121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • FEARka
    #77542
    Na akkor tőlem utolsó hsz a témában. Én egyáltalán nem látom ilyen gáznak a dolgot, mint ti. Nem lehet konkrét dolgokat venni a ládákkal, tök random az egész, hogy mi van benne. Lehet valaki megvesz 5 ládát és mindben csak MVP póz, vagy hang lesz. A fegyverek is játszott idő alapján oldódnak fel. A bétában a 2. fegyvert is úgy kaptad meg, hogy játszottál az adott classal 10 percet és kaptál egy ládát, ingyen amiben benne volt. Nincs az a baromság amiről AngryJoe is beszélt, hogy 600 scrap kellene a 2. fegyver kioldásához. Ingyen megkapod, ha játszol a classal. Továbbra is tartom azt, hogy ugyan úgy szidni fogják azt akinek jobb cuccai vannak 1 hónap után, mint nekik. És soha nem fogják megtudni, hogy költött e dobozra vagy csak simán rengeteget játszott. Amúgy is játszott idő alapján oldódnak fel a dolgok nem lehet dobozból előre mindent megvenni.

    j0nNyKa #77533: A képességeket meg simán tudják balanszolni. Megváltoztatják a százalékos értékét, esetleg magát a képességet alakítják át, hogy ne tudjon sokáig levegőben maradni (az a baj a képességel hogy ha ügyes vagy és nem folyamat nyomod a gombot akkor sokáig fent lehet maradni a levegőben). pl. használod a képességet, fent tudsz maradni 5 mp-t, majd 1 perc után tudod csak újra használni. Ugyan úgy tudnak itt is változtatni bármin, mint LOL-ban a karakterek képességein. A hős megszerzéséhez is jól kell játszanod, csinálni a feladatokat mert csak bizonyos pontért használhatod őket.

    Támogatni nem fogom a pénzes ládát mert egy darabot se fogok belőle venni.
  • Rage47
    #77541
    Nem tudom, láttál-e már ilyet, de ez akár lehetne csalás is. Úgy rádfordul egérrel és lesoroz 3 embert még melletted, hogy csak pislogsz. Ha kell nézz videót, vagy csinálok én válogatást a death camekből.

    Blizzard azt mondta, hogy nem lehet letiltani, tehát nem a játék támogatja, hanem hardveresen a Sony. Bármilyen shooterben ott lehetnek a csaló egeresek.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.10.13. 11:40:55
  • yesname #77540
    Jó azért attól, hogy pl. 10 ezret érő egeret és billentyűt használsz még nem fogsz tudni csalni PS4-en. Amúgy is egyre több játék támogatja.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.10.13. 11:19:26
  • mucsácsó
    #77539
    Na, az a másik halálom....... :D
    okádék... én kurvára nem engednék semilyen 3rd party eszközt, dehát a pénz beszél... :(
    takarodjon PC-re multizni az egér+billes, ott úgyis hemzsegnek a csalók :) #mászterrész
  • Rage47
    #77538
    OMG még mindig ez a téma itt? :D Fura nekem, hogy vannak emberek, akik nem tudják megérteni, hogy pénzért előnyhöz jutni nem normális. :(
    De engem már az is felb.sz, hogy a Sony engedte Overwatch-ban az egér használatát és minden harmadik ember azzal tolja már. Ilyenkor mondják, hogy vegyek egeret. Aha persze...
  • Tikal #77537
    már megy a mosakodás?

    amúgy azzal, hogy szinthez kötik sokat nem érnek el, ha olyan könnyen lehet majd benne fejlődni mint a BF1-ben vagy az előzőben...
  • Tikal #77536
    Az a baj hogy azt nem látjátok, hogy ez milyen hatással van a játékra magára, a mechanikára, a felépítésére, a fejlődésre stb....
  • Tikal #77535
    Nem ingyen vannak, de még egyszer leírom, SKIN-eket vehetsz pénzért, az hogy te piros gatyában szaladgálsz az engem nem érdekel, az már annaál inkább, hogy nekem 50 órát kell grindelnem azért amihez te hozzájutsz 2 dollárért.
  • Tikal #77534
    engem nem érdekel a fejlesztési költség, nem vagyok tulajdonos semelyik kiadóban, engem a játék tartalma érdekel, ha azt 60euroért adják akkor azért teljes játékot akarok, kérjen akkor százat, de hagyjon a mikro szarjával.

