121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #77582
    Na, az legalább jó, hogyha tudja tartani a szintet! Szvsz az első rész is tartotta mindvégig, bár volt 1-2 lájtibb rész, de engem végig lekötött, pedig nem egy rövid játék (mai szemmel főleg..).

    Ezt pedig csak úgy itthagyom, mert.... mert nem kellenek szavak:


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.14. 00:11:16
  • Seth
    #77581
    Még sehol sem vagy, ez csak ilyen hirtelen felindulásból írtad :) Mennyi,de mennyi játéknál volt erős kezdés,aztán lejtmenet :)
    Nekem olyan 5 órám van eddig benne,de eléggé élvezem, főleg így nightmare fokozaton,nagyon meg kell gondolni mindent, meg ilyen szúrkálósan csinálom a térképet, megyek kicsit, összeszedek mindent, akit lehet stealth killel lenyomok,aztán vissza safe house-ba, egy korty kávé,aztán mentés .
  • mucsácsó
    #77580
    váó! :D no, hát ennek nagyon örülök, ha tényleg ennyire jól sikerült! én mondjuk az első részt is imádtam - kivéve a végefele, amikor szerintem irreálisan kevés lőszerrel kellett sok ellenfelet gyilkolni :D
  • darkSectorxxx #77579
    ezt le akartam írni megyek tovább....megvettek kilóra ezzel a játékkal, mintha nem is egy fejlestő játéka lenen a 2 epizód...brutális a fejlődés. :D
  • darkSectorxxx #77578


    Srácok meg kellett állínom a stream közben, hogy leírjam, EVIL WITHIN 2.
    Nagy betükkel!

    Ha valaki csalódott a Resikben meg várt Silent Hill-t mostanában, az kurva gyorsan fizesse ki azt a pár ft-ot, mert ez szerintem az év legjobb HORROR játéka, sőtt sok éve ez a legjobb, már így az elején.

    brutális mennyit fejlődött, loptak össze jó értelemben minden honnan.
    Resi 7 elbújhat.

    Egyszerűen megvett engem kilóra a hangulata.

    Kb az első benyomások:

    + grafika szerintem nagyon szép
    + gameplay sokat javult, kiegészült
    + maga ez a silent hill-es stílus, a gunplay mind őrült jó, a para hangulat, a szörnyek, nagyon atmoszférikusak
    + karakter irányítása jobb lett
    + szerintem fps-ben sincs probléma eddig
    + Történet, érdekes, pörög ezerrel, ilyen egy szuper is 2017-es horror játék szerintem
    + végig fogom játszani
    + animációk

    - az irányításban a gyaloglásnál futásnál még egy csöppikét érezni azt a sutaságot amit az első részben megutáltam, laggos volt az első részében, célozni meg rémálom volt.
    - textúrák egy pöppetnyit nem mindenhol szuperálnak elsőre, kis késés is van a betöltéskor néha
    - más egyelőre nem jut eszembe

    na én legalább ezt vártam egy mai horror játéktól.
    Ez megéri a pízt....
  • mucsácsó
    #77577
    ÚRISTEN, én néztem eddig, és ez kurvabeteg :D
  • darkSectorxxx #77576
    5 perc és indulok...meglesem milyen lett. :D

    The Evil Within 2 - PS4 - Part 1 - FRIDAY 13 Stream...
  • darkSectorxxx #77575
    #77574.....

    kibaszott nagy különbség van egy item közt ami ideiglenes és az között, amit csak megszerzel 1x.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.13. 20:09:17
  • darkSectorxxx #77574
    Na így más a helyzet, mert bameg érthetően leírtad, hogy ideiglenes cuccról van szó.
    Bazzeg ezt pofáztam írd le érthetően, pontosan.

    Kurvára nem mindegy, hogy egy itemet vagy perket kapsz, amit egyszer elég elérned....

    Mondtad hogy ideiglenes itemekről van szó? Nem....
    Így oké értem mert addig amig farmolsz más használja ezeket, amiket te elérsz, elhasználsz és utána ujra farmolni kell UGYANAZT.

