121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #77662
    dejó alap orkokat ver kb lvl 5ös szinten. Látszik nem játszottál vele és ez a tipikus fingodsincs kategória, de ha téged megnyugtat akkor maradj abban a tévhitben hogy 2 gombos a combat.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.10.17. 13:06:48
  • TDC Geronimo
    #77661
    Nem 2 gomb, de ezt már megmondtuk első résznél is.
  • Kandurex
    #77660
    Tényleg? Az két gomb ütemes nyomkárászása valami rendszer?


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.10.17. 12:58:19
  • TDC Geronimo
    #77659
    Mi ostoba rajta? Az az egyik legjobb része a nemesis rendszer mellett
  • Kandurex
    #77658
    Jaj már ez a Mordor! Nézegetem itt az első pár órás walkthrough -kat, és tényleg adja a játék a minőséget, de ez az ostoba harcrendszer megbocsáthatatlan....
  • darkSectorxxx #77657
    Ja értem, akkor kár foglalkoznom ezzel úgy tűnik. :)
  • TDC Geronimo
    #77656
    sima stereo sokkal jobb. Gold füles is sokkal jobban szól stereoban
  • darkSectorxxx #77655
    Hát szkeptikus is vagyok kicsit. :D
  • AntiHero
    #77654
    Szerintem meg nagyon jó iranyba halad a sorozat.


    Darky neked meg annyit mondok sima stereo minőségi füles jobb mint akármi más. Felejsd el az 5.1 meg 7.1 marhaságokat.
  • darkSectorxxx #77653
    Srácok.
    Csak kíváncsíságból.

    5.1 vagy 7.1-es ps4-es füles van? És ha van, mit ajánlotok?
    Mennyivel jobb egy sima füleshez képest? valóban érezhető benne a több csatorna? Vagy ez inkább csak kamu?
  • TDC Geronimo
    #77652
    Tolom ezt az evil within 2őt, de egyelőre elég meh... Első rész nekem sokkal jobban tetszett. Itt jóval gyengébb az art, a helyszínek is. Meg ezt is minek kellett félopenworldösíteni azt nem értem. Ez egyáltalán nem tett jót neki.
  • Evoluti0N
    #77651
    Jah. Igaz. Heavy Rain semmilyen verziójában nincs magyar felirat.
  • TBTPumpa
    #77650
    Heavy Rain-ben lenne magyar felirat? Én csak a Beyond: Two Souls-ról tudok.
  • Evoluti0N
    #77649
    Nem.
  • Rdinho10
    #77648
    Udv,angol storebol vasarolt jatekban lesz magyar felirat?Heavy rainrol van szo.
  • Myselor
    #77647
    hát igen én is így tolom:) aztán majd lesz valahogy.lassan haladok.az elsővel se tudtam egyszerre sokat tolni.nekem a horror kicsit para mindig xd de jó játék az elsőt is letoltam 2x:)
  • darkSectorxxx #77646
    Tiszta Resident. :D
  • mucsácsó
    #77645
    Gondolom már senki nem Bloodborne-ozik, de esetleg aki mégis úgy járna mint én, annak leírom ide, hátha egyszer segítség lehet számára (Game install incomplete. Cannot load save data hiba):

    Anno abbahagytam NG+ legelején a játékot, de aztán közben kijött a DLC, amivel még eddig nem játszottam. Most megvettem újra játékot + (DLC-t már régebben), lejött az update, fel lett telepítve meg minden - viszont a Load Game nem működött a menüben, mert a "Game install incomplete. Cannot load save data" hibaüzi fogadott... ilyenkor írják neten, hogy töröld és rakd fel újra, de ez sokaknál nem oldotta meg, úgyhogy másik megoldást próbáltam: az első lámpásig vidd el a játékot (vagyis jobban mondva második, mert az első amúgy a Ioesfka clinic 1st floor ugyebár...), és utána exit, és próbálj meg loadolni - egyből jó lesz ;)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.15. 22:07:21
  • Seth
    #77644
    Ja és ha lábon lövöd a zombikat akkor kicsit meggörnyednek egy időre, akkor könnyebb a fejlövés. Vagy van hol el is esnek,akkor meg odafutsz és agyontaposod
  • darkSectorxxx #77643
    ja értem.
  • Seth
    #77642
    Nem kell egyenként menteni. Megvannak a területek ahol van 4-5 ellen egy helyen,azokat kiírtod, és utána mehetsz menteni. Első területen 2 safehouse van, nem kell sokat futkosni
  • darkSectorxxx #77641
    Ezt nem értem ha nem vagyok elég távol vagy nem futok el ugy hogy akadály legyne köztünk a bokorba is utánam jönnek.
    Ha van éppen a közelben bokor, és bent mondjuk az épületekben merre fussak? D:

