
    akit érdekel, addig vegyes gameingezés. :D
  • darkSectorxxx #77266
    ja nem tudom miért van ilyen hang benne. :)
    halkitsd le. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.09. 21:06:25
  • Totti5
    #77265
    Kopácsolás nélkül végignéztem volna :/
  • darkSectorxxx #77264
    Hú srácok, kipróbáltam a GT-t én is, ez cseszettül jól néz ki, valahogy a régi felvételeken bugyutábbnak tűnt.
    És képzelem 4k-s tv-ken milyen lehet ebben a HDR funkció, még így alapon is iszonyat jók a fényhatások.

  • darkSectorxxx #77263
    Én sem érzem már ebben azt amit régen az első 2-3 részben, azóta számomra nem nagyon van GT, de ez így fasza, mind vezetésre, irányítésra minden.

    Ja és szabadon felajánlja a gép mivel kormányozz, és mivel adj gázt, vagy fékezz.

    Kormányzásnál van motion is!!!!!!!!! beszarás.
  • Totti5
    #77262
    Igen a GT jobb volt, a GT alkotta meg az autó gyűjtögetős, hosszú karrieres, rakat lehetőséggel ( tunning stb.. ). 100+ órás single player tartalom.

    Ezt kezdte másolni a Forza, ebből lett a Forza a másik oldalon.

    GT Sport az dinamikában sokkal kevesebb mint a PCars 2, tartalomban sokkal kevesebb miunt a Forza 7.

    Én értem mit akar Jamaucsi, lehet ebben jó is lesz, de ezzel nem ennyi idő után kellene előállni.

    Perszen nekem mindegy, van ezer1 más autós cucc, nincs szükségem jelen pillanatban GTre.
  • darkSectorxxx #77261
    Jó hát hová siessék el a dolgot?
    Inkábba sony ölje a pénzt még 1 TLOU-ba mint egy autós játékba. :D

    Van PC2, az nem elég? Vagy a GT jobb volt régen?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.09. 18:14:20
  • Tikal #77260
    azért mert sose lesz 7... majd? mikor? 4 éve itt kéne lennie, nem tudom mennyire figyeltél, de már kijött néhány autós játék időközben, a PC ugye nulláról indult és már a második része is kint van, annak a pöcs japánnak meg ott van a Sony minden támogatása és mégis csak egy félkész játékot sikerült lerakniuk... persze már a hatodik résznél elvesztettek, ott már látszott, hogy ez már nem az ami volt...
  • Rage47
    #77259
    én toltam, eszembe sem jutott az OW. persze ha csak ott láttál ilyen játékmódot és classokat meg kinyitható dobozokat, akkor lehet...
  • darkSectorxxx #77258
    Hát miért, mit gondoltál a sports név helyett miért nincs 7-es? A GT 7 az majd fog jönni.