    Ez más!
    Ha ezt mondod legelőször. :D

    Így egyet értek, ez unfair.
  • darkSectorxxx #77573
    Van, csak nem tolerálod azt amit én igen. :)
    Ezzel semmi baj, én csak azt mondom, hogy az én véleményem szerint tök feleslegesen hergelitek magatokat.
  • Droughert
    #77572
    Egy kis on: HKG storeban a Dead Rising PS+al kapott egy laza 90%-os leárazást, így 521Ft-ért vihető.
  • Tikal #77571
    Azt értsd mar meg hogy a paytowin rendszer miatt eleve máshogy építik fel azt a rohadt játékot, kurvara mas szempontok vannak...ez a baj.
  • Tikal #77570
    en ugy érzem hogy a 94 eves nagymamám mar megértette volna ennyi magyarázat utan hogy mi is a baj azzal ha egy aaa kategóriás játékba behozzák a freetoplay rendszert.
  • yesname #77569
    Utoljára megpróbálom elmagyarázni konkrét példával, mert nagy baj van odafent arrafelé:
    Vannak különböző szintű játékosok, amit multiban pl. MMR-rel mérnek (normális kompetitív játékokban). Itt nem a játékos egyéb szintjéről van szó mint pl. Level 13 stb. Hanem a lehetőségekhez képest minél jobban mérhető a játkos adottságai, tapasztalati, gyakorlati szintjéről.
    Na most a matchmaking e mérőszám szerint dobja össze a teameket. (A játékos szintje (a Level) az MMR-t nem tükrözi pontosan.)
    Szóval összedob a matchmaking két teamet az MMR szerint, hogy az egyes játékosok (vagy a team átlag, ami rossz megközelítés) MMR-je hasonló legyen. Mondjuk azt, hogy ez egy fair egyenlő esélyes küzdelem.
    Igen ám, de pénzért vásárolhatsz mondjuk 1 hónapon át tartó 5% plusz sebzést vagy plusz páncélt és hasonlók.
    Azonnal borul a fair play. Kapisgálod már? Mi itt általánosságban beszélünk erről, nem (csak) a BF miatt.
    Hiába vehetsz mondjuk ugyanilyent játékbeli pénzért, mert azért grindelni kell és kib...tt sokat, tehát aki pénzért megveszi mindig is előnyben lesz az azonos adottságú és képességű emberek ellen, mert nem fog tudni annyit grindelni az utóbbi, amennyi mindent valós pénzért meg lehet venni akár az év 365 napjára folyamatosan időbefektetés nélkül.
    Mindenki tisztában van vele, hogy miért nem jó. Igen a milliomosok is, akik COMPETITIVE játszanak.
    Az a játék, ahol ilyern előnyüket lehet vásárolni sose volt és nem is lesz competitive teljesen világos és érthető okok miatt.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.10.13. 18:50:02
  • j0nNyKa
    #77568
    feladom sorry, nagyon nincs közös nyelvünk
  • darkSectorxxx #77567
    Most nem értem télleg mi a probléma, az a baj hogy telibe szarom ki menni idő alatt huzza fel a karakterét?

    Vagy már ehhez való érdektelenséggel való hozzáállás is gond?
    Mit pörögjek ilyen faszságokon?

    Ha bemegyek a codba gondolod érdekel hogy ha látok egy 700-as szintü játékost, akkor érdekel hogy lett 700-as?

    Kurvára leszarom.

    Úgy tűnik mások meg ti nem. Ez számomra külső szemmel felesleges vergődésnek tűnik.
    Ha behozhatatlan lenne a loot akkor oké. Rage Quit, de amúgy ha nem cheat-el, akkor a kisujjam nem mozdítanám meg panaszért....

    Birka türelmem van valszeg.
  • Rage47
    #77566
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    minden topikban ilyen darki, igy szeretik :D
  • darkSectorxxx #77565
    Hát egyről beszélünk, csak mivel más szemszögből nézitek, ezért az ugyanaz témának a megítélése nálatok fehér, nálam fekete.

    Magyarul.
    Ugyanarról beszéltünk.
    Loot szarok, fizetős extrák, amiket amugy hosszu farmolással játékkal érhetne el az ember.

    Ti ezt nehezményezitek, de nem bizonyította eddig senki, hogy ez káros a nem fizető játékosnak.
    Én meg úgy tekintem, hogy egy plusz lehetőség a játékosoknak, amire ha akarnak, költhetnek, megspórolva a drága idejüket.
    Ez maximum olyan megítélésbe lehet tárgyalni, hogy gazdag, kényelmes játékosok, én meg büszke vagyok hogy megdolgozom érte, de ennyi.
    Gyakorlatban ezt szembeállítva a magunk, vagy m,agatokfajtával akik önerőből érik el, egy utánatok kezdő játékos mivel kimutathatatlan a téma, ezért titeket is mondhatnak fizetős haszonszerzőknek, nem tudjjátok bebizonyítani hogy ti azért vagytok ilyenek mert ti értétek el. Ha ingyen ti éritek el, ugyanúgy az UTÁNATOK jövő gyengébb, kisebb emberek ellen vagytok előnyben.