    15euro tulajdonképpen ingyen van, és ott pénzért SKIN-t veszel, érted? Nem játékmódosító powerup-ot. Nem tudom hogy ezen mi nem világos...
  • j0nNyKa
    #77533
    oké, helyettesítsd be, amit írtatok példát valamelyik nap, hogy pl. egy skill erősebb, több védelmet ad, meg mittudomén - ugyanazt jelenti mint a csodafegyver

    gondolom.. érted, hogy nem konkrét csodafegyverről beszélek - ha nem, olvasd el kérlek még1x
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2017.10.13. 09:55:25
  • FEARka
    #77532
    De nem lehet csodafegyvert venni :D
  • j0nNyKa
    #77531
    nem, nem mind1

    te vagy egy szinten 0 fizetéssel, skillből eljutva oda, mondjuk 1 hónap alatt
    össze fog rakni a rendszer Józsikával, aki 2 napja játszik, de vett magának csodapuskát amivel ugyanolyan szinten, ugyanolyan erősségű játékosokkal kerül össze
    valójában meg a játékélmény neked kurvaszar lesz, mert játékmechanikailag balfaszokkal játszol, viszont mégis túlerővel szemben (a megvett csodafegyver miatt)

    konkrét példa: te ismered kívülről belülről a pályát, taktikázol, használod a tudásod, ügyesen mozogsz, célzol, stb - a társad meg kóvályog meg falnak megy, viszont elpukkantja a fegyverét és többet fog sebezni nálad, merthogy költött pénzt, és pontszámilag, teljesítményt mérve eléd kerül - közben meg fingja nincs a dolgokról

    ezt így érted?
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2017.10.13. 09:54:22
  • Kandurex
    #77530
    A kompetetív jelentése meg van? Vagy például minden foci meccsben az ellenfél csapata eggyel több emberrel állhat fel, ha többet fizet?

    Nem lehet, sőt kifejezetten tilos verseny alatt bármilyen, bármilyen jogosulatlan előnyhöz jutni.
  • FEARka
    #77529
    Ha meg úgy is egy szintűekkel rak össze akkor nem mindegy? Nem lehet boxból mindent egyből feloldani. Játszanod kell ahhoz, hogy megnyíljanak a kártyahelyek, újabb fegyverek. Játszottatok ti egyáltalán a bétával?

