121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • CptFlint
    #77782
    Tök jónak tűnik. A kampány miatt megveszem majd egy leárazás alkalmával.
  • CptFlint
    #77781
    Igaz. Ezeket azért mindig közlik a kiadók. Szóval jogos. És user majd eldönti, hogy neki kizáró ok-e avagy sem. Ebben egyetértek.
  • Seth
    #77780
    Akik ezeket a luxus dolgokat megveszik :)
  • Tatyla
    #77779
    Melyik csoportja?
  • Tikal #77778
  • Totti5
    #77777
    Majd ha nem 5 óra és ötletes jó mechanika, jól felépített story, változatos pályák és játékmenet akkor az lesz. Átvezetők természetesen nagyon szépek és látványosak.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.19. 18:36:32
  • Kandurex
    #77776
    hmmm, ez bizony fasza kalács!

  • darkSectorxxx #77775
    The Evil Within 2 - PS4 - Part 4
  • darkSectorxxx #77774
    Az userek egy csoportja fontos mindig. :)
  • darkSectorxxx #77773
    De értesz mire gondolok, ha valami online, akkor azt nem veszem meg akkor.
    Amire gondolsz, csak akkor gáz, ha vásárlás előtt nem tájékoztat a játék leírása. :)
  • Tatyla
    #77772
    Megint egy tök felesleges vita a luxus dolgok vs luxus dolgok között, hiába van a vergődés ha egyszer a userek csak másodlagos mind a sony és az egyéb fejlesztők fontossági sorrendjében
  • Totti5
    #77771
    Játékosok fóruma.
  • CptFlint
    #77770
    Kellemetlen tud lenni, ha egy játék csak online játszható, mert nem tudsz játszani vele, ha nem mennek a szerverek. Egy cod-ban például, ha mondjuk szerver leállás van, akkor játszom a kampányát. Egy destinyben szerverleálláskor meg nem tudok játszani függetlenül attól, hogy online vagyok. Most az új GTnél szerverleálláskor nem ment el semmit és csak arcade-ban tudsz menni. Ez a korábbi részek fényében nem túl felhasználóbarát.
    Azt én is utálom, hogy a ps+hoz kötik a multit. Jó néha adnak jó játékot, ami pont kimaradt és tök jó bepótolni, meg olykor tényleg klassz kedvezmények vannak vele storeon. De, ha a multi nem lenne hozzákötve, akkor én biztosan nem fizetnék elő rá.
  • darkSectorxxx #77769
    Én pont azt írom, hogy az online kapcsolat manpság már nem is érdemes szóra.
    Annyira alap dolog, akár egy apró kis telefonos mobilnetet megosztva használni, ilyen célokra, hogy nekem ez már nem nagy dolog, hogy 2017-ben csekkolásokra kell netkapcsolat.

    Multi oké, mert nem veszel multit ha tudod hogy nincs erős neted, de ilyen komunikációkra, mint pl a Das3-nál alap üzenetek megjelenítése stb, az oké.

    Nekem a PS Plus-al van problémám egyedül, hogy abból a multit nem szedik ki.
  • partizan182
    #77768
    Nyehe, direkt szóltál pedig hogy nem szabad elolvasnia :) Van aki nem bírja elviselni ha a kedvecét kritizálják, te is biztos harapnál ha leírnám hogy a Resi 1 remake még ingyen PS+-ban is drága volt olyan k*rva unalmas, 20 percig bírtam :) Pár hónappal ezelőtti PCars2 fikára emlékszel még? Mennyit fordult a világ...