    Fizetszérte vagy nem?
    Full mindegy, mert ha nem fizetsz a játék menetele ugyanaz marad, csak így hamarabb történik mindaz, ami normál esetben 1-2 hónap után alakul ki mondjuk.

    Én nem látok ebben annyi bonyolult részt, ezt simán megérti mindenki, aki már multizott életében.
    De amint látok egy értelmes infot, kimutatást, arról, hogy mi a loot vásárlás káros hatása a normál játékosokra nézve, akkor kicsit továbbléphetünk, mert akkor nem csak megérteni fogom, amit írnak, hanem esetleg együtt utálni az EA-t.
    De számomra most az furcsa, hogy nektek, vagy nekik érthetetlen, hogy miért tökmindegy a fizetős része, és miért teljesen összenézhetetlen a cs a bf2-vel.

    De az is előfordulhat, hogy más dimenzióban éltem és élek, és ez valakit zavar, hogy kitől kapja éppen a headshot-ot.

    Vagyis a téma közös, csak titeket piszkálnak a lusta, gazdag játékosok. :)
    Nektek gond, nekem nem.
  • j0nNyKa
    #77564
    van olyan a topicban akivel amúgy egyről beszélsz? :)
    velem biztos nem, többiek?
  • darkSectorxxx #77563
    2 oka lehet a botránynak.
    1. akik azonnal elkezdenek brutálisan megszállottan játszani, fejlődni, azt nehezményezik, hogy nem tartozhatnak feltétlen a jobbak közé már az elején, mert más megveszi a dobozokat.
    2. a tehetősebbek irigylése, mert valakinek jut rá pénz és spóról, valakinek nem és nem.
  • darkSectorxxx #77562
    Többször részletesen leírtam, ellenben cserébe semmi egyebet nem kaptam.
    Én leírtam logikusan azt, miért 60 euro a BF, miért ingyenes a cs.

    Leírtam mindent, a fejlődés gondot is.

    Cserébe egy értelmes okot nem hallottam, magyarázatot, példát, hogy mi alapján látod azt, ha bemész a multiban, hogy ki loot-os meg ki ingyen uppos...semmit nem láttam eddig leírva. :)

    Miért?
    Mert nem tudnak mondani semmit, képtelenség.
    Mindaddig míg egy loot nem $ only.

    Én értem őket, ők is engem, csak azt várják el hogy minden játék ingyen legyen és kell fika, mert az EA gonosz meg minden.

    az senkit sem érdekel hogy a Valve semmit nem tesz és nem tudják hol elásni a sok zsák pénzt, mert olyan bizniszek mennek a steam-en keresztül.
    Ha valaki paraszt meg pénzéhes azt nem az ea-nál kell kezdeni keresni. ;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.13. 17:19:43
  • j0nNyKa
    #77561
    nincs álláspontod csak az hogy senki nem ért semmit rajtad kívül
    mit akarsz mondani?
  • darkSectorxxx #77560
    Nem, haverom, én értettem az elején is, csak azt hittem ti arról beszéltek, hogy olyat vesznek, amit a 60 euroba nincs benen inygen, és kiderült, hogy nem, vagyis egyről beszélünk, csak ez baromság amiket írtok, hogy elrontják a multit ezzel, ez baromság.
    Máshol adott hetek után ugyanez a probléma fennáll ahol nem vehetsz loot-ot.

    Ezt nem értitek meg.
    Vagy nem akarjátok, vagy fika on van, nem tudom. :)

    Pont amit én mondok az árakról meg erről a fejlődésről, ahoz elég a józan paraszti ész, és döbbenet hogy a Valve cs-jét hasonlitgatják az EA BF-jához árban. :D

    Mik jönnek ezután?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.13. 17:14:25
  • darkSectorxxx #77559
    Nem, az a baj hogy értem, a baj még az, hogy amit ti írtok, az egészen egyszerűen egy marhára rossz, téves és felesleges hozzáállás, és értelmetlen önkínzás.