    Én már az összes olyan multis játékot causalnak tartok ahol nincs az a rendszer, mint anno cod 2-4, hogy rendes csapatok versengtek online, offline.
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2017.10.13. 09:50:12
  • yesname #77528
    Orbitális marhaság amit mondasz. Én évtizede benne vagyok a competitivejátékokban. Egy játék nem lesz competitive, ha játékbeli előnyt valós pénzért lehet vásárolni. Nézz körül, egy darab sincs éppen azért, amit írtam a #77363-ban.
    Továbbá egy matchmaking hasonló szintűekkel rak össze multiban. Ha más nem a csapat átlagszintje (ez a rosszabb verzió) lesz közel egyező.
    Minden egyes competitive játékban ez van és nincs olyan, ahol ranked-en valós pénzért előnyt vásárolhatsz és kompetitívnek számít. Ahol ilyen van az nincs számításba véve, mint kompetitív játék. Ez utóbbiak a causal multis játékok, de még a causal is tisztában van vele miért nem jó a valós pénzért játékbeli előny. Az, hogy egyeseket ez nem zavar megint más kérdés. Hiszen ők csak egy kis időre kikapcsolódni akarnak, akár vesztenek akár nem. De ők nem is fognak kompetitíven játszani. Amint elkezdik zavarja őket is. Tapasztalat, láttam már százszor ilyent. :D
    Még akkor is, ha megtehetik hogy dollárezreket költsenek az előnyt adó cuccokra (márpedig többynire a leginkább versenyszerűen játszók tehetik ezt meg), mert józan eszű ember tudja, hogy az nem versenyszerű.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.10.13. 09:43:19
  • FEARka
    #77527
    PH-ról:
    Utoljára szerkesztette: FEARka, 2017.10.13. 09:39:11
  • yesname #77526
    Nem. Te nem ezt mondtad.
    Amúgy a #77363-ban leírtam, hogy mi a baj vele.
    Ha tényleg nem érthető abból, mi a baj vele, akkor másnál vannak gondok.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.10.13. 09:32:56
  • darkSectorxxx #77525
    Na ezt mondom. :D
    Ezért nem értem.
  • FEARka
    #77524
    Még mindig nem kötelező megvenni a loot boxot valódi pénzért. Ennyi erővel, ha pár hónappal később szállsz be a multiba akkor is csak a "szopás" vár, mivel a többiek magasabb szintűek lesznek...
  • darkSectorxxx #77523
    Még mindig nem értem.
    CS egy ősrégi játék gyök2 cucc, ami lehet hogy szórakoztató, de manapság garázsprojektnek is kevés lenne.
    Magyarul olcsó. Érted mit mondok nem?
    És brutális összegek mozogna. Ergo ha valami brutálisan forog, többen használják, többen veszik, akkor olcsóbb lesz. Vagy ingyenessé teszik.

    BF2 egy dollármilliókból gyártott AAA+ multi, amivel töredéke eladást és játékos számot érnek el mint egy már megszokott, kedvelt cs.
    És mérföldekkel kevesebben vesznek itemeket a játék mellé. Vagyis valszeg drágábban adják, pláne ha fejlődésben segít, időt spórolnak vele, a ti szemetekben csalnak, vagy mittudomén, ha könnyen akarnak elérni dolgokat, lusta ember igen is fizessen :)

    Most te egy full olcsó régi már rég visszatérült játékot számítasz egy mostani felsőkategóriás játékhoz.
    A cs lehet összesen nem termelt az évek alatt annyi pénzt, amiből ez készült.
    Kifizetni nem fontos, opcionális.

    Ha nem kötelező, akkor nem számíthatod, feltétlen kötelező, ha pedig nem akkor semmi gond nincs.


    Ezért nem értem.
    Egyrészt 2 külön kategóriát hasonlítasz össze.
    Másrészt 2 eltérő kiadót.
    A Valve-val példázni? What? Nekik nem a cs-böl kell megélniük.

    Ha a BF2 ben azt mondod a multiban, hogy olyan valamit lehet venni, amit nem érhetsz el másképp és befolyásolja az erőfölényt, akkor oké.

    De ha nem akkor nem látok problémát itten. :)

  • lwb
    #77522
    Mármint minek volt több minél? A SWBF2-nek? Az összes eddigi játéknál, ami lényegében megjelent? Mert eddig valahogy elég volt a 60 dollár, sőt, ma is elég minden más játéknál: pl. a RDR2 is annyi lesz.
    Ez a 60 dollár amúgy is egy mítosz már rég. A rakat dlc, kiegészítő, season's pass, ilyen-olyen deluxe/gold kiadások miatt rendszerint 60 dollárért csak egy vázat kapsz, a tök alap játékot. Egyébként ugyanez áll a SoW-ra és a SWBF2-re is: ott is van ilyen, olyan deluxe és gold kiadás meg season's pass csak ott pluszban vannak még fizetős loot boxok is.

