121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #77702
    Ennyit arról, hogy lesz egy jó szingli SW játék.
  • TDC Geronimo
    #77701
    "A városos rész kicsit leült a végére, de nekem így is tetszett."

    Csak a végére?! Én már most marhára unom a 7. chapterben. Visszagondolok mennyi helyszín volt az első részben sírvafakadok
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.10.17. 23:49:47
  • AntiHero
    #77700


    Letudva :)

    Nekem simán 8/10
    Baromi jó volt majdnem végig.
    A városos rész kicsit leült a végére, de nekem így is tetszett.
    Resident & Silent Hill hangulata van az egész játéknak.
    Talán ezért is jött be ennyire. Jobban mint az első rész.

    Azért a játék a végén kicsit meglepett mikor bedobta
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt az első részes bosst ahol abba hagytam az első részt. Anno ez a boss nagyon felhúzott...Le is töröltem miatta a játékot...szerencsére itt pikk-pakk megöltem.


    A játék vége meg szintén nagyon jól van tálalva.A credits utáni rész is.
    Remélem jön 3. rész is. Vannak elvarratlan szálak meg kérdések bennem még bőven.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.10.17. 23:38:34
  • partizan182
    #77699
    Big money for prezident, tudjuk. Oh wait...
  • TDC Geronimo
    #77698
    Lényegtelen, hogy mi miatt sírnak az emberek. Ameddig azt látják, hogy ez fogy addig ez fog készülni. Szerinted jövőre mennyi PUBG AAA klón lesz? Csapból is az fog folyni
  • Tikal #77697
    Ezt ertem, de megy is miatta a hiszti, es akkor most bedobják ezt a BF2 megjelenése elott, amibe most került bele a Single mert amiatt is ment a hiszti, hogy miert nem volt? Mindegy en nem aggódnék ennyire...
  • TDC Geronimo
    #77696
    Mert ez a trend most. Minden multi, game as service, lootbox és mikrotranzakció. EA "nagy" kiadó így megy a trend után.
  • Tikal #77695
    Amit nem értek miert kellene nekik meg egy multi mikor ami van az is fos.
  • Totti5
    #77694
    Hát na feje tetejére állítva kifacsarod és hozzáteszed a magadét lehet de semmit nem írtak semmit nem láttunk csaak egy bukdácsoló dead space 3at és hardline. Még a nagy semmit éveken át. Ha lett volna mutogatás rá érdemes dolog..ez van.
  • Kandurex
    #77693
    Dehát ezt írták le. He?
  • Tikal #77692
    bocs, de csak utána láttam, hogy az darky-nak ment...

    tehát szerinted, miután az EA leokézta, beleőltek pár évet, mutattak belőle egy keveset, mindenki imádta... ezután azt mondta az EA, hogy áá, legyen inkább multi, a SW:BF úgy is bejött, imádta mindenki, legyen inkább olyan ez is. aham, így végig gondolva ez lehet a reális.
  • Totti5
    #77691
    Ha még olyan mint a ryse és order az a baj. Jó egyensúly kell valszeg ez nem volt még. Majd mások megcsinálják .
  • TDC Geronimo
    #77690
    Ja hát sok single nem lesz EAtől se már az is biztos. Talán még egy dragon aget megélünk bár ki tudja
  • Kandurex
    #77689
    Nem neked ment. Valaki firtatta, hogy nem csak a multi hányás miatt dobták a játékot a studiótól, pedig de!
  • Kandurex
    #77688
    De jó lenne, ha nem vonnátok vissza a hozzászólást. Mire ezt beírtam a válaszolt eltűnt.
  • Totti5
    #77687
    Mivel semmit nem láttunk belőle semmit hogy mi van majd ha elkészül valami kiderül.
  • Kandurex
    #77686
    Tényleg? Szerinted mi a koncepció váltás oka?

    "A Visceral Games egy Star Wars akció-kalandon dolgozott, amely jelen formájában egy sztori-orientált, lineáris játék lett volna. A fejlesztési időszak alatt sok játékossal kipróbáltattuk a koncepciót, figyeltük a visszajelzéseket, és szorosan odafigyeltünk a piac alapvető változásaira is. Nyilvánvalóvá vált számunkra, hogy egy olyan élményt kell letennünk az asztalra, amihez szívesen visszatérnek a játékosok, ehhez pedig alapjaiban kell változtatnunk a dizájnon."

