121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #77862
    Forza legalább előre megy és az 5. részig nem volt 6-7ben meg már van. GT meg visszafele lépked, 5-6ban volt Sportban meg nincs vagyis ez a valami van, de ez nem az.

    Nem csak szép a Forzában bedobták azt is hogy hatással van az eső a pályára, vannak felúszások, melyeket aztán a Cars 2 is bevetett. Ez a fejlődés, ezek újdoságok, mennek előre és új dolgokkal kísérleteznek.

    T10 folyamatosan hibázik, senki nem állított ilyet hogy nem.
  • LBandi77
    #77861
    Forzás zuhé nagyon fasza,csak mintha ott sem lenne annyit ér,ezért kár is volt megcsinálni ,ja hogy szééép értem.Hogy is szokta írni Totti a gt-ről félmegoldások,na a t10 is beállt a sorba ,az a t10 aki ugye soha nem hibázik csak a minőség.
  • Totti5
    #77860
    Arra voltam kíváncsi hogy milyen egy SPAban esőben egy kör. Milyen a szélvédő effekt, milyen a környezet milyen a feeling. Van e valami extra pl pocsolya, vízátfolyás effekt. Ja bocsánat SPA az nincs is a GTben. Akkor egy Brands Hatch. De ezekszerint nincs, csak az alanti kitalált pályán, amit én is megtaláltam de ez édeskevés, DFnél ez valamiért kimaradt.

    S amúgy egy ilyen belső nézetért kormány és kéz animációért már Forza 4 óta könyörgök a T10nek, de a 7ben is balfasz mód suta az egész, bár szerencsére leglább ki lehet kapcsolni vagyis kamerát váltani ahol nem látszik.... ( de ez is messze van a 900 foktól ami már Cars, Assetto Corsában tök alap sok éve ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.22. 09:10:41
  • Tinman #77859
    Ennyire telt. Nem kérdés, hogy tartalomban a Forza 7 brutálisan elvere a GTS-t, amiből meg lett egy inkább multi orientált játék...
  • Kandurex
    #77858
    Ez a eső?
  • Tinman #77857
    Ja, hogy neked konkrétan zuhogó eső kell, nem elég a vizes burkolat? :-D

    Ez pl.?

    De igen, értelek, Forzás zuhéra' nem futotta 18 ezerért, jogos.



    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.22. 07:47:58
  • balee4
    #77856
    Veszem jövő héten én is, Wolfenstein 2-vel, Super Mario Odyssey-vel együtt. :)
  • darkSectorxxx #77855
    Jah, vagyis semmi értelme, ahogy semilyen közeli fegyvernek sem. :D
  • Myselor
    #77854
    nighmare-n kell végigvinni egy meele fegyver.ami nem baszódik el és erősebb mint a kés.ennyi^^
  • darkSectorxxx #77853
    Értem mi a boxer, de ez mi? extra mindentverő fegyver? :D
  • Seth
    #77852
    Bokszer. Tudod, amit a kezedre húzol fel
    Amúgy az időből lemegy azért olyan 1,5-2 óra, mert volt hogy otthagytam a gépet míg segítettem itthoni munkában
  • darkSectorxxx #77851
    Milyen ulti fegyver? :D
  • Seth
    #77850
    Na nekem is sikerült a végére érnem,kicsit tovább tartott mint nektek ,muszáj volt ezen a fokozaton mindent átkutatni
    De legalább megkaptam az ultimate fegyót, a bokszert, de ha nem 1 hit kill-elek vele, akkor mérges leszek :D

  • darkSectorxxx #77849
    :D

  • Totti5
    #77848
    Akkor miért nem találok Yutubon videót ?! Df is kihagyta.
  • Tinman #77847
    Hogyne lenne ^^

    Amit kivettek az dinamikus időjárás + napszak változás, ami a 6-ban is ott volt. Helyette van pálya elején kiválasztható fix napszak, meg időjárási körülmény. Ezen a téren egyértelmű visszalépés.
  • Totti5
    #77846
    GT Sportban nincs eső?

    Amúgy dúrgva mennyire más úton módon megy neki ugyan annak a két csapat, totál más eszközöket és megoldásokat használva.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.10.21. 21:21:06
  • darkSectorxxx #77845
    Én nem dobhatok sajna. :D
  • Tatyla
    #77844
    Kövezzetek meg de...