    Oksa akkor magyarázd meg nekem ezt és akkor egyet fogok érteni.

    ha belépsz a BF2-be.
    Hogyan érzed azt egy meccsben hogy aki legyőz az hosszú órák alatt érte el azt, vagy fizetett érte?
    Ha te brutál idő alatt ingyen uppolod magad, más ilyenek mint ti, meg rátok mondja azt, hogy paraszt gazdag megvette a ládákat.....

    KURVÁRA mindegy, ezt értitek szerintem, csak lovagoltok ezen még mindig, KI a picsát érdekli, hogy 2 hónap vagy 2 perc elérni ugyanazt?
    Hát bazdmeg akkor játsz töbebt, menj ranked-be, vagy valami.

    Azt nem értitek meg, hogy amiről beszéltek, az a cs-ben ugyanígy történik, csak ingyen és több idő, de ha te 2 hónap után mész a cs-be ott egy srác aki 2 hónapja játszik ugyanaz mint itt aki ellen mész és 1 nap alatt huzta fel magát.
    Ott is erősebb, itt is?

    Legyőznek mindenhol egyformán.

    Csak ti nektek nem mindegy hogy aki legyőz az előtte fizet vagy ingyen éri el....
    Neki nem mindegy, ezt értem, de nektek miért nem kurvára mindegy...
    Meg miazhogy más a játék? meg érzed?

    Én bármilyen játékkal játszottam független a loot-októl éreztem ugyanúgy ha magasabb szintűvel mentem szembe.
    Ki a tökömet érdekli hogy mitől olyan amilyen?
    Én is elérheten, mindig el kell kezdeni 0-ról, mindig és mindig lesznek nálad táposabbak!
    Mindig, ez nem loot miatt van, csak annyi a különbség, hogy itt pénzért van.
    De ez csak akkor geciség ha kényszerítve lenne, de nem az. :D

    Komolyan mondom, én értettem eddig is, amiről beszéltetek, ugyanazt magyarázom én is.
    Csak irigykedtek azt ennyi, semmi több.
    Ennek a kapálózásnak, amit nyomtok, akkor van értelme, ha csak, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG pénzért árulnak erőtöbletet, CSAK AKKOR, a másképpen csak értelmetlen vergődés. :)
    És nagyon nincs igazatok ebben a 60 dollárban.

    A loot+dlc+micro nem alapár kérdése!!!!
    Az alap ár basszátok meg az ALAP TARTALOM GYÁRTÁSI ÉS HASZNÁNAK AZ ÁRA.
    Egy kibaszott cs TÖREDÉKE a BF2 értékének, töredéke és azt egy cég készítette, aki csak kizárólag a steam bizniszből 400 évig megélne és nem fejleszt játékokat, talán most lesz 1.
    KÖZE sincs a 2 dolognak egymáshoz, de erőlteted a 60 euro-t....:D

    Télleg szerintem kár ezen vitázni, annyira értelmetlen, és fogadjátok el, tudom mit mondok, értem mit beszéltek, meg értem a levezetést, de ez baromséág, és tökéletesen tévesen hasonlítgattok, és full ok nélkül haragszotok azokra akik fizetnek a loot-ért, mindaddig míg a lehetőség nektek is ugyanúgy megadatik...

    És képzeljétek el engem meg az zavar a cs-ben hogy más fasza skinekkel szaladgálhat 200 euro-kért én meg nem, de akkor most mivan? kaparjam a falat? :)
    Én is megvehetném, de nem, veszem, akkor most az a baj hogy másnak adnak esélyt rá?