    Igen sokszor könnyű mögéjük menni, de a tököm fog egyenként visszafutni elmentegetni. :D
  • Seth
    #77640
    Ezt a lőszeres és autosave-es dolgot nem értem. Van manuális mentésre lehetőség, és csináld azt amit én. Kinézed a térkép egy szakaszát, ott kinyírsz mindenkit(leginkább stealth-el, nagyon könnyű, rémesen buták ezek a zombik. Beugrasz egy bokorba és nem foglalkoznak veled, még ha előtte láttak is, csak addig vizsgálódnak,ahol bementél a bokorba, kicsit arrébb állsz ,már nem is találnak, majd ha megfordulnak mehet a stealth kill), majd vissza menteni,ha elégedett vagy a fennmaradó lőszerrel. Ha nem akkor betöltöd az előző mentést és megpróbálod jobban csinálni. Aztán szép lassan felderíted az egész területet. Az ellenfelek csak fontosabb sztorieseményeknél termelődnek újra, ezért soha ne a főküldit csináld elsőre, hanem szedegesd fel a halott katonáktól a lőszereket, nézz be a házakba ahol lehet. Ha a térkép tiszta,akkor mehet a főküldi
  • darkSectorxxx #77639
    Igen a SH Downpour is ez miatt tetszett nekem is.
    Ez a játék összeségében kurvajó, elviszi a hátán a szar gunplay-t a többi. :)
  • davidka003
    #77638
    Toltam még egy kicsit. Mondjuk ez a felfedezgetős dolog tetszik.
    Benézni házakba, találni titkos dolgokat. Próbálok mindig stealth kill-re menni hogy ne fogyjon a lőszer de nehéz néha.
  • darkSectorxxx #77637
    Igen szar, mert amig nem tanulod ki, kár tüzharcba keveredni és félő hogy nem tudó játékosokat elriaszt. :)

    Tiszta "agyatlanság" :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.15. 21:11:20
  • darkSectorxxx #77636
    Viszon az elkső részhez képest sokkal jobb a célzás, csak itt a szörnyek mozognak nagyon fürgén, míg az első részben az irányítás is laggos volt.
  • darkSectorxxx #77635
    Lövés télleg botrány, mert még c-s egeres irányításnak is tul fürgél, a fejlövéshez, és ha elhibázod azonnal ott vannak és megüütnek.
    Ez a bajom ezzel nekem is, nem lehet védekezni, ha igen max kitanult perckkel.

    Lőszer van, de ha fejlövésre mész akkor nagyon hamar elfogy.
    Autosave miatt ha meghalsz az elfogyasztott töltények mennk a levesbe, MÍG a szörnyek ugyanugy visszakerülnek teli élettel....
    Vagyis ha nem nyírod ki, mindig meghalsz, akkor elfogyhat az összes municiód 1 szörnyre, úgy hogy a végén még teli élettel van.

    Ez szerintem gáz.
    2 megoldás kellett volna.
    1. vagy visszatölti az ellőtt töltényeket, az aktuális harcból.
    2. újraéledéskor a szörnyekbe lőtt sebzés megmarad és már csak a maradékot kell rálőni
  • TDC Geronimo
    #77634
    Én beletoltam 3 órát kb, de nekem az 1 jobban tetszett. Art erősebb volt az egyben meg az elmebeteg helyszínek is.
  • AntiHero
    #77633
    Shotit húztam én is. Többi az alapon van.

    Lövés azért szar, mert ki kell tanulni a célzást (agylével ugye)...ami akkora baromság, mint a többi skill.

    De ettől eltekintve baromi jó játék lett. Mordort le is raktam..sőt Destiny 2-tőt is.
  • Myselor
    #77632
    a célzásról ugyanez a véleményem.nemvagyok egy béna játékos de full szar az egész alig lehet eltalálni a fejeket.egyelőre grindelek aztán shotival megyek végig meg ilyenek:D a játék maga bejön de a harc nem annyira
  • davidka003
    #77631
    Evil Within 2 nem rossz de célzás full gagyi. Lőszer meg rohadt kevés hozzá. Hiába megyek fejre tök nehéz eltalálni bárkit.
    Meg nekem kicsit gagyin hat, hogy odaszaladok egy enemyhez aztán elfutok előle és az meg megy vissza és azt csinálja amit addig, hogy járőrözik 2 pont között. Nem is követnek.
    Sztori miatt úgyis végigviszem de azért hasra nem estem tőle.
  • CptFlint
    #77630
    ESRB válasza kotakun Azért nem tartják annak, mert habár véletlenszerű és lehet kis esélyed van, arra amit szeretnél, de mindig kapsz valamit a pénzedért. Olyan nincs, hogy veszel lootboxot és nincsen benne semmi. Míg a szerencsejátékban vagy nyersz vagy buksz és nem kapsz semmit. Ezért nem tartják annak.
  • Kandurex
    #77629
    Azért érdekelne az indoklás, hogy mi számít szerintük akkor szerencse játéknak.
  • CptFlint
    #77628
    Már nyilatkozott ez ügyben az ESRB és szerintük nem számít szerencsejátéknak és nem is terveznek besorolási rendszert hozzá. Nem sok értelme van így ennek a petíciónak. Meg lehet nem is feltétlen ő hozzájuk kellett volna fordulni.
    Utoljára szerkesztette: CptFlint, 2017.10.15. 15:18:02
  • darkSectorxxx #77627
    Én ezt eddig is egyértelműnek gondoltam. :D
  • j0nNyKa
    #77626
    Make ESRB declare lootboxes as gambling
  • darkSectorxxx #77625
    Bárcsak 30.-a lenne.
  • mucsácsó
    #77624
    Ja, meg egy laza Bloodborne 2 bejelentés
  • mucsácsó
    #77623
    A nagy durvulás az úgyis PSX-re lesz hagyva (GoW release date szerintem tuti akkor kerül ki egy brutal trelerrel együtt), meg valamit csöpögtetnek a Death Stranding / TLOU2ből - de gondolom itt is lesz 1-2 finomság :)