  • AntiHero
    #77843
    Én leszedtem. Sőt akinek nincs meg most 4-5k-ért megveheti magyar store-n. (Minden dlc-vel)

    Beléptem, szerencsére megvolt a majd 3 éves mentésem. Chapter 10 - sok kezű boss - 10 perc alatt halott volt. :D

    Pedig anno 20x probáltam és nem sikerült. Azért is hagytam abba. :D
  • Myselor
    #77842
    itt is lehet választani a chapterek között mint az 1ben?ott egyből letudtad grindelni a zöld agylét meg mindent unlockolhattál mert letoltál egy egy chaptert és na.:) egyébként én is várom már az ng+-t sokkal élvezetesebb lesz a játék úgy
  • TDC Geronimo
    #77841
    Amúgy elkezdtem evil within 2 new game +t és bekapcsoltam film graint is 20%ra meg a fekete csíkokat, felvettem az első rész ruháját is. Kövezzetek meg, de az ilyen stílusú játéknak ez szerintem még jól is áll. Sokkal atmoszférikusabb az egész. Így leírva hülyén hangzik, de kipróbálva már nem az.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.10.21. 20:08:39
  • darkSectorxxx #77840
    Ja ez így is fos. :D
  • TDC Geronimo
    #77839
    videóban már állítva van.
  • darkSectorxxx #77838
    Jamerára azt mondták állítható a játékban....én is azt tartottam zavarónak sokszor.
  • darkSectorxxx #77837
    :)
  • Myselor
    #77836
    hát kb én is így gondolom:) midnenesetre élvezem a gyüjtögetést és a harcot.háromnegyednél lehetek kb.szerintem ha unlockolok mindent még egyszer tuti végigjátszom majd ^^
  • TDC Geronimo
    #77835
    chase kamera forzában fényévekkel jobb. Az igazság az, hogy GT jobban néz ki főleg a fények, de tartalom miatt a forza a nyerő.
  • darkSectorxxx #77834
    #77825. :)
  • darkSectorxxx #77833
    Én meg úgy érzem, se nem jó a csőjáték, se nem az open world, ez a 2 közt van nekem ezért tetszik ebből a szempontból.
  • TDC Geronimo
    #77832
  • Myselor
    #77831
    én is úgy gondolom hogy az első keményebb volt.ijesztőbb nehezebb.keményebb boss harcok stb.de ez is tetszik.szeretem ezt a lopakodós gyüjtögetős dolgot .bejön de nem tesz jót a játéknak tény.
  • TDC Geronimo
    #77830
    Én is ma toltam le. Egynek bokájáig se ér. Utolsó bossharc meg a vége volt jó. Meg az unlockok utána :D

    Nagyon gyenge helyszínek voltak, gyenge bossharcok, túl sok stealth, ami még mindig egy clunky fos. Azt hiszem egyet letolom megint, hogy felejtsem ezt a részt.
  • balee4
    #77829
    Az openworldesítés nagyon nem tett jót a játéknak, a 6. chapterban vagyok, de nagyon unom.
  • davidka003
    #77828
    Evil Within 2:


    Hát szerintem nem volt ez annyira rossz de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miután megöltük a fotóst utána esett a színvonal. Az a karakter különösen érdekes volt, helyszínek miatt, időben lefagyasztott gyilkosságok stb, az atya meg kb egy nulla volt.

    Lehetett volna benne több open word helyszín. De azért nem untam egy percre se.
    8/10
  • darkSectorxxx #77827
    Ahogy nézem vegyes. :D
  • darkSectorxxx #77826
    Xboxon régebben x360-on még nem volt, azóta változtattak ezek szerint. :)
  • LBandi77
    #77825
    Tessék lehet nézegetni,meg eldönteni melyik a jobb.
    https://youtu.be/SQ6W4bVqQzk
  • TDC Geronimo
    #77824
    Elsőt én imádtam.
  • Tikal #77823
    ööö itunes store-t se tudsz csak úgy váltani, csak ha van az adott országnak megfelelő bankkártyád. tehát ha nincs usa bankkártyád akkor nem tudsz odaváltani.

    Xbox-on már évek óta van ilyen, mert a Microsoft felismerte hogy az ember a 21. században már nem biztos hogy az egész életét a szülővárosában tölti. Egyébként érdekes, hogy amit a Microsoft meg tud csinálni, arra a Sony ugy hivatkozik hogy az lehetetlen, mert mi lesz a lokációhóz kötött tartalommal stb, hát bazdmeg lezárod és kész. Ne hogy már a PS ne tudja megmondani hol vagyok, mikor már az órám is be tudja lőni a poziciomat :D