    ÉS KIZÁRT, MONDOM KIZÁRT hogy észrevedd egy játékban egy játékosról, hogy az pénzelte magát vagy nem, max az első pár napon, amikor eleve annyi játékidő nem telhetett el.
    KIZÁRT. :)
    és ezért értelmetlen.
  • FEARka
    #77558
    Köszi.
  • yesname #77557
    Így van. Sajnos magyarázhatjuk még száz féle módon, akkor sem fogja fel. :D Ő már ilyen.
  • yesname #77556
    Nagyon nem érted. Multiban rohadt nagy probléma. JÓZAN eszű ember mind érti miért. Érdekes Te nem, még akkor sem, ha le van írva szépen érthetően. Singleben is leírtam az idézett hszben mi a baj ezzel, de látom az sem esik le. Mondjuk ezek után nem csodálom. Egy történet alapú single tempóját grindeléssel töltik ki valós tartalom helyett, mert minél többel annál nagyobb az esélye, hogy mikrotranzakciózni fog egy játékos.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.10.13. 16:24:20
  • yesname #77555
    Persze, de én it arra utaltam, hogy bárki megteheti, hogy bedug egy egeret a PS4-be ami számítógéphez és PS4-en is hasznos egyre több programban. Még csak nagy befektetést sem igényel.
  • Tikal #77554
    Az meg hogy az EA és a DICE válaszolt a kritikákra csak azt bizonyítja, hogy ők nagyon is tudják mekkora szart akarnak lenyomni a torkunkon és tudják hogy rossz vizeken eveznek... csak te nem látod még ennyi komment után se :(
  • Tikal #77553
    annyira nem érted a példákat, hogy az már fáj :)

    -Egy 60eurós játéknál zavar hogy valaki pénzért veheti meg az előnyt, igen. lentebb jonnyka magyarázta el hogy miért is rossz ez.
    -CS-ben nem zavarnak a nálam jobb játékosok, sehol sem zavarnak a nálam jobb játékosok, mert mindenhol ott vannak :)
    -azért nem zavar, mert ilyen vagyok, elfogadtam hogy nem én vagyok a legjobb, nem idegesitem magam vele :)
    nem, nem kéne, mert miért zavarna ha neki piros a puskája nekem meg nem. ő fizetett érte én meg nem. munkahelyen se zavar ha valaki más szinu öltönyben van mint én, az már lehet zavarna ha a lóvés szülei megvennék neki a főnöki poziciot :) ( persze tudjuk a való életben ez igen gyakran megtörténik, éppen ezért rohadul nem hiányzik ez még otthon a kanapén is :D )

    Te tényleg nem érted :D

    Ülj mér le egy world of tanks elé, és kezdj el játszani. aztán ülj le egy olyan multi elé ahol nem lehet a szintlépésért fizetned. ha te nem látsz különbséget a két játék mechanikájában akkor nem is értelek mit csinálsz itt.. semmi nem ragadt rád ennyi év gaming alatt?
    A károm az az hogy a játékok szarok lesznek, mert már nem a szórakoztatásomra készülnek, hanem arra hogy minél több pénzt húzzanak ki belőlem. Nem vitatom, ez már régóta benne van a játékokban és a mobil gaminget már meg is ölte, de rohadt szar ezt most AAA címeknél látni.
  • Kandurex
    #77552
    Jó, hát annyira nem megy a német, más oldalról nézve az infót ez már jobban hangzik.
  • darkSectorxxx #77551
    Hoppá.
    Akkor nem voltam én érthető. ;)

    Erről beszéltem eddig én is...

    2. Kérdésem volt.
    1- kötelező a vásárlás
    2- ingyen elérhető-e mindaz amit megvetsz?

    Mi a válasz?
    - nem
    - nem

    Elnézést de ezek után hogy a sárinéni pókhálós muffjába jön ide a cs meg a tököm tudja hány 10éves rég megtérült, teljesen más koncepciós játék.

    Illetve hogy a józsi gennyes tökébe jön az hogy 60 euro az nem a teljes játék?
    Van eleje közepe meg vége....ez a teljes játék
    Cs is kibaszott csonka játék, még csonkább mert single sincs.
    60 euroért annyit adnak, ami 60 euroban nekik megéri.

    Miaz hogy 20órára tervezett játékot a nem fizetőknek 40re hosszabbítják szándékosan.

    Jesszusom télleg ne is beszéljünk erről.
    Én ezek szerint eddig is értettem amit leírtatok, csak egyet nem éttek vele.
    Mert most boszorkányüldözés mert ea fika gyakran van, azt miért nem legyen félig üres a félig teli pohár.
    Hát sajnálom, hogy a pénz hallatán már az is probléma ha egy játék single vagy multi tartalma hosszú.

    Akkor legközelebb a 6-8 órás single jatékokban vagy a kontent nélküli multikra remélem nem érkezik panasz, sőtt akkor se ha nem lesz új dead space stb....

    Mert akkor azt mondom ja van értelme panaszkodni. Csak kevés embert látok panaszkodni mert egy single pl hosszabb, vagy multiban esetleg van cél sok ideig amit elérhetsz? Azt hittem ez pozitívum inkább.

