121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #77622


    Nagy bejelentésekkel készülnek, bár meg is várhatnák a decemberi PlayStation Experience-t. Nincs az már olyan messze. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.10.15. 11:52:11
  • darkSectorxxx #77621
    ja nekem csak ez a tüske, hogy nem tudok védekezni. :D
  • Kongy
    #77620
    Hát ez a Shadow of War nekem nagyon nem adja be valamiért. Nem igazán látok sok újítást küldetések terén, a sztori is olyan semmilyen ráadásul tele van pc bullshittel. Már az elején egy halom női karakter, és van egy fekete (!) hadvezér értitek Gyűrűk urában. :D Én nem vagyok rasszista vagy ilyesmi, de kicsit túltolják már ezt. Várom a következő leszbikus vagy meleg karaktert is. Arról már nem is beszélek, hogy az első map mekkora nulla dizájn szempontjából, egy szimpla barlang.... Nem nagyon erőltették meg magukat eddig úgy látom...


    Ellenben az Evil Within 2 nagyon is rendben van, mind látványban, hangulatban, mind pedig játékmenetben. Már a 4. chapternél bőven látni, hogy sikerült tökéletesíteni az első részt.
  • darkSectorxxx #77619
    Ja és nem szenvedsz lőszerhiányba? ezeknek kell vagy fejenként 5 alap shoti. :D Survival-on megyek.
  • AntiHero
    #77618
    Shotit húzd. Más fegyvert nem is nagyon használok.
  • darkSectorxxx #77617
    Én is, azt mondod minden skill kérdése? :D
    És a gyors kutyák?
  • AntiHero
    #77616
    Fejlezd magad :)

    Stealt nalam majdnem max. Sarok mögül csak ugy osztom a killeket.

    Amugy én mindenkit megölök a pályán az agylé miatt. Chapter 3 óta mindenkit. (Ch 6.ban vagyok)

  • darkSectorxxx #77615
    Te Evil Within 2-ben bajom van.
    Zavar kurvára hogy ha meglátnak maximum futni tudok előlük, de azt is nehezen mert utolérnek!
    Most jönnek a kutyák, vagy mik, ezek elől esélyem sincs...

    Ötlet valakinek?
  • darkSectorxxx #77614
    Sajnálom részedről, Mucsacsónak meg grat ja.
  • TBTPumpa
    #77613
    Átsiklottam felette... :( A felajánlásért köszönet, a nyertesnek pedig gratula!
  • darkSectorxxx #77612
    Gratula. :)
  • darkSectorxxx #77611
    Igen, sorry ha nem láttad. :(
  • mucsácsó
    #77610
    Dark szülinapja alkalmából kisorsolt egy 6000 Ft-os (vagy 20 eurós) store kódot
  • TBTPumpa
    #77609
    Mire lehetett jelentkezni?
  • mucsácsó
    #77608
    húúúúúúúúúú, köszönöm köszönöm srácok! ;D végre valami jó is történik velem mostanság... :D
    jaja, kicsit megbirizgáltam a random.org-ot, hogy engem dobjon ki
  • darkSectorxxx #77607
    The Evil Within 2 - Part 2
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.14. 21:04:21
  • darkSectorxxx #77606
    Jogos. :D
  • Seth
    #77605
    Hát ilyen ez a szerencsejáték , gratula Mucsinak :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    BUNDA!!!!!!!!!!!!!!
  • darkSectorxxx #77604
    2 ember volt aki jelentkezett, a nyertes a videóban van, gratulálok neki.....
    azért tettem több sort mert ha csak 2 névvel sorsolok 99% hogy felcseréli őket az első alkalommal, így akit legelőször elsőnek tett a random szar....

    Szóval Gratula! :)

  • darkSectorxxx #77603
    Én azt csodálom hogy nincsenek fegyver dlc-k meg hasonló.

    Alapon asszem van:

    Pisztoly
    Shoti
    Gépfegyver
    Lángszóró
    Esetleg magnum
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.14. 14:40:59
  • darkSectorxxx #77602
    Ezek amiket felsoroltam nem fog megváltozni. :D
    Max a vr élmény de az a vr, az bármely vr visszaadja.
    Nekem 2d-ben kell kontentes horror tps nézetben.
    Illetve nem baj ez sem de értékben az Evil tartalma milyensége sokkal többet számít. ;)

    3vil is vrban sokkal jobb lenne. :) nem tagadom.

