121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #77462
    Hát öreg, törölve lett az én kommentem is, meg másé is fixen, tehát ez nem "szerintem" kérdés, hanem egy száraz tény :D
    de igaz mi igaz, feleslegesen írtam a litániát... menjünk inkább dolgozni (vagy játszani)! ;D
  • Rage47
    #77461
    pedig pont a harcrendszer volt az erőssége az előző részben
  • lwb
    #77460
    CS-ről beszélt, nem CS:GO-ról. Az alap CS-t ma is játsszák és tudtommal a HL ingyenes modja, amit aztán a Valve megvásárolt.
  • lwb
    #77459
    Ezzel csak az a baj, hogy az emberek nem így működnek. Ha játszottál már kompetitív multi játékot, akkor tudod, hogy a játékosok egy eléggé meghatározó része azért játszik, hogy nyerjen. Mindig és egyfolytában. Nyerni csak úgy lehet, ha minden előnyt kihasználnak: ez van a CCG-knél pl., ezért játszik minden HS játékos ugyanazzal az 5-6 paklival / kiegészítő. Nem hiszem, hogy annyira kurvára szórakoztató lehet játszani más pakliját 138. alkalommal is, de nem is ezért játsszák, hanem hogy nyerjenek. Mert erről szól a kompetitív multiplayer játék: hogy nyerj. Ez nem egy SP játék, ahol a történet, a karakterek miatt játszol, hanem egy lövölde, ahol a másik tucatnyi idegent akarod halomra lőni, mielőtt ők lőnek le téged.

    Ha lehetőséget adunk a játékosoknak, hogy az első nap JELENTŐSEN erősebbek legyenek egy kis pénzért, mint az átlag, akkor azzal az átlag játékélményét rontjuk el. Mert veszíteni senki nem szeret, pláne nem egy olyan játékban, ami arról szól, hogy nyerj. Ezek a játékosok vagy abbahagyják a játékot vagy maguk is befektetnek a loot boxokba, hogy ne szívjanak annyit. Pont ez a business benne: persze, grindolással is el lehet érni elég sok mindent (sok-sok óra szívással), de végig ott lesz a kisördög melletted és azt súgja majd a füledbe, hogy minek szenvedsz, egy hitelkártya és egy kattintás és máris órákat spórolsz. Ebből él az egész freemium mobiljáték ipar.
  • lwb
    #77458
    Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a CoD supply drop-jai főként kozmetikai dolgokat és új fegyvereket tartalmaztak. Az utóbbiak között nyilván volt egy-két erősebb, de messze nem az a szint, mint az SWBF2, ahol az EGÉSZ fejlődés a loot boxokon múlik. Ahol a különbség, hogy Boba Fett a levegőből rakétázva sebezhető, 50%-osan védett, vagy teljesen sebezhetetlen, az azért komolyabb előnyt jelent, mint a COD elite puskája, ami marginálisan jobb az alap fegyvernél, miután a COD-ban lényegében eddig is az volt, aki hamarabb észrevett, az lőtt le, fegyvertől függetlenül. Nem véletlen hívják twitch shooternek.
  • darkSectorxxx #77457
    Mindegy, ez semmit nem jelent.
    Vagy mit jelent, mond el. :)

    Kíváncsi vagyok rá, de nem vitaképpen csak hogy vezesd le nekem ez hol mutatkozik meg hogy a 45 dollár mit jelent. :)
  • Kandurex
    #77456
    Mordor....

