121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #77983
    Én se költöttem még mikrotranzakcióra és ezután se fogok egy fillért sem, de sajnos a sok nyomi igen és ez fogja pár éven belül teljesen retardáltá tenni a játék piacot...
  • Totti5
    #77982
    Mindeközben az EA több játékot is kiad, egyik ilyen, a másol olyan.
  • AntiHero
    #77981
    Elég megnézni a mostani mobilos fifát.

    Van olyan, hogy 1 játékos (1 kártya ami kb csak egy kép) 100$

    És megveszik....
  • TDC Geronimo
    #77980
    Én szeretem a multi cuccokat és rengeteggel játszom, de egy fillért nem költöttem még ilyen fisemfos ládákra és nem is fogok.
  • darkSectorxxx #77979
    Hát neméppen.
    Most nemrég vittem végig az Evil Within-t, meg vannak jó páran amúgy. Még. Hálisten.
  • TDC Geronimo
    #77978
    Jóreggelt. Minden kiadónak a pénz számít és nem csak EA csinálja ezt ma már, hanem szinte mindegyik
  • darkSectorxxx #77977
    R.I.P. EA:


    "Eszméletlen pénzeket hoznak a mikrotranzakciók, ezért alakítják át a Visceral Star Wars játékát

    Volt, aki 15 000 dollárt költött a Mass Effect 3 kártyás rendszerére. Az ilyen összegek miatt váltott profilt az Electronic Arts.

    A Visceral bezárása kiborította a bilit, és nem csak a játékosok vannak felháborodva, hanem az ipar jelentős résztvevői is. Ez leginkább a meglehetősen sötét jövőt festő indoklásnak köszönhető, miszerint az EA nem látja a lehetőséget az egyjátékos, lineáris játékokban.

    A Waypoint legutóbbi podcastjában részt vett a BioWare egyik korábbi dizájnere, Manveer Heir, aki 7 évet töltött a csapattal, és dolgozott a Mass Effect 3-on és az Andromedán is. Heir egyszerűen kimondta azt, amit mind sejtettünk: az EA egyszerűen jobban termelő játékokat akar.

    "Az volt az elv, hogy 'hozzuk vissza a játékosokat újra és újra'. Miért fontos ez az EA-nek? Az oka ennek a mikrotranzakciók: hogy eladhassunk kártyacsomagokat a Mass Effect játékokban, a többjátékos módokban. Pontosan ezért adtuk hozzá a csomagokat a harmadik részben: így oldod meg, hogy újra visszatérjenek, ahelyett, hogy 'csak' játszanak 60-100 órát és lelépjenek."

    Heir elmondása szerint a mikrotranzakció lett a kiadó egyik legfontosabb szempontja, mivel iszonyatos pénzeket hoznak be.

    "Meg kell érteni, hogy mekkora összegekről beszélünk. Nem mondhatok számokat, de azt igen, hogy amikor a Mass Effect 3 multija elindult, akkor csak a kártyacsomagokból befolyt pénz igen jelentős volt. Annyira, hogy ezért lett többjátékos mód a Dragon Age-ben, és az összes többi olyan EA játékban, amiben addig ez nem volt szempont. Láttam olyat, aki konkrétan 15 000 dollárt (~3 900 000 Ft) költött Mass Effect kártyákra."

    Leginkább ennek köszönhető az, hogy a Visceral Star Wars játéka komoly átalakuláson fog keresztülmenni, és ez az oka annak is, hogy születőben van az Anthem, egy olyan típusú játék, amit a BioWare még sosem csinált."


    Mivel nem lesznek single játékok, számomra vége a stúdiónál a pályafutás.....
  • gibson9
    #77976
    Lépj már ezen túl. Nem láttam még senkit emiatt hisztizni. Ez az alien világa. Pont.
  • GOTY
    #77975
    Csak teljesen logikatlan. :)
  • darkSectorxxx #77974
    Szeretne váltani valaki PS4-ről PS4 pro-ra? Ha megegyezünk, lehet tudok vevőt...
    Ha valaki gondolkodik ilyenen, az írjon rám, hátha.... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.24. 15:08:54
  • Tinman #77973
    Szerintem ez nagy különlegesség és megemelem a kalapom előttük, hogy erre szándékosan ekkora figyelmet fordítottak. Az Alien-hez hű maradni nem rossz húzás és be is jött nekik.
  • GOTY
    #77972
    Lattam az eredeti filmet, a hangulataval nincs is bajom, sot tetszik. De ez akkot is nagy ellentmondas. Vagy nem a 22. Szazadban jatszodjon, vagy ne akarjanak hu hangulatot.