    Ha nem lenne drága a vr vagy lehetne kölcsönözni egy játékra, akkor megtenném.
  • lwb
    #77601
    Próbáld ki VR-ban ... Egész más a játék.
  • darkSectorxxx #77600
    Ja balta nagyon zsír.
    Többekközt az újratermelődést ezért is kérdeztem :)
    Meg ha ki lehet pucolni a területeket, vagy fix az utánpótlás, akkor úgy játszom :)

    Az ha vagy sikerül vagy nem, az nem jó, a das alan wake stb kitérős időben nyomjad meg dolog kéne, így igazából kis helyeken instant halál ha nem vagy ninja.
  • darkSectorxxx #77599
    Dehat ezt régen kibeszéltük. :)
  • darkSectorxxx #77598
    Izlések. :)

    Teljesen őszinte leszek nálam az fps nézet megölte a játékot.
    Az ahogy indul megölte a játékot, a story eleje meg az ami vicc kicsit, végtagok stb.

    A gameplay. Nincs régi feeling.
    De nekem még mint nem RE sem elég, nem lenne ezzel akkora baj ha kicsit több kontent lenne.
  • Seth
    #77597
    3. Van kitérés, de sajna véletlenszerű, miután megtanulsz egy skill-t. Vagy kitér vagy nem :)
    A balta kár hogy csak egyszer használatos :(
  • AntiHero
    #77596
    1: Amit felvettél az eltűnik. Néha a ládák dobnak még új cuccot, de azok is üresek , ha már egyszer szétverted őket.
    Az ellenfelek se termelődnek újra, legalább is én úgy vettem észre. Megéri levadászni őket egyesével.

    2: Van auto mentés, meg manuális. Ha kilépsz vagy meghalsz akkor visszadob kicsit korábra mint ahol voltál. Nem tudsz sok mindent bukni

    3: Jó kérdés...mert a célzás borzalmas közelre (vagy csak bűn béna vagyok). A balta amúgy a haverod közelharcban.
  • AntiHero
    #77595
    Aláírom tényleg jó játék lett az Evil Within 2.
    Legalább is eddig nagyon tetszik (4 óra után).

    De Resi 7 azért jobb. Sőt nálam még mindig az év játéka idén ebben a kategóriában.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.10.14. 10:56:35
  • mucsácsó
    #77594
    Wow, brutál! PS4re is vinnék, mint a cukrot, abban biztos vagyok.
  • Totti5
    #77593
    Mert téma volt 2 hete : In the two weeks since it launched on PC and Xbox One, gloriously fiendish run-and-gunner Cuphead has sold over one million copies, developer Studio MDHR has announced.
  • darkSectorxxx #77592
    EW2 kérdésem lenne pár már tapasztaltabbakhoz:

    - a nyilt területeken a cumok termelődnek újra meg az ellenfelek? vagy fix?
    - a mentés, ha nem mentek manuálisan, akkor a checkpointok megmaradnak gép újraindításig? van autosav,. vagy az csak addig amíg ki nem lépek?
    - van-e valami gomb, amivel a kapálózásokból ki lehet térni, ha támadnak? Mint Alan Wake-nél pl?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.14. 07:57:22
  • darkSectorxxx #77591
    ha nincs töltényem , akkor mit kell tenni muszáj farmolni? :D
  • darkSectorxxx #77590
    sima ps4
    30fps ja...:)
  • Myselor
    #77589
    hát úgy persze hogy cumi:))
  • mucsácsó
    #77588
    Sima PS4-en tolod amúgy dark, nem? vagy Prod van már neked is? :D
    30 FPS a játék gondolom a stream alapján, vagy..? :D
  • darkSectorxxx #77587
    Oksi de amugy semmi...az a bajom ha közel futnak és ütnek nem lehet elhajolni hirtelen, nagon gáz ha futnak rád, és célozni is nehéz ilyen hamar... :D
  • Myselor
    #77586
    lopakodásból fejbelehet szúrni a dögöket. a legtöbb meg is hal tőle általába
  • darkSectorxxx #77585
    :)
  • darkSectorxxx #77584
    Hát majd kiderül, ellenben a késsel nem lehet harcolni, hamar meghalok Survivalon is, kerdetnek ez a fokozat nekem bőven elég. :)
    Majd meglátok később. :)
  • darkSectorxxx #77583
    mMost leszögezem, hogy a KÉS kurva értelmetlen a játékban, max a dobozok szétverésére jó. :D