121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #77822
    Az első rész annál jobb, most 1500-ért behúztam. Éjfélkor gondoltam belenézek...
  • darkSectorxxx #77821
    Nincsen migráció összevissza.
    Szerintem soha sehol nem is volt. Kivéve mikor xbox betört magyarba.

    ha lenne ilyen ugrálna mindenki össze-vissza, a szerint mikor, hol, mi olcsóbb éppen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.20. 23:56:07
  • Tikal #77820
    vicc ez az egész Sony... beírom keresőbe, hogyan tudok országot váltani, kidob egy rakás találatot és mindegyik így kezdődik: Create a new account

    anyád

    2017-ben a Sony még mindig ott tart, hogy nem tudsz Store-t váltani. Elképesztő, de min csodálkozom mikor GT Sport-ot kapok 4 év után :D
  • darkSectorxxx #77819
    Tinman írta...:)
  • Totti5
    #77818
    Honnan tudjam?! LFSben ilyen mozgás 14 éve is volt, szóval ebből semmit nem lehet leszűrni.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.20. 22:33:40
  • darkSectorxxx #77817
    Oké, halovány javítás, de a fizika?
  • Totti5
    #77816
    Ilyen felvételt csak akkor lát valaki ha a saját autója hátsó kameráját nyomja és nézi mi van mögötte, ergó ezzel vakítani nem lehet, mert vezetés közben ilyet nem látsz így sehogy sem. Amúgy meg ingém, replay. Replay lényege meg a látvány növelése, azon részeké melyeket vezetés közben semmilyen szinten nem látsz, ergó felesleges is lenne odapakolni.

    Minden autós játékban van blúr, dof, bloom meg minden egyéb visdszajátszásban. Forza, F1, Cars, Assetto, Dirt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.20. 22:24:56
  • darkSectorxxx #77815
    Jogos. :)
  • Tinman #77814
    Effektezve van, hogy vakítson. Úgy tűnik sikerül neki.
  • darkSectorxxx #77813
    Ja tudom, de itt lehet kukacoskodni. :D
  • darkSectorxxx #77812
    Hát replay-ben nehogymár a fizika más legyen mint normál modon.
  • Tinman #77811
    #77800-ban 100%, hogy nem a replay-en csodálkozott el az úriember, hanem azt hitte - mint sokan mások -, hogy ingame, verseny közben ilyen. Távolról sem az.
  • Tinman #77810
    A gif egy elég jó fizikát, küllemet sugall, amit a gif korlátai nyilván kicsit rontanak.

    A PS4 álmában se lenne képes a gif-en látható minőséget verseny közben hozni. Talán majd a 8. rész PS 5-ön. -.-
  • darkSectorxxx #77809
    Miértne nézne ki így? a replay az így néz ki...:D
    Ez meg Replay, vagyis, igen lőben is ilyen a replay. :D
  • Tinman #77808
    Egész más. Teljesen szokásos. Amivel nekem nem sok bajom van, csak ezektől a netre feltolt félrevezető gifekből nagyon elég. Nemígynézki. Ponty.
  • Totti5
    #77807
    Amúgy mit kell nézni, látni? mozgás? semmi extra. Graf? hulladék gif felbontás, rece mindenhol.
  • darkSectorxxx #77806
    A replay ilyen igen. :D
    De a játék maga nomrál verseny alatt sem sokkal szarabb ám...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.20. 21:59:36
  • Tinman #77805
    Honnan tudod?