    Félre ne értsétek nem veszekedni akarok, nekem aztán frankón mindegy, de most annyira értelmetlen-felesleges dolgon megy a vita, hogy ihaj.
    Semmi, de az ég világon semmi, de semmi kár nem éri a nem fizető játékosokat.
    Szar hogy 40 órás a single?
    BA+ akkor játsz Order 1886-ot. (általánosságba mondom, nem ti ba+ :D)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.13. 15:29:22
  • darkSectorxxx #77550
    A 2 komment alapján egész egyszerűen csak más hozzáállas mutatkozik meg benned.

    60 euroért egy egész játékot kapsz igen.
    Csak te ezt mondod csonka játéknak, mert azt hiszed hogy 60 euros játékba fejlesztési költségben a dlc-k beletartiznak.
    Nem.
    Azt hiszed manapság minden játék 60 euro áron megéri elkészíteni.
    Nem.
    Az amit te megveszel 60+60euro, az ha egyben jönne ki, akkor 120 lenne.
    Cs-t nem érted hogy tök más eset? Sem fejlesztési költségben sem bevételben nem hasonlítható össze egy mai AAA játékkal.
    Nem.

    Az zavar téged hogy valaki az időt megveheti pénzért?
    Cs-ben nem zavarnak a nálad fejlettebb játékosok?
    Ott azért nem zavarnak mert nem mozog pénz?
    Játékmenetben ugyanúgy zavarnia kéne.
    Az meg hogy mozog pénz a másik 2 fél közt, te semmit nem veszel észre, csak mert mások mondják, hallod ezért teszel különbséget.
    Miért zavar? Hogy józsipista 5x annyit van online vagy kifizeti ezt az időt, ezt nem értem.

    Cs meg BF2 ilyen téren összenézhetetlen.
    Ami meg panasz most részedről, azt te soha nem tudod bizonyítani.
    Nem fogod tudni egy magasabb szintű játékosról, hogy az időt ölt a karakterébe, vagy pénzt.
    Semmit nem veszel észre, csak a tudat, hogy ezt beszélik a neten ez zavar.
    Gameplay-ben minden játékot kidobhatnál az ablakon.
    Minnél később és kevesebbet játszol egy játékkal, annal jobban fejlődnek túl.
    Nem tudom érted-e mit nem értek.

    Mi károd származik ebből?
  • j0nNyKa
    #77549
    tökmásról beszélünk, így nehéz
    nem értem hogy jön a pénzért vehető előnyhöz a balance
    ha balance-olnak, akkor mindenki "alatt" balanszolják a játékot, attól a pénzért vett előny ugyanolyan arányban előny lesz
  • Rage47
    #77548
    Áttervezik a lootbox rendszert a BF2-ben.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2017.10.13. 13:21:05
  • Kongy
    #77547
    Infamous, Killzone-sorozat.
  • FEARka
    #77546
    Elnézést, hogy egy halott forumrész egyetlen aktív topikjában kérdeztem rá...
  • Tatyla
    #77545
    Ez a Playstation 4 topik!
  • FEARka
    #77544
    Pár hónapja vettem PS3-t. Ti melyik játékokat ajánlanátok rá? Eddig ezeket szedtem össze.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Beyond Two Souls
    Condemned 2
    Dante’s Inferno
    Demon's Souls
    Devil May Cry HD Collection
    FIFA Street 3
    God of War 3
    God of War: Ascension
    God of War Collection
    Gran Turismo 6
    Heavy Rain
    Journey
    Metal Gear Solid HD Collection
    Metal Gear Solid 4
    Ni No Kuni
    Ninja Gaiden sorozat
    Ratchet and Clank
    Red Dead Redemption
    Silent Hill: Downpour
    Team Ico Collection
    The Darkness
    Nier
    Uncharted 1-3
    The Last of Us
  • mucsácsó
    #77543
    Pontosan, ég és föld a két input eszköz gyorsasága... Ilyen erővel lehetne minden FPS-nél PC vs. konzol crossplay, de nem véletlenül nincs ilyen... Hasonlítani se lehet a kettőt, lehetsz te akármilyen pro, controllerrel analoggal nem fogsz tudni akkorát s olyan rövid idő alatt rántani, mint egy egérrel...
    Kb. mintha egy késsel akarnál nekimenni egy olyannak, akinél pisztoly van... :D