    ...meggyütt warez bácsi, látva a sikeres harcrendszerét, egy letöltést sem ér meg számomra.
  • Tikal #77455
    úú de nem érted :)

    de, a CS:GO 15dollár volt megjelenéskor is.
  • Tikal #77454
    szerintem nem lett törölve semmi, csak benézett valaki és azt mondta, hogy törölve lesz minden....szóval feleslegesen írtál 388 karakteres üzenetet a semmiről :)
  • mucsácsó
    #77453
    Amúgy szerintem hónapok óta nem volt ilyen, hogy tegnap óta nem olvastam a topicot, és 110+ új hsz :D

    ...meg látom moderálva is lett...Amúgy faszom, ne törölgessétek szerintem se orrba-szájba, mert ezzel tényleg elűztök mindenkit a picsába innen, de most komolyan mondom... :D
    Nem mondom, hogy ne legyen moderáció, hisz nyilván van egy szint, amikor már tolerálhatatlan a dolog, például mikor személyeskedésbe átcsap minden - de akkor legalább írja bele a mélyentisztelt moderátor úr, hogy xyz dolog miatt került moderálásra a komment, vagy ossza meg akkor velünk, hogy mi is volt a gáz, mert a random komment törölgetés szerintem is kurvára unfair eljárási mód, már sorry.

    abból senki nem fog tanulni, meg amúgy se kell olyan rövidre venni a pórázt szvsz.. azért nem voltak itt olyan para kommentek (és most nem a maira gondolok, hisz ezt még nem sikerült visszapörgessem - hanem az elmúlt 1-2 hétben előfordult random komment törlésekre...)


    meg amúgy ha annyira nem nyugszik a delikvens, akkor újregel 1-2 perc alatt, és cső. IP-ban meg nincs gondolom - de ha volna se lenne értelme ugyebár :D

    szóval no offense, de így is alig vagyunk, ne basszunk már ki egymással még ilyesmikkel is tetézve a dolgokat - a többiek nevében is kérném szépen! :(
    tengermély tisztelettel.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.11. 23:53:24
  • mucsácsó
    #77452
    Wow, gratula! Könyörgünk, nyomj majd valami élménybeszámolót róla mielőbb! :) én is nagyon fontolgatom, hogy berántom...
  • darkSectorxxx #77451
    mármint 1 nap. :D
  • TDC Geronimo
    #77450
    2 nap

  • Totti5
    #77449
  • darkSectorxxx #77448
    Ja még annyit:

    pl ha x-et kell nyomni a küklopsznál az elejefelé aki ütlegeli a földet, ott is nyomkodni kell az x+négyzetet és akkor ott maradhatsz a lába előtt. :D
  • Totti5
    #77447
    Vak vagyok sry.
  • darkSectorxxx #77446
    Igen boss-ok meg egyéb exxtra szörnyeknél ez nem téma, ez csak a hordákra vonatkozik, de akkor is vicces. :D Ha belegondolsz, amugyis sok dolog automta, pl a rácélzás amikor ütsz. :D
  • darkSectorxxx #77445
    Tudom amugyis, ezt csak érdekességképpen tettem be, ha valaki biztosra akar menni, tud csalni. :D
  • Seth
    #77444
    Mondjuk sok vezér immunis a sima támadásokra, azok ellen ez nem segít ám
  • Seth
    #77443
    Hát én tuti nem használnám. Amúgy is egy unalomtsunami ,ha olyan mint az első, még az egyetlen élvezetes dolgot is elvenném magamtól?
  • darkSectorxxx #77442
    Van néhány játék, ami letilt ha érzékel ms gombot.
    De hálisten ez nem, ezért egyszerre nyomogatod akár lehet ezt is nyomni:

    X+Négyz.+Háromszög...és ennyi kiválogatja a rendszer mindig ami neki kell. :D LOÁL.
  • darkSectorxxx #77441
    LOÁL...egyszerreeeee....EGYSZERRE nyomkodom! :D
    Nemesis fokon. :D

    Hogy ez Batman-nál nem jutott eszembe, holott sok játékban használtam régen. :D

    God of War, Resident Evil. :)
  • Seth
    #77440
    Még háromszöget sem kell nyomni Counter-hez? Ez valami easy mód?
  • darkSectorxxx #77439


  • Seth
    #77438
    Írtam, hogy ez jobb, mint az 5.
  • Totti5
    #77437
    Az új jobb?

