121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #77742
    Egyrészt nem multi only, de erősen multiplayer tartalomra lett csinálva, így a megszokott karrier nincs benne, és a tartalom is töredéke a GT6nak. Lehet offline is játszani ( bár ki akarna... ), viszont abban az esetben limitált arcade mód van csak és semmit nem ment el, így semmi értelme úgy használni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.18. 21:28:05
  • TBTPumpa
    #77741
    Ó de jó lenne játszani vele, viszont valahol azt olvastam, hogy multiplayer only (nincs singleplayer karriermód) és emiatt állandó netkapcsolat is kell hozzá.
    Álomszép ez a játék.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.10.18. 21:26:20
  • darkSectorxxx #77740
    Na még 3....



  • darkSectorxxx #77739


    Itt találtam még:

    Brutális, amilyen képi hatást kelt a játék....

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.18. 21:18:06
  • darkSectorxxx #77738
    Hát akkor váltság le már a gecibe, ez az egyetlen, ami zavar játék közben, legalábbis engem. :)
  • TDC Geronimo
    #77737
    GTben vannak a legszebb fények
  • Tikal #77736
    régi alapokra épül, amik a vén hülye yamauchi fejében vannak...
  • darkSectorxxx #77735
    Ami engem zavar nagyon még őskörban is zavart.
    Hogy a kocsin a kamera fixen rá van ragasztva, soha nem rugalmas a kamera a kocsihoz képest, ez szerintem kicsit ostobán fest játék közbe.
    Meg nem is lehet menet közben a kamerát körbe forgatni, elmozgatni, csak előről, vagy hátulról....

    Ezt nem tudom, hogy technikai akadálya van, vagy csak mert még a régi alapokra épül a játék, eé ezt örökölnie kellett.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.18. 20:38:14
  • darkSectorxxx #77734
    Ez a GT sokkal élethűbb, nem tudom miért, a többi ehhez képest műanyag hatású, ezt simán összetéveszteni az élővel sokszor, valszeg a fény árnyék sokat számít.

    Próbáltam sima ps4-en nagyon odabasz sima tv-n is ahogy süt a szemedbe a nap meg ilyenek, ilyennel eddig én még nem találkoztam, pedig a felsoroltakat mind játszottam már.

    Régi videókon full nem tűnt ilyennek, azóta tuti finomítottak ezen a játékon..
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.18. 20:28:23
  • darkSectorxxx #77733
    Amit én mondtam, nem zárja ki azt amit állítasz. :)
  • mucsácsó
    #77732
    és a Driveclub is még mindig rohadt szép szerintem :D bár nyilván ezek már mind jobbak, de ezeket csak videón láttam egyelőre.
  • Totti5
    #77731
    A jó nagy fenéket. F1 2017, Project Cars 2, Forza 7 is baromi szép, de az Assetto Corsának sincs szégyenkezni valója.
  • darkSectorxxx #77730
    Kikupálódott a játék....majd a rendes 7. részben. :)
    Legalább látjuk, mitől fog kinézni még szebben.
    Így is elbújhatnak mögötte a többi ótós gémek látványban, és itt sokat számít ebben a stílusabn.
  • mucsácsó
    #77729
    lastgenszar...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igencsak odabaszarint! :)


    btw, a tegnapi EA/Visceral-hiszti kapcsán eszembejutott, hogy mennyire jóóóó lenne egy (nem openworld...) Burnout... még egy remasztinak is örülnék, főleg a Takedown / Revengeből.. :( de asszem duplán bilibelóg a kezem... főleg hogy az a Criterion se az a Criterion már...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.18. 20:05:22
  • darkSectorxxx #77728
    Nagyon durván néz ki.
  • TDC Geronimo
    #77727
    GT gif

  • darkSectorxxx #77726
    Azért ez a 20 óra úgy 20 mint egy Horizon inkább, nem úgy mint egy Uncharted. :D
  • Tikal #77725
    el van engedve, nem veszek félkész terméket.
  • LBandi77
    #77724
    Ez így érthető hogy szar.De engem fanboyt nem érint,biztos van olyan akinek így nem kóser de hát most ez van.Lehet hogy lesz petíció és akkor meghátrálnak mint ms-t10.
  • Totti5
    #77723
    Single verseny esetén fontos, hogy nem mentődik el semmi, ha offline vagy.
  • LBandi77
    #77722
    Árkád módban lehet bohóckodni,mit szeretnél minek kéne működnie offline?
  • mucsácsó
    #77721
    de legalább valószínűleg az első pár napban/hétben eléggé inkonzisztens lesz az egész, és dobálni fog, ahogy ez lenni szokott a legtöbb kötelező online játéknál
  • n000rbi
    #77720
    Azért ne legyél már ennyire fanboy. Ha valami szar, azt illik elismerni. Az, hogy semmi nem működik aktív netkapcsolat és működő GTS szerverek nélkül, az azért elég tré. (ezt úgy mondom, hogy meg fogom venni...majd egyszer)
  • LBandi77
    #77719
    Hát ez tényleg hírértékű,hónapok óta szapuljátok hogy "hátrafele megy a sorozat,online-ra kihegyezett szar"és kell neki az internet,nahát.
  • Totti5
    #77718
    Azt hogy a játék always online.
  • LBandi77
    #77717
    És mi?
  • Totti5
    #77716
    Igen van.
  • LBandi77
    #77715
    Aki szereti majd kapirgál rajta,nem a te játékod engedd el.
  • LBandi77
    #77714
    Van ennek hírértéke?
  • Tikal #77713
    szemét kupac
  • Kandurex
    #77712
    Nah, adok egy esélyt ennek a Mordornak. Meglássuk.
  • partizan182
    #77711
    iRacing PS4 edition, ennek így nem sok köze van a klasszikus GT-hez. Majd egy év múlva miután belepeccselték a kihagyott featureoket.
  • Totti5
    #77710
    GT Sportnak folyamatos internetkapcsolat kell :