    Hogy is van ez? Miről is van szó?
  • Totti5
    #77685
    Biztos remek tempóban minőséget csináltak. Nem lehetett itt gond köcsög ea nem akar milliókat eladni játékból.
  • TDC Geronimo
    #77684
    Nintendo még mindig csinál minőségi és egyedi single cuccokat...
  • Kandurex
    #77683
    Szóval nem volt eléggé multi és nem volt benne sok-sok fizetős loot?

    https://www.ea.com/news/an-update-on-the-visceral-star-wars-project

    Ez a jövő! addig ütném aki csak multi játékra ad pénzt, amíg mozog!
  • partizan182
    #77682
    Baszki, gondoltam oltom egy kicsit tottit mer szereti, erre olvasom hogy ja, kb ez történt amit írtam:

    Throughout the development process, we have been testing the game concept with players, listening to the feedback about what and how they want to play, and closely tracking fundamental shifts in the marketplace.

    Fundamental shifts in the marketplace, itta lényeg. Lootbox.

    Tippre Destinyre vágyik az EA.
  • darkSectorxxx #77681
  • partizan182
    #77680
    Kevés volt benne a lootbox, a jutuberek meg nyomást gyakoroltak a stúdióra emiatt. Same old same old.
  • Kongy
    #77679
    Na bazki... a singleplayer Star Wars játékok el vannak átkozva úgy tűnik :( Előbb a Star Wars 1313, most meg ez.... Force Unleashed 2 óta várok egy jó kis SW csapatásra. És nem, nem a fosadék Battlefrontra.
  • darkSectorxxx #77678
    Féltek, hogy az Unleashed 2 után lehetett volna valami normális megint.
  • TDC Geronimo
    #77677
    Ez az Amy Henniges single játék lett volna amúgy. Szerencsétlen nőt még az ág is húzza.
  • darkSectorxxx #77676
    Azt hogy nem bamba multi fps-t akartak, azt.
  • Totti5
    #77675
    Kíváncsi vagyok mit basztak el.
  • Kandurex
    #77674
    Fasza....ehh
  • darkSectorxxx #77673
    A jó kurva anyjukat!
  • TDC Geronimo
    #77672
    EA has shut down Visceral Games, the studio behind games like Battlefield Hardline and Dead Space, the publisher said today. The Star Wars game in development at Visceral will be revamped and move to a different studio.

    RIP újabb studió az EA szárnyai alatt. Amit láttunk kamuvideót a single swből meg valószínű kuka az egész
  • TDC Geronimo
    #77671
    Mindegy csak ki ebből az unalmas kisvárosi meg csatornás pokolból. Az egyben ezerszer változatosabb meg betegebb helyszínek voltak, mint itt. Hatalmas visszalépés
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.10.17. 20:33:47
  • AntiHero
    #77670
    Chapter 14 és mindig imádom. :D

    Amúgy chapter 9 utan lessz egy kis váltás hangulatilag. Lehet az már tetszeni fog neked is. Nekem pl ez nem tetszik annyira, de így is imádom a játékot.
  • TDC Geronimo
    #77669
    Chapter 7 és még mindig meh. Marrowtól már hányingerem van. Ennél genericebb helyszínt nem is csinálhattak volna.
  • darkSectorxxx #77668
    A játék Fidesz részét tudod kb így játszani, ez amolyan sarkítás akart lenni részemről.
    De ha nyomod mellé még az x-et is akkor akár a bos-okat is. :DDDDD

    Na jó, nem ennyire, van pár extra szörny, aminél nem elég ütni gurulni, meg a háromszöggel visszatámadni....
    Ez csak azokra igaz, amikor mész a nagy semmibe és alap hadseregek ellen küzdesz.
    Inkább unalémasnak mondanám, de ezt még akkor is ha te magad nyomkodod a háromszöget ha éppen kell.

    Persze ettől még lehet jó a játék, nem vittem végig.

    De sokan mondják, hogy sokszor monoton, annak ellenére, hogy jó játék.
    Batman-nál sem volt másképp, ott volt ilyen rendszer.
  • TDC Geronimo
    #77667
  • TDC Geronimo
    #77666
    Én meg azt írtam, hogy azzal a stratégiával, amit a videóban látsz később elvérzel, mint a szar.
  • Kandurex
    #77665
    Életszerűtlen amit írsz, semmilyen játékban nem élsz túl ilyen helyzetet. Én csak azt írtam, hogy az nem harc, ha kitartod a kontrollert és nyomod a gombot.
  • TDC Geronimo
    #77664
    megnéznélek amikor van egy rakat ranged, berserker, troll meg esetleg 1-2 captain is ellened, mit kezdenél a 2 gomboddal. Első részben se 2 gombos volt combat, de itt bővült egy rakat új lehetőséggel.
  • Kandurex
    #77663
    Aham, és mitől lesz másabb, magasabb szinten, a nyomogatás tematikája, sok finggal rendelkező kollega?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.10.17. 13:10:26