    Olyan ez, mintha a Call of Duty: Infinite Warefare-ben masodik vilaghaborus technologiaval toltak volna, mondvan, hogy huek akarnak maradni az eredeti vilaghaboruhoz. :)
  • Evoluti0N
    #77971
    Mert nem akkor játszódik? :D Amúgy szerintem hatalmas pozitívum, h hűek voltak az eredeti film(ek)ben levő technológiához. Ha láttad volna a filmeket, akkor nem zavarna.
  • darkSectorxxx #77970
    Srácok. Közületek tervezi valaki, hogy vált ps4 pro-ra?
  • GOTY
    #77969
    Ez rendben, de akkor miert nem azt irtak, hogy 1978-ban jatszodik? Engem ez igy tokre zavar..

    Minden logbannott a datum, de kozben a kutyu meg multszazadi.
  • Tinman #77968
    Mert nem titkoltan hű akart lenni az 1979-es Alien alapmű légköréhez.
  • darkSectorxxx #77967
    Ez igaz. ;)
  • darkSectorxxx #77966
    Tudtam eddig is, nem azért írtam, ismertem a játék hátterét. :)
  • GOTY
    #77965
    Sziasztok! Alien: Isolation-ben otthon van valaki? Okyan kerdesem van, hogy ha a jatek 2100+ban jatszodik, az urtechnologia miert retro a jatekban? :) Hightech kutyuknek kene lenni benne, s kozben olyan, mintha Valerij Kubaszova hasznalta volna
  • arty
    #77964
    nem az a lényeg, hogy miféle (legtöbbször átmeneti!) anomáliák voltak - a lényeg, hogy megvolt a lehetőség, mérlegelhettél!
  • ffxi
    #77963
    Jaj dark megint nem csinaltad meg a hazait :D A fel evil-es csapat ex-resident evil-bol all :D de a jo ertelemben. A re4 utan valtak ki es megalapitottak tango games sajat studiojukat
  • LBandi77
    #77962
    Nem szoktam focit nézni de ilyen van?
    https://youtu.be/4HVBvRQgWfg
  • darkSectorxxx #77961
    Végeztem az Evil Within 2-vel.
    ~ 25 óra!

    Nagyon érdekes, hogy a játék merít a The Last of Us, Resident Evil és Silent Hill játékokból.
    Én konkrétan 3 jelét is láttam pl a Resi 4-re való utalgatásoknak:

    1:
    Az a jel, amit egyszer be kell forgatni, hogy végig folyjon a vér, az a Resi 4 szimbólumára hajaz
    2:
    Van egy fehér folyosó, ami konkrétan szerintem mindenkinek a lézeres folyosót juttatja eszébe a játékból
    3:
    Itt bele lehet ÜLNI a székekbe, legalábbis az elejefelé, ezt a Resi 4-ben lehet a trón széken, vagy mi. :D

    És Resi utalásnak, még itt van Barry Burton speckó fegyverének egy másolata.
    Most néztem hogy volt Pre Order akció...ha ezt előbb tudtam volna....:)

    Remélem utólag meg lehet majd venni ezt a pack-ot!!!!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.24. 01:40:15
  • darkSectorxxx #77960
    "Az év legjobban nyitó autós címe lett a Gran Turismo Sport

    Az autósportokat kedvelő briteknél jobb első heti eladásokat produkált a Gran Turismo Sport, mint a Project CARS 2, vagy a Forza Motorsport 7."
  • darkSectorxxx #77959
    Huh ezt nem értem látnom kéne mire gondolsz.
    Ja slowmo tuti epic. :)
  • Myselor
    #77958
    csak annyi hogy a 13chapterben ahol menni kell a 11be is át tudsz menni mellék küldetést is kapsz és én ott kiírtottam midnenkit így a 13as chapterben üres volt már a hely.mellesleg a combatot megéri kimaxolni és az utolsó 75k-s skill nagyon hasznos.slowmo .sokkal könyebb lesz a game.chapter 11be sikerült ezt .^^
  • darkSectorxxx #77957
    hogy mi?
    :P
  • Myselor
    #77956
    igen ott is megöltem mindenkit.én amúgy felcseréltem a chapter 11 és a 13at.előbb elmentem a 11ben oda ahova 13ban kell és mire 13ban vissza mentem nemvolt már ott senki csak a főküldit csináltam :D
  • darkSectorxxx #77955
    Hallod a véres tóban is mindenkit megöltél?
    Én most chapter 13-nál vagyok, én is próbálom kipucolni a dolgokat. :D