    Ezt imádtam, na nem mintha toltam volna a többit, de ez a japános Mass Effect féle dolog nagyon betalált. 100+ óra felett.
  • Seth
    #77436
    Na ennek asszem nem árt a nagyobb felbontás és élsimítás, annyira zizi volt a kép a PS3/360 verziókban
    Bár az egyik legrosszabb volt a szériában, de még mindig jobb mint az 5. rész, a harc meg kifejezetten élvezetes. 6500 körül indul majd, annyit még megér. Ja feltéve,ha jön angolul :), arról nincs még hír. PC-re is

  • darkSectorxxx #77435
    Ha meg lehet szerezni, akkor nincsen probléma. :)

    onnantól ha mindent elérhetsz a játékban ingyen is, onnantól a játék ára nem a loot-ot jellemzi, hanem magát a fejlesztési költséget. ezt nem állíthatod egymás ellen, CS GO sem 14 euro-ról startolt. :)

    Szerintem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.11. 18:46:55
  • darkSectorxxx #77434
    Ha ez így igaz akkor no problem. :)
  • FEARka
    #77433
    És mondjuk egy hónap múlva honnan fogod tudni, hogy vett-e pénzért ládát vagy sem? Mi van ha rengeteget játszott és azért vannak felfejlesztve a cuccai? A kártyahelyek feloldásához is több szint kell. Azt nem lehet venni pénzért.
  • Tikal #77432
    Nem, nem fogom. Ha van rá ideje akkor játsszon sokat és legyen profi. Ilyen játékosok mindig voltak és lesznek. Ezzel semmi baj sincs.
  • Tikal #77431
    Meg tudod szerezni majd itt is azt amit más pénzért vesz meg, csak neked az több száz óra lesz, neki meg csak néhány kattintás.

    A CS:GO 14euro, és skineket vehetsz a pénzeddel.
    SW:BF2 60euro és többek között nagyobb sebzést vehetsz a pénzeddel.

    Szerintem látni mi a különbség.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.10.11. 18:23:05
  • FEARka
    #77430
    Ugyan úgy meg lehet szerezni mindent játékkal is csak aki fizet az hamarabb szerezheti meg. De ugyan így fogják szidni azokat is, akit többet játszottak vele (nem vesznek valódi pénzért ládát) és így nagyobb szintűek lesznek mint ők.
  • darkSectorxxx #77429
    Hát nem egyformák a fizetős rendszerek, elvileg én hálisten eddig csak olyanról hallottam, amit amúgyis meg lehetett szerezni normál erőből, ha nem akkor nem játékmenetet befolyásoló terméket vehetsz, hanem skin stb.
    Neadjisten dupla xp meg ilyenek.

    Ha a SW-ban egy fieztős itemmel erőfölénybe kerülhetsz, AMIT NORMÁL játékkal nem kapsz meg, az kurva gáz, pláne azt nézve hogy nem free to play.

    CS GO tudtommal fizetős játék. :)
  • Tikal #77428
    Értjük, te lefosod. Mi meg nem, köszönjük a megértésed.
  • Tikal #77427
    Nincs benne olyan, tudom, de Totti szerint ez is olyan mint a SW:Battlefront 2.... de lehet ő a CS:GO-ért is 60eurot fizetett
  • Tikal #77426
    Teljesen világos, hogy nem érti mi a probléma a SWBF2-vel...
  • darkSectorxxx #77425
    Kötve hiszem hogy olyan dolgokat kapsz pénzért, ami erőfölényt nyújt, úgy hogy azt te ingyenesen amúgy ne érhesd el....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.11. 18:05:40
  • Tikal #77424
    Battlefield1-ben lehet venni olyan kártyát, lootbox-ot amitől megnő a sebzése a fegyveremnek? Hm, nekem ez kimaradt, azt tudom, hogy vannak loot box-ok, de ott csak skineket lehet nyerni, és szerintem azt se lehet valós pénzért megvenni...
  • darkSectorxxx #77423
    ja akkor bocs nekem úgy tűnt hogy a lootbox mellett lett megemlítve hogy azért játszotok, keveset ezekkel vagy éppen semennyit mert zavar a fizetős rendszer. :)