    If the servers are down or your PS4 is not connected to the Internet, no other parts of the game are available and no progress can be saved. (This means you'll lose any in-game credits or level progression earned in Arcade mode.) Obviously, online matches depend on the servers. But so, too, does the rest of the game—stuff that has always been available offline in the past. Campaign mode (the career mode that includes the notorious Gran Turismo driving school) is off limits while offline. Also unavailable offline: buying new cars, viewing your garage, editing car liveries, and even the "taking photos of fancy cars in exotic scenery" mode.
  • arty
    #77709
    tud valaki ps4 szervízt, ahol a hdmi kimenetet esetleg megrosszatják, újraforrasztják, kicserélik, stb?
    kontakthibás lett a gépemen, néha el-elmegy a kép...
  • lwb
    #77708
    A Dead Space 3 pont az EA miatt lett elbaszva, vicces, hogy ezt hozod fel a Visceral ellen példaként. A DS3 volt az első olyan szingli játék, ahol fizetős mikrotranzakciókat kínáltak: magyarán az első pay-to-win SP játék. Meg itt pusholták a korszak sztár-feature-ét a coop játékot. Többek között emiatt is lett elszarva a DS3, egy alien - event horizon feelinges túlélő horrorjátékból csináltak egy világos coop shootert. Aztán csodálkoztak, hogy jé, nem fogyott annyira.

    Ráadásul a cél 5 millió példány eladása volt. Egy eleve rétegstílusú játékból 5 milliót akartak eladni ... Ez nem CoD.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2017.10.18. 09:33:17
  • Rage47
    #77707
    Dante's Inferno szerintem is jó volt. Vártam a folytatást. :(
  • Tatyla
    #77706
    20 óra az nagyon fasza egy horror játéktól
  • mucsácsó
    #77705
    Sajna ott a pont, és ettől egyre undorítóbb az egész irány, amerre a géming halad... :( game as service, hát egennnn....
    az EA az marad a futószalagon gyártott szarok kiadója, sajna ez nem fog változni... pedig anno az Unravel-nél felcsillant a szemem, hogy szorult még valami értelem a dollárjeles szemük mögé, de náluk is totál inkompetens a menedzsment - mint a legtöbb helyen sajna a világon :(

    Bár jó, az tényleg igaz, hogy a Hardline egy rakás szar lett tőlük (szerintem azt ők is tagadják a mai napig, hogy elkövették kb), meg a Dead Space 3 is picit lagymatagabb lett (bár nekem bejött - kivéve az ott is már erőltetett mikrotranzakciók...), de szerintem igenis volt a csapatban potenciál, dehát már mindegy... majd elszállingóznak másfele, aztán alakul egy external ex-Visceral banda ;)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.18. 01:03:36
  • mucsácsó
    #77704
    Neeeeeeeeeeeeeee! Hát amúgy a BF Hardline-t kissé elkúrták, viszont a Dead Space széria az nekik köszönhető, aminek az első 2 része kibaszottul király volt - meg ha jól rémlik, akkor a Godfathereket is ők készítették anno, és azok se voltak rossz játékok a maguk nemében (akkoriban).
    Ja, és Dante's Inferno...kövezzetek meg, de én imádtam!!!! Kurvajó játék volt, abból is el tudtam volna viselni egy remasztit/folytatást... :(

    Sajnálom nagyon őket, szvsz jó banda voltak azért, talán az EA egyik legjobbja... még egy szög az EA (minőséget illető) rohadó koporsójába...

    Így már azt a halovány esélyt se látom a Dead Space 4-re / rebootra...más bandától meg nem kell, ismerjük azt, hogy milyen az, amikor más fejlesztő nyúl egy már meglévő IP-hez...az esetek többségében nem túl jól sül el..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.18. 00:46:27
  • Tikal #77703
    persze, de nekem a Battlefront nem egy sikersztoriként él a fejemben, annak ellenére, hogy sokat eladtak, mondjuk néhány honap után már féláron volt, most meg már ingyen is adják... játszani meg alig játszik vele valaki.