    Nem ilyen. A replay ilyen, ergo csak a szokásos: Van a földműves vakítás, meg van a valóság.
  • Totti5
    #77804
  • partizan182
    #77803
    Totti, köszi a Sky Force tippet, magamtol meg se neztem volna, de ez arcade istenség, nagyon berántott. Edith Finch akcios még, kb felénél lehetek, eddig a top sétaszim nálam (pedig kb mind megvolt).
  • darkSectorxxx #77802
    Simán igen.
  • darkSectorxxx #77801
    2 külön kategória, meg stílus....
    Szinte semmi közös nincs bennük a kraftolást kivéve, Prey az semmi esetre sem horror, vagy ha annak tervezték, akkor jól elbazsták, inkább jumpscare. :)
  • tomi890125
    #77800
    Tényleg ilyen,? :O
  • TBTPumpa
    #77799
  • mucsácsó
    #77798
    Szerintem jó eléggé, bár Dead Space lore azért sokkkkal jobban adta szvsz, az azért erősebb. Meg ez nem is olyan para, sőt... 1-1x megugrottam, de az is csak egy mimic miatt volt, ami a frászt hozta rám :D Megvan a kis feelingje, de Dead Space (1-2) sztem sokkal nyomasztóbb meg parább volt, sőőőőt... :D

    Én nemrég toltam végig - múlt héten-, vmi 26-28 óra volt, úgyhogy nem egy rövid darab... és még nem is csináltam meg az összes mellékküldit ebben :D

    Ha tetszett a Bioshock (+nem kevés Dishonored beütés is van azért), akkor ezt imádni fogod, mert kb 1:1 ugyanaz, csak más helyszínen :D
    Szvsz méltatlanul alulértékelt játék, egy 8-ast simán adnék rá... nem mondom hogy állejtős, de azért érdemes egyszer végignyomni :)
    vannak benne elég jó ötletek azért, meg hogy sokféle módon teljesíthetőek a küldik :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.10.20. 18:15:06
  • darkSectorxxx #77797
    Óh, nem nyomtam teljesen végig, de a Dead Space minden tekintetben külön lapon említhető, ez egy átlag fps.
    1szervivős, míg a Dead Space egy klasszikus számomra.

    Tekintve hogy full más kategória mint a Dead Space, ahhoz képest, 4/10.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.20. 18:10:15
  • Tikal #77796
    történet jó? inkább az érdekelne... dead space-hez képest hol helyeznéd el? :)
  • darkSectorxxx #77795
    Instant.
  • darkSectorxxx #77794
    7/10.et mondanék a fos célozgatás miattt. Meg fegyverhasználat.
    De a turret móka az nagyon adja.
    Grafika nem álbabaszó, csak korrekt.

    Szerintem egy fasza kis gém, de ez a 7/10 nekem.
  • darkSectorxxx #77793
    Ennyire feltűnően kommenteltem? :D
  • Tikal #77792
    Prey-ről vélemények?

    Már nem emlékszem mi volt a topiklakók véleménye a játékról mikor megjelent... :)
  • TBTPumpa
    #77791
    Ne a Sztárvárszon pörögjetek!
    Mindjárt itt van EZ:







  • mucsácsó
    #77790
    Elég fos.... ordít róla, hogy mennyire klasszik kierőltetett alibi-single :D:sebaj, SW-fanok kajálják majd tuti, de egyébként nulla az egész...
    egyedül a grafikára mondom, hogy eléggé fasza, de ez ugye nem a játék érdeme :)
  • darkSectorxxx #77789
    Én is érzek benne szar dolgokat ami felbasz, csak nem úgy mint te, de valóban vannak árnyoldalai is. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.20. 00:52:47
  • darkSectorxxx #77788
    Jesszusom....
  • darkSectorxxx #77787
    Hát ez csak így működhet, mindaddig, míg nem kötelező egy vásárlás.
    Az más kérdés, hogy egy másik játékos réteg meg hiányt fog érezni addig.
  • darkSectorxxx #77786
    Azok, akik szeretik az only multi ótósokat. :D
  • TDC Geronimo
    #77785
  • TDC Geronimo
    #77784
    Ez az evil within 2 számomra év csalódása. Már végigtolom, mert 11. fejezetben vagyok, de ez az egyik leggyengébb folytatás, amivel valaha játszottam. Egy generic szemét.
  • Tatyla
    #77783
    A kérdés költői volt :)