    Azért a "látványos akar lenni nem fotórealisztikus" -on én is jót kacagtam. Game-el szemeztem tegnap, de ha igaz amit írtok és a VR eventeken a supereasy AI nem állítható akkor off az egész, el se hiszem hogy ezt így kiadták.
  • CptFlint
    #77767
    Nem akarok kötekedni, hogy kinek van igaza vagy nincs. Csak nem értem, hogy mi az összefüggés a között, ha valaki egy rendszert nem előírás szerint használ előnyszerzés céljából, ami miatt megkötéseket kell kötnie és a között, hogy most egy cég úgy döntött, hogy mindig onlinet igénylő játékot jelentet meg. Igazából semmi.
    Én is kizárólag csak profil osztással veszek digitális tartalmat, mert úgy fele annyiba kerül és e miatt, hogy mindig online kell lennem, hogy elérjem a digitális tartalmaimat engem sem érdekel, mert nem kellemetlenség számomra. De ez egy tök más dolog, hogy most egy kiadó egy mindig onlinet igénylő játékot jelentet meg. Ettől még nem szeretem a csak online játékokat, mert habár amúgy is online vagyok az osztás miatt, de ezek a játékok, amik csak online mennek nem csak tőlem, hanem a kiadó szervereitől is függenek. Lehetek én folyton online, ha a játék szerverei épp nem mennek. És most ez egy olyan régi játéksorozattól, ahol a korábbi részek nem igényeltek mindig szervereket, most a jogsikat sem tudod megcsinálni, ha a játék szervere offline. Szerintem jogos a játékosok felháborodása és kár elbagatelizálni azzal, hogy tök más dologgal összemossuk.
  • darkSectorxxx #77766
    Félreértetted akkor, itt van, hogy nekem.
    Most erre nem tudok mit mondani, akkor legyen igazad.
  • CptFlint
    #77765
    És még is úgy állítottad be akaratlanul is a pongyola fogalmazásoddal mintha a digitális játékokkal mindig online kellene lenni, holott nem.
  • darkSectorxxx #77764
    Igen akkor igen, nem mondtam hogy nem.
    Én magamról beszéltem.
  • darkSectorxxx #77763
    Hát ez miatt én sem, ne aggódj.
  • CptFlint
    #77762
    Persze, hogy nem mennek, mert Ti profil osztással vesztek közösbe játékot. De ha a profil, amire vetted a játékot primaryra van állítva a gépen, akkor ki is húzhatod a netkábelt, mert akkor is tudsz játszani a singleplayer játékokkal. Megint összemosol dolgokat, amiket nem értesz.
  • TBTPumpa
    #77761
    A nettel nincs gond, de PS Plus előfizetést egy játék miatt nem akarok. Persze, tudom, van számos előnye is a PS Plus-nak, de ez így fura nekem.
  • darkSectorxxx #77760
    Szerintem meg a youtubeon a NEM replay videókon ugyanúgy latszik ;)

    De ebben sem osztom a véleményt, én úgy gondolom a Forza 3-4 idejében a Forza volt faszább, lehet akkor is műanyagos volt, mégis szerintem összességében szebb volt.
  • darkSectorxxx #77759
    Mindegy hogy hívod, meg milyen szavakkal illetjük, a látványnak köze van a fotorealisztikus megjelenítéshez. Szerintem nem 2 ülön kategória.

    Tudom tartalom meg a Forza milyen, mi akar lenni blablabla, most csak kiemeltem a látvány részét a játékoknak, nem az értékét határoztam meg, direkt írtam is.

    Meg min lépjek túl?
    Engem ez most érdelt, érdekesnek véltem 3 nap után meg megyek tovább az utcán.
    Most szerintem ez a 2-3 megjegyzés nem hiszem hogy mást zavar a napi rutinban. ;)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.19. 12:14:51
  • darkSectorxxx #77758
    Szerintem tuti.
  • darkSectorxxx #77757
    Hu kösz a tippet, akkor megyek is vissza :)
  • LBandi77
    #77756
    Van itt pcars topik?
  • Totti5
    #77755
    Ezt én tökéletesen tudom, de mivel most csak grafról beszéltünk ez nem kapcsolódik a témához, de szívesen itt is kifejthetem hogy mi a gondom vele ( megtettem a saját topikjában videóval )