    Evil Within 2 part 10
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.23. 17:45:12
  • Myselor
    #77954
    survival vagy mi a középső
  • darkSectorxxx #77953
    Gratula, ez hamar ment! :)
  • Seth
    #77952
  • Tatyla
    #77951
  • Seth
    #77949
    Milyen fokozat?
  • Myselor
    #77948
    na én is végére értem az Evil Within 2-nek.24óra 47 perc volt nekem.azt mondom hogy tök jó játék volt de az első sokkal ijesztőbb és nehezebb volt.de ez is nagyon tetszett.mondjuk a végére már nagyon op lettem a sok skill miatt.meg ugye alaposan végignéztem mindent és összegyűjtöttem mindig megöltem minden ellenséget stb így nem csoda:) jó kis játék volt várom a folytatást.több ilyen cucc kéne:)
  • darkSectorxxx #77947
    A gyilkolás művészete:

  • Tinman #77946
    Jogos, hülye voltam, hogy nem mentettem el. A kanyar előtt fékeztem, ahol minden normális ember fékezett volna, ott is illik, ugyanis a "segítő" bóján belül. Erre bang belém durran hátulról. Nem is értettem miért ment annyival. Aztán már vágott is ki a meccsből.

    A másik eset amikor hosszú, kínos másodpercekig mentek egy egyenes szakaszon egymás mellett, egyszerre fékeztek, egyszerre váltottak irányt, szó szerint a szántásban előztem, rettentő kínos volt. Erre te azt mondod, hogy hát ott akkor biztos nem is lehet előzni... de hát egyenes szakasz, leheletnyi kanyarral, ahol elég elvenni a gázt. Ezerszer előztem ott, gondolom az A.I. is valami ilyet akart, csak elunta. Ez "pajzs" állítás az ellenfél ellen, pont olyan szerintem amiről az autóversenyzős etika leolvad.

    Ettől függetlenül remek élmény a játék, párom is rákattant.
  • n000rbi
    #77945
  • Totti5
    #77944
    Ha van valamiben AI, akkor az legyen jó. Assetto Corsába beledobták anno, jó sokáig szar volt, mára már kikupálódott de nem egy nagy szám. Amiben nagyon-nagyon jó s kiemelkedő az az F1 játékokban. Amiben még elég jó az a Raceroom. Amiben pocsék az a Project Cars.

    iRacing az online kihegyezett játék. Nincs is benne AI, meg semmi más. Egyedül körözhetsz a kiválasztott autó/pályán, ennyi a single tartalma. GTben van single kontent, van AI, vannak kihívások. A rossz AI nagyban tudja rombolni az élményt.

    A kérdés az hogy Tinman esetében mi történt, érdemes ilyenekről videót csinálni és megosztani, mert így túl sok infót nem tartalmaz. Számtalan, számtalan alkalommal volt hogy kaptam az ütést valahonnan, anyáztam aztán megnéztem és én voltam a balfasz, mert bemozdultam egy picit. Persze simán lehet az AI hibája is, SŐT az AI hibázzon is néha, mert az emberek is megteszik, persze ha állandóan lökdös az egyértelmű hogy szar programozás miatt van. De meg kell nézni, hogy milyen menőver közben csinálta azt amit. Ha sima féktávot elmért akkor azt is érdemes megnézni, hogy az elöl haladó hol fékezett, ott ahol "szokás" vagy attól eltérően hamarabb. Ez okozhat problémákat ( a való életben is ).
  • Tinman #77943
    Az, így ezzel az erővel nulla single erőlködés sem kellett volna bele, mert így inkább ne legyen. A másik, amikor az A.I. betol egy autót jobbra, egyet balra, egymás mellett mennek. Hol előzz? Hát a szántásban...lol. Nemtom' villogtassam le, vagy dudáljak, rá, mint a 7-esen? -.-

    Tehát fogadjuk el, hogy ami hibás az valójában úgy van jól, hiszen legyünk hálásak, hogy 18 ezeré' egyáltalán van benne valami single content. Mondanám, hogy vicces, de hazugság lenne.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.10.23. 11:54:15