    A CS-ben meg még mindig kozmetikai cuccok vannak a loot boxban. Egyébként fontos a különbség, hogy ingyé van a játék, amihez aztán pénzért vehetsz ezt-azt (mint pl. az összes CCG vagy a mobiljátékok) vagy előtte kicsengetsz 60-150 dollárt és aztán még szépen 1-5 dolláronként vásárolod a booster packeket is hozzá. Mindezt pl. a BF2 esetében egy multira kiélezett játékban, ahol erősen nyomva is vagy vagy leszel arra, hogy a folyamatos vesztés és szopás helyett elkezdj nyerni végre.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.10.13. 05:36:52
  • darkSectorxxx #77521
    Az a bajom, hogy nem értem mire gondolsz.
    Van egy 60 dolláros játék.
    Van single van multi, epic engine, sok melo benne.

    És mondtál egy 15 euro-s játékot, ami meg hátizé.
    Na

    Szóval mi az, amire ki szeretnél lyukadni? :D
    Írd le konkrétabban kicsit. :D
  • darkSectorxxx #77520
    Arra költheted amire akarod.
    De miért CS-ben vagy miben a loot box-ok ingyé vannak? :D
  • darkSectorxxx #77519
    Hát ezt kérdezem én is, hogy ti mi alapján méritek, mert én csak az alapján, hogy az egyiknek sokkalta több volt a fejlesztési költsége. :)
    Ti hogy méritek?
    Hogy sikerült levonni ebből következtetést?
    alma meg körte....hogy jön az hogy a 60 dolláros alapjáték után rosszabb a fizetős rendszer mint egy 15-ös után?
    Nem értem.
  • Tikal #77518
    Nekem állhatnád majd a loot box-okat SW:BF2-ben, neked az úgy se sok :)
  • Tikal #77517
    mennyi az a 60 dollárnyi gameplay? mi az amit szerinted jogosan kapok ezért és mi az ami fölött már jöhet a kiadó a pénzlehúzással? engem inkább az érdekelne, hogy számodra mikor lett mindegy mennyit fizetsz egy játékért és hogy mit kapsz érte....
  • darkSectorxxx #77516
    thx :P
  • TDC Geronimo
    #77515
    Aki tolja. Milyen lett? Ha már van olyan jó, mint az egy akkor nem lesz gond

  • TDC Geronimo
    #77514
    Mike Laidlaw (Dragon Age Creative Director) leaves BioWare

    Mindenki menekül már onnan. RIP DA4 is
  • LBandi77
    #77513
    Isten éltessen Darky.
  • TomStorm
    #77512
    Rend van most topikba,jó ez így
  • darkSectorxxx #77511
    :D
  • darkSectorxxx #77510


    Dark Souls III + DLC - NG+0 - Part 53 - SL-001 - Character 2 - Mirdir - HAPPY DEATH DAY Stream
  • mucsácsó
    #77509
    Tökéletes ajánlat :) bízom a vakszerencsében.. :D
    adom a szabit...hát én most egy darabig nem leszek szabin az tuti, mert ez a 12 hét táppénz és otthon rohadás kicsit levitt az életről :D szóval "jó" dolgozni... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.12. 22:37:18
  • Seth
    #77508
    Na akkor én is nyomok egy +1 -et :)
  • darkSectorxxx #77507
    ŐŐŐŐ na nehogy félreértsétek a 20 dollár/6000ft az egy feltöltő lesz, ha valaki drágábban akar venni vehet, ha kiegészíti utána magának értelemszerűen, csak jobb ha tiztázzuk! :D
  • darkSectorxxx #77506
    THX :P
  • darkSectorxxx #77505
    Hát már megvolt, kivettem 1 nap szabit. :D
  • Seth
    #77504
    Boldog szülinapot!!
  • mucsácsó
    #77503
    Wow, micsoda ajánlat! :) De szerintem is ajándékozd magad meg valamivel helyettünk inkább - de köszönjük szépen a kedvességedet! :)
    De ha tényleg így döntenél, akkor én nyomnék egy +1-et vagy mi a szösz - és lehet beneveznék egy Bloodborne-ra (a DLC miatt, ami megvan már) vagy Last Guardianra, bakancslistás mind2 dolog :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.12. 22:23:11