    F1 2017 nagyon jó, nap mint nap játszom. Az van a leginkább egybegyúrva minden téren.
  • LBandi77
    #77754
    Figyi Totti.bármit állíthatsz a pc2-ben csak az a baj hogy a kocsira a vezethetőségre olyan minimális hatással van hogy nem sok értelme van.pl.a versenygumival úgy lehet(vagy lehetett nem tudom hogy patchelték)menni esőben mint szárazon.A forza detto,és még árkádabb is lett.Ha ma konzolon valaki dinamikus időjárást akar ami a vezertésre is hat akkor f1,nem nevetni gt5-6 és ennyi.
  • arty
    #77753
    dee, nagyon sokat csal a replay, szerintem (elég szubjektív persze a "sok").
    +youtube jótékonyan sokat elfed ebből a difiből
    (és amugy igen, a forza mindig is műanyagosabb volt)

    totti: és pár megkötés érthetetlen - pl VR-ben miért csak 1vs1 van, amikor korábbi demokban volt több AI is?
    miért nincs semmiféle AI állítási lehetőség VR-ben, álá árkád? olyan lassan megy az AI, hogy egy fullkezdő számára is élvezhetetlen ez a mód, mintha nem is lenne. de akkor minek feccöltek bele nem kevés időt, energiát?!
  • Totti5
    #77752
    Lépjünk már túl ezen. Forza látványos akar lenni és nem fotoreal. GT mi akar lenni nem tudom, ami fontos hogy kevés tartalom, nincs karrier, megkötések. Ez lényegesebb mint hogy 1-1 beállítás hogy fest és milyen a fotomód. Mindegyik szép. Project Cars 2ban MINDEN idjárás és napszak van, mindig és mindenhol, olyat rittyentek vele amit akarok és mocskosul jól tud kinézni, de ha akarok akkor olyan helyzeteket keresek ahol meg nem, ahogy a GT sem és a Forza sem. De nem ez a lényeg. GT mindig is ilyen volt, a Forza meg olyan. Mások a priorítások és más a hozzáállás.
  • TBTPumpa
    #77751
    Az online jelenléthez kell a PS Plus előfizetés nem?
  • n000rbi
    #77750
    Be lehet állítani, hogy jó legyen a külső kamera mozgása. (már ha van ember, aki ilyen nézetben játszik gt-t :)
  • darkSectorxxx #77749
    Fényeket meg nem tudom a youtube-on látszanak-e mert nekem a tv-n állítgani kellett a fekete-fehér csúszkákat, és lehet csak a tv minőségétől függően jobb-rosszabb, nem tudom, nekem itt van napfány, de itt pc monitoron, youtube-on nem ugyanaz mint real-time a sony tv-n....

    Itt ilyen fakó kicsit az egész.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.19. 00:17:42
  • darkSectorxxx #77748
    Most forduljanak el az xbox tulajok, nem a Forza miatt (lehetne ott bármi más is), de ezt lesd meg, ettől nem lesz jobb a játék, csak példa képpen, nézd meg hogy a Forza bármilyen szép, milyen műanyagosnak hat ez a GT mellett, tök fura, nem tudom minek köszönhetően, de még belső nézetben is más, ne a műszerfalat nézd, hanem az utat, a kocsikat magad előtt, az egész annyival másabb és ez igaz a többi ótóssal szemben is.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.19. 00:12:14
  • TDC Geronimo
    #77747
    prőn 60 fps a replay :y
  • darkSectorxxx #77746
    Azért nem tudom élőben mennyire figyelted meg, mennyire emlékszel, de nem sokat csal ám a replay, ha csal, nézd meg ezt a videót pl és utána tedd mellé bármelyik másik ótóst real-time....
    Nagyon nem ugyanaz.
    Szerintem.

  • darkSectorxxx #77745
    najó az lehet, valszeg mint minden játékban más a replay, de ingame is brutális, a fényeket ingame láttam, nem replay-ben. :D
  • arty
    #77744
    replay, replay, replay, replay... :(
    30 frémmel.
    ingame SOHA nem néz így ki, távolról se :P

    (persze még úgy is szép, legalábbis tiszta/napsütésben, nappal nagyonis!)
  • darkSectorxxx #77743
    Nincs ezzel baj, net nélkül nekem a sima offline játékok se mennek, sír az engedélyekért.
    Offline lenni 2017-ben az gáz.

    Az hogy only multi, az meg egy döntés, ja én is GT módba mennék inkább, mert multiban soha nem nyernék, nincsen sikerélmény, de ez van, nem neheztelek a játékra, lehet csak mert nem kívánom annyira. :)